Otrdienis

 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Čau, labrīt!
05.09.2017 09:37 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ha, ja hokejs būtu asinīs, tad tu domātu par hokeja tendenci un attīstību, nevis tikai pliki vērotu spēles, es tā uzskatu.

Es pats arī esmu paspēlējis hokeju un nekad nebiju domājis par ko citu, man hokejs patīk kā spēle, mani nekad līdz galam nav interesējusi hokeja administartīvā daļa.
05.09.2017 23:29 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kā Tu vari palīdzēt tuviniekam, ieņemot neitrālu pozīciju? Vai tas nenozīmē praktiski izlikties, ka tas nenotiek? Es reālajā dzīvē neredzu, kā tas izdodas. Zini, to var teikt tikai cilvēks, kuram pašam ar pašiem tuvākajiem tā nav noticis... ja tu ar to saskaries ikdienā, ieņemt neitrālu pozīciju nav iespējams.. un kā tas būtu pareizi.
05.09.2017 23:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Būtu jau, protams, jauki, ja ķermenī atrastos pofigisma poga... ieslēdz.. un klūsti neitrāls :D
05.09.2017 23:32 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D teikt - kas tas tāds pa sportistu, ko dara, kapēc dara - apm :-D tas pats, kas apdirst politiķus pie tv un, ka visa sistēma ir nederīga, kas gan gluži tā nav... šī iezīme tomēr ir vecu īgnu personu vizītkarte - "valsts šūdīga un nekas nemainīsies".
05.09.2017 23:32 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Turklāt saviem tuviniekiem tādos gadījumos palīdzēt var tieši ieņemot neitrālu pozīciju (pretējā gadījumā tas nozīmē pašam slīgt līdzatkarībā), ne slēpjot pudeles vai likvidējot dzerstiņa sekas, vai rūpējoties par to, lai darbā (vai vēl nez kur), neuzzina, ka ir kā slimais tuvinieks patiesībā mokās ar paģiru sekām.
Precīzi, esmu redzējusi un bijusi notikumu vidū, kas risinās tieši šādi.

Ļoti žēl, ka neizsaka.

Sports mani neinteresē un nesaprotu kāpēc būtu jābūt žēl. Tev varbūt ir žēl, bet man galīgi nē. :-D
05.09.2017 23:33 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie
Kā Tu vari palīdzēt tuviniekam, ieņemot neitrālu pozīciju? Vai tas nenozīmē praktiski izlikties, ka tas nenotiek? Es reālajā dzīvē neredzu, kā tas izdodas. Zini, to var teikt tikai cilvēks, kuram pašam ar pašiem tuvākajiem tā nav noticis... ja tu ar to saskaries ikdienā, ieņemt neitrālu pozīciju nav iespējams.. un kā tas būtu pareizi.
Esmu tas piemērs iz dzīves, kas to ir realizējis - atbrīvojies no līdzatkarības. 8) Un ar atkarīgo tuvinieku arī viss notiek uz labo pusi. ;)
05.09.2017 23:47 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī esmu piemērs no dzīves, ka, ja tas notiek ar pašu, pašu, pašu tuvāko, sirds neļauj stāvēt malā.
05.09.2017 23:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie
Es arī esmu piemērs no dzīves, ka, ja tas notiek ar pašu, pašu, pašu tuvāko, sirds neļauj stāvēt malā.
Ok, un ko tad Tu dari, kad pats, pats, pats tuvākais ķeras pie pudeles?
06.09.2017 00:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
To nevēlos šeit apspriest. Es vairāk gribētu zināt, kā darbojas tava "ieņemu neitrālu pozīciju", kad tavs tuvinieks ķeras pie pudeles. Vai viņa dzeršana tevi ietekmē finansiāli, morāli?
06.09.2017 00:01 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Vienkārši! Gribi šeit dzīvot, tad lūdzams neradi problēmas lai te normāli varētu dzīvot jo neesi vienīgais cilvēks šeit.
06.09.2017 00:06 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, tas tiešām ir ļoti vienkārši :D :D :D Jo citādi tu, piemēram, savu tēti izmetīsi no mājām. Vai, piemēram, ja pats dzīvo prom, bet zini, ka tur, mājās, tas notiek, tad arī izliksi no mājas, ja.
06.09.2017 00:07 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Cita lieta - "ja gribi šeit dzīvot tad paciet un varēsi šeit dzīvot" vo šis varinats jau ir sliktāk...
06.09.2017 00:10 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Jā, tas tiešām ir ļoti vienkārši Jo citādi tu, piemēram, savu tēti izmetīsi no mājām. Vai, piemēram, ja pats dzīvo prom, bet zini, ka tur, mājās, tas notiek, tad arī izliksi no mājas, ja.

Tieši tā, nu ne tik skarbi :-D
06.09.2017 00:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie
Es vairāk gribētu zināt, kā darbojas tava "ieņemu neitrālu pozīciju", kad tavs tuvinieks ķeras pie pudeles. Vai viņa dzeršana tevi ietekmē finansiāli, morāli?
Tā pa lielam 'ieņemt neitrālu pozīciju':
Pirmkārt, nozīmē to, ka beidzu koncentrēties uz atkarīgo, bet koncentrējos uz sevi un mācījos saprast - ko vēlos no dzīves, ko man vajag - un izvēlos to. Tieši tā - IZVĒLOS. Atkarība (jebkura atkarība, līdzatkarība tai skaitā) ir izvēle.
Otrkārt, apzināties to, ka atkarīgo nekādi nevar ietekmēt. Nevienu nevar ietekmēt, absolūti nevienu. Var ietekmēt tikai un vienīgi sevi un savas izvēles. Jo, atkārtošos, atkarība ir izvēle. Tātad, ļauju atkarīgajam dzīvot pašam savu sū.. dzīvi, jo pats to arī izvēlas (vai izvēlas ko citu).
Treškārt, par to, ka cita dzeršana Tevi (vai mani) ietekmē finansiāli, morāli vai vēl nez kā - tā ir Tava (un mana izvēle) tikt ietekmētai. Ja nevēlies tik ietekmēta, tad izvēlies (jā, tieši tā, atkal IZVĒLIES) būt brīva no ietekmes un veidot savu dzīvi pati.
Un visi šie trīs punkti katru mīļu dienu, stundu, minūti, kamēr visi tarakančiki no Tavas zemapziņas izdzenāti. ;) Jo tie tarakančiki līdīs laukā, oi, kā līdīs... Bet Tev (man un visiem pārējiem) vienmēr ir izvēle veidot savu dzīvi pašiem vai ļaut to veidot atkarībai (no jebkā, ne tikai alko). :)
Protams, lai nonāktu līdz tādiem secinājumiem, nācās izlasīt psiholoģijas, pašpalīdzības, tā dēvētās ezotērikas un kādus tik vēl ne rakstus utt. utjpr.. Arī psihologs ir apmeklēts, lai apsriestu šo jautājumu. Jo, kam ir jautājumi, tam ir arī atbildes. Ja Tev nepietiek ar manis rakstīto - roc pēc atbildēm, kur vien Tev kārojas un sirds velk - jo, atkārtošos, ja Tev būs jautājumi, atbildes Tu tā vai citādi atradīsies. ;)
.
KB-9
Vienkārši! Gribi šeit dzīvot, tad lūdzams neradi problēmas lai te normāli varētu dzīvot jo neesi vienīgais cilvēks šeit.
Nu, neviena izvēli dzīvot pritonā Tu vai kāds cits nav ietekmējis... ;) Vai tad līdzēja? Varu saderēt, ka līdzēja tikai un vienīgi tad, kad atkarīgais izvēlējās būt brīvs no atkarības. :)
06.09.2017 00:23 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mēs pavisam noteikti dzīvojam citās pasaulēs, jo es savai mātei neļautu nodzerties un dzīvot savu sūda dzīvi, tas mūs atšķir ļoti... un pamatīgi. Un paldies manai mīlestībai pret maniem tuvākajiem, ka tā. ;)
Nākamais - ko nozīmē ietekmēt.. jā, ietekmēt un likt kaut ko darīt nevar, bet var palīdzēt materiāli, morāli, būt blakus, atbalstīt, jo ne visiem ir tas spēks.. un mīļie cilvēki dod to spēku.
Trešā lieta - ir noteikti dzīves posmi, kad nekas no tā brīnīšķīgā, ko tu mini, nav un nevar būt kaut kāda izvēle.
06.09.2017 00:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie
Un Tava māte vairs nedzer?
06.09.2017 00:34 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nu, neviena izvēli dzīvot pritonā Tu vai kāds cits nav ietekmējis... Vai tad līdzēja? Varu saderēt, ka līdzēja tikai un vienīgi tad, kad atkarīgais izvēlējās būt brīvs no atkarības.

Nostājai jābūt, jo pakalusībā kratot galvu "būs jau labi" - var aŗī neuzlaboties. Sīkāk nestāstīšu, bet parādīt savu attieksmi aŗī vajag lai zina.
06.09.2017 00:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es nerunāju konkrēti par māti vai tēvu, vai citu savu tuvinieku, runāju vispārināti, kas varētu būt pats, pats tuvākais.
06.09.2017 00:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, filozofējot un teoretizējot .. viss tā skaisti izskatās, bet realitātē kaut kā tās lietas notiek citādi :)
06.09.2017 00:38 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Mēs pavisam noteikti dzīvojam citās pasaulēs, jo es savai mātei neļautu nodzerties un dzīvot savu sūda dzīvi, tas mūs atšķir ļoti... un pamatīgi. Un paldies manai mīlestībai pret maniem tuvākajiem, ka tā.
Nākamais - ko nozīmē ietekmēt.. jā, ietekmēt un likt kaut ko darīt nevar, bet var palīdzēt materiāli, morāli, būt blakus, atbalstīt, jo ne visiem ir tas spēks.. un mīļie cilvēki dod to spēku.
Trešā lieta - ir noteikti dzīves posmi, kad nekas no tā brīnīšķīgā, ko tu mini, nav un nevar būt kaut kāda izvēle.
Es piekrītu nerātnā. Jā, var palīdzēt morāli, likt saprast, ka esi gatavs palīdzēt, bet ja pretī nāk atraidījums gadiem ilgi, ko tad? Kā manā gadījumā. Tas lika man novērsties no šī cilvēka, jo viņš pats negribēja atbrīvoties no atkarības un pat skaidrā būdams nekad 20 gadu laikā par to nav runājis un uzsākot tēmu, var saņemt tikai apvainojumus, nemaz nerunājot par apstākļiem, kādos biju spiesta augt šīs atkarības dēļ. Un man vēl jāpalīdz šim cilvēkam? Varbūt vēl jābūt pateicīgam, ka laidis mani pasaulē? (t)
06.09.2017 00:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits