Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedāvājumi no vīriešiem

 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kā jūs reaģētu, ja jums tiktu piedāvāts izklaidēties, saņemt dāvanas, naudu, braukt ceļojumos, ar nosacījumu, ka pretī dodat seksuāla rakstura pakalpojumus? Vīrieši neslēpj, ka daļa ir attiecībās vai precējušies. Jūs būtu kā mīļākā - būtu gan sekss, gan daudz kas cits, ko gribētu paprasīt. Vai jums šķiet tas pieņemami, izmantotu tādu iespēju? Vai rastos vēlme atrast dzīvesbiedri un pateikt visu, ko domājat?
11.08.2017 15:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es tikai konkretizēju domu un runāju par diskusijas tēmu. Tas, ka neredzi, ka arī tādās attiecībās var būt visādi, tad kas tad man.
20.08.2017 18:30 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nu ja lasa tādus avotus un ir draudzenes no tādām rūdītām vietnēm, tad jau cits skats, saprotams. Es, piemēram, nepaziņotu, ka vienmēr ir tā vai šitā, tevī vispār daudz stereotipu ir par dažādām tēmām.

Vai, vai, cik jauki apsaukat svesus cilvekus vispar par viniem neko nezinot. Nav man tadu draudzenu (diez vai es par draudzenem ta izteiktos - prece), bet man ir plass pazinu loks un protu izmantot internetu. Taja vietne nevis prostitutas piedavajas, bet viriesi runa par precem un sis links jau klejoja Cosmo vai Cali pirms tam, ta ka vienkarsi esmu labi informeta par dazadam temam.
Nejau es parastas sievietes saucu par prostitutam ka tu, kura neatskir " pardosanas faktu " no parastam attiecibam, kur sievietes kaut kadu iemeslu del nestrada. Man skiet aizvainojosi sievieti, kas nestrada, saukt par prostitutu tikai tapec, ka vina nenes naudu majas, tapat ka aizvainojosi skiet tas, ka visas emocionalas vertibas musdienas tiek meritas pec izdeviguma - tu esi tipisks kapitalisma produkts.
Ok, es atklanos no sis diskusijas, jau paliek pat prieks manis parak bezjedzigi kaut ko skaidrot tev.
20.08.2017 18:21 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
es ar nakotnes planosanu, vertibam, cienu utt. domaju NEMATERIALOS merkus (utt), kas NAV NEKADA MERA saistiti ar materialo pasauli.

Var plānot arī ne naudas lietas. Gluži tāpat kā attiecībās, kurās, tavuprāt, ir tikai cieņa, var plānot tikai visu uz naudas bāzes.
Sito no sev zinamam meitenem stastu un palasot xtra (prostitucijas) forumu.

Nu ja lasa tādus avotus un ir draudzenes no tādām rūdītām vietnēm, tad jau cits skats, saprotams. Es, piemēram, nepaziņotu, ka vienmēr ir tā vai šitā, tevī vispār daudz stereotipu ir par dažādām tēmām.
20.08.2017 17:02 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ja sieviete/vīrietis ir kopā tikai naudas dēļ, tas neliedz plānot nākotni, saskaņot redzējumus utt., ne vienmēr var no malas pateikt, kāpēc kāds nestrādā.

Es nesaprotu, vai tu kaskejies kaskesanas pec vai tiesam nesaproti, ka es ar nakotnes planosanu, vertibam, cienu utt. domaju NEMATERIALOS merkus (utt), kas NAV NEKADA MERA saistiti ar materialo pasauli.
Protams, ka prece-pircejs var saskanot, uz kuru valsti brauks celojuma, cik ilgi satikies, cik daudz nopelnis un vai ies skatities kino. Tikai - vai ta meitene to visu daritu ari tad, ja virietis butu parastais ofisa darbinieks ar 700 eur (vai ielikt te meitenei lidzvertigu algu, ja pati, piemeram, ir baigi gudra, pelna vairak normala darba un negribetu sev mazak pelnosu dzeku) algu? Tas ir istais jautajums, kuru uzdot, manuprat.
20.08.2017 17:00 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
UN, protams, ko aizmirsu piebilst, ka parasti tam preces tipa sievietem ari ex un nakamie ir bagati papucishi. Ja, piemeram, meitenei, kas kadreiz ir aizgajusi uz Vecrigu un ielaidusies vienas nakts sakara, vai nu pagatne vai nakotne bija/bus normalas attiecibas ar lidzvertigu partneri, bernini utt., tad tam preces tipa meitenem parasti visi partneri ir augstakstavoshi par vinu pashu, jo vienreiz pamegina un tad pie komforta pierod lidz papucis atrod nakamo, bet prece atpakal aprite. Tomer reti kad tadas meitenes ir "es pirmo reizi pameginaju sada veida attiecibas un atgriezos pie normalas dzives", ja vien ta pieredze tiesam pasai nepatika, bet ja patika, tad durvis vala...
Sito no sev zinamam meitenem stastu un palasot xtra (prostitucijas) forumu. :D
20.08.2017 16:58 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja sieviete/vīrietis ir kopā tikai naudas dēļ, tas neliedz plānot nākotni, saskaņot redzējumus utt., ne vienmēr var no malas pateikt, kāpēc kāds nestrādā.
20.08.2017 16:53 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Respektivi, manuprat, noteicosais nav naudas pienesums, bet attiecibu merkis (kas ietver ari attieksmi, cienu un visu parejo, bet kopa es to visu nosauktu par merki). Prece-pircejs merkis ir bauda-nauda, vienas nakts piedzivojums vecriga ta ir bauda-bauda, tinder iepazitam dzekam un meitenei tas var but piedzivojums, bet divu cilveku normalas romantiskas attiecibas ta ir kopiga nakotne (utt.). Protams, jebkuros attiecibu veidos nauda un davanas pastav, bet, piemeram, normalajas attiecibas ta ir skaidra lieta, ka virs kaut ko davinas sievietei, sieviete davinas viram, abi kaut kur celos utt., kaut kados piedzivojumveida attiecibas nauda var but ka bonuss, bet pircejs-prece attiecibas ka svarigakais dzinulis. Tatad - es teiktu, ka, ja meitene nebutu gatava ar to virieti iet uz randinu zinot, ka par to nedabus ne tagad, ne velak atalgojumu, tad ta ir prostitucija, jo nauda var but ka bonuss, nevis pamatmerkis normalas attiecibas.
BET tas vispar viss nenozime, ka es nicinu sada veida darijuma attiecibas. Es te ta izsakos, jo esmu sasutusi, ka sievietes, kas ir normalas attiecibas, bet nestrada, tiek sauktas par prostitutam un pielidzinatas realam prostitutam.
20.08.2017 16:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es domāju, ka tādas attiecības ietver cieņu - tā jau līdzīga būšana kā vīrieša uzpirkšana, piemēram, ar ēdienu un gultu, tikai kopā nedzīvo - arī ''parastās'' attiecībās var segt visu, bet nedzīvot kopā, tādu posmu tad jau arī būtu jāsauc ne pārāk labos vārdos.
20.08.2017 16:48 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Hm, nemaz nebiju domajusi, ka kads vardu cienu uzskatis, ka es domaju, ka starp preci un pirceju var but tikai dominant & submissive attiecibas seksa - tipa prece negrib analo, bet pircejs vinai to liek darit un ta izpauzas si neciena. Man skiet, ka gan jau pircejs un prece pirms savu darijumu realizesanas izruna, kads seksa veids un kads atalgojums abiem pienamams. Bet jus to uztverat ka cienu?
Es cienu kaut ka izprotu plasak. Man pat gruti to isi, skaidri paskaidrot, jo man tas skiet tik passaprotami, ka starp cilvekiem, kuri neperk viens otru, pastav kaut kas vairak par darijuma veida attiecibu un lidz ar to sadas attiecibas nevar sievieti nosaukt par prostitutu pat tad, ja vina nestrada algotu darbu.
20.08.2017 16:43 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Ar to vietu var daudz ko iegūt/nopirkt. :-D
Bet, nē, paldies, es labāk pati visu to sasniedzu un iegūstu savā dzīvē ar laiku un grūtībām, nekā ar šāda veida vaļaspriekiem.. :-P
20.08.2017 16:40 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
neredzu, ar ko tas atšķiras no sievas, kas nestrādā.

Un kā ir ar sievām, kuras strādā, bet nepiedalās kopīgo maksājumu segšanā? Tās ir tās pašas prostitūtas, tikai viņām prostitūcija nav pamatnodarbošanās?:-D
20.08.2017 15:35 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu cieņa, ja ne vien ar spēku un varu, kas tiek likts darīt, piespiests. Tas jau jebkurās attiecībās, apgriezti - vīrietis nes mājās naudu, tad nu sievietei jādara viss, jāaptakelē, jāizkalpojas.
19.08.2017 23:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tā it kā cilvēka būtība ir mērāma tikai naudā, ko viņš atnes mājās.

Tā ļoti daudzi apzināti/neapzināti uzskata un/vai apzināti/neapzināti kultivē šo uzskatu. Pat ne tikai sakarā ar attiecībām starp diviem cilvēkiem, bet arī saistībā ar profesiju izvēlém un dzīvesstila izvēlēm. Personīgi, es arī neesmu fane šādai ieciklēšanai uz finansiālo pienesumu (tas nenozīmē, ka nenovērtēju naudas dotās iespējas) un mēģinājumiem to sasaistīt ar cilvēka "vērtīgumu".
19.08.2017 23:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī šķiet, ka var cieņa pastāvēt "darījuma" attiecībās.. tur vismaz cilvēki apzinās uz ko ir parakstījusies :)
19.08.2017 23:54 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Mm, kāpēc cieņa nekādi būtībā nevar būt preces-pircēju attiecībās? Man liekas, tur jau abus ņem vērā, diez vai kāda skrien darīt to, ko negrib un iebilst, jo tik grib minēto somiņu. Nezinu.
19.08.2017 23:43 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
neredzu, ar ko tas atšķiras no sievas, kas nestrādā.

Tā it kā cilvēka būtība ir mērāma tikai naudā, ko viņš atnes mājās. Kā var neredzēt atšķirību starp attiecībām 'pircējs-prece' un starp 'vīrietis-sieviete'? Pat ja tā prece nav īsti muļķīte, bet ir izglītota un ar viņu ir interesanti pavadīt laiku, tomēr noteicošais ir jūtas un attieksme, kur pircējs-prece būs no pircēja puses "izpildi manas vēlmes", bet no preces puses "izpildīšu, bet uzdāvini man gucci somiņu", savukārt sievietes-vīrieša attiecības būs dziļākas un balstītas uz CIEŅU (kas būtībā jau nevar pastāvēt pircējs-prece attiecībās), draudzību, kopīgām nākotnes vīzijām, kopīgām vērtībām utt. Skumji, ja kādai šķiet, ka brīdī, kad viņa nevarēs strādāt un nest savu pienesumu naudā ģimenes dzīvē, viņa kļūs par preci, ko nopērk. Tad jau šāda pāra attiecībās pēc būtības nav kaut kas pareizs.
19.08.2017 23:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
KAĶIS, it kā skan loģiski. Vienīgi varētu meklēt slēptos motīvus, kas to sarežģī. :D
19.08.2017 21:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
nerunājot par mīļākās tēpu (krāpšanu), bet vispār, ka vīrietis apdāvina utt. - atkarīgs no motīviem. Ja sieviete ir kopā ar viņu un "dod seksu" tāpēc, lai saņemtu dāvanas = tā sanāk prostitūcija.
Taču,ja viņa dabiski grib būt kopā (vai vnk pavadīt laiku, nodarboties ar seksu) ar to vīrieti un dāvanas ir kā foršs bonuss = tad nav.
15.08.2017 19:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja zini, ka neiemīlēsies un vari piedāvāt ko vairāk par seksu, kāpēc ne?

Domā viņiem baigi ko vairāk vajag?
15.08.2017 19:23 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2017
Es pati no šāda piedāvājuma visticamāk atteiktos, jo gluži vienkārši neizjūtu vēlmi pēc seksa ar kādu, kurā neesmu iemīlējusies. Tomēr netiesāju tās, kuras ir daļa no sugar bowl. Ja zini, ka neiemīlēsies un vari piedāvāt ko vairāk par seksu, kāpēc ne?
15.08.2017 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits