Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hiperseksualitāte

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Kā tā izpaužas?
Vispār man nav bijušas attiecības, taču izjūtu lielu vēlmi pēc TĀ, gandrīz jebkur saskatu ko seksīgu un varu sevi mīļot kaut vairākas reizes dienā - šo vsp nevaru beigt. Sapņoju par TO vairākas reizes dienā, tāda ssjūta, ka ik uz soļa.

Par katru puisi, kurš pievilcīgs, iztēlojos simtiem dažādu situāciju un kā viņš varētu izskatīties bez krekla. :D
Tas ir normāli meitenēm? Vai nenorāda par paaugstinātu vīrišķo hormonu un cik bieži par TO domāt ir normāli, kamēr tā nav pataloģija?
08.08.2015 11:49 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.07.2015
Vajadzētu atrast vīrieti . Cik tev gadu?
08.08.2015 11:55 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
CloeCouture, gandrīz pilngadīga. Domā, ka tas ir tik vienkārši? Un jo vairāk piedzīvoju neveiksmi, un jo vairāk tas vīrietis nedabūjas rokā, jo palieku niknāka, uzbudinātāka un "hiperseksuāla", mieru rodot pašsamīļošanā, kas izvērtusies pārāk bieža
08.08.2015 12:07 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Nesaprotu, vai tā jau ir pataloģija vai normāla parādība
08.08.2015 12:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.07.2015
Neesi vienīgā. :D
08.08.2015 12:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja tas rada diskomfortu.. iesaku sameklēt darbu.. jebko, kas nostrādinās prātu un nebūs laiks ielaist galvā netiklās domas :D
08.08.2015 15:52 |
 
Reitings 555
Reģ: 26.05.2015
Ja tas rada diskomfortu.. iesaku sameklēt darbu.. jebko, kas nostrādinās prātu un nebūs laiks ielaist galvā netiklās domas

Atcerējos Čelentāno filmu "Nelieša apvārdošana". Ikreiz, kad Elia domāja netiklas domas un fantazēja par Lizu, viņš vienkārši gāja cirst malku. :-D
08.08.2015 16:07 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
mieru rodot pašsamīļošanā, kas izvērtusies pārāk bieža


Labrīt 90% pasaules cilvēku pašapmierinās :-D un no tiem liela daļa pat esot attiecībās :-D

Tas ka masē savu pežu 3 reizes dienā nekādi neliecina par hiperseksualitāti :D kAd sāksi masēt 20 reizes dienā tad uztraucies :-D
08.08.2015 16:39 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Klau, te nu būs Ģirtam jāuzraksta, ne? :D
08.08.2015 16:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es tevi pilnībā saprotu. Man ir ļoti līdzīgi kopš attiecībās ir rutīna. Kad biju brīva, jutos arī tā.
Es piekrītu, ka vajag vīrieti ar kuru viss sapasētu šajā ziņā.
Vēl arī sievietēm par laimi ir tāda lieta kā hormonālā kontracepcija. Atceros laiku kad to dzēru - biju krietni mierīgāka. Pēdējos mēnešos arī pašapmierinos apmēram 4 reizes nedēļā un tad uzreiz pa divām reizēm pēc kārtas. Pēc seksa ar savējo jūtos apmierināta ne ilgāk kā 1-2 dienas. Agrāk, kad bija biežāk sekss ar draugu vai kad dzēru kontracepciju tad jutos normāli, libido gan arī tad bija pietiekams, bet vismaz nebija nomācoši tas, ka visi pievilcīgie vīrieši tiek uzlūkoti kā seksa objekti un varēju mājās pavadīt laiku arī bez sevis apmierināšanas :D
Bet iesaku sevi mēreni, bet tomēr piebremzēt. Man ir draudzene kura diemžēl ļāvās saviem instinktiem par traku, pārgulējusi ar puspasauli un darba dienas vidū mēdz pašapmierināties darba wc :D vot tas ir traki :D Bet vispār, es apskaužu tādas mēreni seksuālas sievietes, viņus dēmoni mazāk moka :D
09.08.2015 16:03 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nona - nē,tas nenorāda uz vīrišķo hormonu, kaut it kā skaitās saistīti.
Manā gadījumā man pusaudžu vecumā tas bija ļoti zems, bet jau bija tāda problēma, kā arī tagad lai gan ir pieaudzis, bet tāpat absolūti normas robežās. Problēma ir citur :D
09.08.2015 16:05 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.08.2015
ir forša filma- nomfomāne-- laikam taa sauc... veel laba ir parfīms. ir ko padomāt.
17.08.2015 18:42 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2015
Pārbaudi savas vēstules:)
18.08.2015 22:53 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Es gan nebaudītu vēstules. nerxai ir tikko reģistrēts profils. Visnotaļ aizdomīgi.
18.08.2015 23:05 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
Uzskatu to par normālu parādību , vienalga sievietei, vai vīrietim. Tas pats ir arī attiecībās no attāluma, ka cilvēki no attāluma viens otru uzbudina, ar vārdiem, bildēm utt.. tad ir sevi jāapmierina, un dažreiz vairākas reizes dienā . Tā nav hiperseksualitāte.
pat ja ikdienā domas par seksu ir sakāpinātas, tas dažreiz traucē koncentrēties uz svarīgākām lietām, bet tas tā ir. Ir bijis man viens periods, kad es dienām un naktīm par seksu vien domāju, gribot to ar vienu konkrētu meiteni, bet viņa nebija blakus... mēs sarakstījāmies, un es nedēļām biju uzvilcies un gribošs..
Pašlaik es arī esmu gribošs, bet es kaut cik to kontrolēju.. ja uznāk ļoti stipra vēlme.. ir jāatrod brīdis apmierināties..
Un kas vēl svarīgi, ir jāatrod brīdis to darīt ar kādu , kurš ļoti patīk, un ir iekārojams. Tās emocijas ir jārealizē . tad ir perfekti .
Man patīk paciesties, jo es zinu ka dabūšu jebkurā gadījumā, bet tas periods no gribēšanas , līdz dabūšanai ir kāds nu ir.. Kā jau saku, man patīk, un nav problēmu. :)

tavā gadījumā labi ir tas, ka fantazē par dažādiem vīriešiem, nevis par vienu konkrētu.. kas Tevi varētu iedzīt izmisumā, ja nedabūtu... Vienkārši ej uz randiņiem, un realizē savas vēlmes ar kādu kopā, cik nu daudz to vēlies :)
18.08.2015 23:19 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
visi daudz domā par seksu.. Bet ir jārada visi apstākļi, lai būtu pamatojums to realizēt!
Man šobrīd ir skaista blondīne Igaunijā, 40km no robežas, kuru es varu drāzt, ja gribu piedzīvojumu. Ir viena sieviete Rīgā, perfekta savos gados, tik skaista un neķītra! Es pats nespēju vien nopriecāties par savu laimi, kāda ir viņu drātējot.. Viņai patīk visneķītrākās lietas :P
Ir meitene kura vēlās pa nopietno, bet ja uznāk, es vnk. viņu izdrātēju, un pazūdu. :D

Un tad ir tā vienīgā, kura ir kaut kur tālu prom, bet es ceru viņu kādreiz satikt..

Un lai arī ir tās iespējas drātēties bieži, es labāk izvēlos drātēties dažas reizes mēnesī, kamēr neesmu ar kādu kopā, kuru vēlos Jo retāks sekss ir daudz foršāks..
Un šāda veida iepazīšanās ir intriģējošākas, nekā attiecību meklējumi. un drāziens katru dienu ar savu partneri..
jā + nāk spriedze, un vēlme ..
bet rezultātā notiek tas, ka sekss ir kvalitatīvs, aizraujošs, un dzīve ir foršāka.. arī esot nogribējušam kā sunim ! 8-)8-)8-)8-)8-)
18.08.2015 23:25 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
Ir meitene pazīstama, kura dienā var 5 x sevi apmierināt, kniebties visu dienu .. viņu vienmēr var ātri uzvilkt..
viņa nav mauķele, ne tuvu.. bet meitene ar lielāku seksualitāti. viņa daudz runā par seksu, vienmēr grib seksu.. gandrīz vienmēr.. vienmēr ir neķītra uz anālo , beigšanu mutē, uz sejas utt. vienmēr gandrīz beidz ar slapjo orgasmu, konkrēti slapjo, ir skaļa seksā.
tāda raksturā mīlīga meitene.. Bet totāla gribošā.. ka tik nodrāzties kaut kur,.. Liftā, veikalā, kabīnē.. jo trakāk , jo labāk..
Vnk tāds cilvēks.. un tādi cilvēki ir forši.. Ne jau viņa kuram ktram ver kājas vaļā.. varbūt viņai reāls sekss ir krietni mazāk kā vienai otrai te, vai piemēram pāriem.. nedomāju ka tuvu tik daudz.. . bet daudz ir tam visam apkārtrunu, kad tas nav tabu, kad tās ir palielinātas vēlmes un uzmanība.
kaut kā tā . vienkārši tas ir ārišķīgāk, un ar lielāku paša piešķirto nozīmi...

man tas ļoti patīk viņā.
18.08.2015 23:32 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
un debīlāk ir tas, ja cilvēks ir hiperseksuāls , bet tajā pašā laikā seksā kautrīgs vai bikls..

ir labi tā, ja tas nāk komplektā ar neķītrību bez aizpriedumiem..
tā ka to var easy arī dzīvē realizēt, piemēram gribi lai izdrātē tevi 2 čaļi, tad piestrādā pie tā, atrodi un realizē, gribi lai tevi mutē izdrāž, un beidz uz sejas .. arī , runā par to ar partneri, un realizē :P

bet klusa fantāzija , sevis apmierināšana to nerealizējot ir grūta... :D

es vismaz zinu, ka varu savas fantāzijas realizēt, un zinu ka to izdarīšu, vismaz tās kuras pagaidām ir. tajā pašā laikā ceru, ka ar laiku nekļūšu pavisam netikls un neķītrs.. bet turēšos kaut kādos rāmjos.. ja senāk anālais sekss man bija tabu, tad tagad man tas šķiet superīgi un baudāmi. ja senāk man likās nepieņemami, ja sieviete pēc seksa man uzčurā.. tad tagad tas šķiet pieņemami, ar mīlošu meiteni, bet ne ikddienišķi.. karoč, tie rāmji paplašinās, par ko mazliet bailes :-/
cerams nenonāks īpaši tālāk ..
18.08.2015 23:43 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2015
Es gan nebaudītu vēstules. nerxai ir tikko reģistrēts profils. Visnotaļ aizdomīgi.

Jā noteikti kāds vīrusu grib izplatīt cosmo.lv ģēnij - šausmīgi aizdomīgi, man vienkārši interese ir, tāpēc arī piereģistrējos lai varētu vēstuli aizsūtīt.
19.08.2015 14:47 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
piereģistrējies, lai nepilngadīgo pierunātu drāzties ar kaut kādu smurguli??
19.08.2015 19:09 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2015
piereģistrējies, lai nepilngadīgo pierunātu drāzties ar kaut kādu smurguli??

Ķiršu zēns iedod adresi, lai varu tev diplomu... aaa nee diploms šeit nederēs..., - trofeju aizsūtīt par gada joku kurš ir tik smieklīgs, ka pat nenāk smiekli
19.08.2015 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits