Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis, kuram JAU ir bērns

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Gribu pastāstīt situāciju un dzirdēt jūsu viedokļus, lai gan izvēli lielā mērā esmu jau izdarījusi. Centīšos īsi un kodolīgi.

Tātad - pirms kāda laika iepazinos ar puisi, ar viņu viss vislabākajā kārtībā, tuvu manam ideālam, bet pēc kāda laiciņa sākās problēmas, proti, - uzzināju, ka puisim ir bērns un viņš ir bijis precējies. Pats pastāstīja. Es vienmēr biju domājusi, ka nekadnekad vispār neko nesākšu ar puisi, kuram jau ir bērns (tikai tādēļ, ka pati vēl esmu gana jauna) bet viņš jau bija kļuvis man ļoti mīļš un domāju, ka labi - pievēršu uz to acis un paskatīšos, kas notiks tālāk.

Nebija arī ilgi jāgaida - pēc kāda laika tiku nostādīta fakta priekšā - bērna māte brauc prom uz ārzemēm, viņai vispār abu kopējais bērns īsti nerūp, tādēļ viņam labāk būšot dzīvot pie tēva. Ne vien uz kādu laiku, bet pavisam.

Es to nespēju pieņemt. Man patīk bērni, bet es neesmu gatava uzņemties rūpes par vairākus gadus vecu bērnu un uzskatīt viņu teju vai par savējo (puisis ir aicinājis dzīvot ar viņu kopā, materiāli ir nodrošināts, bet nu arī piebildis, ka būtu jauki, ja ar viņa dēlu iedraudzētos, varētu citreiz parotaļāties kopā, uztaisīt ko paēst, aizvest uz bērnudārzu, nu, protams, māti viņam neaizstāšu, bet tā dzīvojot tā justos)

Pateicu puisim, ka tomēr tā nevaru. Labi - ar faktu, ka bērns viņam ir vēl kaut kā varu samierinaties, tomēr tik lielā mērā - nē. Viņš atbildēja, ka tādā gadījumā esmu egoiste un viņš man vispār neko nenozīmē, ja tik viegli varu visu izbeigt. Bet nu es zinu, ka mani šī situācija visu laiku iekšēji grauztu - ka viņam pirms manis ir bijušas tik ļoti, ļoti nopietnas attiecības, protams, kādreiz gribētu arī apprecēties (nu kaut vai tīri idejiski domājot) bet man negribētos būt otrajai, zinot, ka viņam tas viss jau bijis. Paskaidroju viņam visu, bet viņš vienkārši to nespēj/negrib saprast, uzskata, ka tā vispār nav problēma.

Viņš bērnu ļoti mīl, tas, protams, ir jauki, es viņam ne mazākajā mērā nekad neesmu likusi izvēlēties mani vai viņu, nekad neko tādu arī nedarītu, vienkārši pateicu, ka man tas nav pieņemami un gribu visu izbeigt, bet viņš uzskata, ka lieku viņam izvēlēties. Ar viņu normāli satikties vakaros vispār ir teju neiespējami, vienmēr viņam līdzi ir bērns, man jau netraucē, bet nu jāpiebilst, ka viņš ir ļooootiļoti izlutināts, visu laiku jaucas iekšā sarunās, tēvs arī neko pat necenšas aizrādīt. Saprotu, ka bērns prasa uzmanību, bet nu kādas elementāras pieklājības normas arī it kā būtu jāmāca jau bērnībā. Par divvientulīgiem vakariem/izbraucieniem un visu pārējo vispār vari aizmirst.

Kā rīkotos Jūs šajā situācijā? Šī laikam ir tā reize, kad prāts uzvar jūtas. Bet vai tiešām es rīkojos egoistiski un es nedrīkstētu vēlēties puisi, kuram tik nopietnas lietas (kāzas,bērni) arī būtu tikai ar mani, nevis jau pirms tam? hmmm?
15.07.2013 17:39 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Ja nemainiisi pashreizeejo attieksmi, tad attieciibas veidot neiesaku.
15.07.2013 17:43 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Var ieteikt tikai vienu---ja tu vēlies tās attiecibas turpini ,ja nevēlies tad met mieru.Es arī nespētu citu bērnu tā iemilēt ,negribu nemaz savus bernus vel drizumā. Bet virs gan skandina-vajag mazo,vajag...
Izlem pati ,saskaiti plusus un minusus ,ja mīnusi vairāk attieicibas .....izlem pēc tāda principa...
15.07.2013 17:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nezinu kaa man dziivee ies peec gadiem, bet uz sho briidi arii es negribeetu buut ar viirieti,kam ir beerns,kas mums jaaudzina un kaada bijusii sieva.
15.07.2013 17:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
neņem ļaunā, bet tas ir no tavas puses egoistiski. Redzi, ja būtu uzreiz pateikusi attiecībām punkts kā uzzināji, vai vismaz izrunājusi šo lietu līdz galam kādas ir tavas jūtas, tad tas būtu arī bijis godīgi no tavas puses pret vīrieti... bet šeit, Tev viss tiek pateikts (bērna eksistence utt), neko neesi teikusi, esi pieņēmusi situāciju, ko tad lai tas vīrietis domā? To ka esi ar visu apmierināta, neko citu jau pat neiedomātos, tāpēc tagad patiešām liekas vīrietis ir neizpratnē.
15.07.2013 17:46 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu es to pašu saku, tāpat kā to, ka esmu jau izdomājusi, ka neko neturpināšu, bet vienkārši nesaprotu to, ka viņš saka, ka lieku viņam izvēlēties un esmu egoiste, bla, bla, bla .. nu labi, esmu, bet šajā situācijā, manuprāt, tas egoisms ir vietā! :)

Attieksmi mainīt nevaru. Zinu sevi un zinu, ka iekšēji mani tas grauztu visu laiku ..
15.07.2013 17:48 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja diskusija būtu apgrieztām pusēm,tad šeit būtu sašutums par to kādi veči ir cūkas. :D
15.07.2013 17:49 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Es,ja būtu Tavā vietā,censtos sadraudzēties ar puiša dēlu. Protams,ja Tev ir ļoti stipras jūtas un Tu tiešām mīli viņu,domāju,ka problēmām nevajadzētu rasties. Zinu,ļoti nepatīkami,kad puisim jau ir bērns no iepriekšējās laulības,bet,manā skatījumā,tas nav nekāds šķērslis.
15.07.2013 17:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
DIO, nu es neteicu - vai, cik jaukiņi, ka tev ir bērns un esi precējis! Ok, novērtēju to, ka pateica. Kā jau rakstīju - uz to varēju pievērt acis un to pieņemt kaut kā, bet nevaru pieņemt to, ka tagad viņš ar bērnu dzīvo kopā, es tur sevi vairs neredzu. Viņš man pajautāja, vai man šķiet, ka viņam nekad vairs nevajadzētu ar nevienu citu draudzēties, es atbildēju, ka noteikti tā nedomāju - noteikti būs meitenes, kurām tas liksies pieņemami, bet nu .. ne man!
15.07.2013 17:50 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Nu tad i vsjo, izveeli esi izdariijusi! Shaada veida attieciibaam ir jaaizaug, jaasaprot, kas ir attieciibas, kas vispaar ir beerns. Domaaju, ka to var saprast tikai taas, kuras pashs gaajushas cauri taadai pieredzei.
15.07.2013 17:51 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Nu ja tāda ir Tava attieksme,tad jau neko. Piekrītu Līvas komentāram.
15.07.2013 17:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Scorpio - nu zini, tas bērns ir ļooooti izlutināts, ļoti! Visi vienojamies, ka teiksim brauksim uz Jūrmalu kopā, viņš pēdējā brīdī pasaka, ka negrib un visas viņa vēlmes arī tiek izpildītas. Braucam, kur viņš grib - uz kkādu fckin` maķīti, kurā mazam bērnam vispār rādīties nevajadzētu. Tas tikai viens no piemēriem!
15.07.2013 17:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaadreiz liekas,ka miilot viirieti ,varees iemiileet arii vina beernu,bet tas ir loti gruuti ...!Man noteikti tas buutu gruuti-savs ir savs...Pret to beerninu var iztureeties labi utt,bet iemiileet nevar uz pasuutiijuma!
Saprotu,ka tu centies,bet netiki tam paari...!
15.07.2013 17:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Esmu izdarījusi, jā! Gribēju dzirdēt, kā Jūs rīkotos, lai gan piekritīšu, ka tas laikam ļoti no vecuma atkarīgs. Arī man, ja būtu vairāk, varbūt tas nešķistu vairs nekas tāds, ko nevar pieņemt.
15.07.2013 17:56 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Persephon,


tā ir tava dzīve un tava izvēle, bet ja jautājums bija neizpratne kāpēc vīŗietim liekas, ka esi egoiste, domāju ka paskaidrojums bija gana saprotams... nav jau jāsaka labiņi utt, pietiek ar to, ka Tev tas neliekas apgrūtinājums, vārdu sakot kā nopratu neko nedomā tālāk, tad nav arī vērts satraukties.
15.07.2013 17:56 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Zinu pēc pieredzes, ir grūti to pieņemt. Pati kaut kam līdzigam eju cauri.
Viņam tavu izvēli vajadzētu saprast, galu galā šobrīd jau iet runa par bērna audzināšanu un būšanu kopā kā vienai ģimenei. Saukt Tevi par egoisti..hmm, nav labi, bet saprotu arī viņu, jo viņam vispar nav kur mukt. Ka ir tā jadzivo. Un tgd nostādot viņu fakta priekšā, ka bērns būs ar viņu vienmēr, noteikti ir grūti un vel Tu atsakies no viņa, čalim sirds lūzt.

Patiesībā, ja puisis Tev būtu tik dārgs, noteikti arī šo faktu mēģinātu pieņemt vai vismaz mēģinātu skatīties kā tad izvēršās jums tā kopdzīve visiem 3, varbūt pat beigās ļoti laimīga būtu. Nekad jau neko nevar līdz galam paredzēt kā viss iegrozīsies.
15.07.2013 18:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka vieglaak pierast pie viiriesa beerna ir tad,kad tas veel pavisam mazins-taa audzinasana notiktu caur jums abiem,bet te jau ir noteikti iejaukusies beerna mamma arii ,un tas beernins jau ir vairaak vai mazaak ar savu raksturu!
Tu buutu prieciigaaka noteikti,ja vareetu vinu veidot peec savas audzinaasanas metodes,bet tagad tavs draugs ir tas,kurs visu nem savaas rokaas.Tev noteikti ir arii greizsirdiiba,ka tu neesi pirmaa un vieniigaa vinam-pa vidu ir beerns!
15.07.2013 18:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā, pieņemt svešu bērnu nav viegli un esmu redzējusi arī to kā bērns ir bijis katalizators attiecību beigām, taču ir ārkārtīgi daudz pozitīvu piemēru. Varbūt tomēr ir vērts pamēģināt? Bērns nav izlutināts, bet drīzāk apjucis. Padomā, viņa māte viņu pameta un tētis tagad tiekās ar citu, viņam tas ir smags periods! Bērni visu ļoti pārdzīvo. ;)
15.07.2013 18:08 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tu buutu prieciigaaka noteikti,ja vareetu vinu veidot peec savas audzinaasanas metodes


Es uzreiz puisim pateicu, ka netaisos viņu audzināt, aizrādīt utt, jo tas nav mans bērns un vispār nejūtos tiesīga to darīt. Okey, pateicu, kad bijām divatā, ka nebija forši, ka pakļāvās bērna kaprīzēm un atcēla visus plānus, pateicu arī, ka nav labi bērnu vest katru nedēļu uz maķīti, bet nu vai to darīt vai ne - tā ir viņa izvēle. Viņš tajā nesaskata neko sliktu, tad nu es nemaz negribu iedomāties, kādas mums domstarpības rastos, ja būtu kopīgs bērns :D Tas pats arī par to iejaukšanos visās sarunās - man bērnībā tika mācīts, ka tad, kad runā pieaugušie, bērns pagaida, kamēr viņi pabeidz!
15.07.2013 18:11 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Arī es piekritīšu Līvas komentāram, ka Shaada veida attieciibaam ir jaaizaug, jaasaprot, kas ir attieciibas, kas vispaar ir beerns.
Acīmredzot tu vēl gribi tikai atticības, bet vīrietis jau veidot ģimeni.

To, ka bērns ir izlutināts var pateikt par katru bērnu un atrast, kur piekasīties.
15.07.2013 18:12 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
saprotu puiša viedokli.

es atkal sapņoju poar vīrieti ar bērnu - lai manam puikam ir jautrāk, un pati arī, kā jau agrāk teicu, dzemdēt negribu vairs.

ja tu nevari pieņemt viņa bērnu, kā daļu no viņa, tad nav vērts būt kopā. bet mēģināt jau var ;)
15.07.2013 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!