2. randiņš pie viņa mājās

 
Reitings 39
Reģ: 11.07.2017
Sveikas!
Esam tikušies vienu reizi, ir abpusēja simpātija. Sarunājām otru randiņu, viņš aicina palikt pie viņa pa nakti, bez intimitātes utt, vnk esmu no citas pilsētas, būtu ērtāk gan man, gan viņam. Tad man ir tāds jautājums, cik tas ir pareizi/nepareizi? Es negribētu, ka viņš ko sliku padomā par mani, jo tas no vienas puses liekas ļoti sasteigti, t.i randiņot pie viņa mājās, bet no citas puses ir savas ērtības. Vēl neesmu neko viņam atbildējusi.
Un gadījumam, ja es piekritīšu, nedrīkst taču nākt ar tukšām rokām? Bet ko lai tādu nopērk, ņemot vērā, ka slikti vēl pazīstam viens otru, bet zinu, ka viņam nekā netrūkst..
Kā jums gāja pirmo reizi ciemojoties pie vīrieša? Kā vajadzētu uzvesties, no nevajadzētu darīt utt? :)
19.09.2017 00:41 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu kaut kādus nosacījumus, ja tiešām negrib gulēt, var izrunāt iepriekš, nu ne jau visi uzreiz liekas gultā, te ir arī piemēri, ka vienkārši mīļi runājas, ieritinās viens otram azotē. Es pati gan arī nepaliktu tomēr.
19.09.2017 12:31 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Ja Tu paliktu, tajā nebūtu nekā morāli nepareiza vai netikla. Bet, ja neesi gatava gulēt ar viņu, tad labāk izvēlies citu palikšanas vietu (ja tā ir Rīga, tad tur pilns ar lētiem, normāliem hosteļiem, piemēram).
Jo šis paņēmiens ir vecs kā pasaule un pat aprakstīts pickup meistaru grāmatās/blogos. Ideja ir tāda, ka jums kopā būs bijusi forša, nepiespiesta diena, viņš Tev iepatiksies vairāk un vairāk, Tu jutīsies arvien brīvāka. Jūs atnāksiet mājās, jauki runāsieties, varbūt arī kaut ko iedzersiet. Pienāks laiks iet gulēt, un viņš piedāvās gulēt ar viņu. Vienkārši tāpat, neizģērbjoties, vnk. gulēt blakus. Kad jūs jau gulēsiet, protams, turpināsies skūpstīšanās un mīļošanās. Tad viņš palūgs novilkt drēbes, jo "vnk. grib sajust Tevi tuvāk" vai bla, bla, bla, atkal solot, ka jūs vnk. gulēsiet kaili. Tad viņš sāks Tev skūpstīt krūtis, sakot, ka ar to arī viss, tālāk neies, jo respektē Tevi. Un tā arvien tālāk un tālāk, līdz Tu pati attapsies, ka tas jau notiek.
Uzmanību! Es nesaku, ka tā dara visi. Un es nesaku, ka ir slikti gulēt ar kādu 2. randiņā. Es saku tikai to, ka tas ir diezgan atstrādāts scenārijs.
19.09.2017 12:33 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ideja ir tāda, ka jums kopā būs bijusi forša, nepiespiesta diena, viņš Tev iepatiksies vairāk un vairāk, Tu jutīsies arvien brīvāka. Jūs atnāksiet mājās, jauki runāsieties, varbūt arī kaut ko iedzersiet. Pienāks laiks iet gulēt, un viņš piedāvās gulēt ar viņu. Vienkārši tāpat, neizģērbjoties, vnk. gulēt blakus. Kad jūs jau gulēsiet, protams, turpināsies skūpstīšanās un mīļošanās. Tad viņš palūgs novilkt drēbes, jo "vnk. grib sajust Tevi tuvāk" vai bla, bla, bla, atkal solot, ka jūs vnk. gulēsiet kaili. Tad viņš sāks Tev skūpstīt krūtis, sakot, ka ar to arī viss, tālāk neies, jo respektē Tevi. Un tā arvien tālāk un tālāk, līdz Tu pati attapsies, ka tas jau notiek.

Man pilnīgi tādu randiņu sagribējās(s)
19.09.2017 12:53 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Ai, meitenes, visi puiši nav vienādi, palasot komentārus, liekas, ka jums visām liekas, ka visi ir nogribējušies un kā uzaicina ciemos tā uzreiz gultā iekšā. Bēdīgi. :-(
19.09.2017 13:33 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Man jau ar šķiet, ka tas nav nekas ārkārtēji traks...bet es ar pirms tam kārtīgi padomātu. Cilvēks tomēr pavisam svešs.
Un pirms tikšanās iesaku skaidri paust savu nostāju (nu ja tāda ir) par intīmo robežu. Ja viņu tas apmierina, tad varbūt esi laimējusi džentelmeni. Es šādi līdzīgi laimēju savu džentelmeni.(l)
Un nekas, protams, neliedz plāniem un nostājai mainīties, ja tavas vēlmes pēkšņi mainās.
Līdzi? Nav jau nekāda sālsmaize it kā... bet var paņemt ko kopīgam vakaram, kādu našķi...es vēl pieliktu klāt flash atmiņu ar pāris filmām dažādām gaumēm un noskaņojumiem.
19.09.2017 13:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
''Norunāt un izrunāt'' jau pirms tam var visu ko, realitāte stipri atšķiras bieži vien. :D
19.09.2017 13:45 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ai, meitenes, visi puiši nav vienādi, palasot komentārus, liekas, ka jums visām liekas, ka visi ir nogribējušies un kā uzaicina ciemos tā uzreiz gultā iekšā. Bēdīgi.
http://nra.lv/pasaule/138539-soks-virietis-izvaro-meiteni-jo-uzskata-ka-meitenes-ne-ir-maldinoss.htm
Bēdīgi ir tas, ka ir naivi cilvēki, kuri nepazīstamu cilvēku automātiski ierindo adekvāto cilvēku sarakstā. Protams, ka visi nav vienādi, bet kā gan to var zināt, ja otru nepazīst? Tad nebūtu tik daudz randiņu izvarošanu. Meitenes vienkārši ir piesardzīgas nevis visām liekas, ka visi kā viens nogribējušies. Es esmu bijusi šādā situācijā. Toreiz gan adresi nosūtīju brālim un sarunājām, ka ja nu kas, lai steidz glābt. :D
19.09.2017 14:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Naudutaksim gan pannem , jo ja nu puisis dziivo ar vecakiem? Mazums vini bus parak parsteigti ka faktiski nepazistamu aicina vnu majas. Bet ja dzivo vens, tapat naudu taksim panem.;-) vai viesnicaas tuavaks izceko taja pilseta
19.09.2017 14:11 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Ja Tu paliktu, tajā nebūtu nekā morāli nepareiza vai netikla. Bet, ja neesi gatava gulēt ar viņu, tad labāk izvēlies citu palikšanas vietu (ja tā ir Rīga, tad tur pilns ar lētiem, normāliem hosteļiem, piemēram).

Precīzi! Protams, visi vīrieši nav tādi, kuriem interesē tikai tas kā meiteni iedabūt gultā. Vīrietim sākotnēji var pat arī nebūt tādi nodomi, gluži vienkārši pati situācija var līdz tam novest - intīma gaisotne, varbūt kāds dzēriens, pieskārieni.
Man pašai ir gadījies trešajā randiņā palikt pie vīrieša pa nakti, bet, tā kā man konkrētais vīrietis ļoti simpatizēja un abu starpā bija dzirkstele, apzinājos, ka viss var nonākt līdz intīmai tuvībai, ko tikai pastiprināja nepiespiestā gaisotne, vīns, garās sarunas. Ja nav vēlme visam ļaut aiziet tik tālu, tad labāk izvēlēties citu vietu, kur palikt pa nakti.
19.09.2017 16:54 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es nepaliktu. Būtībā (kaut gan kāpēc būtībā), viņš ir svešs cilvēks. Pilnīgi. Un jā, manā skatījumā pirmajā randiņā cilvēku nevar iepazīt kārtīgi. Bet es nepaliktu arī ne 2., ne 3. randiņā, bet jāskatās pēc Tava rakstura un dzīves uztveres. Zinot sevi, nu es ilgi atklājos cilvēkam, man viņu vajag iepazīt, uzzināt, uzticēties, un tam ir vajadzīgs laiks. Palikt dzīvoklī es varētu (tāpat kā aicināt kādu pie sevis) tikai tad, ja cilvēks ir iepazīts (nesaku, ka no A līdz Z) un veidojas kas nopietnāks par pabučošanos.
19.09.2017 16:56 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Protams taču ja paliec pa nakti pie vīrieša, tev uzreiz ar viņu jānodarbojas ar mīlestību, nedod dievs atteiksi. Protams beigās tu paliksi par netiklības karalieni.
19.09.2017 16:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu man tas neliekas nekas tāds. Kad ar vīru iepazinos jau pirmajā randiņā paliku pa nakti.

Precīzi tas pats...man gan nebija toreiz nekādi nopietni nodomi, vnk tā gribējās un viss :D
19.09.2017 18:36 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nē, nepaliktu. Jo iespējams, ka 1x satikts cilvēks man nepatiktu/apniktu un tad nebūtu kur mukt.
19.09.2017 18:37 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Vispār - atkarīgs no vecuma.
Manos tālajos 15 es arī esmu/pie manis puisis brauca uz 1 dienu, brauciens sastāvēja no braukšanas no savas pilsētas līdz rīgai un tad no rīgas uz vajadzīgo pilsētu, brauciens kopā ar visu pārsēšanu ilga aptuveni 3-3,5h. Mums nebija, kur palikt, abi ar vecākiem dzīvojām un vecāki nebija baigi informēti par mūsu attiecībām un nebija naudas viesnīcai. Sanāca tikties uz divām stundām un visu pārējo dienu pavadīt sabiedriskajos (jo arī nebija tā, ka sabiedriskie kursēja katru kaut vai otro stundu).
Tagad neko tādu nedarītu, saprotams. :D Bet tagad arī apstākļi citi, ir kur palikt, ir mašīna, nauda utt., līdz ar ko tāda situācija nerastos.
Protams, palikšana pa nakti var nozīmēt intīmu sakaru, bet kas tur slikts, ja abi vēlas? Bet ja nevēlas, ir mute, lai pateiktu "nē" un vispār šo lietu jau izrunātu pirms tikšanos.
Profesores aprakstītais randiņš izklausās (l) :D
19.09.2017 18:44 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man būtu bail!!!
19.09.2017 18:54 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Brauc un paliec, gan jau, ka Tev tomēr izdosies viņu pielauzt uz seksu un divas ziedotās dienas un nakts šim pasākumam nebūs ziedotas veltīgi. Paņem līdzi kādu vīnu ciemakukulim, varbūt viegls reibums ļaus viņam aizmirst, ka nevēlējās ar Tevi nekādu intimitāti. (l) Drošības labad pirms gulētiešanas pasaki, ka Tev ir bail gulēt svešā vietā vienai un, ka vienmēr guli kaila, jo savādāk nespēj aizmigt. Veiksmi!
19.09.2017 19:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Uzskatu ka nav nekas tāds ekstra īpašs palikt pie puiša pa nakti bez tālāka turpinājuma, tikai būtu no sākuma jāizrunā lai puisis pat necer dabūt tavu .. "zaļo gaismu". Ja tomēs sagribēsiet pārgulēt, neviens uz jums šķībi neskatīsies.
Es negribētu, ka viņš ko sliku padomā par mani

Neko sliktu viņš nepadomās, vīrieši par tādiem sīkumiem neaizdomājas.
Uzvedība? Nedrīkst skaļi pirst un atstāt savu zobubirstīti vai dvieli viņa vannasistabā.

Pirst drīkst cik gribās un cik skaļi gribās, tas nekādā gadījumā nesagraus romantismu, vot ja meitene neaizver poda vāku, tad tas gan var kļūt par šķiršanās iemeslu. Un pareizi, nevajag neko atstāt vannasistabā, citādi jūs sievietes ka atnākat vīrieša midzenī, tā uzreiz 75% vannasistabas ir aizņemti ar jūsu pričindaliem, grūti pēc tam pat atrast skuvekli starp higiēnas pakešu kalniem.
19.09.2017 20:46 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Pirst drīkst cik gribās un cik skaļi gribās, tas nekādā gadījumā nesagraus romantismu
Tad ar tevi kopā var ēst štovētus kāpostus un uzdzert kefīru. (l):-D
19.09.2017 20:52 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Tad ar tevi kopā var ēst štovētus kāpostus un uzdzert kefīru.

tīra romantika. (l):-D
.
manuprāt, ja pati to vēlies un uzticies puisim (nekad neliela piesardzība nav nākusi par ļaunu!), tad kāpēc gan nē, jo par tevi priekšstatam nevajadzētu mainīties, ja piekritīsi - puisis taču pats uzaicināja!
.
arī pati esmu palikusi pie puiša vienā no pašiem pirmajiem, ok - pirmajā randiņā (lai arī pazīstami bijām diezgan ilgu laiku iepriekš), bet ar nevēlamu seksu vai uzmākšanos, vai velns viņu zin' ko vēl tas nebeidzās, jo bija izrunāts, ka pārgulēt nepārgulēšu un manu nostāju neizmainīt. bija forši, ja vien neskaita to, ka pamodos no nepārtrauktiem šlāgeriem, kurus bija slinkums iet izslēgt. :-D
19.09.2017 21:38 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Man gan ir sanācis palikt 2.randiņā pie puiša pa nakti, bet ne viņš tpc ir padomājis kko sliktu par mani. Bet bijām pirms tam ilgu laiku sarakstījušies, tpc biju pārliecināta, ka viņš virsū nelīdīs un vairāk nekas nebūs, ja vien es tam nebūšu gatava/negribēšu tik ātri utt. Tā arī beigās bija, pus nakti nogulējām blakus, viņš mani apskāvis un nekāda vaina, viss tā jauki bija :)
19.09.2017 22:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!