Attiecības

 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Sveikas, meitenes.
Iepazinos ar puisi pirms 2.5gadiem, sākām draudzēties un tad viss ievirzījās tālāk uz attiecībām.
Nu jau esam kopā 2gadus un šķiet, ka rozā brilles ir nokritušas.
Es ļāvu savam puisim kāpt sev uz galvas, viņš sāka mani kontrolēt ( ar ko tiekos, kādos sociālos portālus apmeklēju, kādas bildes man tur ir izliktas. Galu galā strīda karstumā viņš lika man izdzēsties no visām aplikācijām.) Ar laiku sākās emocionālā vardarbība, sāka apsaukāt. Es vienmēr saku, lai beidz, ka man tas nepatīk, bet puisis uz to atbild - Ja tu tāda nebūtu, tad tev nesāpētu .
Viņš sāka apvainoties par jebkādiem sīkumiem. Agrāk es vispār to neievēroju, bet tagad, kad laikam rozā brilles ir nokritušas es to visu sāku ievērot, es saprotu, ka tas nav normāli .
Vēlos piebilst, ka kopā nedzīvojam, bērnu nav, esam diezgan jauni.
Tad tagad jautājums, tāds ko man iesākt? Vai cilvēks var mainīties? Saprotu, ka iespējams, labāk būtu šķirties, bet esmu tā pieradusi pie viņa, ka nespēju iedomāties, kā tālāk bez viņa.:-/
14.08.2017 10:15 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
saka, ka jā mainīsies, bet nekas nenotiek...

Un nekas nenotiks!! Tādi cilvēki nemainās!
14.08.2017 12:18 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Ja viņš gribētu mainīties, tu redzētu kā viņš cenšās, bet tas nenotiek un tie ir tukši vārdi. Jo ilgāk vilksi, jo sāpīgāk būs to pēc tam pārtraukt.
Protams, ja es viņu no sirds mīlētu un negribētu tik viegli palaist vaļā, tad skaidri viņam pateiktu, ka ja tas nebeigsies, tad mēs šķiramies, protams, ka pārstātu pakļauties viņa iegribām un piereģistrētos atpakaļ visur, kur biju reģistrējusies, kā arī ietu tikties ar saviem draugiem un darītu visu ko vēlos, attieksmi pret viņu nemainītu, izturētos mīļi, izrādītu rūpes, regulāri sazvanītos, bet ja viņs sāktu psihot, tad momentā savāktu savas mantas un pateiktu uz neredzēšanos!
14.08.2017 12:30 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
jo taa ir pirmā lieta, kas jādara, japarāda, ka nebaidies un netaisies būt zem viņa tupeles, savādāk viņš nekad tevi nesāks cienīt, ja ļausi taa ar sevi apieties. Talāk jau no viņa atkarīgs spēs viņš to adekvāti pieņemt vai nē
14.08.2017 12:33 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Cilvēki mainās tad un tikai tad, kad patiešām ir tam gatavi. Ja Tavs puisis mainās un nevar izmainīties divus gadus, tad viņš neko mainīt nav gatavs, lai arī kādus makaronus Tev karinātu.
14.08.2017 12:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Ja es kaut ko neizdaru pa viņa prātu, tad viņš sāk šantažēt mani. Tas ir vienkārši briesmīgi, ka esmu tā pieķērusies cilvēkam, bet viņš pret mani tā izturās. Agrāk es tiešām to neievēroju, bet tagad...
14.08.2017 12:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hm... man laikam vienmēr ir bijusi ļoti liela neizpratne, lasot ko līdzīgu.. tiešām nezinu, kā to paskaidrot.. bet ja ir cilvēks, kuru Tu mīli, kurš mīl Tevi.. un pēkšņi vai pakāpeniski cilvēks sāka uzvesties kā autores aprakstītajā gadījumā, manas jūtas izplēnētu.. es fiziski nevaru just mīlestību/atkarību pret cilvēku, kurš mani pazemo.. izaug tāda kā siena, es to cilvēku vairs ne par ko nevarētu piedot un kur nu vēl būt blakus, mēģināt saprast, man tas anormāli.. Interesanti ir tas, ka man tiešām nekad ceļā nav trāpījies vīrietis, kurš tā izturētos, bet ar visu to, man tāpat šī uzvedība liekas nepieņemama... es tiešām, ja tā var izteikties, vairs neredzu jēgu/labumu no tāda cilvēka.. ko nu nesaki, bet attiecībās bez labuma ir slogs (un es nerunāju par naudu, bet par tīri emocionālo labumu, kā atbalsts, rūpes, cieņa u.c.)
14.08.2017 12:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Viņš nemainīsies, nu šajā lietā nemainīsies, vismaz ne ar tevi, diez vai vispār. Vai tu gribi mainīties un pārstāt tikt pazemota un ietekmēta (to var pielīdzināt vardarbībai)? Tu esi kā cietumā, viņš dara, ko grib, kad grib, viņš zina, ka lien viņam pakaļ un ierobežo tiktāl, lai tu nekur neliktos, neieraudzītu, ka pastāv normāla dzīve. Neklausies viņa vārdos vairs vispār.
14.08.2017 13:01 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Ieteiktu šķirties jo ātrāk, jo labāk. Biju ar tādu tipiņu kopā gadu, kas beidzās ar fizisku vardarbību- atspārdīja mani, kad gaidīju viņa bērniņu. Tādi slimiki nemainās. Triec pie visiem velniem (kas nebūs viegli, pēc pieredzes-šitādi tik viegli nepadodas) un dzīvo normālu dzīvi, kādu esi pelnījusi :-)
14.08.2017 13:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
atspārdīja mani, kad gaidīju viņa bērniņu.

WTF? :-O
Bet nu pag, tūlīt nerātnā Tev paskaidros, kur bija tava problēma, ka Tevi atspārdīja...
14.08.2017 13:11 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bet nu pag, tūlīt nerātnā Tev paskaidros, kur bija tava problēma, ka Tevi atspārdīja...
:-D
Biju ar tādu tipiņu kopā gadu, kas beidzās ar fizisku vardarbību- atspārdīja mani, kad gaidīju viņa bērniņu.

Šausmīgi, viņš ļāva tev aizbēgt? (nav jāatbild, ja nevēlies) Vispār, jā, autorei, kāda gan bērnam būtu dzīve tādā kontrolē, pazemošanā un verga statusā?
14.08.2017 13:13 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Atgādina manu bijušo. Sākumā ari likās foršs draugs,bet viss sākās ,kad sākām dzīvot kopā.
Tika celts tracis,ja ieraudzīja,ka draugos.lv ir parādījies jauns draugs(vīriešus kārtas,)tad kas tas ir? Tavs mīļākais? Viņam neinteresēja ko saku, mala vienu. Tad uz ielas,kad kaukur gājām , redz mani pazīstams puisis, saka ,čau, garām ejot, pēc pāris m., kas tas bija.? Es saku ,pazīstu,un viss, aa tad tas ir tavs mīļākais?? Drausmas tas bija,rezultātā ja redzēju kādu pazīstamu puisi, izlikos neredzam,lai nebūtu jāskaidro nekas. Tas tāpat bija bezcerīgi.
Reiz pārmeta ,ka uz darbu es skrienu, gan jau mīļākais gaida darbā, bet mājās nāku lēnām,(, bija uz balkona uzpīpēt un redzēja,ka es lēnām nāku no darba, bet kad uz darbu ,tad tā skrienu,lai nenokavētu. Nerunāšu par to,ka visi ārsti, ārstu palīgi bija mani mīļākie(t), bijušais reiz pat uz darbu atnāca, ierauga,ka viens ārstu palīgs runā ar mani, tad nu tas bija mans mīļākais un tādēļ es uz darbu skrienu,bet mājās nāku lēni(t):-D, tad sākās problēmas ar alkoholu, mājās bez alus varēju nemaz nenākt, ja aizgāju uz veikalu ,tad zvanījăs un prasīja kur esmu, cik ilgi vēl jāgaida? Roku ar pacēla,kad bija dzēris ,šausmīgăkais bija,kad tā bija părdzēris jēgu,ka sākās delirijs, un vinam rādījās,ka manu roku tur pats nelabais,rezultātā rokā šuves dabūju. Tas laiks bija drausmīgs. Pēc tā sapratu,ka jo ātrāk,jo labāk prom no tāda. :-(:-/.
Autore, ar labāk muc no tāda, sākumā vēl ziediņi būs, pēc tam būs trakāk.
:-/
14.08.2017 13:19 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Ļāva aizbēgt jā.. Nu pareizāk sakot, viņa brālis atnāca un iejaucās. Nezinu, kā tas būtu beidzies, ja tas brālis nebūtu.. Pēc tam jau protams, zvanījās vēl ilgi, bet es vnk noignorēju..
Viņaprāt, attaisnojums, kāpēc ko tādu darīja- bija piedzēries..
Sognare- tavam bijušajam nav vārds uz S burta? Jo izklausās pēc tā mana psihiski nelīdzsvarotā bijušā. (Kgan laikam ar tevi mēs pat neesam no vienas pilsetas).
14.08.2017 13:34 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
blondzh007,nē nē uz S burta nav.
14.08.2017 13:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bet kā tik daudz meitenes nonāk līdz šādām situācijām? Aklā mīla vai kas? Ja man liktu dzēsties no kaut kurienēm ārā vai vēl kaut kā komandēt, vai tad ir tik grūti pasūtīt cirst?
14.08.2017 14:10 |
 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Zinas tante Nu tur jau tā lieta, ka tas nenotiek attiecîbu sākumā. Iepriekš viss bija labi, bet tagad tā vairs nav. Ja es zinātu, ka tā būs es pat neiesaistītos nekādās attiecībās ar viņu .
14.08.2017 14:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Latte, bet kas tagad Tevi notur? Jā, Tu saki, ka nevari iedomāties dzīvi bez viņa.. bet kā Tu vari iedomāties to dzīvi ar viņu, redzot un izjūtot visu to pret Tevis vērsto necieņu? Un vēl sliktāk ir pakļauties tādai dresūrai - tiešām dzēsties un pildīt visas citas pavēles. Vai tiešām ir tā vērts?:-D
14.08.2017 14:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Oops, smaidiņš netīšām ielēca.
14.08.2017 14:28 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Latte*, jo ātrāk visu pārtrauksi un nogriezīsi jebkādu kontaktu ar viņu, jo labāk. Un tiešām nevajag vairs kontaktēties, citādāk prātā ik pa laikam vēl radīsies šaubas, jo atcerēsies, kā bija agrāk. Šādi cilvēki nemainās. It īpaši, ja teica, ka labosies, bet rezultāts nav redzams.
14.08.2017 14:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Latte* tas, ka ne sākumā, tas ir skaidrs, sakumā visi ir jauki un labiņi, ar saviem putniem iepazīstinot vēlāk, bet arī 5. attiecību gadā, ja viens sāk meklēt kašķi, var pateikt "ej takš tu dirst ar savām trakumlēkmēm, es eju grāmatu lasīt" Un ja otrs nespēj savaldīt savu neprātīgo greizsirdību, tad nolikt viņu fakta priekšā - vai nu straujas pārmaiņas, vai beigas. Nedrīkst ļaut uz galvas kāpt.
14.08.2017 14:32 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Sveika. No vienas puses labi, ka pati saproti situāciju, saproti to, ka kļūst arvien sliktāk un sliktāk. Tavs puisis pārbauda robežas (necieņa, kontrole, apsaukāšanās, šantāža), to cik tālu var iet, cik tu izturēsi, cik ilgi ļausies, ja neprotestē, tad jau viss ok, vai ne? Ņem vērā, ka strīdi nav protests, paņaudēji, padusmojies un viss atkal ir kārtībā. Ja vēlies šo situāciju mainīt būs vien jāšķiras, jo viņš tevi nepametīs- uz šo vari necerēt. Tikai jābrīdina, ka tas nebūs viegli, solīs tev, ka mainīsies, ja piedosi būsi muļķe dubultā. Iespējams draudēs tev, solīs pašnāvības, tāpēc būs jābūt stiprai. Vēl ir variants izlikties, ka viss ir labi.
14.08.2017 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!