Vai dusmotos?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Sveikas!
Ja jūs pašlaik nestrādātu, vai draugs/vīrs jums liktu iet strādāt? Vai viņš dusmotos par to, ka jūs nestrādājat un nenesat ienākumus mājās?
04.10.2017 18:16 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es esmu no tā pulciņa, kur vīrs strādā un sieva skaista. :D
Bet ja nopietni, tad man vīrs strādā, bet es dzīvoju pa mājām. Bet tas tāpēc, ka uz maniem pleciem ir bērns, mājas lietas un atliek laiks arī sev pašai. Un mani neviens nekur nedzen, bet es zinu, ja atrastu sev piemērotu darbu, tad varētu arī iet strādāt. Pagaidām mums ir šāds modelis un neviens neiebilst. :D
05.10.2017 14:53 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Uzsākot attiecības arī nestrādāju, jā. Visu laiku ir dzinis mani strādāt, jau no pašiem pirmsākumiem.

un kas Tevi uzturēja līdz draugam?

Vecāki to darīja

Cik Tev gadi?
Es tā iedomājos reālo situāciju: šēž jaunkundze vecākiem uz kakla, atrodās puisis- hopsā, pārceļās uz puiša kakla:D Vecāki priecīgi un atviegloti, puisim žo....a, jo nepelna tik daudz.
05.10.2017 17:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nav vīra/drauga. Ja dzīvotu ar bijušo - noteikti nedusmotos, zinot viņu, būtu tas, kurš aicina mani darīt mazāk un meklētu baltroču darbus, jo esmu viņa "princesīte". :D Nepatīk man gluži tā, neesmu galīgā baltroce un man ir liela apņēmība un potenciāls. ;) Tevis minētajā gadījumā būtu jautājums - vai es neizbesītos sēžot mājās un darot tikai mājas darbus. :D Kaut vai kursus vai pusslodzes darbiņu, šķiet, gribētu pati. Ja esi mājās, tad uzskatu, ka visam ir jābūt ideāli sakoptam un katru dienu svaigs ēdiens un tā, kas mani, šķiet, nogurdinātu vairāk, nekā mazāka uzmanības pievēršana mājai un labāk katru otro dienu piem. pastrādāšana.
05.10.2017 17:53 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
puisim žo....a, jo nepelna tik daudz

Puisis pārāk agri grib spēlēt pieaugušo.
05.10.2017 18:03 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Atslēga uz veiksmīgām attiecībām ir kopīgs viedoklis fundamentālos jautājumos, tajā skaitā - par naudu.
Ja viens no pāra visu laiku ir neapmierināts, tad diez ko laba dzīvošana tur nesanāks.
Bet jāsaka, ka šie jautājumi Latvijā vispār ir sāpīga tēma. Ne tik daudz naudas trūkuma, cik vīriešu audzināšanas dēļ, maz ir tādu, kuri gribētu būt par ģimenes galvām un rūpēties, vai vismaz dalīt visu dzīves nastu uz pusēm. Parasti grib, lai sieviete atdod 50% ienākumu un vēl ēst gatavo, aliņu pienes..
05.10.2017 18:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kā jau te iepriekš meitenes minēja, jāskatās arī no situācijas, kādā esat. Šobrīd strādāju (pagaidām nepilnu mēnesi tikai), jo pašai gribas, tomēr arī tad, ja nestrādātu, pat, ja ilgstoši, ja es justu, zinātu, ka manam vīram ir grūti vai neiespējami mūs abus nodrošināt tā, kā gribētos, esam pieraduši, es nedomājot ietu strādāt, lai nestu pienesumu budžetam, pat tad, ja ne lielu, bet tomēr. Es negaidītu, kamēr viņam jāpārkāpj savam lepnumam un jālūdz mani strādāt. Un noteikti nenoskatītos, kā vīrs pārstrādājas, ir stresā tikai tāpēc, lai es varētu nestrādāt. Mēs esam komanda, solījušies būt kopā gan vieglos, gan grūtos laikos. Tāpēc, ja neietu tik viegli, es necimperlētos un nestu arī savu pienesumu. Ir jau labi, ja var atļauties nenest naudu mājās un dzīvot viegli, bet, ja tā nav (un jūsu situācijā izskatās, ka viegli nav), tad ir jādomā ar galvu.
05.10.2017 18:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja viņa strādā, tad tikai priekš sevis ( apģērbs, kosmētika).

Tīri prātuļojot - varbūt Tavs vīrietis vēlas to pašu? Nestrādāt, bet, ja nu strādā, tad ienākumus tērēt tikai saviem prieciņiem. Blakustēmā tāds tiktu nosaukts par vīrieti - tranu...
Bet tā, piekrītu komentāriem par to, ka abām pusēm jābūt kopīgam redzējumam attiecībā uz šo sadzīves aspektu.
05.10.2017 21:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viss, man arī sagribējās, lai mani vīrietis uztur. Tagad iešu skaust :(
05.10.2017 21:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pašlaik nestrādāju, vīram iebildumu nav, jo arī tad, kad strādāju, mana nauda bija tikai mana. Vīrs uzskata, ka nodrošināt ģimeni ir vīrieša pienākums.
--
Bet, ja vīrietis tā neuzskata, Tu nevari viņu piespiest. Drīzāk tad jāmeklē cits, ar kuru sakrīt viedokļi.
05.10.2017 21:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!