Robežu noteikšana

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Šī tēma un jautājums būtu, manuprāt, vairāk apspiežams ar speciālistu, jo tēma, tās sakne ir visai nopietna.
Tātad, par robežām. Visai konkrēti - topošā vīramāte pārkāpj robežas, jaucas un iespaido mūsu privāto dzīvi. Esmu teikusi draugam, kas mani neapmierina, tas ir izrunāts, atrunāts. Viņš ir runājis ar mammu. Rezultātā iepriekš norunātais tiek pārkāpts mūsu abu klātbūtnē un skatoties acīs un plikšķinot skropstas. Otras puses attieksme tajā brīdī ir tāda, ka tas ir sīkums un nav jāņem vērā. Vienreiz neņem vērā, otreiz, nākošreiz atļaujas vairāk... Kā noteikt robežas, lai manu viedokli, vērtības reāli cienītu, jo pašlaik ir 2 risinājumi - nolaist austiņas un pieļaut vai krasi rīkoties (strīds ar draugu, evakuēšanās , respektīvi, paciemošanās pie saviem vecākiem, draudzenes utt. vai ultimāts (?)). Reāli, kā nospraust tās robežas jautājums, kas attiecas tikai uz mani, nevis viņa māti? Ar māti runāt ir bezjēdzīgi - viņa smaida un maigā balstiņā saka, ka viņai viss ir kārtībā.
10.08.2017 13:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu laikma blakus maju radi izkartoja...jaunie nemiet savus makus un davai pasi un talu prom. Oki sakuma nebus pilis... bet...
10.08.2017 15:27 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt vīra māte ir tāds cilvēks,kam patīk rūpēties par savu dēlu un tas ,ka viņas dēls jau ir pieaudzis cilvēks, neaptur no tā. No vienas puses neredzu neko sliktu,bet no otras puses brīnos par to,ka dēls neko nesaka, iespējams viņu tas apmierina.
Nezinu vai tas būs kā piemērs, zinu meiteni kas dzīvoja kopā ar draugu un viņa brāli, tas
protams bija pirmo gadu, kamēr abi atrada savu dzīvokli,jo pirms tam abi brāļi dzīvoja kopā, un lieta tāda, atbrauc abu mamma, dēliem ir 2gadu starpība, vecākajam ir meitene,jaunākajam nav(kā ir tagad nezinu), vecākais dēls, pats nomazgās šķīvi aiz sevis, neļaus mammai zeķes savākt un izmazgāt, bet jaunākais dēls gan nē, paēdis un pat neiebildīs ka mamma nomazgā šķīvi, aiziet uz viņa istabu un salasa zeķes , noslauka putekļus un viņš neko. Acīmredzot jaunākajām dēlam tas šķita normāli,bet otram dēlam tas nebija pieņemami. Šeit iespējams ir tas pats,ja tavs vīrs tiešām uzskatītu,ka mamma pārāk daudz atļaujas,tad to arī pateiktu,ja jau klusē,tad jādomā vai maz viņam ir par to iebildumu.
Nu nevar būt,ka viņš par visu klusē un paklausīgi māj mammai ar galvu, savas domas nav? Tas ka tā ir mammas mājā, nenozīmē,ka dēlam jāklausa viņa uz vārdu, tomēr viņš ir pieaudzis cilvēks ar savu viedokli, domām un tas noliedz viņas paust,tikai tādēļ ka mamma ir saimniece, protams tu labāk gan nejaucies ,jo tomēr sākumā viņiem pašiem jānoskaidro savas attiecības, tava iejaukšanās to tikai pasliktinās.
10.08.2017 15:32 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
Kurš maksā par to jauno māju?
Ja uzstādi ultimātu, kā te vairākas reizes ieteica esi gatavi jebkuram vai nu, vai nu.
šobrīd neko nevari izdarīt, jo dzīvo zem viņas jumta. Vienīgi - gatavot atseviški, ierīkot aizslēdzamu istabu vai kaut kā tā. Drēbes nu forši, ka izmazgā. Viņai droši vien liekas, ka piemetīs klāt savējām pie vienas reizes un domā, ka dara labu.
Bet, ja jaunā māja pāri pagalmam, nekas tur nemainīsies. It sevišķi, ja džeks neredz problēmu un/ vai nevēlas to risināt. Reāli iztēlojies situāciju jaunajā mājā kādā svētdienas rīta ierodas nu jau vīramāte ar svaigām bulciņām dēliņam un zvanās pie aizslēgtām durvīm. Pat, ja tu ar savu līgavaini būsiet vienojušies, ka jums privātums bla bla bla, vai redzi, ka šajā situācijā viņš tevi atbalstīs un viņam būs akna savu māti tomēr beigās neielaist pa durvīm? 1x, 2x... un tā katru reizi, kad viņa bez uzaicinājuma nāks.
10.08.2017 15:35 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Vai nu pieņem vai ej prom. Tāpat būs kašķi un strīdi, ja ar to nesamierinasies.
Mātei tā patīk, dēlam ir ērti - kāpēc, lai tur kaut ko mainītu?
Varbūt mēğini paskatīties no citas puses, lai jau mazgā un rūpējas, kad viņš ir pie mammas, Tu vari darīt savas lietas un atpūsties.
Ja mamma izsaka negatīvas replikas, tad kam ir domāta mēle? Tu taču centies un to arī pasaki, ja viņa zina labāk, nu tad saki, lai parāda. Vīramāte jau nu noteikti nav jāuztver kā ienaidnieks. Nav tavs vecis privātīpašums, kas būtu jādala. Nāks pie Jums ciemos? Lielisk, lai ciemojas, jo atceries, ja tomēr būsiet nākotnē kopā, būs lielisks palīgs mazulim. Jo ja tik ļoti mīl savu dēlu, tad arī mazbērnus mīlēs.
Robežas rūpēs par dēlu diemžēl TU nenospraudīsi. Dēlu pats to var izdarīt, ja sagribēs.
10.08.2017 15:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jus gribas nahalavu ai tadi maju dod, bet ari kar a velaties maja but? Ta nenotiek... meklejiet kaut ires dzivokl bet talu, talu no veckaiem, un pasii maksajiet!
10.08.2017 16:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tu pieļausi mega lielu kļūdu šāda tipa vīrenei ievācoties tieši blakus- vai nu ik dienu viņa ēdīs tavus nervus pilnām karotēm (jo grib palikt vadošā sieviete sava dēla dzīvē uz visiem laikiem) vai arī nepaies ne ilgs laiks, kad jūs dēļ šiem kašķiem šķirsieties (jo tas dēliņš nav spējis līdz savai mātei aiznest, ka arī tu viņa dzīvē esi svarīga).
Jūtu līdzi, tev neklāsies viegli...

Pilnīgi piekrītu začeits.
Un tesam nesaprtu kapec cepies par netiram zekem un apenem? Sievet kas vina dibenu daudzus gadus mazgaja mazga vina velu, nu forsi... tev vajag mazgat veca apenes? Visn nemak?

Rīdziniec, Tu tak saproti, ka šeit nav runa par fizisku kaut kā darīšanu. Vīrene visiem spēkiem cenšas nepieļaut, ka dēliņu atrauj no viņas pupa. Viņa grib, lai viņš paliek no viņas atkarīgs, cik vien ilgi iespējams un vedekla, kā galvenais drauds viņu attiecībām, vispār netiek uzskatīta par cilvēku. Vīram jau sen būtu laiks savu nabas saiti pārgriezt, bet diemžēl šitais var vilkties vēl gadiem...
10.08.2017 16:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
zvanās pie aizslēgtām durvīm. Pat, ja tu ar savu līgavaini būsiet vienojušies, ka jums privātums bla bla bla, vai redzi, ka šajā situācijā viņš tevi atbalstīs un viņam būs akna savu māti tomēr beigās neielaist pa durvīm?

Nopietni?! Tiek uzskatīts par normālu atstāt māti zvanoties pie durvīm un neielaist? Ar savu mammu rīkotos tāpat?
10.08.2017 16:12 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Neredzu problēmu.Lai viņa saimnieko un dara. Tev mazāk darba.Priecajies! Kad dzīvosiet atsevišķi, tad varēsi gludināt pirmā drauga kreklus.
Mana vīrene arī dāvina t-kreklus. Mes parasti pārrunājam, kur lai tos vispār velk un nobāžam priekš laukiem.
10.08.2017 16:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nopietni?! Tiek uzskatīts par normālu atstāt māti zvanoties pie durvīm un neielaist? Ar savu mammu rīkotos tāpat?
tacu daudzas te ta ari dara... pat neizprot ka psas mammas, un ai ka laiks skrien;-)
10.08.2017 16:30 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mana mamma ir izcili kaitinoša un kritiska būtne, taču, lai kā nebūtu, aiz durvīm stāvot neatstātu un pat iedomāties nevaru, ka mans vīrs ko tādu ierosinātu. Tā ir mamma, ir jābūt cieņai.
10.08.2017 16:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Paga, es pareizi sapratu, autore grasās nelaist mājās vīra māti,kad dzīvos atsevišķi?:-| ,ja nu vīra māte ar tā darītu ,kad nāktu mājās, dēlu ielaistu,bet tev acu priekšā aiztaisītu durvis. Tev patiktu?
Atgādina pusaudzi,kas ņem un vecāku priekā aizcert durvis,jo viņam kautkas nepatika un tā viss labāk to varēja izrādīt.
10.08.2017 16:46 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es zinu, ka tas nav populārs viedoklis, bet tomēr, ja partnerim ir tuvas, labas attiecības ar ģimeni, tad nav tā, ka preci tikai to vienu cilvēku, vairāk vai mazāk tomēr preci arī viņa ģimeni. Jā, varbūt vecmodīgi vai tizli, bet par to ir vērts padomāt. Tieši tāpēc zināju, ka nekad neprecētu cilvēku, kurš nav pieņemams manai ģimenei, draugiem, vēl jo vairāk tādu-kurš neciena viņus. Ir jau skaisti iemīlēties, būt diviem vien uz pasaules, bet agri vai vēlu jāapzinās, ka ir arī ģimene-abiem.
10.08.2017 16:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autore ari grasas but mamama, jeb ne? Tad luk vai gribetu but tas mates vieta? Un ne nevajag es ja tada super puper busu ne ka visas...
ak nenem radu maju, maksa a;si un brauc t alu prom.
10.08.2017 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Nez no kurienes nu jau es esmu tā, kas neielaiž vīramāti savā mājā un atstāj zvanāmies aiz durvīm.:-D Iespaidīgi! Dāmas, māja vēl nav pabeigta, bet viņa mamma to jau ir izstaigājusi un iet tur brīvi, kad vēlas! Pārsteidzoši, vai ne? ;-) Viņa pat tika pieaicināta ar savu padomu izvēloties fasādes krāsu.
Man pat NAV durvju, bet es JAU esmu viņu atstājusi aiz slēgtām durvīm.
Pirms es esmu pārvērsta par pilnīgu briesmoni, pārstāsim diskutēt, jo šobrīd diskusija jau ir bezjēdzīga.
10.08.2017 17:00 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Viņa pat tika pieaicināta ar savu padomu izvēloties fasādes krāsu.

Topošais vīrs viņu uzaicināja?
10.08.2017 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Māja nav radu, tā ir būvēta arī par manu naudu. Par būvniecību es sākumā nezināju, kad papīri tika nokārtoti, tad man pateica. Tas bija kā pārsteigums man. Un man tobrīd nelikās pareizi saviebties un uzstādīt noteikumus, ka māju gribu citā vietā, zinot, ka cilveks ir ielicis tūkstošus.
10.08.2017 17:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par būvniecību es sākumā nezināju, kad papīri tika nokārtoti, tad man pateica. Tas bija kā pārsteigums man. U
:-O:-O:-O:-O:-O
grbi mieru dzivo talu prom. Un delai naudu pa lab vai kreisi bez tavas zinas...
10.08.2017 17:07 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Par būvniecību es sākumā nezināju, kad papīri tika nokārtoti, tad man pateica. Tas bija kā pārsteigums man. Un man tobrīd nelikās pareizi saviebties un uzstādīt noteikumus, ka māju gribu citā vietā

Opā. Sauciet mani par egoisti, bet es laikam mierā ar ko tādu nebūtu... (t) Ķipa "Mīļā, pārsteigums! Bliežam virsū māju tajā un tajā vietā, žēl, ka tev nebija teikšana, kur tu principā dzīvosi visu savu atlikušo dzīvi!"
10.08.2017 17:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Par būvniecību es sākumā nezināju, kad papīri tika nokārtoti, tad man pateica. Tas bija kā pārsteigums man.

Esi pārliecināta, ka tas netika taisīts kā pārsteigums tieši tāpēc, lai Tu nevarētu iebilst, ka negribi dzīvot tik tuvu vīramātei? Tik svarīgus lēmumus nepieņem bez otra ziņas, bet vairs jau neko - būs tas vezums jāvelk abiem.
10.08.2017 17:10 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Mincis ++++
Es arī negribētu tādu "pārsteigumu"!
Šajā gadījumā egoistiski izrīkojās topošais vīrs. Tikpat labi tu varēji uzstāt, ka māju būvēsiet tuvumā taviem vecākiem.
Labi vīrietis iekārtojis sevi. (t)
10.08.2017 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits