Kuram jājūtas vainīgam?

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Ir tā, ka ar draugu tiekamies tikai brīvdienās. Esam kopā apmēram gadu un šādi tiekamies visu atriecību laiku. Viņš zina, ka es ļoti gaidu tikšanos, bet viņam tas laikam ir vienalga...
Viņš pateica, ka varētu mēs šoreiz tikties tikai 1 dienu nedēļas nogalē, jo viņam vajagot tikties ar draugiem, citādi viņi ir uz viņu dusmīgi, ka tā jau reti tiekas. Es teicu, ka nepatiktu, jo tā jau skaitu dienas līdz brīvdienām, kad beidzot redzēšu viņu. Viņš pateica "nu vai tad nevaru kaut 1 dienu patusēt ar draugiem?"
Un pie tā, kad pajautāju kas viņam nozīmīgāks, bija tas, ka it kā es, bet uzreiz sekoja BET. Tas mani apvainoja un tpc viņš beigās saorganizēja tā, lai tiek gan pie manis gan čomiem.
Par to uztaisīju apvainošanās scēnu, sapūtos un pateicu, ka viņš parādīja savas jūtas, pieļaujot variantu, ka, tā jau tiekoties 2 dienas nedēļā, viņš vēl šo laiku nozog un draugi ir svarīgāki. Vēl šaubījās - es vai viņi! (s)
Ko jūs domājat, kuram tgd ir jāsatraucas un jāapvainojas? Man ļoti sāp sirds, ka izrādās, ka viņam esmu otrajā vietā...vrb pat pēdējā. :'-(
17.08.2017 10:21 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
viņi droši vien tevi redz kā histērisku mamzeli, kas ierobežo un zāģē viņu čomu.

++
:D :D :D
17.08.2017 11:35 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Ejiet izklaidēties pie viņa draugiem kopā. Vismaz šoreiz. It sevišķi, ja tas nav tikai puišu tusiņš. Lai arī īsti nepatīc viņa draugiem, tas varbūt tāpēc, ka tevi nepazīst un nav pieraduši pie tevis. Ļauj viņiem pierast.
17.08.2017 11:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Autore izklausās pēc neirotiķes (t), kas turklāt vēl lepojās, ka esot uzmetusi visas draudzenes, jo tās traucējot attiecībām.
Manā dzīvē ir gadījusies tāda "draudzene", kas pilnībā izšķīst attiecībās un aizmirst par visu. Lieki teikt, ka tā ir bijusī draudzene. Un visas tās frāzes, ka draudzība traucē attiecībām ir tikai tādu neirotisko mamzeļu izdomājums un izvēle, jo viņas ir tās, kas savā galvā ir izbūrušas lielo drāmu, ka viņas vīrietim ir vajadzīgas 24/7 un nedalītu uzmanību.
17.08.2017 11:42 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Meitene, attopies!
Runa ir VIENU dienu vienā no nedēļas nogalēm. Tas JAU ir kompromiss, jo tīri saprotama vēlme būtu arī visu nedēļas nogali pavadīt ar draugiem.
Šajā diskusijā vien var redzēt tādas Tavas kļūdas, kas attiecības lēnām ved pa skuju taku.
Viņš zina, ka es ļoti gaidu tikšanos

Needy ir vārds, kas Tevi raksturo. Jo Tu vairāk gaidīsi šīs tikšanās, jo mazāks entuziasms viņam būs ar Tevi tikties. Tā vietā pamēģini pati kādas brīvdienas kaut ko citu, jēgpilnu padarīt. Uzreiz redzēsi, kā attiecības atsvaidzināsies.
Par to uztaisīju apvainošanās scēnu, sapūtos

Nu lieliski. Ja man taisītu tādu scēnu, es vispār uz visu nedēļas nogali kaut kur aizlaistos ar draugiem, nevis histēriskai, par sevi nepārliecinātai meičai mēģinu pierādīt, cik viņa man svarīga.
.
Fakts, ka Tu atteicies no draudzenēm, ir nožēlojams. Veltīt sevi visu attiecībām ir lielākā un stulbākā kļūda. Ļoti drīz Tu būsi viņam neinteresanta, Tevi nebūs vairs nekā, ko iekarot, jo visa Tava uzmanība, brīvais laiks, rūpes tiks veltīts tikai viņam. Ar Tevi būs garlaicīgi, jo Tev nebūs nekā aizraujoša ko viņam par savu dzīvi pastāstīt tajās nedēļas nogalēs, kurās jūs tiksieties.
.
Ļoti ceru, ka Tu vismaz aizdomāsies pēc šīs diskusijas.
Atbildot uz tēmas jautājumu - vainīgai jājūtas Tev.
17.08.2017 11:49 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Mani drīzāk fascinē tas, ka attiecībās meklē vainīgo nevis risinājumu. Kā saka mana vecmamma, komunikācija ir attiecību atslēga! :-)
17.08.2017 12:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Visas tavas diskusijas ir nopietnas?
17.08.2017 12:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu varētu pūsties, ja viņš vispār atceltu tikšanos, bet viņš taču meklē kompromisu. Es saprotu tavu draugu - gribas satikties ar draugiem, bet meitene neļauj. Draugu acīs tas tevi pataisa par kontrolētāju un histēriķi.
17.08.2017 12:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nē, es netiekos ar draudzenēm... man tādu nav, jo es pat laiku atpakaļ izbeidzu ar viņām draudzēties, jo attiecībām tas nāca ļoti par sliktu. Man ir vissvarīgāk brīvdienās tikties ar puisi.

Tu gribi lai ari tavam draugam nebūtu vairāk draugu,jo tu izbeidzi draudzēties ar savām draudzenēm? Takā ja man nav, tev ari nebūs??
Un kā var draugi bojāt attiecības? Kas tas par debīlismu? Un kāpēc nevar tikties kopā? Lai ņem tevi līdz pie draugiem, vai tu vēl aizliegsi runāt viņam ar draugiem un vēl pārmetisi,ka viņš runāja vairāk ar draugiem kā ar tevi un pienācīgi daudz uzmanības nepievērsi(t)
17.08.2017 12:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vnk ir tā, ka es nepatīku viņa draugiem, viņi kūda draugu pret mani un liek, lai viņus nostāda augstāk par mani.

Kā zini,ka nepatīc? Varbūt tava attieksme pret draugiem ir negatīva un viņiem nepatīk,ka viņu draugu tava egoisma dēļ satiek reti un liek izvēlēties tu vai draugi!
17.08.2017 12:51 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Tu drīzāk nevis gaidi , bet esi apsēsta . Tas, ka Tu ziedo draugus un piedod atvaino dzīvi, nenozīmē, ka Tavs puisis darīs to pašu. (t) Es tieši vienmēr vēlos, lai puisis arī pavada laiku ar draugiem, jo man tas liekas pilnīgi normāli, jo mums abiem vajag dzīvi, izklaides un brīvu laiku.
Tev jāsakārto galva, un jāsaprot, ka puisis jau cenšas Tev izdabāt, un jā, Tu esi tā kurai ir vienalga, jo Tev vispār neinteresē kā puisis jūtas tikai pašas jūtas un apvainojumi. (t)
17.08.2017 13:12 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Ko jūs domājat, kuram tgd ir jāsatraucas un jāapvainojas? Man ļoti sāp sirds, ka izrādās, ka viņam esmu otrajā vietā...vrb pat pēdējā.

Un, kas rada iespaidu, ka esi pēdējā vietā? :D Tas, ka viņš vienu dienu, " Jūsu " dienā gribēja iziet ārā ar draugiem? :D Nu gan, ātri izdarīti spriedumi. :D
17.08.2017 13:14 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
pašas jūtas un apvainojumi.

Aizvainojumi. *
17.08.2017 13:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēc visām diskusijām, kas tev bijušas, es gan pabrīnos, kā turaties vēl kopā un tevī nekas nav mainījies no sākta gala, 15 gadiem. Vienā diskusijā arī jautā, vai tā nav slimīga pieķeršanās - nu ir!
Izmantoju rīdzinieces cienīgus paņēmienus, bet nu jā, rakt tālāk laikam pat nevajag.
http://cosmo.lv/forums/topic/166730-tizli-bet-ja-d/?sort=ASC&pnr=1
http://cosmo.lv/forums/topic/203685-vai-var/
http://cosmo.lv/forums/topic/201549-specigi-ilgoties/
17.08.2017 13:20 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kāpēc tiekaties tikai brīvdienās? Dzīvojat dažādās pilsētās, starp kurām ir liels attālums? Es reiz tikos ar puisi, kurš arī dzīvoja citā pilsētā, bet nu neko, tikāmies arī darba dienu vakaros, galu galā bija viņam mašīna un man vilciens.
17.08.2017 13:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa tā pirmā tēma:-D:-D, nav brīnums,ka draugs grib pavadīt laiku ar draugiem, šī varbūt katru reizi,kad pakakā ,skrien pie drauga un uzmācas,"mīļais es tikko kluci izspiedu, zini ko tas nozīmē?":-D:-D
17.08.2017 13:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es protams saprotu, ka augam, pusaudžu vecumā visādi var laikam būt, bet diskusijas ne par matu nav mainījušās. Uzplijās draugam, jums tur kaut kādas bērnu spēles notiek, lūpas uzmešanas utt.
http://cosmo.lv/forums/topic/184273-/?sort=ASC&pnr=1
http://cosmo.lv/forums/topic/146327-/?sort=ASC&pnr=1
http://cosmo.lv/forums/topic/151040-mr-kavejas/?sort=ASC&pnr=1
http://cosmo.lv/forums/topic/160531-/?sort=desc&pnr=1#postid-1551764
17.08.2017 14:00 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Nu jā. Pēc vecajām diskusijām daudz kas kļūst skaidrāks.
17.08.2017 14:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pēc tām tēmām vispār brīnos,ka autorei maz vispār ir vēl puisis. No tādas tak pa gabalu tik.:-D
17.08.2017 14:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ak, jaunība
http://cosmo.lv/forums/topic/186102-hiperseksualitate/
*
Bet izbrīnīja tevis pašas komentārs visam pa vidu
Iesaku Tev labu grāmatu Osho - "Mīlestība, brīvība & vienpatība". Palasot, patiesībā Tu saprastu, ka tas nav nekas slikts, jo cilvēkam ir jābūt priecīgam vienam - nav nemitīgi jāilgojas, un "nevaru bez tevis dzīvot" izjūtām - tā ir sevis graušana un jau kā atkarība no kāda.
Tas nenozīmē, ka otrs nav jāmīl, bet vienkārši jums ir jāizprot sava vienpatība, cik tā ir skaista. Kā Osho bija teicis, ka nav "jābūt attiecībās", jums vienkārši ir jābūt vienam ar otru - jāsaplūst divām dvēselēm, bet jāizprot, ka tik un tā esam vieni.
Varbūt ne pārāk labi paskaidroju, taču tā grāmata Tev būtu viela pārdomām. Pati esmu izteikta romantiķe-vienpate, draugu man tik pat kā nav, jūtos lieliski viena jebkur - vislabāk jau pie dabas klusumā, attiecības man arī vēl nav bijušas, lai gan man gribētos sev dvēseles biedru - tādu pašu vienpati , bet laikam tie arī atrodas kādā nostūrī.
Lai nu kā, veiksmi - un izvērtē to, vai Tavs vīrietis ir Tavs dvēseles biedrs - varbūt viņš tomēr ir pārāk atkarīgs no sabiedrības, tāpēc Tu neapzināti jūties kā šajā attiecīgajā brīdī?

Izlasīji un uz stundu tikai līdzēja? Varbūt vērts ir vēl ko palasīt?
17.08.2017 15:04 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Stipri dīvaina tu esi :D
Es brīnos kā tev vispār vēl ir puisis.
17.08.2017 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits