Robežu noteikšana

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Šī tēma un jautājums būtu, manuprāt, vairāk apspiežams ar speciālistu, jo tēma, tās sakne ir visai nopietna.
Tātad, par robežām. Visai konkrēti - topošā vīramāte pārkāpj robežas, jaucas un iespaido mūsu privāto dzīvi. Esmu teikusi draugam, kas mani neapmierina, tas ir izrunāts, atrunāts. Viņš ir runājis ar mammu. Rezultātā iepriekš norunātais tiek pārkāpts mūsu abu klātbūtnē un skatoties acīs un plikšķinot skropstas. Otras puses attieksme tajā brīdī ir tāda, ka tas ir sīkums un nav jāņem vērā. Vienreiz neņem vērā, otreiz, nākošreiz atļaujas vairāk... Kā noteikt robežas, lai manu viedokli, vērtības reāli cienītu, jo pašlaik ir 2 risinājumi - nolaist austiņas un pieļaut vai krasi rīkoties (strīds ar draugu, evakuēšanās , respektīvi, paciemošanās pie saviem vecākiem, draudzenes utt. vai ultimāts (?)). Reāli, kā nospraust tās robežas jautājums, kas attiecas tikai uz mani, nevis viņa māti? Ar māti runāt ir bezjēdzīgi - viņa smaida un maigā balstiņā saka, ka viņai viss ir kārtībā.
10.08.2017 13:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ir tikai viena opcija: draudzīgi trijatā sasēsties mašīnā un aizbraukt dziļi mežā pasēņot. Protams, atpakaļ braukt divatā.

Stāsts no dzīves, aizbrauca ģimene sēņot, brauc atpakaļ, visi laimīgi stāsta kādas sēnes salasijusi, tad vīrs saka, kautkas trūkst, sieva nezinu viss takā ir, sēnes ir, vīrs hmm, nu lab brauc tālāk, tad tāda pauze,un prasa a kur mana mamma? Sieva ak vai Tad tādēļ tāds klusums te :-D, šo man reiz viens draugs stāstīja:-D
10.08.2017 23:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jūtu līdzi, Leta - dažas no nosauktajām lietām ir tādi sīkumi, bet tas, ka Tev aiz muguras šādi ir nokārtots mājas jautājums, ir izcili aizdomīgs (liek jautāt, kas vēl notiek Tev nezinot). Es gan visas savas domas pateiktu tieši vīram, jo tieši viņš ir to putru ievārījis.
Lasot, nespēju nedomāt par senu seriālu "Visi mīl Reimondu" vai kaut kā tamlīdzīgi saucās.
10.08.2017 23:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Muhahahaha, Sognare. :D :D :D
Bet man arī tā kā dzirdēts šķiet šis pastāstiņš. ;) :D :D :D Laikam ne reizi vien tā gadījies dzīvē. :D
10.08.2017 23:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nerātnā izskatās,ka daudzi savas mammas mežā aizmirst un sievas neiebilst:-D
10.08.2017 23:44 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nerātnā izskatās,ka daudzi savas mammas mežā aizmirst un sievas neiebilst.
Un pēc tam izsludina kā bezvēsts pazudušu, bet vismaz bērniem miers un mammai mācība un apziņa, ka nākamreiz var arī neizsludināt. :D
10.08.2017 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nesaprotu, ko te visas saklupa autorei virsū a la "vīrenes māja, kā grib tā dara". Kā ar basic human decency? Nicīfi komentēt un demonstratīvi gludināt apenes nav normāli. Man ir tāda vīramāte, ar kuru kopā es nevarētu dzīvot, bet nu noteikti nekad nesagaidītu tādu kukū uzvedību kā autore min. Es droši vien mēģiņātu mierīgi ar pašu vīreni izrunāties. Ja jaubar vīru runāts entās reizes.
11.08.2017 00:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Breivik un Sognare
Ir takš arī vīrenes un sievenes, kas savu atvašu lauleņus labprātāk mežā atstātu un pašas noprecētu savus pieaugušos bērnus, bet, eh, sabiedrība nesapratīs tādu traku skandālu, tāpēc pietiks ar bērna otrās puses žmiegšanu mazliet pieklājīgākā veidā. :D
11.08.2017 00:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Parasti akmenis tiek mests vecāku virzienā.. kaut gan es pati esmu redzējusi, cik dīvaini mēdz uzvesties vecāku mājās atvestās 2. pusītes.. tiešām dīvaini.. Ne jau vienmēr tie vecāki ir muļķi, kas neko nesaprot.. un to vien dara kā neadekvāti reaģē :D
11.08.2017 00:56 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Var izteikt savu subjektīvo viedokli, bet šeit jau ir runa par neadekvātu uzvedību. Cik ģimeņu manā priekšā nav izjucis, jo viena vai otra kāds no vecākiem neprot uzvesties savam vecumam atbilstoši, nejaukties, kur nevajag, un pats bērns arī nevar pateikt kādu stingru vārdu. Galu galā, ne jau vecākiem jādzīvo ar tām otrajām pusēm.
11.08.2017 01:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jūs bijāt ar draugu iepriekš runājuši par to - kur/kā/kad celt māju? Mums jautājums par vietu, kur celt māju, bija viens no nopietnākajiem un pārdomātākajiem lēmumiem dzīvē. Nevaru iedomāties, ka vīrs vienā jaukā dienā būtu ieradies ar papīriem un teicis - māju celsim vietā X.
:-/
11.08.2017 08:05 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Šķiet, ka robežas jau ir noteiktas: vienā pusē ir draugs ar māti, otrā autore. Arī par mājas būvniecību autore uzzināja pēdējā, kas neliecina ne par ko pozitīvu. Ka tik kādudien neatklājas, ka māja ir mammas īpašumā un ja autore daudz sprēgās, tad tiks no mājas izdzīta. Un bļaušana par mājas būvniecībā ieguldīto naudu diez vai mainīs situāciju.
11.08.2017 09:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits