Virtuve/gatavošana

 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Ir kāda no jums, kura ir pilnīga nulle virtuvē? :-D Kā iemācījāties gatavot? Kurš no jums gatavo(jūs/otra pusīte)?
16.08.2017 15:33 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Saku intereseties par est gatavosanu lidz ar pirmajam nopietnajam attiecibam, respektivi, ap 16-17 gadu vecumu. Lidz tam maceju sagriezt darzenus salatiem, vairak neko. :-/
Tagad (10 gadus velak), nebaidos teikt, ka gatavoju loti labi. Pec receptem gatavoju reti (man tas izjauc manu creative flow), bet iedvesmu smelos ediena blogos, youtube un pinterest. :-)
17.08.2017 01:48 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Pamatlietas gatavošanā zināju tik, cik tika redzēts. Pati sāku gatavot tad, kad aizbraucu prom no LV 18 gados . Sāku ar vieglākām lietām un turpināju sevi izaicināt. Nu ir pagājuši daži gadi un būtībā ir tā, ka manis pašas mamma negrib man gatavot un labprātāk gribēs, lai gatavoju es. Un oma vienmēr paprasīs recepti ēdieniem :-D
17.08.2017 09:03 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kādus ēdienu jāprot gatavot, lai varētu uzskatīt, ka to protu? :D Kas ir tie indikatorēdieni?
17.08.2017 12:21 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Hmmm, es arī pirms sāku dzīvot ar vīru neko negatavoju. Darbā ēdu kafejnīcā, vakarā kādu sviestmaizi vai augljus. Tad nomainīju darbu, dzīvesvietu un sāku dzīvot ar vīru - un vnk sāku gatavot. Man vnk sanāk, daudzi prasa, kur mācījos gatavot, prasa receptes. Bija kādu laiku man arī ēdiena blogs un receptes draugiem.lv.... vnk ēst gatavošana - man liekas, ka reāli taču nav iespējams nemācēt :D ir taču tik elementāri izvārīt perfektu soljanku.
Jā, tortei gan paskatos kādu recepti.
18.08.2017 07:06 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais veids, kā iemācīties gatavot, ir gatavot. Regulāri. Un, nē, uzvārīt pelmeņus un uzcept olas neskaitās. Gatavoju pēc internetā atrodamām receptēm, neskaidrību gadījumā mēdzu piezvanīt mammai, lai precizētu kādas oldschool ēdienu receptes vai ģimenes klasiku, bet pārējā laikā improvizēju. Ar laiku sapratīsi, kas ar ko iet kopā, kas cik ilgi jāgatavo un kādas garšas tev vispār patīk. Man šķiet, mūsdienās jaunieši iemācās gatavot daaaudz par vēlu, tepat cosmo ik pēc pāris mēnešiem ir kāda diskusija par tēmu, help, nemāku uzvārīt kartupeļus. (t) Mana mamma gan man, gan manam brālim iemācīja gatavot kaut kādus basic ēdienus tiklīdz bijām pietiekoši veci, lai drīkstētu darboties ar nažiem un plīti. Man tas šķiet nedaudz nožēlojami, ja pieaudzis cilvēks neprot elementāri parūpēties par savām pamatvajadzībām.
18.08.2017 08:54 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Ja pareizi atceros, tad kadu zupu maceju uzvarit jau gados 12. Mums majas vienmer bija kadi darbini, kas japadara, palidzejam kaut ko sagriezt notirit. Tos pasus rosolus kam ta dot griezt, ja ne berniem. Nevaru iedomaties kaa tas ir, est saktu gatavot tikai, kad saktu dzivot ar otru pusiti. Ja vienmer mamma sagatavoja, tad iedomajos, cik smagi tai mammai bija- berns atnak piemram no skolas, mamma velak un, kad atnak, bet tur sagaida izsalcis berns, kas gaida est. Vienu bridi, kad sanaca padzivot majas,es mammu sagaidiju ar maltiti pec darba.
18.08.2017 09:41 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es sāku gatavot salīdzinoši vēlu. Tādas pamatlietas, kas nebija jāvāra vai jācep jau pratu. Sākumā gatavoju nedroši, tagad eksperimentēju, ja ir laiks.
18.08.2017 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!