Vecuma starpība

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kāda ir jūsu vecuma starpība ar savu dzīvesbiedru? :) kāda jūsu uzskatos būtu pieļaujamā?
11.09.2017 09:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Mācies lasīt nepateikto un neizsakāmo starp rindiņām. :-P Kad būsi gatavs saprast, sapratīsi arī bez paskaidrojumu prasīšanas. ;)
13.09.2017 10:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Šeit tā kā nebija runa par mani.

Caloo, tev arī kādreiz būs 40 (ja vēl nav).
.
Bet nu jā, tas, ko gribu teikt, ir, ka tam 40gadniekam ļoti ticams, ka pārītis ēdelīgu un uz pulciņiem iet un ekskursijās braukt gribošu bērņeļu jau ir. Tiešām vajag vēl?
13.09.2017 10:24 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tāpat doma, ka gandrīz visas labās līdz tiem 30, agrāk jau, tomēr ir savāktas vai pašas atradušas, lai veidotu ģimeni. Tātad biezākā slānī paliek jau daudzi iepriekš minētie gadījumi ar apgrūtinājumiem. :D Tūliņ būs, hahaha, ''nav ko pateikt'', atā. :) Tas, ko kopumā šeit raksti, ir gana necienīgi uztverams, tomēr jārēķinās, kur un ko dara, un kāpēc.
13.09.2017 10:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja vien mani uztrauktu jūsu domas par to, kas man spīd vai nespīd, haha

Da labi, visos forumos viens dzimums biedē otru, ka viņam/viņai nekas labāks, kā resns večuks / grumbaina piecu bērnu māte nespīd. Tas ir tikai normāli. Es arī pēc jebkura foruma jebkura vīrieša domām esmu tāds nelikvīds, ka maz neliekās.
.
Bet tas īsti nenozīmē, ka ir korekti sieviešu forumā "paļci vejerom" stilā stāstīt kāds tu foršs, un kādas visas sievietes virs 30 ar bērniem nelietojamas un tarakānainas. Mēs te visas, visos vecumos, visos ģimenes stāvokļos un ar jebkuru bērnu skaitu jūtamies kā dievietes :)
13.09.2017 10:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Piedod, bet man nav intereses rakties tava prātiņa labirintos. Tāpat redzams, ka Tu vnk meklē kā man ieknābt un tā jau ir tava problēma, ne manējā. :D Man šāda tava spriedelēšanu otrpus ekrāna neko vairāk kā smīnu neizsauc. :D
57days
Līdz 40 man vēl pāris gadi jāpagaida.
Par citiem - Tu jau pati zini, ka tā bērnu gribēšana ir baigi individuāla lieta. Man šobrīd liekas, ka es vēl gribētu, bet es nevaru droši apgalvot, ka piem. pēc pāris gadiem manas domas nemainās. Kā saka - we`ll cross the bridge, when we get there. :)
13.09.2017 10:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bet tas īsti nenozīmē, ka ir korekti sieviešu forumā "paļci vejerom" stilā stāstīt kāds tu foršs, un kādas visas sievietes virs 30 ar bērniem nelietojamas un tarakānainas. Mēs te visas, visos vecumos, visos ģimenes stāvokļos un ar jebkuru bērnu skaitu jūtamies kā dievietes

Tas, ko teicu, un arī ir lieliskas sievietes, neskatoties uz kaut kādām domām, ka, kuram gan vajadzētu vai priekš kam tādu. :-)
13.09.2017 10:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
57days
Da labi, visos forumos viens dzimums biedē otru, ka viņam/viņai nekas labāks, kā resns večuks / grumbaina piecu bērnu māte nespīd. Tas ir tikai normāli. Es arī pēc jebkura foruma jebkura vīrieša domām esmu tāds nelikvīds, ka maz neliekās.

Nez, man tie slēptie uzbraucieni liekas pilnīgi lieki - itkā nevarētu normāli izteikties par lietu. (t) Ja kāda jūtas apdraudēta savās personīgajās pozīcijās, tikai tāpēc, ka es izsaku savu viedokli par lietu kā tādu, un šādi reaģē, tad tur ir tarakāni savā galviņā jādresē. :D
Bet tas īsti nenozīmē, ka ir korekti sieviešu forumā "paļci vejerom" stilā stāstīt kāds tu foršs, un kādas visas sievietes virs 30 ar bērniem nelietojamas un tarakānainas. Mēs te visas, visos vecumos, visos ģimenes stāvokļos un ar jebkuru bērnu skaitu jūtamies kā dievietes

Nu beidz, Tev tak nav 15 gadi, lai nevarētu nodalīt sevi no šādas sarunas? :D Bez tam, es nevienu brīdi neapgalvoju, ka "sievietes virs 30 ar bērniem nelietojamas un tarakānainas"! :)
13.09.2017 10:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Caloo, pie tam, uz vīrieti ar bērniem pūrā pozitīvāk skatās tieši tās, kam pašām ir. Bezbērnu sievietes tomēr baigi neraujas dalīt vīrieti ar viņa bērniem no pirmās laulības un "bijušo".
.
http://cosmo.lv/forums/topic/144242-virietis-kuram-jau-ir-berns/
.
Lūk tev sample discussion, tādas ir bijušas vairākas.
.
Tā ka, tev arī nāksies atklāt dievieti sevī :) Lai veicas!
13.09.2017 10:45 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Caloo, tu šajā diskusijā esi vienkārši nepārspējams! :D Vispār neredzi, ko pats raksti, un tad vēl ierēc, un piesauc vecos labos kukaiņus tieši mums. :D
13.09.2017 10:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Man ļoti sagribējās, nu, dikti sagribējās Tevi paknābāt, un tā pamatīgi, jo, Tu vīrieša izstrādājums tāds! Tev dikti patīk nolikt sievietes kā tādas. Jā, Tev tāds smalki izstrādāts un miglains stils ar 'roku mazgāšanu nevainībā', kas pirmajā brīdī bez attiecīgās pieredzes grūti pamanāms, bet tas nenozīmē, ka vari tā turpināt mūžīgi - agri vai vēlu īlenu maisā nenoslēpsi. :-P
13.09.2017 10:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
57days
Caloo, pie tam, uz vīrieti ar bērniem pūrā pozitīvāk skatās tieši tās, kam pašām ir. Bezbērnu sievietes tomēr baigi neraujas dalīt vīrieti ar viņa bērniem no pirmās laulības un "bijušo".

Mhm, tā varētu būt.
Tā ka, tev arī nāksies atklāt dievieti sevī :-) Lai veicas!

Haha, paldies. :D
13.09.2017 10:50 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Ai, tak vienalga - no taviem virtuālajiem knābieniem man gabals nenokritīs. :D
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu (t): interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?
Bet labi, lai jau tā būtu... :D
13.09.2017 11:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu : interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?

Nē, Tu nevis uzskati to faktu par normālu, Caloo, bet skaidri pasaki, ka, ja vīrietis ap 40 izvēlas sievieti savā vecumā, tad tas ir tādēļ, ka vai nu negrib bērnus vairs, vai vienkārši jaunākas nespīd. Un konkrēti uzskats - nespīd jaunākas, ir apvainojošs gan sievietēm ap 40, gan vīrietim, kurš 40 gadu vecumā izvēlas 40gadīgu sievieti, jo Tu to pasniedz noniecinošā apgalvojuma formā vispārinot, nevis kā piemēru, kā ir konkrēti Tev.
13.09.2017 11:14 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Scandinavian
Manam džekam ir daudz paziņas vīrieši ap 40. Ļoti, daudziem ir problēmas ar seksu. :-D
13.09.2017 11:19 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Attiecībā uz sieviešu nolikšanu : interesanta Tev pozīcija - tad tās sievietes, kuras pašas raksta, ka labāk izvēlas vecākus puišus (un tādu kkā liekas ir vairums) pašas sevi noliek? Bet es esmu sieviešu nolicējs, jo uzrakstu šo faktu un uzskatu to par normālu?
Bet labi, lai jau tā būtu...

Daudzas vienkārši nosauca ciparus, tāpat arī par jaunāku vai sava vecuma, bet ir meistarīgi šo tā izvilkt gaismā, lai absurdizētu pausto domu. Visi tie ''nu kam normālam vīrietim 40 gadīgu vispār, nu priekš kam utt.'', ka normālie izvēlas redz šo un to, iesmejot un pazemojot kādu noteiktu grupu, vispār nesasaucas ar šo dīvaino spriedumu.
Manam džekam ir daudz paziņas vīrieši ap 40. Ļoti, daudziem ir problēmas ar seksu.

Tu ko, tika teikts, ka tā nevar būt. :D
13.09.2017 11:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mums ar vīru ir 15 gadu starpība, un, ja kādam tas nepatīk vai liekas nepieņemami, tad tā ir viņa problēma, nevis mūsu. :-D Mani vienmēr ir "vilcis" uz vecākiem. Mazākā gadu starpība bija 7 gadi, un man tas vīrietis šķita galīgi nepieaudzis un nenopietns. Nespēju iztēloties, ka varētu veidot attiecības ar savu vienaudzi.
*
Par bērniem runājot - veidojot attiecības, man bija ļoti būtiski, lai vīrietim nebūtu bērnu, nekad netiktos ar tādu. Jā, esmu egoiste un man nepatīk bērni, nespēju iztēloties, ka varētu dalīt laiku un, godīgi jāatzīst, arī finanšu līdzekļus ar svešas sievietes bērniem, un ka pie mums ciemojas kaut kādi sveši bērni. No otras puses, ja vīrietim ir bērni, bet viņš par tiem nerūpējas, tas arī neko labu neliecina. Tāpat apbrīnoju vīriešus, kuri apprec sievietes ar bērniem no cita vīrieša. Mans mātesbrālis tā izdarīja un arī adoptēja bērnu, manā galvā tas neiet kopā.
13.09.2017 11:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man pat ļoti iet kopā, ka mīli otru cilvēku un esi gatavs pieņemt un mīlēt arī daļu no viņa. Man tas liekas tik saprotami tomēr. Laikam cilvēki ir ļoti dažādi.
Par tēmu, bija vienaudzis, varēja just tomēr to starpību, bet tā apzināti nemeklētu vecāku par 30 gadiem pašlaik, nu 7 gadus vecāks par mani, vecāku negribu, jo gribas visu izdzīvot kopā. 17 jau būtu too much... tas ir virs 40
13.09.2017 11:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pēc Daenerys1 atnāca prātā doma, ka ''vairums izskatās, ka izvēlas vecākus vīriešus'', jo atkarīgs, kādā vecumā saiet kopā, jo tiešām sava vecuma vai jaunāki nu netiek līdzi pieaugšanas ziņā sievietēm, ne jau tāpēc, ka neciena sevi. Kas par domas pavērsienu. Nepasludinu, ka tā ir vienmēr, bet nu ļoti bieži, vismaz no maniem novērojumiem.
13.09.2017 11:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šajā brīdī vēl tā, bet, kad Tev ir tikai 55, bet vīrietim jau 70.. nezinu, man tas liekas tomēr daudz. :D Bet, kā jau te minēts, mīlestība nešķiro :) Tāpat arī nešķiro mīlēt cilvēku, kuram ir bērns.
13.09.2017 11:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Scandinavian
Rekur citāts:
Es jau sākumā pateicu, ka manis rakstītais neattiecas uz vīriešiem, kurus neinteresē kopīgi bērni vai kuriem jaunākas nespīd - fizisku, mantisku vai smadzeņu trūkumu dēļ.

Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?
13.09.2017 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!