Kāzas līdz 1000 EUR

 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Gribētos uzzināt, vai kāda ir rīkojusi kāzas ar budžetu līdz 1000 EUR? Vai varat pastāstīt savu pieredzi, kā plānojāt, kur ietaupījāt, kur un kā svinējāt utt? :)
Tikai lūdzu, bez teikumiem, ka labāk sakrāt vairāk un svinēt riktīgāk. :)
26.09.2017 11:50 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
man atkal ir tabu viss svešais un nezināmais, bail mēģināt, kaut kādi modernie ēdieni un restorāni vispār nav manā gaumē!

Tas nav nekas tāds, ar ko būtu jālepojas;-)
Ja būtu ierobežojums 1000, tad rīkotu vai nu kāzas divatā, vai nu pasēdēšanu šaurā ģimenes lokā kādā jaukā kafejnīcā. Ja tā ir Jēkabpils, tad varbūt arī var iekļauties 1000 eiro ar visu ēdināšanu, bet tik un tā ir jāskatās, uz kurām pozīcijām ietaupīt.
Paverdzināt ģimeni un viesus galda gatavošanā gan neieteiktu, imho, tas nav solīdi.
26.09.2017 15:22 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Clarity, es biju noskaņojusies, ka kāzas būs ļoti parastas, bet man kaut kā bija vienalga, galvenais bija ķļūt par sievu, bet beigās viss izvērtās baigi forši! un nebija kāzu dienā nevienam ne jācep, ne jāgatavo ;-)
kampanella,, protams, ka katram savas vērtības, vēlmes! Bet ja diskusijas autore jautā, vai var uzrīkot kāzas pa 1000 eiro, tad viņa drošvien pēkšņi nerīkos 10 000 vērtas kāzas!Un jā, var uzrīkot, un var gana labas un foršas, vienkārši nevajag uzreiz nolikt kā prastas/skumjas... ja autore ēstu glaunos restorānos, tad visticamāk šāds jautājums nemaz nebūtu!
26.09.2017 15:01 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Bet kā notiek tās vienkāršās kāzas, kur ir tikai pāris un paši, paši tuvākie un pasēdēšana restorānā/krogā/pie kāda lauku mājās? Pēc ceremonijas visi vienkārši pasēž, paēd, iedzer, uzdejo pie mūzikas, kas pieejama? Es šādā variantā izvēlētos apprecēties tikai divatā, klāt esot lieciniekiem, un pēc tam sarīkotu dārza svētkus kā atkāzas draugiem. Savukārt ģimenes locekļus ielūgtu svinīgās vakariņās pēc atgriešanās no ceļojuma (ja tāds paredzēts.)
Pati šobrīd arī plānoju kāzas, saprotu, kādas ir izmaksas, bet tā tomēr ir tā viena diena mūžā (cerams). Un man gribas, lai tā ir piepildīta un īpaša. Lai tiešām ir kāzu, nevis vienkārši dzimšanas dienas svinēšanas sajūta. Reizēm pat liekas, ka priecātos, ja gribētos tā pa vienkāršo, jo arī riebjas naudu tērēt. :D
26.09.2017 14:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu nez vai uz 25 cilvēkiem iekļausieties 1000 EUR.... Es kleitu šuju pie Mayra + īsais vilnas mētelis, jo kāzas būs ziemā. Kopā par abiem 240 EUR, kas ir ļoti lēti, ņemot vērā, ka kāzu kleitu salonos pat kleitu īsti nevarētu atrast par to cenu... bet man lina kleita iederas, jo tāds ir kopējais koncepts. + vēl jāiegādājas apavi
Gredzeniem ir savs zelts, bet tāpat meistari par darbu prasa 220 EUR, ok, mums būs gravējumi, bet es domāju, ka arī bez tiem vismaz 100 būtu.
Mums paveicās, jo vieta, kuru ļoti, ļoti gribējām, izrādās, neņem naudu par īri - tikai par ēdināšanu. Tā ka divi zaķi ar vienu šāvienu. Ēdināšana gan ~30 viesiem būs ap tūkstoti, vai drusku pāri. Plus jau vēl alkohols, saldumi, ko paši cepsim, u.c.
Dekorācijas, ielūgumus, gatavošu pati, tur tikai materiālu izmaksas, izrēķināju, ka līdz 200.
Make-up + frizūra 80 eur
DJ man ir paziņa, būs kopā 160 ar aparatūras īri.
Tā ka kopā, manuprāt, mums jau diezgan lēti sanāks - rēķināju kaut kur 2500. Sākumā gribējām iekļauties 2000, bet nu nemaz tik daudz pārsniegt arī nesanāks. Bet 1000 EUR iekļauties - nu nezinu... Ja tas vien tādam cilvēku skaitam ir par ēdināšanu :)
26.09.2017 14:56 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu arī bijusi kāzās, kuras pārim izmaksāja 1000 euro, bet vēl atseviški bija galds, ko uzsauca sievas vecāki. Salaulājās vini ziedondārzā, tur arī sabildējās, tad ar vedējiem un fotogrāfu aizlaida
sabildēties un laida fotogrāfu prom. Tālāk bija restorāns, kurā vedēji bija izdomājuši visādas atrakcijas. Kāzas bija loti loti foršas, mājīgas. Viesi bija ap 20. Tā kā var pa tādu summu sarīkot jaukas kāzas. Pati zinu, ka noteikti nerīkošu kāzas ar nakšnošanu un man nebūs fotogrāfs, kurš bildēs katru soli. Tāpat arī tajās kāzās, atkrita tādas izmaksas kā kāzu vadītājs, telpu dekorēšana un forogrāfs bija uz 3h.
26.09.2017 14:54 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Robīte nu bet viss taču atkarīgs no prioritātēm un vēlmēm, kā arī katra mēs arī ikdienā dzīvojam savādāk. Ja ikdienā cilvēks ēd labos restorānos, nu negribēs taču kāzās pasniegt rasolu ar karbonādi. Mums visiem ir arī atšķirīgs viedoklis par to, kas ir jautri un kas garlaicīgi. Vieni sarakstīsies dzimtsarakstos, uztaisīs lielo balli, sapirksies sņabi un nojautrosies līdz rītam un būs laimīgi, citiem vajag smalku ēdienu, vēl kādai, noteikti svarīgākais ir fotogrāfs vai labs pasākuma vadītājs, citai varbūt svarīgākie ir labas kvalitātes gredzeni un skaista kleita. Katrs no mums šos 1000eur izlietos pa savam. Un ne visi grib savu skaistāko dienu dzīvē pavadīt ar tik ierobežotiem līdzekļiem, citi labāk iekrās vairāk, lai pavadītu to, tā, kā ir jau sen izsapņojuši. Katram savs.
26.09.2017 14:54 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Robīte, es nesaku, ka uzreiz pa skumjo, bet , pašlaik visu meklējot un organizējot sev, domāju, ka neko prātīgu tur noorganizēt tik daudz viesiem nevar. Otrkārt, atceries, ka tās bija TAVAS kāzas. Manuprāt, pašam savas kāzas nekad neliksies galīgi garām, bet gan kā viena no skaistākajām dienām mūžā:-D man jau nav žēl, ja varat iekļauties tādā summā, tas ir jauki. Bet es personīgi negribētu, lai manai mammai/omei tajā dienā jācep kotletes un draudzenēm jānēsà netīrie trauki.
26.09.2017 14:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc uzreiz pa skumjo/prasto??? (t)
Es bijusi 10 000 kāzās - vienas bija vislabākās kāzas, kurās esmu bijusi, bet otrās vnk vāāaaks, tāda garlaicība, tad jau manas prastās,skumjās kāzas bija 10x labākas!
Tā kā galvenais jau visu samenedžmentēt, atkarīgs no draugiem/radiem un pašiem!
26.09.2017 14:41 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nu 1000€, manuprāt, var iekļauties tikai tad, ja esat jūs un 2 liecinieki/vedēji. Tā ir ļoti, ļoti maza naudas summa. Tīri tā loģiski domājot, ka man pat uz parastu dzimšanas dienu ar uzkodām, kādu dzērienu, 8-10 draugiem sanācis vienmēr iztērēt ap 150€. Tam tad vēl klāt nāk vieta, nodevas, kleita, uzvalks, fotogrāfs, gredzeni, apavi, puķes. Pati plānojot savas kāzas saprotu, ka viss ir reāli dārgs:-( tad jau labāk tikai paši un pa smuko, nekā saaicināt vēl 25 viesus un pilnīgi pa skumjo tas ir tikai mans viedoklis, bet nu es nezinu..varbūt vienkārši apprecēties, bet pēc tam draugiem un ģimenei uztaisît nelielu tusiņu.
26.09.2017 14:38 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Manuprāt, labāk tad bez balles, nekā ar 30 + viesu skaitu un pa prasto .
Ja man būtu 1000eur kāzu budžets, es to izlietotu sekojoši. Noteikti salaulātos baznīcā, jo tas man vispār ir noteikums nr.1 kāzu sakarā, uzaicinātu pašus pašus tuvākos cilvēkus no ģimenes, max 10-15 cilvēki. Pēc tam aizvestu visus pasēdēt labā restorānā.
26.09.2017 14:30 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
1. Gredzeniem mums bija savs zelts, iedeva arī mammas, kā rezultātā gredzeni ar gravējumu izmaksāja tikai 50 eiro!
2. Ļoti patīk fotogrāfi, bet pašai riebjas fočēties un nedod Dievs, kāds visu dienu man sekotu un fočētu! bet lai nepaliktu bez bildēm, iebraucām salonā nofotografēties, kā rezultātā vairāku simtu vietā fotogrāfs izmaksāja 30 vai 50 eiro, neatceros.
3. Protams, tas, ka man bija vienas dienas kāzas - noballējām diezgan labi un viss - visi pa mājām! Nebija jādomā par transportu, jo svinējām pilsētā, nebija jādomā par nākamās dienas brokastīm, dzeršanām un visu pārējo! un, protams, manuprāt, vislielākais ietaupījums - pašu taisīšana ēst... gaļas plates - rimi ieej, pērc gaļas, visu sagriež - atliek smuki izkārtot! Siera plates tāpat!
Mums arī bija svarīgākas leitas, kur ieguldīt naudu - dzīvoklis, auto, bērniņa gaidības...
Un kas ir pats galvenais - man viss patika un neko nenožēloju! (l)
Lai tev izdodas!
26.09.2017 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
1000 eur ir ļoti mazs budžets, ja jāpērk gredzeni, abiem apģērbs, apavi, tur tas viss arī aizietu.
26.09.2017 14:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Dīvaini, retu reizi redzu, ka no Jēkabpils dzimtsrakstu nodaļas kāds pāris nāk ārā vai iet iekšā.

Nu, tā situācija ir mainīga - viņi gribēja zīmīgā datumā, toreiz tajā datumā daudzi gribēja. :)
26.09.2017 14:16 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Tur jau tā lieta, ka nauda lielākām kāzām sakrātos, bet mēs labāk izvēlamies citas lietas, kam tērēt to naudu, kas ir svarīgākas. Tāpēc domājam iekļauties 1000 EUR. Kā viesi plānojas tikai paši, paši tuvākie. Vecāki, vecvecāki, brāļi un māsas, kā arī pāris pašu tuvāko draugu. Max 25 cilvēki. Un katrs būtu gatavs palīdzēt, tādēļ zinu, ka ļoti daudz kas ietaupītos, bet tomēr varbūt kādai ir kādi extra ieteikumi. Varbūt par ir kāda no Jēkabpils un var ieteikt kādas īpašas vietas no šī gala :)
26.09.2017 14:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es nesen biju kāzās dz.rakstu nodaļā. Maksāja 14eiro un tur skanēja gan mūzika, gan lasija dzeju. Mūziku liek bez papildus maksas.
Un pa 1000 eiro var uzrīkot nelielas kāzas. Galvenais jāmeklē un jāsalīdzina cenas. Var atrast skaisti un lēti. Uz atlaidēm vai pārpērkot. Var rīkot arī neoficiālu ballīti pēc tam. Bez visādiem vadītājiem utt. Viss atkarīgs kā pasniedz.
26.09.2017 14:03 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Lielajās dzimtsarakstu nodaļās ir diezgan liels konveijers - kamēr precas viens pāris, nākamie jau gaida rindā. Izņēmums, protams, ir tad, ja tas ir pēdējais laulāšanās laiks attiecīgajā dienā. Tāpēc jau tagad cieņā ir izbraukuma ceremonijas - lai nākamie kāzinieki neelpo pakausī. Man zināmie jēkabpilieši šī iemesla dēļ sarakstījās Pļaviņās.

Dīvaini, retu reizi redzu, ka no Jēkabpils dzimtsrakstu nodaļas kāds pāris nāk ārā vai iet iekšā. Izņemot, kad ir kāzu sezona, tad gan biežāk. :(
26.09.2017 14:03 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Mana draudzene arī iekļāvās (stāstīja kā rīkoja), šķiet bija ap 500 latiem tolaik. Precējās savā baznīcā, kurā ilgus gadus dziedāja korī, tāpēc par ceremoniju bija maz un svinības bija jaunā pāra lauku mājās, galdus noformēja paši, ēdiens gatavoja vecmāmiņa ar kolēģi (viņas bija skolas pavāres, tā ka tāds pats ēdienu klāsts kā Robītei), karstos ēdinu pienest palīdzēja līgavas draudzenes (es tai skaitā). Un man kā viesim ļoti patika pasākums.
26.09.2017 13:56 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ar dzejas rindām, protams, ir daudz skaistāk, arī telpa būs nevis dzimtsarakstus tantes kabinets, bet noteikti kas svinīgāks, mūzikā skanēs kāzu maršs.. un ja paredzēts ar viesiem, tad iespējams, ka dzimtsaraksti nemaz neaizdomājas piedāvāt tik vienkāršu variantu kā "paraksts un viss" :-)
26.09.2017 13:56 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Bubziks Lielajās dzimtsarakstu nodaļās ir diezgan liels konveijers - kamēr precas viens pāris, nākamie jau gaida rindā. Izņēmums, protams, ir tad, ja tas ir pēdējais laulāšanās laiks attiecīgajā dienā. Tāpēc jau tagad cieņā ir izbraukuma ceremonijas - lai nākamie kāzinieki neelpo pakausī. :D Man zināmie jēkabpilieši šī iemesla dēļ sarakstījās Pļaviņās. :)
26.09.2017 13:51 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bāc, mums pat nepiedāvāja tādu izvēli, vienkārši lika samaksāt 49 EUR. :-D Es pat nezinu, vai es gribu kaut kādas tantu dzejas rindas un tur uz vietas esošo mūziku. Man vajadzēja tikai sarakstīties, un tad svinēsim tālāk svinību vietā. :-D
26.09.2017 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits