Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājiet?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Čau! Uzrakstīšu savu `sāpīti` par ko dažreiz aizdomājos :D
Zinu to, ka izskats nav galvenais dzīvē, ka pašpārliecinātība, smaids un sevis iznešana spēlē lielāku lomu nekā izskats, bet tomēr.. Katru reizi ieraugot kādu pēc manām domām skaistu sievieti - un tas var būt jebkas, kas man viņā patīk, sākot no sejas vaibstiem, sakoptuma, ģērbšanās stila, gaitas vai visa kopumā - es vienkārši apstulbstu, sāku sevi salīdzināt ar viņu, noniecināt sevi, vienmēr zaudēju šajās sacensībās savā galvā un sabojāju sev garastāvokli. Par ko jūs domājiet brīžos, kad redzat kādu sievieti, kas ir skaistāka par jums? Vai tik tiešām tas pareizais veids ir vienkārši apbrīnot, priecāties par viņas skaistumu un censties nesalīdzināt sevi ar viņu.? Atzīšos, ka man ar šo iet ļoti grūti, man ir grūti pieņemt, ka kāda cita tajā konkrētajā brīdī ir uzmanības centrā, ka citi skatās uz viņu, es to visu uztveru tik personīgi, pat nezinu kāpēc. Varētu jau es te ilgi filozofēt par šo visu un arī saprotu, kā vajadzētu darīt, tomēr dzīvē viss notiek savādāk.
Īsumā - par ko domājiet , kad redzat kādu skaistu sievieti vai redzat, ka jūsu draugs/citi cilvēki nopēta kādu skaistuli? Gribu iemācīties adekvāti reaģēt. Ceru uz diskusiju bez liekiem kašķiem :D
23.09.2017 17:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man jau liekas ka daudz ko izsaka gaume un dabiskā sievietes "faktūra"... paši vaibsti, un ķermeņa forma.
Par tām IG pārfotošopētajām, man liekas, ka jaunajai paaudzei tieši tādas ar vien vairāk patīk
26.09.2017 15:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Un esmu novērojusi sakritību - tās ir vai nu vienkāršas sievietes ar mīļu smaidu un mīļām acīm, ne baigās dāmas,cacas.

++++ tās pārtjūnētās Instagrama čikas skaistas liekas tikai pašām sievietēm , kuras domā , ka tas ir baigais ideāls . Vīriešiem patīk dabīgs seksapīls , dabisks skaistums ar mērenu sevis kopšanu un skaistā izcelšanu , nevis piepumpētas lūpas tūtiņā , uzkačātas krūtis un dirsas kā kentauriem ar fotošopā nogludinātu ādu un noblurotu fonu .
26.09.2017 15:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"diezgan lielu lomu" spēlē arī ģimene, kurā esi dzimusi, tavs IQ, raksturs, talanti, materiālais stāvoklis, utml.
26.09.2017 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Izskats nav galvenais, be tas spēlē diez gan lielu lomu!
Un esmu novērojusi, ka vīriešu un sieviešu skaistuma kritēriji atšķiras t.i. piemēram sievietei "sieviete x" liekas baigā skaistule, bet vīrietis to sievieti redz pavisam citādāk un viņam viņa tāda nešķiet - jā, tur simpātiska, bet ne skaistule. Un otrādi.
Vismaz man tā ir bijis. Kad esmu kādām vīriešu dzimtes pārstāvim rādījusi savu apbrīnas objektu, atbilde uz manu "Man viņa liekas ļoti ļoti skaista" ir - var redzēt, ka mēģina saskatīt kas tur tāds tik ļoti īpašs un beigās nosaka, ka normāla, simpa'tiska, bet par baigo skaistuli nesauktu. Un savukārt, kad man vīrieši ir rādījuši kas viņiem liekas skaista, tad man ir tāds - (t), tādā gadījumā kā es izskatos, ja viņam gan es, gan viņa liekas skaista.. (t):-D Nopietni. Un esmu novērojusi sakritību - tās ir vai nu vienkāršas sievietes ar mīļu smaidu un mīļām acīm, ne baigās dāmas,cacas.
26.09.2017 15:00 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Ja arī reizēm ko tādu izjūtu savās slikto matu dienās u.c., tad cenšos pārnest sevi uz domām par to, kas konkrētajā cilvēkā ir tāds, kas man tik ļoti patīk un ko un kā varētu aizgūt, mācīties. Tas palīdz novērtēt to skaisto cilvēku bez skaudības un nesabojāt pašai garīgo. ;-)
26.09.2017 14:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
sorry, bet meitenēm ir gan

Lūgums pamatot savu domu. Jo nu man manā naivumā arī šķiet, ka izskats nav galvenais dzīvē.
26.09.2017 13:47 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
izskats nav galvenais dzīvē

sorry, bet meitenēm ir gan
26.09.2017 13:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Uj draugs = vīrs:-D
26.09.2017 11:31 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man atkal draugs saka, ka pasaulē nav skaistākas, seksīgākas un foršākas par mani. (Viņa acīs), ja man kāda šķiet skaistāka par sevi, tas nenozīmē, ka viņam arī tā šķiet. Sākumā jau neticēju, jo ir sportiskākas un slaidākas, dārgāk saģērbtas, līdz sapratu, ka es to vērtēju kā labāku par sevi, vīrs redz mani. Pat ja būs labāka, tad ne labāka priekš viņa. Un tas man ir jāpieņem. Citādi visu laiku uztraukties, ka kāda ir labāka būtu apgrūtinoši. Un nav tā, ka sevi uzskatu par neglītu, pati sev patīku, citas sievietes arī ir skaistas, bet katru skaisto seju vai augumu neuzskatu par labāku.
Agrāk es mēdzu uztraukties, bet lielā mērā vainojami bija mani kompleksi vai vīrieši "kretīni" apkārt.
26.09.2017 11:29 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Kā mans draugs man saka(nav tieši citāts :D ): Pasaulē vienmēr atradīsies skaistāka, gudrāka, slaidāka par tevi, bet MAN tu esi pati labākā, skaistākā un gudrākā :)
Tāpēc nav nozīme, kādi ir citi, nozīme ir tajā, kāda esi tu un tas, ka cilvēki tevi mīl par to, kāda esi tieši TU. Jo,visdrīzāk, ir meitenes, kuras skatās arī uz tevi un domā to pašu, ko tu tu domā, skatoties uz citām :) Vajag iemācīties sevi novērtēt :)
26.09.2017 10:49 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Kā tu draudzējies ar sievietēm vispār? :D Visas draudzenes izvēlies neglītākas? :D
Bet vispār, nezinu, pārliecību par sevi vajag lielāku. Es nedomāju, ka esmu skaistākā sieviete pasaulē, bet uzskatu sevi par skaistu. Ja arī ieraugu kādu skaistāku, nekādas emocijas manī tas neizraisa, neskatos uz viņu ar apbrīnu, sevi tāpēc nevērtēju zemāk utt, patiesībā pat īpaši nevērēju, kas par ko ir skaistāka, pie tam galvenais nav tikai sejiņa un ķermenis, ļoti daudz dod arī harisma, šarms. Un vēl kas, es visu laiku, neatkarīgi no tā, cik tajā dienā skaistas sievietes pagāja man garām, domāju par to, kā uzlabot savu izskatu, kas man vēl piestāvētu utt. To es tev varu arī ieteikt, taču centies kļūt skaistāka, apzinies sevi, nēsā skaistu apakšveļu ikdienā, koķetē ar savu vīrieti, uzvedies sievišķīgi, domā vairāk par sevi, savu tēlu un tad mazāk laika būs skatīties apkārt un domāt par citām.
26.09.2017 10:08 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Vienmēr būs kāda skaistāka par Tevi, VIENMĒR! Tas ir ļoti subjektīvi. Kādam skaistāka būs meitene pirmajā attēlā, kādam - otrajā. Bet pievienojos meitenēm, kurām šķiet, ka problēma sniedzas dziļāk.
25.09.2017 23:27 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
HLo, nu labi, varu iedot nedaudz vielas pārdomām...:-D
Vai esi sev definējusi, kas ir tas, ko gribi no dzīves? Citi teiktu: kāds ir Tavs mērķis, sapnis... Apzināti nelietoju šo terminu, jo gadās, ka ne galējais mērķis ir tik svarīgs, kā tas ko piedzīvo ceļā...
Vai šobrīd Tev liekas, ka galvenais ir, lai draugs skatās tikai uz Tevi, lai nav tuvumā citu sieviešu, kuras Tev liktu justies mazvērtīgi? Vai gribi būt skaistāka par jebkuru citu?
Ar dažām būs grūti sacensties - pārsvarā runāju par tām, kuras TV ekrānā un reklāmās ar n-tajiem retušiem;-) Protams, var mēģināt pārspēt arī to, bet visdrīzāk depresija garantēta. Ja liekas, ka problēma ir ārienē un gribas izskatīties savādāk - sastādi detalizētu plānu un sāc strādāt. Bet pirms tam tomēr iesaku paņemt laiku tikai sev un padomāt, vai tas ir tiešām tas, ko gribi, vai varbūt aiz Tavas skaudības slēpjas citi iemesli - kā te jau minēja, varbūt velkas līdzi no bērnības?
25.09.2017 23:08 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
varbūt vēl kādai ir kas sakāms par šo tēmu? :D
25.09.2017 19:31 |
 
Reitings 27
Reģ: 30.08.2017
esmu ar draudzeni simtiem reižu aprunājusi šo tēmu, man ir sievietes uz kurām skatos ar apbrīnu un man liekas viņas lieliskas turpretī draudzenei viņas liekas parastas sievietes. ;-) ko es ar to gribu pateikt ir tas, ka esot viņas tu nebūsi tu. ;-) citi arī par tevi domā tāpat kā par viņām, skaistums ir cik garš tik plats, tāpēc vienkārši nav par ko absalūti cepties. ;-)
24.09.2017 00:43 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Katru dienu vairāki desmiti sieviešu paiet man garām, esot skaistākām, garākām, perfektāku ādu vai labāku imidžu.
Es nedomāju neko. Viņas nav es. Es neesmu viņas. Ja, es katrai sievietei, kura ir skaistāka ļautu sevi ietekmēt, es nespētu iziet no mājas.
.
Man dzīvē ir bijusi situācija, kad esmu viesnīcas vestibilā, kopā ar Portugāļu skaistumkonkursa dalībniecēm. Apmēram, divdesmit sievietes, kokteiļkleitās, perfektiem augumiem, sejām un matiem. Tobrīd, viņām blakus, noteikti izskatījos pēc aizpampuša maza troļļa, bet ar visu to, es nedomāju neko ne sliktu, ne labu par viņām-drīzāk vēroju ar interesi kā kopumu, ne indivīdus. Ja tevi traucē citu sieviešu skaistums, mēģini viņas uztvert kā gleznas. Kā sava veida, staigājošu mākslu. Kas tev liekas skaists, tas kādam citam nav gaumē, un otrādi. Salīdzināšana, manuprāt, tikai padarīs situāciju tev pašai smagāku.
24.09.2017 00:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
skaits skaists
23.09.2017 22:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Taču jāsaprot, kas vienam būs skaits, otram būs tikai ierēkšanas vērts.
23.09.2017 22:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu jā man laikam vienkārši patīk justies kā skaistākajai meitenei konkrētajā telpā..

Un kas tev liedz par tādu kļūt?
Tāpat kā būt apaļīgai, ar to nelaimīgai un ar niknu aci skatīties uz slaidajām, bet neko lietas labā nedarīt. Cilvēcīgi, bet muļķīgi.
Ja ar lieko svaru problēmu nav, tad sevi pārvērst par skaistuli var vienā dienā (t)
23.09.2017 22:18 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ne bez apakšdomas, ka man arī vajadzētu tikpat smukus matus, kleitu, seju utt.

bez ''ne'':-D
23.09.2017 21:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits