Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt vilkam-vientuļniekam vai draudzēties ar cilvēkiem, ar kuriem tev nav pa ceļam?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Man jums ir jautājums par sociālo apli. Ar visiem cilvēkiem, ar kuriem es saskaros savā dzīvē man ir pilnīga vērtību nesakrišana.
Man patīk lasīt – viņi nelasa vispār
Man ir sapnis (gribu kļūt par rakstnieku) – viņus interesē tikai kur var vairāk nopelnīt, gatavi darīt jebkuru darbu tikai lai par to labi maksātu; kaut kāda sapņa kļūt, teiksim, par labāko mākslinieku vai tam līdzīgo viņiem nav
Es gribu apceļot Eiropu – viņi neceļo vispār
Man patīk staigāt pa veikaliem un mērīt apģērbus – viņi reiz gadā nopērk jaku un ir laimīgi
Man patīk smaržas – viņi pat nezin kādi ir tie zīmogi
Es mēģinu izvēlēties iPhone vai Galaxy – viņi staigā ar kaut kādu just5 un domā, ka maksāt par tālruni 800 eiro ir stulbi
Es mēģinu nodarboties ar sportu – viņi smēķē un dzer
Man patīk vecas četrdesmito gadu laika amerikāņu filmas – viņi pat neesot dzirdējuši par Kegniju un Bogartu.
Un tā tālāk un tam līdzīgi. Jautājums ir tāds. Es zinu, ka neesmu unikāls, un ka pasaulē ir daudz tādu cilvēku kā es. Bet tieši mana sociālajā aplī to nav un visdrīzāk arī nebūs.
Kas ir labāks jūsuprāt: būt vienam vai izvēlēties kompromisu, turpinot komunicēt ar cilvēkiem, ar kuriem tev gandrīz nekas nesakrīt?
15.10.2017 01:47 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Man ir rets cilvēks ar kuru ir kopīgas intereses vai arī ir, vienkārši esmu pārāk introverta un nevēlos komunicēt, jo ļoti patīk būt vienai vai ar pāris cilvēkiem ar kuriem no sirds izrunāties, nekā būt aitu barā un kaut ko bezjēdzīgu darīt/runāt.
06.01.2018 13:50 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.03.2015
Neesi padomājis, ka varbūt tu esi tas neinteresantais/mākslīgais/iedomīgais vai vēl kādi citādi cilvēkiem nepatīkamais, kādēļ tev nav draugu ar kuriem dalīties? Varbūt es kļūdos, bet draugus vieno ne tikai kopīgas intereses, bet arī spēja vienam uz otru paļauties, atvērti parunāties, reizēm pamuļķoties utt - būt brīvam, būt tāds kā esi, arī ar visiem mīnusiem. Tu izklausies pēc tāda, kas ir sasaistīts savās iedomās, kas ir forši un kas nē un pēc saviem iedomu parametriem nosodi apkārtesošos cilvēkus. Kapēc lai ar tevi draudzētos?
06.01.2018 01:24 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vienkārši ja viņa otro reizi atraidīs manu ielūgumu, tas sitis pa manu pašapziņu. Es jutīšos stulbi, jo parasti, ja kāds mani atraida, es pēc tam cilvēkam vairs neko nepiedāvāju. Negribu lai izskatās, ka es skrienu viņai pakaļ vai kaut kas tam līdzīgs. Vienreiz pa visu laiku bija situācija kad mēs palīkam divatā, jo kopēja paziņa negaidīti aizgāja. Bet toreiz tā meitene uzreiz sāka rosīties, teica, ka, laikam būs jau jāiet, jo baidās kopā ar mani divatā palikt. :D
20.12.2017 13:46 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Hmmm, varbūt ja tu esi vēl students/studente varbūt iesaisties kādā korporācijā, kas varētu stiprināt paziņu loku, kā zināms tur cilvēki ir no dažādām augstskolām un sfērām. Hmmm, ar visu nosauktu jāsaka , ka ar mani ir līdzīgi, laika gaitā izkristalizējas draugu loks, ar kuriem ir pa "ceļam". To ka cilvēku interesē zelta Holivudas laikmets un neskatās mūsdienu komerciālos ražojumus un interesējas par literatūru un kultūru, nekā garlaicīga tur nesaskatu.8-) :-D
Bet mani interesē tās lietotājas, kuras uzreiz iemet kategorijā ej draudzējies ar "vēsturniekiem" un "filozofiem" kāpēc tā? Pati kādreiz tur mācījos, neteiktu, ka man ir plašs paziņu loks palicis no tiem laikiem.:-D
20.12.2017 08:40 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Autors ir viens dīvains tipiņš un pēc stāstiem par, piemēram, pievemto autobusu, kuru pēc tam tīrīja ar savu kreklu, nemaz nebrīnos par kontingentu, ko viņš piesaista, bet, aizdomājoties par tēmu, saprotu, ka, ja meklētu vienu cilvēku ar visām tām pašām interesēm kādas ir man, arī būtu viena. Man ir plašs draugu loks, visi kopā sanākam 2x gadā - uz Ziemassvētku pasākumu un pavasarī visi dodamies ārzemju braucienā. Pārējā laikā tiekamies lielākās un mazākās kompānijās atkarībā no interesēm un pasākumiem uz kuriem dodamies. Ar katru ir ko parunāt un pārrunāt, ko jaunu uzzināt un iemācīties. Tāpēc varbūt nevajag meklēt vienu cilvēku, bet apgrozīties dažādās sabiedrībās un iepazīties ar dažādiem cilvēkiem.
20.12.2017 00:10 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Hovards Hjūzs arī bija vientuļnieks

Un tas bezpajumtnieks, kas autoostā ik pa laikam nāk visiem prasīt naudu, lai varētu nopirkt šmigu, arī ir vientuļnieks. Your point?
19.12.2017 22:51 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Kur tu un kur Hovards Hjūzs:-D
19.12.2017 22:45 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Hovards Hjūzs arī bija vientuļnieks, kas par to?
19.12.2017 22:42 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Rudaste,viņa gadījumā cilvēki komunicē ar viņu,lai celtu savu pašapziņu.Tas arī un viss
19.12.2017 21:58 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Grūti atbildēt, kā būtu Tev, bet es noteikti necenstos kaut kā īpaši komunicēt ar cilvēkiem, ar kuriem mums nesakrīt vērtības un intereses. Bet nu... Es esmu es, bet Tu esi Tu. Mani cilvēki paši par sevi nogurdina (tā komunikācija, kopīgie pasākumi, u.t.t.), ja vien tā nav ģimene, otra pusīte. Līdz ar to man tas nemaz neprasās. Ja Tev vajag kompāniju, u.t.t., tad noteikti mēģini...
19.12.2017 20:15 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Tavā gadījumā apsveicami ir tas, ka vēl kaut kādi cilvēki mēģina draudzēties ar tevi. Sargi viņus.
19.12.2017 17:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Jaunu palagu nevarēji izdomāt, tādēļ purini veco?:-D
19.12.2017 17:26 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Bet es gribu tos mērķus sasniegt ar kādu kopā: tā būs vieglāk, mēs varēsim cits citu motivēt, apspriest dažādas idejas, kā tos mērķus efektīvāk sasniegt utt.
19.12.2017 15:52 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
tad, kad pats dzīvē kaut ko sasniegsi, apkārt parādīsies arī cilvēki ar augstākiem mērķiem
19.12.2017 04:56 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Es nezinu kāpēc, bet man ir tā, ka daudzi cilvēki, ar kuriem es saskaros ir kaut kādi dīvaini. Piemēram nesen iepazinos ar vienu čali, jau sāku domāt, ka kļūsim ar viņu par čomiem, bet drīz vien izrādījās, ka viņš ir apsēsts ar baznīcām. Vēl viens pazīstamais likās par normālu puisi, bet viņš allaž staigā lētos apģērbos (nezinu vai tas viņam ir nabadzības dēļ, vai vienkārši žmots).

Anyway, es gribētu vienkārši atrast cilvēku (nav svarīgi kādā dzimuma), ar kuru būtu kopīgas intereses un mērķi. Ar kuru varētu apspriest dažādas lietas, kuras man patīk (attiecošas grāmatas, mākslu filmas, apģērbi, tālruņi, ceļojumi). Kurš varētu palīdzēt filmēt vlogus. Kuram degtu acis, kad runa ietu par ceļojumu uz Parīzi vai, teiksim, Madridi. Piem., es labprāt ar kādu būtu aizbraucis kopā – bet diemžēl nav tādu cilvēku, kuri gribētu vai varētu sastādīt man kompāniju. :(

Tas viss mani nomāc. Šīs pluss šejienes čūskas (runa neiet par visiem). Šodien pamodos un pēkšņi sapratu, ka negribu redzēt nevienu no saviem pazīstamiem (izņemot savu fotogrāfu, kurš taisa man bildes, un frizieri). Visu šo laiku es mēģināju sevi pārliecināt, ka tie ir tuvi cilvēki, bet tie NAV, jo mums gandrīz nav nekādu kopīgu interešu vai mērķu vai vismaz domu gājienu.

Agrāk, savos divdesmit, es varēju tikai sapņot lai man būtu kāds, ar kuru es vismaz varētu kaut kur aiziet. Bet tagad man zvana un es pat negribu celt klausuli. Jo es saprotu, ka man ar tiem cilvēkiem nav pa ceļam. Ka viņi neko šajā dzīvē nesasniegs (es runāju par augstākiem mērķiem, nekā vienkārši atrast sev darbu). Var būt, ka es arī nē, bet vismaz es cenšos, katru dienu kaut ko mēģinu darīt lietas labā. Un jaunus draugus arī pagaidām nevaru atrast – tikai ienaidniekus. :( Tie gan vieni tādi lieli pīrāgi, ko?
19.12.2017 04:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
man dzīvē trūkst drāmas, bet seriāliem īsti nav laika. gribu redzēt

Labs pamatojums. :D
17.10.2017 00:00 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
BananaGod, kā var atrast youtube? man dzīvē trūkst drāmas, bet seriāliem īsti nav laika. gribu redzēt
16.10.2017 18:58 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
meksikanka,tas čalis dzīvo uz citu cilvēku rēķina-sava brāļa,labākā drauga utt.Bet pēc tam visus viņus apdirš internetā(viņa temats ir pierādījums)un vēl izliek video youtube.Viņam ir nereālas problēmas ar pasaules uztveri un to viņam ir teikuši visi,kas viņu pazīst:-DTā kā ar viņu ir bezjedzīgi runāt.Viņam visi cilvēki,kam iet dzīvē labāk par viņu-ir slikti(e)
16.10.2017 18:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet smejos joprjoma pie interesem un draugu izveles minet dargu telefonu un lupatu merisanu... TAADS SVIESTS PIRM REIZI DZIRDETS....:-D:-D:-D:-D
16.10.2017 17:11 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Teiksim tā… Ja, es gribu iPhone, un man viennozīmīgi patīk ceļot, bet tajā pašā laikā es neupurēšu savu sapni, ejot kaut kur strādāt 24/7 pat ja par to algu varēs nopirkt pēdējo „ābolu”.
16.10.2017 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!