Lietas, kas izmainīja dzīvi

 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
Daži saka, ka viņus izmainīja kkāda grāmata, filma, seriāls, citāts, dziesma utt. utt.
Kā ar Jums? Ir kāda lieta, kas diezgan radikāli pamainīja dzīves ikdienu, redzējumu, viedokli utt.? Kādā veidā?
Man tā īsti nav bijis, ka kkas tāds diezgan triviāls iedod pa galvu kā ar āmuru un kkas brīnumaini izmainās, taču kkad sāku lasīt visādas šīs "self-help" grāmatas un tad jau gan lēnu garu dzīvē sanāk ieviest šādus tādus paradumus, ko sanāk izlasīt vai ieraudzīt, bet tas tādā garākā laika posmā, kā pirmā tāda grāmata, ko atceros bija Ričarda Brensona grāmata, kas tālāk jau deva stimulu lasīt kko tādu...
16.08.2017 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Visa pieredze jau maina, bet visvairāk tas, kas noticis, apgūts, izlasīts, satikts, redzēts pēc šķiršanās. Ja tobrīd turpmākais likās bezjēdzīga eksistence, vilšanās jūtās un tuvākajā, sašķeltas apziņas izjūta un pusķermeņa sajūta, nepārejoša netaisnības un nodevības sajūta, tad tagad, pēc 2 gadiem, varu apgalvot, tas ir bijis labākais, kas ar manu personību varēja notikt. Es iemīlēju sevi, izveidoju sevi no jauna, jo no 18-22 gadu vecumam izšķīdu attiecībās. Bija nevis "es" (kas pirms 18 nebija kārtīgi izveidojies, tikai personības pumpurs), bet MĒS, rūpīgi veidots "mēs", kas nomira. Protams, tālākais skaistums nenotika pats no sevis. Šķiršanās bija katalizators, lai sāktu notikt dzīve priekš "es": hobiji, izvēle sev kāpt pāri, jauni cilvēki, viņu sniegtās mācības, draugi, viņu pieredze, drosme pamest neīstus draugus, darbs, studijas, viss izveidojis mani daudz gudrāku, stiprāku, varošāku, bezbailīgāku, atvērtāku. Paldies, ka aizgāji.
16.08.2017 23:08 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es izvācos no mammas mājās un tas izmainīja manu dzīvi,jo vairs neviens nekliedz/nesot un mans pašvērtējums atkal kļuva normāls))))
16.08.2017 23:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
BananaGod, milzīgs prieks par Tevi! Toreiz sekoju līdzi Tavai diskusijai un kreņķējos par to, ka tā pārdzīvo. Prieks, ka saņēmies un tagad dzīvē viss iet tikai uz labo pusi! :)
16.08.2017 23:26 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Es arī apsveicu BananaGod, malacis, tiešām prieks par Tevi! Veiksmi un izturību arī turpmāk!:-)
17.08.2017 00:03 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.08.2017
Māsas slimība. Daudz sliktu lietu notikšana, relatīvi īsā laikā (vecāku šķiršanās, vecvecāku zaudējums, pirmā atvadīšanās pieredze), stāvoklis aprūpes namos, skolas biedra pašnāvība. Pirmā skarbā mīlestība. Ceļojumi. Nesavtīgu cilvēku sastapšana. Prieks par sasniegumiem un attīstību, sevis pārvarēšanu jebkurā jomā. Reāla pieredze nevar aizstāt grāmatās iegūto - bet, protams, ir arī labas grāmatas, dziesmas, seriāli, filmas, kur dažādi citāti tiek pierakstīti un saglabāti vācelītē.
17.08.2017 00:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits