Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Sveikas, meitenes.
Iepazinos ar puisi pirms 2.5gadiem, sākām draudzēties un tad viss ievirzījās tālāk uz attiecībām.
Nu jau esam kopā 2gadus un šķiet, ka rozā brilles ir nokritušas.
Es ļāvu savam puisim kāpt sev uz galvas, viņš sāka mani kontrolēt ( ar ko tiekos, kādos sociālos portālus apmeklēju, kādas bildes man tur ir izliktas. Galu galā strīda karstumā viņš lika man izdzēsties no visām aplikācijām.) Ar laiku sākās emocionālā vardarbība, sāka apsaukāt. Es vienmēr saku, lai beidz, ka man tas nepatīk, bet puisis uz to atbild - Ja tu tāda nebūtu, tad tev nesāpētu .
Viņš sāka apvainoties par jebkādiem sīkumiem. Agrāk es vispār to neievēroju, bet tagad, kad laikam rozā brilles ir nokritušas es to visu sāku ievērot, es saprotu, ka tas nav normāli .
Vēlos piebilst, ka kopā nedzīvojam, bērnu nav, esam diezgan jauni.
Tad tagad jautājums, tāds ko man iesākt? Vai cilvēks var mainīties? Saprotu, ka iespējams, labāk būtu šķirties, bet esmu tā pieradusi pie viņa, ka nespēju iedomāties, kā tālāk bez viņa.:-/
14.08.2017 10:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nerea un Neons
Papildināšu. ;)
1) vājās, kas ir par dumju, lai kaut ko iemācītos...
2) vājās, kas pietiekami gudras, lai agri vai vēlu izdarītu secinājumus un atstātu tādus tirliņus pagātnē. 8)
14.08.2017 21:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nerea, piekrītu. Tikai bieži vien nostrādā kāds blakusefekts - draugi, kuri iedeošina pamest; vecāki, kuri iejaucas; apstākļi; vai pats varmāka aizraujas ar kādu citu un viņa "tvēries" kļūst vājāks, dodot iespēju "upurim" atjēgties un iespēju aizbēgt u.tml. Lai nu kā - šādas neveselīgas attiecības ir gan kā laba pieredze, gan tomēr arī trauma...
14.08.2017 20:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neons, es tev piekrītu, bet piebildīšu, ka no šīm vājajām atkal iedalās 2 grupas - 1. tiešām vājās, kas paliek ar tādu vīrieti (pat visu mūžu), un 2. tomēr mazliet stiprās, kas salauž sevi un no vīrieša aiziet, jo, tici man, tur vajag ļoti lielu spēku un drosmi. Un tā rodas jauna stipro sieviešu suga.
14.08.2017 20:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
meksikanka, te nav ko brīnīties. Ir vājas sievietes un ir stipras. Un šādi varmākas to jūt pa gabalu. Pie stiprām pat tuvumā nenāk - nav viņu "tips". Toties vājās viņus pievelk kā magnēts un tā arī rodas varmāka-upuros modelis. Gribu piebilst, ka būt vājai nenozīmē būt sliktākai vai nepilnvērtīgai. Neviens nav pelnījis, k pret to attiecas varmācīgi. Vnk vājos vieglāk pakļaut un salauzt.
14.08.2017 19:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jā, izskalo smadzenes, tad sāk draudēt un viss beidzot iežēlināt ar gaudu pilniem nožēlu tekstiem.
14.08.2017 19:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pievienojos tām, kas tikušas vaļā no kontrolētāja/manipulētāja.
Šitais:
Ilgākā laika posmā lika man noticēt, ka neviens cits mani tā nemīlēs un nevienam citam nebūšu vajadzīga.

attiecās arī uz manu gadījumu. Tā arī atbilde tām, kas brīnās, kā tas iespējams. Lūk, kā iespējams: ar smadzeņu skalošanu.
14.08.2017 18:50 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Toties man ir patiess prieks, ka mēs visas (gandrîz visas, autore, cerams, arī drīz būs mūsu bariņā :D) esam tikušas vaļā no tādiem vīriešiem. Tā tomēr ir noderīga dzīves pieredze, jo, neizejot cauri kam tādam, ir viegli uz tādiem uzķerties, turpretī tagad mēs zinām, kā tas ir un viegli varam atkost tāda tipa cilvēkus. tagad mēs esam laimīgas bez viņiem, un tas ir galvenais :)
14.08.2017 18:35 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un bonusā vēl tādi stāsta, ko tu nevari, ko nemāki, kas nesanāk un nesanāks utt. Pēc šķiršanās arī raksta un stāsta, kā cita to labāk dara.
14.08.2017 18:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ilgākā laika posmā lika man noticēt, ka neviens cits mani tā nemīlēs un nevienam citam nebūšu vajadzīga.

Neielikăs citāts.
14.08.2017 18:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ilgākā laika posmā lika man noticēt, ka neviens cits mani tā nemīlēs un nevienam citam nebūšu vajadzīga.
Jā tieši tā, gluži kā man. Viņš vienīgais mani mīl un citiem es tāda kā es ,nebūšu vajadzīga,bez maz vai jābūt pateicīgai viņam ,ka viņš ieskatijas manī! Viņš ir īstais,un citi uz manu pusi pat neskatīsies. Šo visu es dzirdēju katru dienu. Stulbākais,ka sāku tam ticēt, domāju ka būs jādzīvo kopā ar viņu,jo kam tad es būšu vajadzīga. :-/
14.08.2017 18:27 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Tā kā, pareizi meitenes saka, autore, tev jāmūk pēc iespējas ātrāk, jo vēlāk būs vēl trakāk. Viņš nemainīsies. Man žēl, ka es pati nesaņēmos pamest ātrāk, taču tagad priecājos, ka pats pameta.
14.08.2017 18:15 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Ārprāts, nekad nebūtu domājusi, ka tik daudzas meitenes kam tādam ir gājušas cauri :O mans bijušais bija identisks, Sognare stāstu lasot arī pilnīgi liekas, ka tas pats cilvēks. kamēr es gulēju, gāja iekšā manos soc tīklos un dzēsa ārā puišus no mana draugu saraksta, pietam random puišus, kursabiedrus, brālēnus utt. :D tikties ar draudzenēm varēju tikai tad, kad viņš ir pats aizņemts, citādāk pārmet man, ka brīvo laiku nepavadam kopā. Ilgākā laika posmā lika man noticēt, ka neviens cits mani tā nemīlēs un nevienam citam nebūšu vajadzīga. kad bēdājos par to, kas notiek, un teicu viņam, ka man sāp, uzreiz veiksmīgi mainīja tēmu, izdomājot stāstiņus no sērijas "man tagad ir tik slikti, manai tantei ir vēzis" utt., kas, protams, nebija taisnība. man gan bija nedaudz citādāka situācija, jo klāt tam visam viņš arī mani šad tad krāpa un izšķīrāmies tāpēc, ka atrada sev "jaunu draudzeni", ar ko kopā bija 3 dienas. :D :D :D Pēc tam vēl vairākus mēnešus zvanījās man un draudēja, ka uztaisīs pašnāvību, ja neatgriezīšos. cik zinu, zaudēja darbu un izstājās no augstskolas, tagad dzīvo atkal pie vecākiem un neko nedara. Bloķējis mani soc. tīklos, bet ik pa laikam joprojām liek par sevi manīt, atbloķējot uz dienu un kaut ko tizlu uzrakstot :D . Ir pagājis jau vairāk kā pusotrs gads kopš mūsu šķiršanās, bet nesen uzrakstīja, ka grib mani atpakaļ (t)
Tagad saprotu, ka pamešana bija labākais, ko viņš man varēja izdarīt.
14.08.2017 18:13 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rīdziniece nē uz M ari nav.
Diemžēl tādi ir ,un ne viens vien. :-/
14.08.2017 17:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vai ļāva? Tak pats teica,ka izmetīs visas mantas pa logu , kad atbraucu, tad sākumā draudēja , iesita pa vēderu, un kad ieraudzīja ,ka nēsmu viena,palika mierigs, vē
:-O:-O:-O mauka tads... goda vards olas ..izraut ar saknem... :-O(e)
14.08.2017 17:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atceros,kad draugs attiecību sākumā,nesaprata kādēļ es prasu atļauju , vai varu ar tēti tikties vai varu pie tēta , un cik ilgi.
Bijušais pat to man liedza, varēju aizbraukt ,un tad sāk zvanīties kur esmu, un ko tik ilgi var darīt pie tēta? Lieki piebilst,ka arī tur mani mīļākie bija un tētis viņus piesedza. Ja pēc tik un tik min nebūšu,tad izlauzis man rokās, kājās , lai zinu kā ir apkārt vazāties. Ar kādām bailēm es tajā laikā dzīvoju, to aprakstīt ir grūti ,bet es nevienam to nenovēlu.
ak dies.... tracina tadi slimie. Vinu nesacu uzz M....varda sakums?
14.08.2017 17:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Apple pie nezinu un arī negribu zināt ,draugs ar ar viņu kontaktus pārtrauca! Pagātne ir pagātne un labāk to visu atstāt pagātnē!
Paldies, tas tiešām bija labākais ko varēju izdarīt !:-)
14.08.2017 17:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un kā viņš tagad dzīvo, nezini?
Katrā ziņā tu esi liels malacis!! :)
14.08.2017 17:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
TokyoDream grūtākais bija aiziet prom, jo baidījos ,ka ja aiziešu tad ko izdarīs man. ! Bet paldies, draugiem ,kas iedrošināja un palīdzēja man.
14.08.2017 17:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mazāk kā gadu, 8 /9 mēneši. Viss sākās kad principā sāku dzīvot kopā, kādus 3mēnešus iepriekš sākām tikties, tad ātri vien jau dzdzīvojam kopā. , un pēc kādiem 2.5mēnešiem sākās tas viss. Un pusgadu var teikt,ka to visu pacietu,
Kā izlēmu, draugi iedrošināja, izmantoju izdevību, un saņēmu sevi rokās un aizgāju ,tas pielika punktu,kad viņš paņema un ar nazi iegrieza rokā. Bija kārtējais delirijs, draudēja atkal un draugi (viens pāris) , teica,lai ņemu mantas un mūku prom. Atbraucu , savācu mantas, kādu laiku pie draudzenes padzivoju.
Vai ļāva? Tak pats teica,ka izmetīs visas mantas pa logu , kad atbraucu, tad sākumā draudēja , iesita pa vēderu, un kad ieraudzīja ,ka nēsmu viena,palika mierigs, vēl laikam nepateicu, bijušais bija pazīstams ar manu tagadējo draugu, un draudzene ar savu draugu un manu tagadējo bija līdz, tad ar viņu vēl nekas nebija, bijām vienkārši draugi, ar laiku tas pārgāja jūtās un pēc neilga laika ar sāku dzīvot kopā. :-)
14.08.2017 17:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
blondzh007
Ļāva aizbēgt jā.. Nu pareizāk sakot, viņa brālis atnāca un iejaucās. Nezinu, kā tas būtu beidzies, ja tas brālis nebūtu.. Pēc tam jau protams, zvanījās vēl ilgi, bet es vnk noignorēju..

Labi, ka tā. Brālim gan jau arī bija šoks. Bet nu pacelt roku pret grūtnieci, savu bērnu topošo (arī vispār pret kādu), ārprāts.
14.08.2017 17:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits