Ja pamet,jo negrib palikt kopā jo otram neatrisinātas lietas

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Labdien,Meitenes!
Gribētu dzirdēt kādus viedokļus par atteicību tēmu.Vakar draugs izlēma par labu mūsu attiecību beigām.Kopā bijām nepilnus trīs gadus,no kuriem divus ar pus esam nodzīvojuši kopā.Es esmu gaisa zīme,viņš zemes.Līdz ar to arī kopdzīvē ne vienmēr esmu bijusi apdomīga savā rīcībā,viņš gan vienmēr ar abām kājām uz zemes un nekad nav bijis īpaši emocionāls.Laika gaitā sanāca tā,ka manas problēmas arī uzgūlās uz viņa pleciem.Un viņam palika pa smagu.Šobrīd lieku kopā savu dzīvi.
Kā jums ir ar savām pusītēm otrajām?Vai viņi ir novērsušies vai pametuši jūs problēmās?Vai tā nav sava veida bēgšana no tā visa?
Pēdējais ar ko šķīrāmies bija ja gribi,kad visu sakārtosi varam tikties un paskatīties.Varbūt sākt no sākuma.Tagad gan sāku domāt - tad man nekad nevarēs būt kāda bēda?Tikai priekos?!
09.10.2017 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Tās zīmes man arī atgādināja "Ai, esmu stūrgalvīgs un temperamentīgs vērsis - nē, Juri, tu esi lohs."
Bet, ja par tēmu - kad tiksi galā ar savu dzīvi, diez vai Tev viņu vajadzēs. Būsi uzcēlusi jaunu sevi, tur rodas arī liela mīlestība pret sevi, savu dzīvi, ka ne prātā nenāks domāt - nu, vai esmu viņam laba?
10.10.2017 19:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā mēs tiekam galā ar otru pusi - mums par laimi nav neatrisinātu problēmu.
Kas vispār ir problēmas? Problēma ir tad, kad tev ir vēzis 4.stadijā. Viss pārējais nav problēma, viss pārējais ir risināmas lietas, jo ātrāk, jo labāk. Tādas problēmas kā atkarības, nespēja atrast darbu, nespēja pabeigt studijas, uzskatu par izlaidību, ne problēmām. Saņemies un izdari.
10.10.2017 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits