Vecuma starpība

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kāda ir jūsu vecuma starpība ar savu dzīvesbiedru? :) kāda jūsu uzskatos būtu pieļaujamā?
11.09.2017 09:02 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, pieņemu, ka daudzi tik tiešām neaizdomājas. Bet ļoti liela daļa mūsu izvēļu un vēlmju ir saistīta ar sabiedrību, tās normām un uzvedības priekšrakstiem nevis mūsu pašu definīcijām par to, kas ir vērtīgs un vēlams.
"Kādas piesaista" nav gluži sinonīms "ar kādām veido attiecības", ne? Visus piesaistīs 23gadnieces, bet ne visi izvēlēsies veidot ar tādām attiecības, jo sievietēm ir arī citas kvalitātes kā reproduktivitāte un jaunība. :-|
13.09.2017 12:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, bet loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka.

Es galīgi nedomāju, ka veidojot savu ģimeni, kāds aizdomājas par "statusu". Kā Tu to vispār iedomājies?
Pats saki - "ja var dabūt jaunāku" - tas, diemžēl, parāda kā Tu skaties uz attiecībām un sievietēm. Žēl, ka Tev ir bijusi tāda pieredze.

Paldies, ka pažēloji mani. :) Nu labi, bet tagad pastāsti man - kā tavuprāt vīrieši skatās uz šo lietu. Kādas sievietes pirmkārt viņus piesaista?
Scandinavian
Es, atšķirībā no Tevis, neizsaku apgalvojumus par VISIEM, bet jā, es nedomāju, ka vīrietis 40 gados izvēlas sava vecuma sievieti vai vecāku tikai pie apstākļiem, ja tam nespīd jaunāka..

Tu arī neesi vīrietis, ja kas. Un jā, var būt apstākļi, kā jau iepriekš teicu, kad izvēle būs cita. Vai tāpēc manis rakstītais neattieksies uz absolūto vairumu vīriešu?
13.09.2017 11:59 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka.

Kāds ir šis statuss, ko nodrošina jaunāka, bet ne līdzīga vecuma sieviete?
13.09.2017 11:55 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?

Es, atšķirībā no Tevis, neizsaku apgalvojumus par VISIEM, bet jā, es nedomāju, ka vīrietis 40 gados izvēlas sava vecuma sievieti vai vecāku tikai pie apstākļiem, ja tam nespīd jaunāka..
13.09.2017 11:45 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, bet loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka. Pats saki - "ja var dabūt jaunāku" - tas, diemžēl, parāda kā Tu skaties uz attiecībām un sievietēm. Žēl, ka Tev ir bijusi tāda pieredze. :-/
13.09.2017 11:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
macaw
Mēs runājam par sievieti ģimenes veidošanai. Tādai arī galvā ir kaut kam jābūt, ar jaunību vien ir daudz par maz. Un vispār tajos gados ir jāmācās un jāizklaidējas, nevis jāpinas ar 40-gadniekiem... (t)
13.09.2017 11:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?

Tāpēc vīrieši ar stāžu met acis uz tikko pilngadību sasniegušām? :-)
13.09.2017 11:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Scandinavian
Rekur citāts:
Es jau sākumā pateicu, ka manis rakstītais neattiecas uz vīriešiem, kurus neinteresē kopīgi bērni vai kuriem jaunākas nespīd - fizisku, mantisku vai smadzeņu trūkumu dēļ.

Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?
13.09.2017 11:32 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šajā brīdī vēl tā, bet, kad Tev ir tikai 55, bet vīrietim jau 70.. nezinu, man tas liekas tomēr daudz. :D Bet, kā jau te minēts, mīlestība nešķiro :) Tāpat arī nešķiro mīlēt cilvēku, kuram ir bērns.
13.09.2017 11:31 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pēc Daenerys1 atnāca prātā doma, ka ''vairums izskatās, ka izvēlas vecākus vīriešus'', jo atkarīgs, kādā vecumā saiet kopā, jo tiešām sava vecuma vai jaunāki nu netiek līdzi pieaugšanas ziņā sievietēm, ne jau tāpēc, ka neciena sevi. Kas par domas pavērsienu. Nepasludinu, ka tā ir vienmēr, bet nu ļoti bieži, vismaz no maniem novērojumiem.
13.09.2017 11:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man pat ļoti iet kopā, ka mīli otru cilvēku un esi gatavs pieņemt un mīlēt arī daļu no viņa. Man tas liekas tik saprotami tomēr. Laikam cilvēki ir ļoti dažādi.
Par tēmu, bija vienaudzis, varēja just tomēr to starpību, bet tā apzināti nemeklētu vecāku par 30 gadiem pašlaik, nu 7 gadus vecāks par mani, vecāku negribu, jo gribas visu izdzīvot kopā. 17 jau būtu too much... tas ir virs 40
13.09.2017 11:28 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mums ar vīru ir 15 gadu starpība, un, ja kādam tas nepatīk vai liekas nepieņemami, tad tā ir viņa problēma, nevis mūsu. :-D Mani vienmēr ir "vilcis" uz vecākiem. Mazākā gadu starpība bija 7 gadi, un man tas vīrietis šķita galīgi nepieaudzis un nenopietns. Nespēju iztēloties, ka varētu veidot attiecības ar savu vienaudzi.
*
Par bērniem runājot - veidojot attiecības, man bija ļoti būtiski, lai vīrietim nebūtu bērnu, nekad netiktos ar tādu. Jā, esmu egoiste un man nepatīk bērni, nespēju iztēloties, ka varētu dalīt laiku un, godīgi jāatzīst, arī finanšu līdzekļus ar svešas sievietes bērniem, un ka pie mums ciemojas kaut kādi sveši bērni. No otras puses, ja vīrietim ir bērni, bet viņš par tiem nerūpējas, tas arī neko labu neliecina. Tāpat apbrīnoju vīriešus, kuri apprec sievietes ar bērniem no cita vīrieša. Mans mātesbrālis tā izdarīja un arī adoptēja bērnu, manā galvā tas neiet kopā.
13.09.2017 11:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu : interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?
Bet labi, lai jau tā būtu...

Daudzas vienkārši nosauca ciparus, tāpat arī par jaunāku vai sava vecuma, bet ir meistarīgi šo tā izvilkt gaismā, lai absurdizētu pausto domu. Visi tie ''nu kam normālam vīrietim 40 gadīgu vispār, nu priekš kam utt.'', ka normālie izvēlas redz šo un to, iesmejot un pazemojot kādu noteiktu grupu, vispār nesasaucas ar šo dīvaino spriedumu.
Manam džekam ir daudz paziņas vīrieši ap 40. Ļoti, daudziem ir problēmas ar seksu.

Tu ko, tika teikts, ka tā nevar būt. :D
13.09.2017 11:20 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Scandinavian
Manam džekam ir daudz paziņas vīrieši ap 40. Ļoti, daudziem ir problēmas ar seksu. :-D
13.09.2017 11:19 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu : interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?

Nē, Tu nevis uzskati to faktu par normālu, Caloo, bet skaidri pasaki, ka, ja vīrietis ap 40 izvēlas sievieti savā vecumā, tad tas ir tādēļ, ka vai nu negrib bērnus vairs, vai vienkārši jaunākas nespīd. Un konkrēti uzskats - nespīd jaunākas, ir apvainojošs gan sievietēm ap 40, gan vīrietim, kurš 40 gadu vecumā izvēlas 40gadīgu sievieti, jo Tu to pasniedz noniecinošā apgalvojuma formā vispārinot, nevis kā piemēru, kā ir konkrēti Tev.
13.09.2017 11:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Ai, tak vienalga - no taviem virtuālajiem knābieniem man gabals nenokritīs. :D
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu (t): interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?
Bet labi, lai jau tā būtu... :D
13.09.2017 11:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
57days
Caloo, pie tam, uz vīrieti ar bērniem pūrā pozitīvāk skatās tieši tās, kam pašām ir. Bezbērnu sievietes tomēr baigi neraujas dalīt vīrieti ar viņa bērniem no pirmās laulības un "bijušo".

Mhm, tā varētu būt.
Tā ka, tev arī nāksies atklāt dievieti sevī :-) Lai veicas!

Haha, paldies. :D
13.09.2017 10:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Man ļoti sagribējās, nu, dikti sagribējās Tevi paknābāt, un tā pamatīgi, jo, Tu vīrieša izstrādājums tāds! Tev dikti patīk nolikt sievietes kā tādas. Jā, Tev tāds smalki izstrādāts un miglains stils ar 'roku mazgāšanu nevainībā', kas pirmajā brīdī bez attiecīgās pieredzes grūti pamanāms, bet tas nenozīmē, ka vari tā turpināt mūžīgi - agri vai vēlu īlenu maisā nenoslēpsi. :-P
13.09.2017 10:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Caloo, tu šajā diskusijā esi vienkārši nepārspējams! :D Vispār neredzi, ko pats raksti, un tad vēl ierēc, un piesauc vecos labos kukaiņus tieši mums. :D
13.09.2017 10:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Caloo, pie tam, uz vīrieti ar bērniem pūrā pozitīvāk skatās tieši tās, kam pašām ir. Bezbērnu sievietes tomēr baigi neraujas dalīt vīrieti ar viņa bērniem no pirmās laulības un "bijušo".
.
http://cosmo.lv/forums/topic/144242-virietis-kuram-jau-ir-berns/
.
Lūk tev sample discussion, tādas ir bijušas vairākas.
.
Tā ka, tev arī nāksies atklāt dievieti sevī :) Lai veicas!
13.09.2017 10:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits