Piedāvājumi no vīriešiem

 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kā jūs reaģētu, ja jums tiktu piedāvāts izklaidēties, saņemt dāvanas, naudu, braukt ceļojumos, ar nosacījumu, ka pretī dodat seksuāla rakstura pakalpojumus? Vīrieši neslēpj, ka daļa ir attiecībās vai precējušies. Jūs būtu kā mīļākā - būtu gan sekss, gan daudz kas cits, ko gribētu paprasīt. Vai jums šķiet tas pieņemami, izmantotu tādu iespēju? Vai rastos vēlme atrast dzīvesbiedri un pateikt visu, ko domājat?
11.08.2017 15:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Esmu redzējusi gadījumus, kur ir pilnīgi skaidrs no malas, ka pāris ir kopā, bet turas tikai naudas dēļ (vīrietis 20 gadus vecāks, turīgs, meitene uztjūnēta utt.)

Šis gan man šķiet nodrā*ts skatījums. Vairāk par tām divām pseido, dubultām dzīvēm domāju. Un tu arī neko nekad neesi minējusi vai devusi mājienus tai krāptajai pusei?
11.08.2017 21:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Katris dzīvo kā grib.. man šāds darījums šķiet tīrāks un šķīstāks nekā stieptas attiecības, kurās esot tiek gaidīts izdevīgāks variants (t)
Tā arī nesapratu, kāpēc tik svarīgi bija informēt forumu par to, ko varētu darīt Dona sieva :D
11.08.2017 22:17 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Vienreiz pateicu man svešai meitenei, ka viņu krāpa, jo tas krāpējs mani apmānīja (teica, ka no draudzenes esot jau kā mēnesi šķīries), jutos tizli un izdomāju (jāsaka, vairāk atriebības kāres dēļ), ka taisnībai jābūt. :D Zinu, ka sastrīdējās, bet vēlāk viņš uzkarināja makaronus uz ausīm, ka es visu esmu samelojusi, un viņi atkal ir kopā. Man kaut kā šķiet, ka šis būtu izplatītākais variants, ja visi sāktu stāstīt viens otram, ka viņus krāpj. Jo ja jau krāpējs var visu samedženēt tā, ka var nokrāpt, tad manipulācija un melošana viņam nav sveša.
Nevienam citam neko vairs teikusi neesmu, jo parasti viens no krāpējiem man ir pazīstams, bet viņa otrā pusīte - tikai tik, cik vārds, uzvārds. Nezinu, priekš kam jaukties svešās attiecībās, jo īpaši, ka ir risks pašai palikt vainīgai (kā iepriekš pastāstīju). Man senāk tuva draudzene krāpa savu vīrieti, tur abus labi pazinu, bet draudzene svarīgāka bija. Ja es zinātu, ka manu draudzeni krāpj, tad, protams, draudzenei pateiktu.
11.08.2017 22:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
macaw
Vai jūs pašas zināt kādus, kuri krāpj savu otru pusīti (ar vai bez šādiem finansiāliem un materiāliem dāvinājumiem)? Šķiet labāk nejaukties, pat ja nejauši uzzināt par to?
Tiešām labāk nejaukties, jo, kā jau te iepriekš minēts, viegli vari palikt par vienīgo vainīgo ģimenes jaucēju vai pārgribējušos dāmīti, kas vīrietim kaklā karas, vai prastu klaču bābu, kas aiz neko darīt izklaidējas ar intrigām.
.
Ja piekrāptā puse gribēs saskatīt realitāti, tad saskatīs, bet, zini, tādos gadījumos cilvēka zemapziņa viņu sargā, jo patiesība ir ļoti sāpīga, tik sāpīga, ka piekrāptā puse notic pat visklajākajiem krāpēja meliem. Kad piekrāptais ir gatavs redzēt, kas patiesībā notiek, tad tam arī atveras acis un viss ir kā uz paplātes, bet līdz tam tā ir piekrāptā paša izvēle ļaut sev aizmālēt acis.
11.08.2017 23:41 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tā arī nesapratu, kāpēc tik svarīgi bija informēt forumu par to, ko varētu darīt Dona sieva

Bijusī! :D
Man senāk tuva draudzene krāpa savu vīrieti, tur abus labi pazinu, bet draudzene svarīgāka bija. Ja es zinātu, ka manu draudzeni krāpj, tad, protams, draudzenei pateiktu.

Tas nemainīja skatījumu uz viņu?
11.08.2017 23:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nerātnā, var jau aizmālēt tā, ka neredz un arī noslēpt var ļoti labi. Neesmu laikam pārliecināta, ka vienmēr to var manīt.
11.08.2017 23:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Seviet nedara neko tikai sevi kopj? Tad ja iznak ka tek pirkta

+++
Droši vien, tūlīt izsaukšu agresiju pret sevi, bet nu... aizdomājos. Ar ko gan sieviete, kura kopdzīvē tiek uzturēta (respektīvi - nestrādā, dzīvo no vīra naudas, vīrs nodrošina manikīrus, pedikīrus, skaistumkopšanas salonus un ūdeļādas kažokus), atšķiras no mīļākās, kurai tiek piedāvāta nauda atlīdzībā pret seksu? Vienīgā atšķirība - statuss. Viena ir sieva, otra - mīļākā. Nekādu citādu atšķirību neredzu, jo gan viena, gan otra tiek pirkta par naudu.
12.08.2017 00:54 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Vīriešiem šis ir pievilcīgi, jo nav jālien ne d*, ne jāpacieš visas emocionālās izpausmes, garastāvokļa maiņas un vel visbriesmīgākais konstanta pukstēšana un smadzeņu skalošana...
Ne jau visas sievietes ir tādas, bet daudzas tādas mēdz būt vismaz ik pa laikam un ja ir nauda tad nekas no tā nav jāpacieš, jo nu reāli, ko sieviete var dot vīrietim, kuram viss ir... Teiksim 50 gados lieli bērni, labs amats, daudz nauda, māja un mašīna... nav pilnīgi nekā, ko sieviete var šādam vīrietim piedāvāt, kā vien būt vel viena rotaļlieta...
12.08.2017 01:19 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
AlfaOmega, +++
12.08.2017 01:23 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.06.2014
Varbūt neko nesaprotu no dzīves, attiecībām un prostitūcijas(labi ka tā:-D), bet, manuprāt, liela daļa sieviešu atrodas šādās attiecībās, reizēm apzināti, reizēm nemaz nenojaušot. Ja tā padomā, tad brīdī, kad mīļotais vīrietis krāpj sievieti, tad jau viņa nezina, kas notiek vīrieša galvā. Viņš viņai pērk dāvanas, brauc ceļojumos un dod naudu. Varbūt pat dzīvo kopā, tikai bieži "aizkavējās darbā", bet viņa viņam sakārto māju un vakarā sagaida viņu guļamistabā. Nekur jau nav teikts, ka šī ir viņa izredzētā, bet tā otra mīļāka, varbūt ir otrādāk,it īpaši, ja netiek dalīta kopīga telpa.
Es pazīstu sievieti, kas zina, ka viņas mīļotais viņu krāpj, bet viņi turpina attiecības un negrib tās izjaukt. Sanāk, ka viņa arī dzīvo šādās attiecībās (prostitūta-klients).
Nav jau starpība vai to piedāvā atklāti vai noklusē. Viennozīmīgi, tās, kuras piekrīt tādām attiecībām un zina savu statusu, ir ar stipriem nerviem, jo tas viss var pārtapt mīlestība un kur ir mīlestība, tur arī greizsirdība un sāpes. Manuprāt, to īsti nevar nosaukt par prostitūciju, bet ko nu es saprotu.
12.08.2017 01:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
macaw
var jau aizmālēt tā, ka neredz un arī noslēpt var ļoti labi. Neesmu laikam pārliecināta, ka vienmēr to var manīt.
Meliem īsas kājas. Tos vienmēr var ļoti labi redzēt, jautājums tik, vai izvēlas melus redzēt. Ir cilvēki, kas izvēlas medussaldus melus, ne rūgtu patiesību. Kā jau teicu - viņu zemapziņa viņus no tā sargā, jo rūgtas zāles nav tās garšīgākās.
.
AlfaOmega
Rotaļlietas izvēlas puišeļi, arī 50 gadīgi puišeļi. :-P Vīriešiem rotaļlietu laiks ir atstāts bērnībā, un tie izvēlas īstu mantu, ne tā rotaļu aizstājēju. 8)
12.08.2017 01:40 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Es teiktu, ka tas ir aprēķins, vai nu dzīvo lepni trūcīgi ar kaķi un noskrienies darbā vai baudi ekstras un neatkarīgi no tā, kas esi sieva vai mīļākā. Katrs dzīvo, kā māk un ja naktī var aizmigt tad jau ir gana labi.
12.08.2017 01:40 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
nerātnā
Pastāsti man, kas ir īsta manta...
12.08.2017 01:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
AlfaOmega
Pastāsti man, kas ir īsta manta...
Tā, kas ir oriģināls, ne nožēlojams pakaļdarinājums.
12.08.2017 01:45 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Uz pasaules ir vairāk kā 3 miljardi sieviešu... Nezinu, kura ir oriģināls un kura ir pakaļdarinājums. Bet, kad novelk drēbes visas paliek diez gan līdzīgas :-D
12.08.2017 01:54 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
AlfaOmega
Izmazgā acis no duļķēm, tad ieraudzīsi. 8)
12.08.2017 01:57 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Vīriešiem šis ir pievilcīgi, jo nav jālien ne d*, ne jāpacieš visas emocionālās izpausmes, garastāvokļa maiņas un vel visbriesmīgākais konstanta pukstēšana un smadzeņu skalošana...
Ne jau visas sievietes ir tādas, bet daudzas tādas mēdz būt vismaz ik pa laikam un ja ir nauda tad nekas no tā nav jāpacieš, jo nu reāli, ko sieviete var dot vīrietim, kuram viss ir... Teiksim 50 gados lieli bērni, labs amats, daudz nauda, māja un mašīna... nav pilnīgi nekā, ko sieviete var šādam vīrietim piedāvāt, kā vien būt vel viena rotaļlieta...
Precīzāk būtu teikt nevis vīriešiem, bet daļai vīriešu. Vairāk jau tiem testosterona māktajiem, kuriem smadzeņu kapacitāte vēl nav pietiekami augstā līmenī, lai sievieti uztvertu kā cilvēku, ar kuru dalīt domas un piedzīvojumus, nevis spiediena nomešanas trauku. Tādi dzīvo tikai instinktu vadīti, kuriem galvenais uzdevums ir būt dominējošam tēviņiem. Tādi viņi parasti ir visu mūžu un neko tur nevar padarīt, tikai gaidīt, kad šis pirmatnējo laiku pārpalikums iznīks. Protams, ka lielākā daļa sieviešu ir talantīgas smadzeņu čakarēšanas lauciņā, bet daudzi nevēlas saprast, kas zem tā visa slēpjas. Daļa vīriešu pat nezina, kas ir menstruācijas vai ka sieviete arī kakā. Labāk izvēlas ignorēt faktus un iztēloties, ka sieviete ir viņa rota, kas smaržo pēc puķītēm un kurai vispār nevajadzētu runāt, tikai dot pist un pagatavot ēst. Protams, ka liela daļa sieviešu jau saknē ir neciešamas un tām laikam vajag pa pleciņu sadot, lai savāktos, bet zem daļas slēpjas tas, ka vīrietis ar viņu nerunā, nerisina problēmas, nepievērš uzmanību un neciena. Bet realitātē laikam katrs atrod sev konkrētajam brīdim piemērotu partneri.
12.08.2017 02:06 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Palasi cosmo forumu... To pašu varētu teikt par sievietēm...
Jābūt gudrākam, jāpelna vairāk, jābūt patstāvīgam, jāizrāda uzmanība utt. Tik pat daudzas sievietes nevēlas, nekādu vienlīdzību... Aizmirst, ka vīrietis arī ir cilvēks...
12.08.2017 02:14 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Kāpēc mākslīgi pavērs tēmu sieviešu apspriešanas virzienā? :D
Man tā īsti nekad ar sievietēm nav bijis nekā kopīga, ja ir, tad ļoti retām. Nespējam ne kopīgu valodu atrast, ne kaut cik sakarīgu diskusiju uzturēt, jo vienīgais, par ko viņas runā ir kosmētika, jaunākās modes tendences, klačiņas par apkārtējiem un to, cik vīrieši sūdīgi. Nezinu, nav paveicies man, bet riebjas tas seklums, nevaru izturēt. Ar šīs sugas vīriešiem var parunāt par drāzienu, aliņu un sporta spēlēm. Bet ļoti cienu spēcīgus, smadzenes kustinošus vīriešus un sievietes.
12.08.2017 02:24 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
AlfaOmega
Aizmirst, ka vīrietis arī ir cilvēks...
A kur problēma izmazgāt acis un ieraudzīt sievietes, kas vīrieti uztver kā cilvēku, ne prasību izpildītāju? Bet, nu, jā - kas negrib redzēt, tas neko neredzēs pat tad, ja pabāzīs zem deguna mikroskopu... :D
12.08.2017 02:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!