Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvoklis un patstāvība :))

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sveikas...
Gribētos dzirdēt kā meitenēm, kuras pašas īrējušas savu pirmo dzīvoklīti (bez vecāku, radu vai drauga materiālā atbalsta) tas izdevās? :) Bija pietiekami laba alga jau vienā darbā, strādājāt vairākos darbos? Šobrīd strādāju, patīk un nevēlos iet prom, bet ir pietiekami daudz darbinieku, tāpēc arī alga uz katru mazāka, bet arī pārstrādājusies neesmu (nākamā diena pēc darba dienas ir smaga, jo darbs fiziski pasmags), bet tikai divas dienas nedēļā strādāju. Varētu apvienot ar otru darbiņu, principā... Tad varētu pati atļauties pirmo dzīvokli viena. :) Līdz šim ar vecākiem dzīvoju, pa vidam bija periods, kad ar draugu, bet tur lielāko daļu izdevumu sedza viņš. Kā arī ko Tu ieteiktu - kas jāņem vērā uzsākot dzīvi vienai? Nojaušu jau, ka to, ka izdevumi būs lielāki, nekā teorētiski rēķinot paredzēts.
25.09.2017 15:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Piemēram, es pērku Seal, Tri-Bio, Neutral, Frosch trauku mazgājamos, tagad ir Frosch. Līdzekļi, kurus atzinu par bezjēdzīgiem, bija Zilgme un Pur, jo totāli neko nenoņēma, lej cik gribi. Fairy man nepatīk uzmācīgās smaržas un superķīmiskā sastāva dēļ. Agrāk pirku, bet vispār neciešu, ka pēc Fairy uz traukiem paliek tāds "mīkstinātāja" slānītis gluži kā pēc Lenor uz drēbēm. Fui. Nu lūk, Neutral varbūt pārsvarā ir dārgāks, bet starp Seal, Tri-Bio un Forsch vienmēr lielākajos TC var atrast kaut ko uz atlaidēm, ja ne Rimi, tad Maxima, Depo vai Drogās var nopirkt vienu no tiem ap 2 eiro. Iesaku.
27.09.2017 01:00 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Darya Cik cilvēku tik viedokļu, meitene izmantoja to, ka ir galvenā. :) Gribējās kaut kā uzņemties vadību, uzbosot, savu ego uzcelt augstāk par labām attiecībām un savstarpēju cieņu. Es tā nebūtu darījusi, lai arī man piem. besī Zilgmes, eco trauku mazgāšanai Seal utt., jo vienkārši nesaprotu kā var taukainus traukus normāli ar tādu līdzekli nomazgāt. :D Pēc savas pieredzes, nepārspīlējot - lai nomazgātu taukainu trauciņu - ar Fairy 1x pietiek izmazgāt, ko ar Zilgmi tajā pašā variantā neizmazgāju pēc 3x mazgāšanas! :D TOMĒR ir tik daudzas mājsaimnieces, kurām patīk tie trauku mazgājamie. Katrs arī pēc savā ģimenē ierastā var spriest. Tik daudz gan pie sirds nevajadzētu ņemt un ja tā nesmuki izdara, ka izmet mistkastē - var taču izrunāties. Nu jau vairs neko, bet tas tā... cilvēki tik bieži tur aizvainojumu, jo paši sabiezina krāsas, nevar izrunāties, par sīkumiem uzmet aizsargkūkumu utt. Ņemt to vieglāk! :-P
27.09.2017 00:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par lētajām precēm runājot, jau gadus 10 pērku Optima līnija trubu tīrāmo un WC tīrāmo, abi maksā ap 0.80 EUR (vismaz pēdējo reizi, kad pirku). Nekādi Domestos, HG un Harpic 5-7 eiro kategorijā vispār ne tuvu nestāv efektivitātes ziņā. Šo divu līdzekļu dēļ speciāli braucu uz konkrētu veikalu, kur tie nopērkami, lai gan ikdienā tur neiepērkos, jo tie tiešām ir labākie.
27.09.2017 00:37 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Nesaprotu es šo ideoloģiju, pat ja precei ir akcijas cenas, tas nenozīmē ka šī prece ar kaut ko ir sliktāka par citām.
]
Piekrītu! Tāpat arī neuzskatu, ka tad, ja precei ir zema cena, tas automātiski nozīmē, ka tā ir slikta.
Kā tagad atceros - kad savulaik īrēju dzīvokli kopā ar vēl trim cilvēkiem, bija noruna, ka sadzīves preces visi pērk pēc kārtas. Piemēram, vienā nedēļā viens nopērk tualetes papīra ruļļus, nākamajā cits utt., tas pats ar trauku mazgājamiem līdzekļiem, tīrīšanas līdzekļiem utt., taču tajā laikā mans budžets nebija īpaši liels, tāpēc, kad pienāca mana kārta iepirkties, bet nauda bija tik, cik bija, nopirku lētāku trauku mazgājamo līdzekli, kurš varbūt neputoja tā kā Fairy, bet traukus nomazgāja ļoti labi, un šķidrās ziepes - parastākas, nevis tādas kādas pirms tam nez kādā veikalā bija pirkusi meitene, kura dzīvoklī skaitījās galvenā. Un teikšu tā - man sāpēja sirds, kad nākamajā dienā redzēju sevis pirktās lietas izmestas miskastē un to vietā noliktas jaunas, tādas kādas bija nopirkusi viņa, acīmredzot uzskatot par necienīgu mazgāt traukus vai rokas ar lētākām precēm. Cik jau gadi pagājuši, bet, kā atceros, paliek tāda nepatīkama sajūta. (t)
27.09.2017 00:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Profesore es laikam biju baigi šķībi izlasījis, jo pēc tam vēl sēdēju un prātoju vai tad tiešām pastā mēdz būt plītis un kā viņas varētu izskatīties. Pat biju sācis googlote meklējot "pasta plīti". :-D:-D
26.09.2017 20:39 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
57days, protams. Es ieliku pirmo pastas bildi, ko man izmeta google. Tā, kuru lietoju, uz sitiena nebija atrodama.
26.09.2017 20:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"Skudra" - tas tāds "Abibas" līmenis :D
26.09.2017 20:31 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
xanax, Petrosjans nav Tavs vectēvs?
26.09.2017 20:28 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kur tad tas cilvēks iepriekš ir dzīvojis, ka viņam nav pat gultasveļas un dvieļa? Tiešām vecāki neiedos līdzi 1 lietotu virtuves dvieli? Man puse no aprakstītajām lietām nebija aktuālas, jo pirms sava dzīvokļa 4 gadus nodzīvoju kopmītnēs, kur iepirku rādas lietas kā pāris šķīvji, katls, panna, galda piederumu komplekts, vairāki dvieļi. Uz kojām tik daudz cik vienu vannas dvieli, vienu virtuves dvieli un vienu roku dvieli man mamma iedeva.
Var radiem un draugiem prasīt, lai uz nākošo dzimšanas dienu, vārda dienu, Ziemassvētkiem uzdāvina tādas lietas vai dāvanu kartes.
26.09.2017 20:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
parastā pasta gāzes plīts

Profesore kā izskatās tā "pasta" plīts? Esi nočiepusi to no Latvijas pasta? :-P
Nesen nošausminājos, jo vienā diskusijā izlasīju, ka "pirkt akcijas preces ir cilvēka necienīgi"

Normāli, sanāk ja man patīk kāda konkrēta prece un uz brīdi viņai ir akcija, tad man to nav jāpērk, jo no malas es izskatīšos kā "bomžara". :-D Nesaprotu es šo ideoloģiju, pat ja precei ir akcijas cenas, tas nenozīmē ka šī prece ar kaut ko ir sliktāka par citām.
26.09.2017 20:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
57days, mūžu dzīvo, mūžu mācies :-D
26.09.2017 20:23 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Teach me
26.09.2017 20:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xo'xo
Teikšu tā, iemācies ielikt citātus, lai var atšķirt no tava teksta. :D
26.09.2017 20:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012

Yup, eksistē.
26.09.2017 20:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Parasts putekļsūcējs bez ekstrām maksā ap 80 eur, pirmos pāris mēnešus var iztikt ar slotu vai izzvejot no ss.lv, vai no radiniekiem/paziņām, kas pērk vietā krutāku putekļsūcēju.
26.09.2017 20:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
A vai tad eksistē atsevišķi trauku žāvētājs-elektroierīce? :-D
26.09.2017 20:15 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Oho, te gan dažas aizraujas ar mājas šrubēšanu. Man Fairy pietiek apt. pusgadam, WC tīrāmā pat gadam. Veļas pulveris man bija atvests no Vācijas oriģinālais, milzīga kaste, šķiet, ka vēl vismaz gadus 2 pietieks. Vēl lietoju logu mazgāšanas līdzekli, ar kuru mazgāju arī spoguļus. Ir parastā pasta gāzes plīts un izlietņu mazgāšanai. Galda virmas nomazgāju ar spirtu saturošu līdzekli, pirkts pirms gada DEPO un pietiks vēl vairākiem gadiem.
Grīdu mazgāšanai siltam ūdenim pieleju kādu no dušas želejām, kuras ne visai gājušas pie sirds. Pēc tam māja labi smaržo. Gaisa atsvaidzinātāja arī pietiek gadiem 2, ja ne vairāk. Kaķa kasti arī mazgāju ar parastu ūdeni, kuram mazliet pieleju to pašu dušas želeju, ko grīdu mazgāšanai.
Visvairāk naudas man aiziet komunālajos maksājumos, kaķa uzturēšanā, pārtikā un hobijos.
26.09.2017 20:14 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Putekļu sūcējs ir vienkārša lieta? Tu vispār zini cik maksā normāls putekļu sūcējs, kuram kāts neizjūk pie pirmā vilciena? Šķiet ka nē. Tikai sprēgāt zini par ko un kā detektīvs uzvesties :-)
26.09.2017 20:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es saimniecības preces (jāatzīst, ka arī daudz ko citu) pērku gandrīz tikai uz akciju, un pēc iespējas lielāku. Negaidu, kad man kaut kas izbeigsies, ieraugu lielo paku uz 50% atlaidi un ķeru ciet. Man par to ir gandarījums, nevis kauns :-D
26.09.2017 20:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
MANUPRĀT, ja pārējās lietas, kas minētas tajā komentārā, ir diezgan vienkāršas, nepieciešamas vitāli un tamlīdzīgi, tad tā ir tevis pašas histērija par to, ko izdomāji. Arī es neiedomājos, ka pie pirmajām lietām, kas jāpērk, vispār kāda minētu tādā veidā, kā pašas fantāzija pateica. Un ja bija tāds apmulsums, tad nevis drukāt veselu palagu ar tekstu šajā ''debilajā forumā un lasot latviešu debilitātes'' vajadzēja, turklāt vēl tādā stilā, bet pajautāt, vai šādu tehniku tiešām visas uzskata par tik akūti vajadzīgu. Mierīgi izrādītos, ka esi vienīgā, kura to tā saprata. Tā kā nē, komentāri nebija ne adekvāti, ne gluži vietā.
26.09.2017 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits