2. randiņš pie viņa mājās

 
Reitings 39
Reģ: 11.07.2017
Sveikas!
Esam tikušies vienu reizi, ir abpusēja simpātija. Sarunājām otru randiņu, viņš aicina palikt pie viņa pa nakti, bez intimitātes utt, vnk esmu no citas pilsētas, būtu ērtāk gan man, gan viņam. Tad man ir tāds jautājums, cik tas ir pareizi/nepareizi? Es negribētu, ka viņš ko sliku padomā par mani, jo tas no vienas puses liekas ļoti sasteigti, t.i randiņot pie viņa mājās, bet no citas puses ir savas ērtības. Vēl neesmu neko viņam atbildējusi.
Un gadījumam, ja es piekritīšu, nedrīkst taču nākt ar tukšām rokām? Bet ko lai tādu nopērk, ņemot vērā, ka slikti vēl pazīstam viens otru, bet zinu, ka viņam nekā netrūkst..
Kā jums gāja pirmo reizi ciemojoties pie vīrieša? Kā vajadzētu uzvesties, no nevajadzētu darīt utt? :)
19.09.2017 00:41 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
nakšņošana pie kavaliera man tomēr asociējas ar intīmu rezultātu.

Protams, ja vien tavi nodomi nav nopietni, tad uz priekšu, bet, ja tomēr vēlies ar puisi dibināt ilgtermiņa attiecības, nedomāju, ka otrajā tikšanās reizē būtu jāciemojas ar palikšanu pa nakti. Turklāt padomā, vai jutīsies ērti palikt pie maz pazīstama puiša, jo es tavā vietā justos ļoti neērti. :-D
19.09.2017 22:41 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man gan ir sanācis palikt 2.randiņā pie puiša pa nakti, bet ne viņš tpc ir padomājis kko sliktu par mani. Bet bijām pirms tam ilgu laiku sarakstījušies, tpc biju pārliecināta, ka viņš virsū nelīdīs un vairāk nekas nebūs, ja vien es tam nebūšu gatava/negribēšu tik ātri utt.

Atkarībā arī kādas bijušas sarakstes un uz šo tomēr ne vienmēr var paļauties. Man ir bijusi cita pieredze, vienkārši aizejot ciemos otrajā tikšanās reizē ( ne paliekot pa nakti ). :D Tikai atšķirība tāda, ka mēs jau sarakstēs bijām tik tālu nonākuši, ka aizgāja jau par seksu un kas kuram patīk... Jā, tagad vēlētos kaut būtu bijis citādi. :) Bet nu - es varu tikai padalīties ar pieredzi un es par to - ja negribi seksu, tad labāk nepaliec, nevar zināt, kas viņam galvā no sākuma tomēr. Arī no viņa puses būtu tomēr smuki, ka censtos pielāgoties Tavām vēlmēm sākumā, lai jūties komfortabli, bet viss tomēr atkarīgs no Tevis un Tavām sajūtām.
19.09.2017 22:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vēl viens iemesls nebraukt:
.
Kamēr jūs tiekaties ne mājās, jūs ejat kaut kur, darat kaut ko, utml. Tikko attiecības pāriet "pie tevis vai manis mājās" fāzē, ir liels risks, ka visas kopīgās aktivitātes apstāsies pie "aj, davai noskatamies kādu filmu".
.
Nebojā sev randiņu periodu!
20.09.2017 06:35 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Es nepaliktu, jo diez vai izturētu, neuzklūpot tam vīrišķim virsū :-D
Drīzāk piekrītu par to randiņošanas periodu, jo šis tomēr uzreiz ievirzīs to visu tādā nopietnākā gultnē
20.09.2017 15:46 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Gribi - paliec. Negribi - nepaliec. Elementāri. Ja vīrietis man łoti patiktu, es pati paliktu.
20.09.2017 15:57 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu, ja tev pašai negribas, tad nevajag.
Es paliku pa nakti, jo tā gribēju, un bez solījumiem par neko intīmu, abi zinājām, ko darām un uz ko ejam, viss tāpat forši beigās. Bet es pati gribēju. Ja būtu šaubījusies, tad nepaliktu pa nakti.
21.09.2017 09:24 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Es savam draugam arī 2. randiņā gribēju dot naktsmājas, atsevišķā dīvānā, jo tiešām jutāmies diezgan sveši. Tomēr beigās katrs aizbraucām uz savām mājām un palika pa nakti pie manis tikai 6. vai 7. tikšanās reizē.
Ar to gribu teikt, ka Tava izvēle. Nekas nosodāms vai nedabisks. Galvenais ir tas, cik brīvi jūtaties un vai jūsu vakara
mērķi
sakrīt. ;)
21.09.2017 09:43 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
komentārus nelasīju.
ir bijis līdzīgi- 2. randiņš bija ar palikšanu pie viņa pa nakti. nekas nenotika, jo jau pirmajā iepazīšanās dienā viņš uzzināja, ka seksa līdz kāzām nebūs :D un uzbāzties viņš neuzbāzās, bija dikti forši. joprojām atceros to vakaru, lai gan pagājuši 8 gadi un puisis nu jau ir mans vīrs(l)
21.09.2017 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!