Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas līdz 1000 EUR

 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Gribētos uzzināt, vai kāda ir rīkojusi kāzas ar budžetu līdz 1000 EUR? Vai varat pastāstīt savu pieredzi, kā plānojāt, kur ietaupījāt, kur un kā svinējāt utt? :)
Tikai lūdzu, bez teikumiem, ka labāk sakrāt vairāk un svinēt riktīgāk. :)
26.09.2017 11:50 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man ar patika dy kāzu apraksts :-)
29.09.2017 20:36 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
dy
tas viss noritēja tādā smieklīgi mīļā, chill brīvdienu atmosfērā,nevis kāzu greznībā.

Tieši tā gribam arī mēs. Lai ir atmosfēra nevis kā kāzās, bet vienkārši kopīga laika pavadīšana ar ģimenēm ar niansi, ka jāpaceļ tosts par jauno pāri :D Tādēļ arī jautāju par summu līdz 1000, jo negribas nekā nopietna ar ēdienu un alkohola kaudzēm, dārgām kleitām, fotogrāfiem utt. galvenais, ka beigās mēs esam laulāts pāris un mūsu ģimenes ir blakus tajā skaistajā mirklī :) Paldies par komentāru, izklausījās ļoti jauki un sirsnīgi un deva motivāciju :)
29.09.2017 16:19 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Esmu bijusi Jēkabpilī uz kāzām un pat 2x:-O:-D Varbūt tā visa atmosfēra pie vainas,vai tās dienas,manis pašas,noskaņojums,bet- iesaku sarakstīties Krustpils dz.nodaļā. Tur vadītāja likās daudz patīkamāka un arī tā telpa tāda glītāka.
Pirms 2 gadiem biju draudzenei uz mazbudžeta kāzām. Kāzas gan nebija standartiņš,jo bija tikai ~12 viesi un tā kā pārim jau bija 2 bērni un attiecības jau 10 gadus,tad tas viss noritēja tādā smieklīgi mīļā, chill brīvdienu atmosfērā,nevis kāzu greznībā. Pa punktiem nenosaukšu izcenojumus,jo visu tā konkrēti nemaz nezinu:-D,bet vismaz aptuvenam ieskatam:
*Kāzu pušķi taisija pati iepriekšējā vakarā no ziediem,ko bija pati izaudzējusi(pirms tam jau laicīgi izplānoja ko un cik daudz iesēs/iestādīs).
*Matus un makeup(jāatzīst,ka ļoti vienkārši) taisija pazīstama meitene,kas izmaksāja 20eur.
*Kleitu no sākuma skatijās mazajos veikaliņos,kur pārdod Poļu izlaiduma kleitas baltā krāsā,cenās ap 50eur,bet beigās pasūtija ebay'ā pa 46eur,tādu ļoti romantisku,ar mežģīnēm,pusgaro kāzu kleitiņu.
*Zeķubikses,kājas lentu,matiem praudītes un rotāšanas aksesuārus-lentītes,balti baloni uc arī ebay. Tur gan nezinu summu,bet tas noteikti nepārsniedza 20eur
*Apavus izvēlējās pa visam vienkāršas,baltas kurpītes uz maza papēdīša no Danijas vai NS kinga, kas izmaksāja ap 20eur
*Vīrietim apģērbu iepirka "Mans drēbju skapis" (apavi,uzvalks,krekls,josta un tautiņš) ap 100eur.
*Brauca ar savu auto-bezmaksas
*Fotogrāfēja otra draudzne,kas apvienoja viesa amatu ar nelielu fotogrāfa darbu karstākajos brīžos. Bezmaksas
*Noīrēja viesu namu ar pirti uz 2 diennaktīm- 150eur (jaunajam vīram pazīstami īpašieki,kas piešķīra atlaidi)
*Pati sagatavoja uzkodas- gaļas plates,dārzeņu/auļu plates,salātus.
*Pasūtija pie zināma pavāra šašliku- cūka,tītars un vistu stilbiņi.
*Otrā dienā papildus paši pagatavojām arī auksto zupu un vīrieši cepa zivis un katupeļus ugunskurā:-D
*Alkohols -Bija sarūpējuši dažādus interesantus alus un sidrus no mājražotājiem. Kāda pudele viskija un vīna.
Ak jā,gredzeni-tos viņi pasūtija no krievijas draugiem,standarta riņķīšus,kas izmaksāja uz pusi lētāk,kā juvilierveikalos iegādājamie.
Dāvanas viņi nevēlējās,tāpēc no mums viņi saņēma prof.salūtu pusnaktī,
No otras draudznes burvīgu kūku,
Līgavaiņa draugs noorganizēja čigānus pusnaktī,
Kāds vēl sagādāja mūziku un projektoru ar smieklīgi samontētiem video,kā sveicienu jaunampārim...
29.09.2017 15:45 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Parasti vecāki vienmēr palīdz , ja ne visu apmaksā
Mazāk skaties amīšu filmas.
29.09.2017 14:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Maasa uz kazam taupija, bet tapat sanaca, ja nemaldos, tris tukstosi. Tik leti skiet var sanakt tad ja pec zagsa ir pusdienas un visi pa majam.
29.09.2017 08:28 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Nu mums arī bija mazas kāzas- ceremonija ārpus zagsa skaistā vietā, fotosesija / fotopastaiga un vakariņas uz 11 cilvēkiem. Sanāca 2000 eur. Bet mums gredzeni, uzvalks, kurpes, kleita+ visi citi līgavas pribambasi (plīvurs, kurpes, garās zeķes, aksesuāri, frizūra, atribūti fotosesijai u.t.t.) sanāca jau pāri 1000 eur. Un tāda summa bija ar visu to, ka uz daudz ko ietaupījām- meikapu taisīju pati, dekorus mašīnai, līgavas pušķi, piespraudes līgavainim un lieciniekam taisīja mana mamma (ir sertif.floristikā). Nu + vel fotogrāfa izmaksas.
27.09.2017 11:23 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mums bija ļoti mazas kāzas, i to sanāca vairāk par tiem 1000 eiro.Un mums nebija galds. Tagad pat domājot, nezinu, kāpēc tik daudz sanāca. :D
27.09.2017 10:33 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Ja par manu pieredzi, kur ome ar kolēģi klāja galdu - viesību laikā tā ome pie gada sēdēja (un kolēģi ar aicināja, kad nu viņai laiks pa vidam bija) . Man nebija ne mazāko iebildumu palīdzēt pienest silto ēdienu. Bet jā, tās kāzas bija ļoti tādas ģimeniskas un siltas, nevis kā ball e, kas teju aristokrātiem drīzāk piedienētu. Cilvēku bija ap 30 - bet aptuveni tik jau arī sanāk, ja aicina ģimeni un tuvākos draugus, ja abi nav gluži vienīgie bērni ģimenēs, kuru vecākiem ir sliktas attiecības ar saviem brāļiem/māsām vai arī tie ir ģimenes vienīgie bērni.
27.09.2017 10:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
besame - nuu es runāju par to, ka gluži 1000 eur jaunie neiekļāvās.. pareizāk laikam būtu teikt - iekļāvās 1000 eur, jo viņiem nebija tādu izdevumu kā galds.. tas, ka vecāki to uzsauc - tas katra paša ziņā, kā vēlas. Bet galda izmaksas nav nekādas mazās. Tātad kopumā tās mazās, jaukās kāzas izmaksāja tomēr vairāk par tiem 1000 eur.
Un par to galdu es biju domājusi nevis galda uzsaukšanu restorānā, bet reālu vecāku piesaisti pie karbonāžu cepšanas un rosola griešanas.. tas vairs ne tieši par tavu komentāru.
Bet tas, protams, katra paša ziņā. Katrā gadījumā es īsti laikam nevaru saprast, ja cilvēks saka, ka principā varētu atļauties iztērēt vairāk, kāpēc viņš tiešām tā arī nedara un tomēr neatvēl naudiņu jau uzklātam galdam, lai ciemiņi var justies kā ciemiņi un jaunie kā svētkos. Tas nav tāds sīkums - uzcept, uzsildīt un salikt. Tas ir reāls darbs..
Bet nu katrs, protams, dara kā grib. Es te tik tā skaļi domāju vai tiešām tie piemēram 200 eur ēdienā ietaupītie ir tik būtiski uz visa tā pasākuma fona.
27.09.2017 08:44 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Mēs ar draugu taisamies rīkot tādas kāzas.Varam jau atļauties greznas,bet es negribu.Burtiski,vienkārši sarakstīsiem un viss.Uzvalks viņam ir,bet vajag nopirkt kleitu man.Visticamāk,kā pasūtīšu kaut ko no Asos vai nopirkšu pie mums Mohito.Ziedus nopirksim pirms reģistrācijas un viss:-D
26.09.2017 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man pieredzes nav, bet es noteikti taupītu uz apģērbu un dekorācijām. Man rotājumi nekad nav likušies ne smuki, ne gaumīgi, bet nu es arī neesmu bijusi kāzās, kur tās "fejas" dekorē. Labāk tad vienkārši skaista vieta, un kāda svece uz galda. Otrkārt, es personīgi taupītu uz kleitu, kurpēm un visiem tiem pričendāļiem, jo parasto salonu kleitas man liekas reāli bezgaumīgas. Katjai Šehurinai ir skaistas un pa manai gaumei, bet nu tā cena... Man vispār kā ļoti piezemētam cilvēkam liekas crazy tērēt 200 un uz augšu par drēbi, ko droši vien vienreiz tikai sanāks uzvilkt. Negribētu, lai kāds no viesiem kāzās paralēli sniedz kādu "pakalpojumu". Bet tas man tā. Nav arī tā, ka pārgriežu acis, ja citi tā dara.
Vecākiem kāzas apmaksāt/palīdzēt neļautu. Ja precas 18-gadīgi bērniņi, tad ir ok. Senos laikos jau arī meitučiem vecāki krāja pūru utml. Bet nu, kad redzu, ka mūsdienās un algotu darbu strādājošiem cilvēkiem kāds cits "uzsauc" kāzas, man vienmēr gribas pasmīnēt, jo acu priekšā uznirst ainas, kā pēc tam laulībā vīramāte nāk arī dēliņa zeķes mazgāt un sievasmāte - kotletes vakariņām cept. Man liekas, ka jāprecas ir pieaugušajiem, bet nu... cilvēki ir dažādi.
26.09.2017 23:07 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tām kāzām, kurā pāris ieklāvās 1000 euro nebija alkohols, vēl viens iemesls, lai pašausminātos kā tā nepadomāja par viesiem :-D Jo tiešām,viesu vidū, atradās pāris neapmierināto, ka nekā grādīga nebūs.
Par vecākiem, mans novērojums, ka neatlautu iedot naudinu kāzām vai vēl kaut kam, personas, kurām vecāki to tiešām nevar atlauties. Tāpēc baigais šoks, ka ir vecāki, kuri finansē dalu vai pat visu skaisto dzīves notikumu. Why not? :-P
26.09.2017 22:49 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man katrā gadījumā pat doma tāda neienāktu prāta lūgt vecākiem gatavot svētku galdu

Vispār jau vecāki paši uzstāja uzsaukt galdu. Neko nosodošu tur neredzu.
26.09.2017 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 405
Reģ: 21.11.2009
Divas lielākās pozīcijās Tavā kāzu budžetā būs par telpu īri un ēdināšanu + alkohols. Ja šos izdodas dabūt/saorganizēt pa lēto, tad domāju, ka vari iekļauties budžetā 1000Eur budžetā. :-)
26.09.2017 20:48 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Mums baznīcai jāmaksā 300eiro. 150 ziedojums draudzei un 150 mācītājam. Mums ar būs mazas kāzas, bet ar visu to iekļauties tādā summā nevaram. Aizies 2x vairāk, jo arī kleitu negribēju pieticīgu un vienkāršu.
Viena paziņa iekļāvās 200eiro robežās. Jo tērpi jau bija, fotografs, ceremonija zaksā un galdu klāja pati mājās.
26.09.2017 19:31 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Vienīgais, ko es otreiz mainitu, būtu tas, ka noalgotu jau iepriekš minētās galda meitas.
26.09.2017 19:20 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Padalīšos arī ar savu pieredzi. Neatceros precīzi, cik beigās mums kopā sanāca iztērēt, bet varēja būt ap 700 Eur. Precējāmies dzimtsarakstu nodaļā, svinējām radu telpās un cilvēki kopā varēja būt ap 25. Lai uztaisītu tik ekonomiskas kāzas, jārēķinās ar to, ka tev pašai būs ļoooti daudz jādara vai arī tev ģimenē ir jābūt kādam ļooooti jaukam cilvēkam, kas būs gatavs uzņemties lielāko daļu gatavošanas. Es savā kāzu rītā cepu karbonādes un taisīju savu pušķi, tieši tik traki tas bija :D.
Visus rotājumus es pasūtīju no Aliexpress un pati taisīju tos, kas vēl pietrūka. Alkoholu sākām pirkt laicīgi, skatoties, kur parādās kādas īpaši lielas atlaides. Pērkot pārtikas produktus, arī izpētījām, kur ir lētās cenas. Lielāko daļu no ēdieniem, tā pat kā savu kūku, gatavoju pati, no gatavajiem nopirkām tikai kādus rausīšus.
Ar kleitu bija baigi traki... ilgi nevarēju atrast neko tādu, kas man patiktu un iekļautos manā budžetā. Beigās ASOS mājas lapas outlet sadaļā atradu savu ideālo kāzu kleitu par 59 Eur (l). Vīra uzvalkam gan iztērējām daudz naudas, bija kādi 140 Eur.
Runājot par fotogrāfiem... ilgi domājām, ko darīt. Beigās izdomājām, ka pati svarīgākā ir ceremonijas daļa, tāpēc arī atradām kādu entuziastisku meiteni, kura bija gatava mūsu kāzas fotogrāfēt tik neilgu laiku... pat vēl vairāk... viņa piemeta klāt bezmaksas foto sesiju pēc ceremonijas (l).
Mūzika mums nebija dzīvā, bet bija ļoti labi tā pat. Kosmētiku sev klāju pati un matus arī veidoju sev pati.
Es nekad nenožēlošu, kad mūsu kāzas bija tādas, kādas tās bija. Man patika viss. Mēs uzaicinājām visus tuvākos cilvēkus, kas arī centās pielikt savu roku, lai mūsu dienu padarītu lielisku un, es pateikšu godīgi, es nekad savā mūžā nebiju jutusi tik lielu mīlestību no visiem, kā jutu šajā dienā. Ja starp abiem laulātajiem ir īsta mīlestība, ir izvēlēti pareizie vedēji un apkārt ir paši tuvākie cilvēki, nekas nevar noiet greizi. Jebkurā gadījumā kāzas būs izdevušās :).
26.09.2017 19:17 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Meitenes, jebkurā gadījumā, diskusijas lūgums bija par ieteikumiem, pieredzi, nevis to, kas ir pareizi, kas nav pareizi, ka vajag un kā nevajag un teikt citiem, ka tā nav labi utt. Nevairosim negatīvismu :)
Ja jūs savas kāzas nosvinējāt tā, kā tās vēlējāties jūs, SUPER! Jo tās bija jūsu kāzas un jūs esat tiesīgi tās rīkot tā, kā jums tas patika un ka jūs bijāt laimīgi :) Taču katram ir savas iespējas un savas vēlmes, tādēļ, lūdzu, nenopelsim cita lēmumus un uzskatus,tādēļ, ka tie atšķiras no jūsējiem :)
26.09.2017 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Dievs pasarg', vienas nulles trūkst! :D 1000
26.09.2017 16:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Cik te daudz srama queen-u un pārspīlētāju! :-D
26.09.2017 16:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits