Lietas, kas izmainīja dzīvi

 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
Daži saka, ka viņus izmainīja kkāda grāmata, filma, seriāls, citāts, dziesma utt. utt.
Kā ar Jums? Ir kāda lieta, kas diezgan radikāli pamainīja dzīves ikdienu, redzējumu, viedokli utt.? Kādā veidā?
Man tā īsti nav bijis, ka kkas tāds diezgan triviāls iedod pa galvu kā ar āmuru un kkas brīnumaini izmainās, taču kkad sāku lasīt visādas šīs "self-help" grāmatas un tad jau gan lēnu garu dzīvē sanāk ieviest šādus tādus paradumus, ko sanāk izlasīt vai ieraudzīt, bet tas tādā garākā laika posmā, kā pirmā tāda grāmata, ko atceros bija Ričarda Brensona grāmata, kas tālāk jau deva stimulu lasīt kko tādu...
16.08.2017 20:58 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Viena no lietām noteikti ir studijas,
iemācīja censties nepārsteigties ar secinājumiem un nepaļauties uz 'vispārzināmiem' pieņēmumiem
.
Otra - mans draugs. Mazāk dzīves uztveres un redzējuma ziņā, bet vairāk ikdienas ziņā - pārcēlos uz citu pilsētu, ar ko pagaidām esmu ļoti apmierināta. :-)
16.08.2017 21:33 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2017
Bijušais puisis pavisam noteikti izmainīja manu dzīvi uz labo pusi. Kļuvu atvērtāka jauniem iespaidiem, pašpārliecinātāka un atradu sevi, lai cik banāli tas neizklausītos.:-)
16.08.2017 21:29 |
 
Reitings 230
Reģ: 08.07.2017
Arī man daudz studijas palīdzēja,socializēšanās ar cilvēkiem, iesaistīšanās dažādās aktivitātēs. Tad arī radās apziņa, ka būt cilvēkos nav nemaz tik "suckage"
16.08.2017 21:19 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Vienīgā "lieta", kas būtiski mainīja manu skatījumu uz dzīvi, bija drauga ienākšana manā pasaulē. Teicieni, grāmatas utt. vēl nav iedarbojušās tādā līmenī, vismaz neesmu neko tādu lasījusi vai redzējusi.
16.08.2017 21:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Studijas. Domāšanu mainīja varbūt ne tik izteikti - drīzāk iemācīja censties nepārsteigties ar secinājumiem un nepaļauties uz 'vispārzināmiem' pieņēmumiem. Bet būtiskāk mainījis tādā ziņā, ka pirms studijām man ne īpaši patika vai interesēja cilvēki un man bija ļoti izteikta personīgās telpas uztvere, kuru, man liekas, esmu gandrīz pazaudējusi un cilvēki pat ļoti interesē.
16.08.2017 21:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits