Apritē pēc dzemdībām

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju dzelteno ziņu rakstu, ka Amala Klūnija atgriezās darbā 3 mēnešus pēc dzemdībām. Aizdomājos, cik drosmīgi tā un tanī pat laikā saprotams - jā, sievietei karjera ir svarīga. Kāds jums viedoklis par brīvprātīgu atgriešanos profesionālajā apritē burtiski pēc dzemdībām?
23.09.2017 20:09 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Taipaša laikā ir mātes kuras apritē neatgriežas pat 3 gadus pēc dzemdībām
25.09.2017 12:56 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Eriksons, un tādas, kuras neatgriežas entos gadus, jo drīz vien piesakās otrs, tad vēl trešais... Man tas šķiet jauki, bet jeibogu, tikai ne man :-D
25.09.2017 13:12 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Izlasīju Neons komentāru un arī man šādas te māmiņas apkārt grozās, kas nevar bērnu ne mirkli atstāt, domā ka bez viņām pasaule apstāsies un neviens cits kā tikai viņa par bērnu parūpēties nespēs. Un pats galvenais, uzskata, ka zīdainis viņas mīl. :D Cik man nav teikts, ka mans mazulis mani mīl un bez manis nespēs, tad nu dziļi sirdī rēcu un saprotu, ka ar tādu cilvēku man nav pa ceļam. Realitātē viņam ir pilnīgi vienalga, kas iedod pudelīti, nomaina autiņbiksītes un spēlējas ar viņu, vai tā ir mana mamma, mazuļa tētis, viņa mamma vai attāla draudzene. Lai gan man atgriežoties, būs laimīgs bez gala, tomēr man izejot no istabas ne aci nepamirkšķinās. Un protams, ka bērns pierod pie mammas un ar laiku sākas visādas izdarības, bet tas nav tāpēc, ka esi izspiedusi viņu caur savu vagīnu vai ar kaut ko īpaša, bet gan tāpēc, ka mazulis ir pieradis pie Tevis un Tavā kompānijā jūtās tā it kā var nojaukt robežas un ļaut emocijām vaļu.

Nereti kā iemeslu bērnu taisīšanai dzirdu, ka tā ir sevis atražošana. Tad nu īsti nesaprotu, kāpēc sevi ir jāatražo? :D
25.09.2017 13:25 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Neon, es ļoti labi saprotu Tavu nostāju, bet man ir tā, ka atstāju bērniņu ar citiem, jo pašai darbs, ārsti vai kas cits. Bet man to negribās, jo nevis es neuzticos citiem (ļoti uzticos savai mammai, otrajai pusītei, viņa vecākiem), bet man pašai patīk to laiku pavadīt ar viņu. Man patīk viņu ucināt, mīļot, rādīt, ko drīkst un ko nē... Man patīk bērniņam mācīt ēst, skraidīt ar viņu pa āru un dauzīties, lasīt gliemezīšus u.c. kustonīšus, likt spainītī un tādā garā. Man ļoti gribās vairāk laika ar viņu pavadīt un man ļoti patīk bērna raksturs, patīk redzēt kā no mazulīša pārvēršas par lielāku bērnu katru dienu. Tas ir viens no iemesliem kāpēc man ir grūti izprast mammas karjeristes vai, drīzāk, mammas "ballētājas", jo tas mazais bērniņš viens liels brīnumiņš vien ir.
25.09.2017 14:21 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Mātes un aprite....brrr...kaut kā labi neizklausās.
Alkas pēc sabiedriskās dzīves, manuprāt, var gūt arī citādos veidos, joprojām pavadot ar bērnu vismaz 70, 80% laika. Un it nemaz nebūsi noplukusi, neinteresanta mājsaimniece.
No pieredzes un cik apkārt redzēts, darbs, lai cik jauks un sirds, tomēr paralēli visam atnes līdzi arī savu smagumiņu.
Man ideālā variantā vislabāk šķiet, ka māte pavada to pusotru gadu ar bērnu mājās, bet neaizmirst par sevi. Beidzot var apmeklēt kādus kursus, nodarbības, vispār pievērsties jomām, kuras šķita neiespējami vai grūti apvienot ar darbu. Jā, tas pie nosacījuma, ka ir atbalstošs vīrs un citi radinieki. Un pie nosacījuma, ka ideālais variants :-D
25.09.2017 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Manā skatījumā ideāli ir ja līdz +/- 2 gadu vecumam bērnu var nelaist bērnudārzā, sliktākajā gadījumā ar auklīti vai kādu tuvu cilvēku pavadīt dienas ja mamma visu dienu strādā. Es nesaku, ka mamma nekad nekur nedrīkst iet, bet, manuprāt, aktīvu darba dzīvi vajadzētu atsākt apmēram ap bērna 2 gadu vecumu.
25.09.2017 17:39 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
lasīt gliemezīšus u.c. kustonīšus, likt spainītī un tādā garā

Es atvainojos, bet ko lūdzu? Tu nopietni savam bērnam māci, ka dzīvas radības ir kaut kāds rotaļlietas?
25.09.2017 18:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Aurelia
Tu nopietni savam bērnam māci, ka dzīvas radības ir kaut kāds rotaļlietas?

Gliemeži zemeņu vagās un kolorado vaboles kartupeļos jau nu noteikti ir šausmīgi svarīgas dzīvās radības. Tu varbūt arī odus aiz žēlsirdības pret dzīvām radībām baro? (t)(t)
25.09.2017 18:20 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Caloo
Wonderwoman kaut kur minēja, ka ar savu mazo bērnu ņemas pa kartupeļu un zemeņu vagām? Ja tas bērns mācās patstāvīgi ēst, ļoti šaubos, ka viņš ir laukstrādnieks.
25.09.2017 18:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Aurelia
Kāda starpība? Nu salasa gliemežus parkā, atnes un izlaiž piemājas zālienā. Tavs pārspīlētais sašutums vnk acīs duras.
25.09.2017 18:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Caloo, cik atceros, Tev aug divas meitas.
Duuja, Tu varētu atrast sev čali. Domāju, ka tas Tev palīdzētu.

Šis būs tas padoms, ko Tu dosi viņām pusaudža vecumā, kad viņas vēl tikai mācīsies diskutēt un viņām kaut kas nesanāks? Tas neiet kopā ar Tavu nopietnā un dzīves pieredzējušā veča tēlu, drīzāk pataisa vēl nepieredzējušāku par Tavu pusauga oponenti. Stulbi kaut kā sanāk, Duuja Tevi ir sakāvusi ar pieredzi (t)
25.09.2017 19:10 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Aurelia, kā es bērnam mācu, ka tās ir rotaļlietas? Nu nopietni? (t)
Mēs paskatamies, pamīļojam (paglaudam gliemeža mājiņu), ieliekam spainītī, aiznesam citur un izlaižam. Kas tur ir tik slikts?
25.09.2017 19:16 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Alexxa
Iedomājies, arī manai pacietībai mēdz būt robežas. Un ja mani noķer nokaitinātākā stāvoklī, tad var gadīties, ka man nepietiek apņēmības viņu ignorēt. Un ja noķer labā garastāvoklī, tad es varu piedalīties viņas spēlītēs izklaides pēc.
Attiecībā uz tēlu - es esmu tieši tāds pats kā dzīvē un nekādu tēlu man uzturēt nav vajadzības.
25.09.2017 19:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ja mani noķer nokaitinātākā stāvoklī, tad var gadīties, ka man nepietiek apņēmības viņu ignorēt. Un ja noķer labā garastāvoklī, tad es varu piedalīties viņas spēlītēs izklaides pēc.

Neesi domājis par uzēšanos kādam savā svara kategorijā? Te ir pietiekami daudz arī tādu. Un galu galā ir block iespēja, ja jau tāda maza meitene Tevi tā var izvest. Sūtīt meiteni pildīt mājasdarbus vai meklēt puisi, tas nav ne smieklīgi, ne kā citādi atbilstoši pieauguša cilvēka uzvedībai. Kādu brīdi likies diezgan sakarīgs cilvēks, bet tas tikko mainijās - ja pieaugušam cilvēkam šķiet izklaidējoši ņirgāties par bērnu (Un Tavi izgājieni ar katru nākamo diskusiju tiešām paliek arvien jelāki), tad skaidrs, kas tam cilvēkam starp ausīm darās. Nekas labs. Nožēlojamāk par q7 sieviešu nīšanu.
Jā, protams, es īsinu laiku ar q7 un neveltu viņam nekādus pozitīvus epitetus, bet tas ir pieaudzis cilvēks, kurš apzināti izliek sevi tādā pozīcijā, nevis apjucis pusaudzis, kas cenšas saprast uz kuru pusi pasaule griežas. Starpību pajuti?
Vari arī pat necensties man vairāk neko teikt. Nav jēgas - atziņu, ka ņirdz par pusaudzi izklaides pēc, pats melns uz balta nodrukāji, jebkādas uzrakstītā interpretācijas Tevi nostādīs vēl stulbākā pozīcijā un no manis atbildi Tu tāpat par šo vairs nesagaidīsi.
Es nemēģinu Tevi ierakt zemē, man tas nav vajadzīgs. Vienkārši apriebies, ka 2/3 diskusiju pārvēršas par Tavu un Dūjas vārdu apmaiņu, tāpēc izsakos tajā virzienā, kurā pēc teorijas būtu jābūt vairāk pelēkās vielas. Bet neesmu pārliecināta, ka izvēlējos pareizo virzienu, jo tieši Tu esi tas, kas pat starp rindiņām atradīsi kur tam bērnam piesieties. Vienmēr un visur.
25.09.2017 19:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Alexxa
Neesi domājis par uzēšanos kādam savā svara kategorijā?

Es neuzēdos, es atbildu uz viņas tupiem uzbraucieniem man, jau no maija.
Sūtīt meiteni pildīt mājasdarbus vai meklēt puisi, tas nav ne smieklīgi, ne kā citādi atbilstoši pieauguša cilvēka uzvedībai..... bla bla bla

Paldies par tavu viedokli, man bija ļoti svarīgi zināt, ko anonīma tante internetā par mani domā... (t)
-
Tā runā, ka gudrākais piekāpjoties. Nezinu, vai tā ir piekāpšanās, bet ņemot vērā, ka mana iecietība pret dažāda veida stulbībām šobrīd ir ļoti zemā punktā, es domāju, ka šis ir piemērots brīdis, lai atstātu šo forumu.
-
Sakarīgajām meitenēm: bija forši ar jums parunāties, lai veicas.:-)
25.09.2017 20:49 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tad paliekam mazāk? Vot saucās padiskutēt...
26.09.2017 03:13 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Pa vēlu gan šo Caloo saku tagad, tomēr foruma pamešana bija tikai sīka nesaprašanās? It kā tas būtu kas grūts un vai maz vajadzīgs - "uzbrukt" stipri jaunākām personām( Duujaa u.c?) prasot atbilstošu argumentāciju(nu bija tas saskatāms, bija), zinot, ka tā būs tāda kāda tā aŗī savā vecumā var būt, ne jau ka zemāka, bet atbilstoša vecumam.
26.09.2017 04:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits