Šoferīši Rīgā

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Biju darīšanās aizbraukusi uz galvas pilsētu,braucu pa bruģi,taka tur bija nelīdzens,braucu lēnām jo man mašīna zema un bampers ar šad tad ar sanāca ka pieskaras pie zemes ja tur ātrāk uzmin.Brauc garām kaut kāds es ,atvainojos,lohadroms un iedomājies ka uz ceļa ir varonis un tad jataurē ir un nevar normāli bez taurēšanas pabraukt garām!(t) Man mašīna sataisīta,labā kārtībā,ja tādiem muļļām patīk sēdēt servisos ar saviem lūžņiem,tak skrien garām,lūdzu,ko vēl var taurēt un uzvesties ka visvarenais uz ceļa,es nesaprotu šos “īpaši gudros”šoferus!(e)
Ir liels prieks ka ir arī pieklājīgi šoferi,palaiž un tā,tas priecē!(l)
18.10.2017 01:57 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Uz ceļa nepastāv jau tikai galējības. Ir bremzes, ir pašnāvnieki un ir normāli braucēji. Pēdējie sastāda lielāko daļu. Ja viens saka, ka kaitina bremzes, tas uzreiz neierindo viņu pie pašnāvniekiem. Ja saka, ka bailes iedveš pašnāvnieki, tas nenozīmē, ka ir bremze.
booboo, piekrītu, vajag lasīt - neviens neteica, ka lido pāri un cauri visām bedrēm vai aku vākiem.
Ja saka, ka brauc 45km/h, es tad tieši tā arī lasu - brauc ar 45km/h, nevis piebremzē pirms bedrēm vai nu jebkā, kas tur ir.
18.10.2017 20:07 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Un nedomāju, ka arī tie, kam ir mazie diski, ar baudu brauc bedrēs. Tie, kam ir lielāki diski un plānāka riepa, nevis balons, protams, jūt visu daudz vairāk, bet man tāpat pat ar lielākiem diskiem par r15 nav gadījies iebraukt tādā bedrē, lai disku sabojātu.
18.10.2017 20:10 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es esmu tā, kas taurè visiem, kas brauc lēni. Braucu garām un lūru virsū, jo gribu zināt, ka izskatās cilvēks, kas uz brīvas ielas brauc uz precīzi 50 km ja var pabraukt ātrāk
18.10.2017 20:16 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Kā Cosmo tiem kam ir tiesības tikāt galā ar problēmu - neskatīšanos spidometrā uz cipariem, vadoties tīri pēc sajūtām - apstāšanās paaugstināt, kad paliek komfortabls brauciens. Vai arī tā nevienam nav?
18.10.2017 20:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es vienmēr sekoju savam ātrumam un ceļa zīmēm. Vienīgi pārsvarā skatos uz savu GPS, kur lieliem cipariem redzams ātrums digitāli un arī ātruma limits. Kaut kā secinu, ka digitālais ātruma rādītājs ir ērtāks uztverei par standarta spidometru mašīnā. Un arī novietojums - uz paneļa man šķiet ērtāks un pārredzamāks par lūrēšanu aiz stūres (esmu maza auguma un man burtiski stūre aizsedz spidometru dažās vietās).
18.10.2017 20:32 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nevienam?
18.10.2017 20:34 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nezinu kas jums tās par bedrēm un aku vākiem kur. diskus var sabojāt...
es laikam Latvijā pærvietojos pa zelta ceļiem :-D
Trakākais ko esmu mašīnai nodarįjusi ir izsista savirze, bet tas arī meža mašīnai pa izdangātu grants ceļu.
Protams ja ir semprofila riepas tad ir cita lieta :-D
18.10.2017 20:45 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Īstenībā Rīgā tiešām ir ļoti daudz neadekvāti šoferi un pīpinātāji. Pavisam nesen no rīta sastrēgumu laikā busiņš ielīda man priekšā, lai gan viņam tur nebija vieta, bet sāka braukt un man nekas cits neatlika,kā uzsist pa bremzēm, lai nesabojātu savu auto. Neskatoties uz to,ka es nebūtu vainīga, tomēr nevēlējos sadursmi. Apļos lien ārā pēdējā brīdī, kas nozīmē, ka atkal strauji jāsamazina ātrums. Sastrēgumu stundās nesaprotu tos,kuri spiežas pāri krustojumam un tad tajos paliek pa vidu, traucējot pārējo plūsmu,kad iedegas sarkanais, lai gan var taču palikt un pastāvēt, sagaidot,kad pretī atbrīvosies vieta. Ļoti nepatīk tie,kuri apbrauc visu rindu un tad galā spraucas iekšā, manuprāt, nekorekti pret tiem, kuri stāv sastrēgumā. Sastrēgumu stundās netiek ievērots rāvējslēdzējs. Reiz mani pīpināja, jo es apstājos aiz autobusa,kurš nostājās pieturā(tas bija tad,kad remontēja Valdemāra ielu un apbraukt bija problemātiski), es tiešām nevēlējos spraukties ar iespēju nonest sev mašīnai spoguļus, jo arīdzan pretī brauc mašīnas.
Mani netraucē, ja brauc uz 50km/h, kas ir atļautais ātrums pilsētā. Tiesa, kur ātrums ir 70km/h uz 50 vilkties nevajadzētu, tad gan man kaitina. Manuprāt satiksmē jāiekļaujas maksimāli cenšoties nepārkāpt noteikumus. Nē es neesmu supergodīgais un gliemežveidīgais braucējs, bet nenesos kā tie dullie, un ja man apkārt ir tādi,tad es netaisos braukt kā viņi, lai iekļautos plūsmā. Cenšos būt toleranta, palaist citus utt.
Taksisti gan man šķiet iziet kādu speciālo autoskolu, kur māca tikai viņus.
18.10.2017 20:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
KB-9
Nu nav tā ka neskatos spidometrā. Iemest iemetu aci. Pilsētā jau nav liela jēga skatīties. Tāpat visi brauc plūsmā. Ārpus pilsętas kaut kas līdzīgs - mašīnas ir pietiekami daudz lai visi smuki, vienmērīgi brauktu kolonnā, ja pa priekšu neviens nevelkas. Nu ārpus Latvijas tuvējās ārzemēs kas līdzīgs - tą-ar Nekustamais nepabrauks pa mūsu šaurajiem ceļiem. Tur kur jau ir bāņi - tur arį spidometram ir tikai informatīva nozīme, ja atceras. Galvenais turēties savā ātruma joslā un netraucēt steidzīgajiem.
18.10.2017 21:00 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Es esmu tā, kas taurè visiem, kas brauc lēni. Braucu garām un lūru virsū, jo gribu zināt, ka izskatās cilvēks, kas uz brīvas ielas brauc uz precīzi 50 km ja var pabraukt ātrāk
Nevienam nav jāpārkāpj ātrums tikai tāpēc,ka tu aizmirsi iedzert nervu zāles.
18.10.2017 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Kurš te saka, ka dažas ieliņas tikai ar bruģi? Šodien pat braucu uz centru, daudzās ieliņās vēl bruģis, blaumaņa iela priekšgalā ar tādām bedrēm, ka omg, es gan bedres cenšos apbraukt, bet dažas ar sav uatrašanās vietu, nav iespējams, šur tur var riteņus aplauzt, un ja mašīna zemu jūtu līzi, man gan sēdiājums neliekas stelle, tīi tāpēč, ka dzīoju LV, bet nu, ja patīk ko darīt.
Pīpinātājus dziļi ienīstu, uzskatu, ka viņiem uzmanības trūkums, ko cenšas un ceļa kompensēt :D
vairāk kretinē, tie, kas nostājas aiz tevis un tu esi nostājies kreisajā joslā, lai grieztos, bet tā vietā, lai viņš apbrauktu viņš vienkārši pīpina, varētu domāt, ka tas tagad kautko paātrinās un visi kas brauc taisi pēkšņi pazudīs no ceļa!(t)(t)(t)
18.10.2017 21:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā Cosmo tiem kam ir tiesības tikāt galā ar problēmu - neskatīšanos spidometrā uz cipariem, vadoties tīri pēc sajūtām - apstāšanās paaugstināt, kad paliek komfortabls brauciens. Vai arī tā nevienam nav?

Tas nāk ar laiku, es pašlaik, neskatoties uz spidometru, pēc bildes kustības protu noteikt savu braukšanas ātrumu, kļūdos varbūt par kādiem 5km/h. Braukšana ikdienā pa Rīgu palīdz, jo vairums tiešām nebrauc ātrāk par 55km/h un tad tu apmēram pierodi, kā mainās bilde aiz loga, kad brauc ar to ātrumu. Uz šosejas tas pats, kad ir nobraukti kādi 50 000km, tad jau to jūt.
18.10.2017 21:17 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Es vienmēr sekoju savam ātrumam un ceļa zīmēm.

Jā arī sekoju tam ātrumam lai arī ļoti maz esmu pārvietojies salīdzinoši kā citi nēsājas, tikai ne pēc cipariem ko rāda. Pēc skaņas un tā ko redzu pa logu. Ceru instruktors iemācīs.
18.10.2017 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bet Rīgā tā satiksme ir diezgan čau. Brīvdienās jau pierasts, ka lauki iebrauc pilsētā un kaut neintensīvā satiksmē pofig. Bet jā,šitie bremzētāji pirms radariem, kas nomet līdz 40-45, nu tā lai toč toč nenoķer, ir super. Painformēšu, viņš līdz kādi 58 neķer, nevajag tizloties. Arī tie, kas neievēro joslu sadalījumu (valdemāra iela), kur ir 2 mašīnu rindām vieta katrā virzienā, bet nē- cēli brauc pa vidu, vai vēl labāk, tā biš pie kreisās puses turās, nu ne izbraukt blakus pa labo, ne normāli apdzīt un uz 45 vēl brauc :D citreiz vnk jāatcerās, ka citi steidzās un izmanto mašīnu, lai ātrāk tiktu, ne tikai komfortablāk pārvietotos. Diemžēl bieži redzu tādas šoferienes, kas ieķērušās stūrē un seja turpat pie stūres, gandrīz zem stūres. Paregulējiet beņķi augstāk, pasēdieties tālāk un perifērā redze strādās jūsu labā ;) tad varbūt pamanīsiet, kad tomēr pavākties uz labo pusi un palaist citus garām, nevis tupa braukt pa kreiso joslu, jo pēc 5 krustojumiem būs jūsu "the pagrieziens" un jūs laicīgi esat ieņēmusi īsto joslu
18.10.2017 21:35 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Pa teoriju vel pagaidām sajūsma nav, ir mājās vecākas vel no 2004 gada, viegli ieziets cauri reiz pa reizei ne pilnībā, :-Dvienreiz atcerēties gribas.
18.10.2017 21:37 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Man vienreiz uz šosejas pa ceļam gadījās onka, kas lepni brauca uz 50 km/h, turoties maksimāli tuvu ceļa vidum. Un apdzīt viņu labu laiku nevarēja, jo te baltā nepārtrauktā, te pretī kāds brauc. Un nesaprotu, kāpēc policija neaptur tādus bremzētājus (labojiet, ja kļūdos), lai veiktu vismaz kādas pārrunas un norādītu uz to, ka šāds braucējs ir reāli bīstamāks par tādu, kas brauc +10 no maksimālā atļautā!
18.10.2017 21:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man arī nepatīk pīpinātāji, bet ir viena vieta Rīgā, kur es pīpinu un pīpināšu, kamēr būs lohi, kas nemāk braukt. Īstenībā tā ir vienīgā vieta, kur esmu pīpinājusi, bet toties bieži. Kad brauc pa Pērnavas ielu un šķērso Barona ielu, tur ir tāds milzīgs krustojums, pa vidu bruģis ar tramvaja sliedēm, pie kurām, loģiski, visi piebremzē, bet, lai to krustojumus izbrauktu, vajag vairāk laika nekā parastā krustojumā. Un tur atrodas idioti, kas izbrauc ārā no krustojuma, kad jau sen deg dzeltenais, t.i., viņi pabeidz manevru tad, kad Barona ielai jau ir zaļā gaisma. Piedevām traucē tramvajam, nemaz nerunājot par tiem, kam jāveic kreisais pagrieziens vai jāapgriežas. Tā kā man tur bieži ir jāapgriežas, pīpinu bez žēlastības uz tiem, kas dur pār sarkano, varbūt kaut kas tomēr aizķersies viņu vienīgajā smadzeņu krokā.
*
Par bruģi runājot - pa pilnam Rīgas ielu, uz kurām ir bruģis: visa Barona iela, VEF tilts, Matīsa iela, Blaumaņa iela, Dzirnavu iela klusā centra posmā, Vīlandes iela, Tērbatas iela vienā posmā, visa Vecrīga (iedomājieties, tur var braukt ar auto!), Miera iela, Ģertrūdes iela, Strēlnieku iela, Liepājas iela, Vienības gatve, u.c.
BET nevaru iedomāties nevienu posmu, kurā tas bruģis būtu tik ļoti sliktā stāvoklī, ka nevar braukt uz 50km/h.
18.10.2017 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Un es atkal nesaprotu, kā tajā pašā krustojumā, bet braucot pa barona ielu no centra, tie, kas brauc taisni nejēdz apbraukt tos, kas griež uz pērnavas pa labi. Tāpat besī tie, kas griežot pa labi, nevar iebraukt krustojumā, tā, ka viņiem tomēr kāds tiek garām (un nav jābrauc virsū gājējiem, bet 2m starpā atstāt atī nav nepieciešamība).
Es domāju ikvienam būtu pofig, ka kāds velkās vai nez ko dara, ka tik netraucē un nekavē satiksmi, kas gribēs, apbrauks un aizbrauks. Es nekad nepārkāpju noteikumus tā, lai kavētu kādam braukšanu, toties redzu pa pilnam lēno -"prātīgo" - bailīgo braucēju, kas reāli kavē, pat apdraud satiksmi. Un pīpinu pie mega tizlībām, kas man traucē braukt uz priekšu - kā piem. nebrauc ārā no krustojuma situācijā, kad 3 mašīnas paspētu izbraukt vai nez ko gaida, ja izbraukšanai pa labi ir sava josla (braucot no Dominas uz brīvības ielu, nav jāgaida visas no tilta braucošās mašīnas, tur ir sava josla izbraukšanai, kas tilta braucējiem ir nepārtrauktā).
18.10.2017 22:03 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nu jā Rīgā vel bruģi pietek, nevar tik nosaukt ielas, kā izbijis rīdzinieks. Dzimtajās pilsētās Carnikavā un Siguldā arī :-D nezinu ielu vārdus tik visas vietas gandrīz zināmas, un tas pats ar citām pilsētām un ceļiem :-D galvā acu priekšā, kā sauc tas parasti pazūd.
18.10.2017 22:14 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Pietrūkst šajā diskusijā Rīdziniece,kura ienāktu plosīties par to,ka Rīgā bruģis nav! :-)
18.10.2017 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits