ss.lv epopeja

 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Kā Jums patīk pēdējo dienu notikumi ar ss.lv? Manuprāt, ši ir pirmā reize, kad kāds uzņēmums sarīko tik kapitālu aplauzienu Valsts iznīcināšanas dienestam :}. Protams, ss.lv neētiski izmanto savu monopola stāvokli tirgū un nosaka neadekvāti augstas cenas par sludinājumu publicēšanu, bet toties tika lieliski parādīts, ka VID darbība ir tikai kaitnieciska un faktiski ir novirzījusi 2 miljonu euro ikkadēju ieņēmumu citas valsts budžetā. Vaitad ši nav gada labākā komēdija?
04.08.2017 21:38 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es tieši tikai par auto tirgotājiem lasīju, jo tieši par tiem nostrādāja riski sistēmā, kur runa jau bija par vairākiem simtiem tūkstošu.
04.08.2017 23:50 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Hmm, ja tā, tad uz lietu var paskatīties nedaudz citādāk. No rīta biju acis iemetusi vienā rakstā un tur nebija minēts nekas par konkrētiem tirgotājiem.
04.08.2017 23:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es gluži neesmu lasījusi info, ka tiek prasīta visa datu bāzes nodošana, prasība bija par konkrētu klientu loku.
VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktore norādīja, ka saskaņā ar likumu VID aicina sludinājumu portālus sniegt informāciju par šādiem autotransporta tirgotājiem. Lielākā daļa šo portālu informāciju sniedz, bet “ss.lv” atteicās to darīt. Tāpēc nācies slēgt portāla darbību, sacīja Kārkliņa-Ādmine
04.08.2017 23:44 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
No kurienes infa, ka ss.lv nesadarbojas ar VID? Sadarbojas, par konkrētiem gadījumiem ar konkrētiem jautājumiem ir sadarbojušies gan ar VID, gan šmid, gan ko tur vēl ne, bet te jau runa ir par visas datubāzes nodošanu viņu rokās, kas praktiski ir beigas viņu biznesam, jo, kā jau te minēja, viņi kļūs par VID šuneli, VID ar saviem resnajiem vēderiem sēdēs un sitīs plaukstiņas, kamēr ss.lv pakalpojumus neviens negribēs izmantot, jo tas būtu tas pats, kas uzreiz savu sludinājumu nosūtīt arī uz VID meilu. Es saprotu viņu vēlmi nesadarboties.
04.08.2017 23:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ai tad pie katra sludinājuma nevar redzēt, cik citu sludinājumu ar to pašu tālruni un e-pastu?
var bet tel un e pastus maina, kamer IP reti jo tiktal prats slinks...;-):-D
04.08.2017 23:39 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009

Nu pieņemsim par to, cik bieži ievieto viens cilvēks tos sludinājumus un kādās summās, domā, ka VID jāiet cauri katram sludinājumam un uz papīra jāpiefiksē ielicēja e-pasts [email protected]?

Vai tad pie katra sludinājuma nevar redzēt, cik citu sludinājumu ar to pašu tālruni un e-pastu?
04.08.2017 23:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Esmu cairs ss meklejusi, bet LV ir tiesam simtiem lapu kur meklet darbu!
bet ja ko tur, te dazas joprojam pat tanti ggoogle nemak lietot
04.08.2017 23:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Slepeni netirgoties.. iet runa par vairākiem simtiem tūkstošu, nevis 2 euro nesamaksātajos nodokļos.
Un, jā, kurš vispār darba sludinājumiem tik cītīgi izmantoja ss.lv? It kā nebūtu vēl 1000 populārākas darba meklētāju un darba devēju vietnes :D
04.08.2017 23:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es tinu cauri fb un redzēju taimlainā tekstu"" paldies vid, tagad darbu meklēšu caur dir&u ""
:-O:-O:-O tadam tiesm caur dibua darbu jameklee...... ja tikI SS.LV ZIN.. AK DIES:-D:-D:-D:-D:-D:-D
04.08.2017 23:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu aizdomas ir viens, nav zināms, cik apakšā jau ir zināms, saproti, nostrādā kaut kāds risks sistēmā.. vai kaut vai tam pašam ss.lv, viņi paskatās, ka tur konkrēta persona tirgo katru otro dienu mašīnu, sameklē kontaktinformāciju, sameklē kā NM - neatrodas, tātad nav veicis nekādus maksājumus, bet katru otro dienu tirgo mašīnas.. un tādi ir daudzi. Tā kā tie ir riski, kas nostrādāja.
---
Nodokļu politika. Piemēram, ar jauno reinvestētās likmes projektu mēs ļoooti atvieglosim un uzlabosim uzņēmējdarbību, tādu, kāda tā ir Igaunijā, bet nav Lietuvā.
Nākamais - darba devējiem sociālo iemaksu likme abās tevis minētajās valstīs ir lielāka, kamēr mums darba devējam ir 23,59%, Igaunijā un Lietuvā teju par 10% lielāki nodokļi darba devējam - tas tieši par šo aspektu.
Kurš nodoklis mums tagad ik pa laikam ir palielinājies? Nu neskaitot tagad akcīzes nodokļa izmaiņas, kas periodiski palielinās? PVN samazinājās, IIN samazinājās, UIN netika skarts un tagad vispār būs lieliska likme - 0%, ja attīsti uzņēmumu, mums ir mazāka IIN likme dividendēm, ienākumam no nekustamā īpaša izīrēšanas, atsavināšanas.. mums ir MUN, kas nav Igaunijā jeb mazajiem uzņēmumiem lielisks režīms.
Mums ir daudz kas, kas netiek apskatīts kā pozitīvs, bet ir.
Protams, nenoliedzami darba ņēmējiem nodokļu slogs ir lielāks, kas ir arī sāpīga problēma, kuru mēģina risināt.
04.08.2017 23:27 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Nu nez... es šoreiz laikam arī būšu ss.lv pusē. VID tur sāka čakarēties tikai sava labuma dēļ. Šaubos, ka viņiem rūp, vai tur apkrāpj lietotājus, galvenais, ka kāds slepeni netirgojas, nemaksājot viņiem nodokļus. Varbūt es kļūdos, bet līdz šim, vairāk vai mazāk, VID nav radījis nekādu uzticības sajūtu. (t)
04.08.2017 23:25 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Tagad tas ir ss.com tikai pārgājis uz ārzemju domēnu un nekādas bumbiņas vids piešūt nevar.
Es tinu cauri fb un redzēju taimlainā tekstu"" paldies vid, tagad darbu meklēšu caur dir&u ""
04.08.2017 23:25 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Lai sadarbotos un izkaustu lohus, kas čakarē valsti un LV pilsoņus viņi piesedz tos zagļus.

To pašu varam attiecināt uz ļoooti daudziem ierēdņiem un tiem, kuri sēž Saeimā un ik pa laikam sev pieliek naudiņu pie algas.
Neesmu ne vienā, ne otrā pusē, taču šķiet absurdi spriest par to kā SS.lv čakarē valsti, kamēr Saeimā un citās iestādēs sēž tādi, kuri to valsti izčakarējuši cik varējuši un turpina čakarēt vēl joprojām.
04.08.2017 23:24 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Apple_pie
Nu pieņemsim par to, cik bieži ievieto viens cilvēks tos sludinājumus un kādās summās, domā, ka VID jāiet cauri katram sludinājumam un uz papīra jāpiefiksē ielicēja e-pasts [email protected]?

Ok, piekrītu, tehnisk ir iespējams vākt tādu statistiku, bet nav garantijas ka tāda tiešām tiek savākta speciāli un saglabāta.
Protams, ka viņi var apturēt saimniecisko darbību uz laiku, jo ss.lv paši nesadarbojās, viņiem ir visas iespējas to darīt, jo tu taču saproti, ka neprasa informāciju par tanti, kas pārdeva kleitu pirms gada par 10 euro...runa ir par krāpnieciskām shēmām.

Cik atceros, tad daudzās valstīs portālus bloķē ar tiesas lēmumu, respektīvi tiesā tiek pierādīts ka nav tikai plikas aizdomas, bet ir konkrēti fakti. Bet tā sanāk ka Latvijā tagad pietiek tikai ar VID aizdomām un viss.
Es tik ļoti esmu ievērojusi, kā tev patīk vienmēr kliegt, cik Latvijā viss ir slikti - nodokļi šausmīgi lieli, viss tik šausmīgi slikti, dara to nepareizi un šo, a kad vienkārši apzināti noklusē šmuglētājus par vairākiem simtiem tūkstošiem, tad tas viss ir ok?

Hey hey, Tu mani tiešām nejauc ar kādu citu? Un es nekad nekliedzu, citādi rakstītu "Caps Lock".
Par to ka viss ir slikti, es to nekad neesmu teicis.
Par to ka nodokļi ir mazliet lielāki nekā gribētos, tad tas nav tikai mans viedoklis, bet arī pašu kompāniju un uzņēmēju viedoklis. Visi eksperti jau sen runā ka salīdzinot ar Igauniju un Lietuvu mums ir vislielākie nodokļi, kuri ik pa laikam palielinās. Es nezinu nevienu, kuram patīk visu laiku palielinošais nodokļu slogs, ja Tev patīk maksāt aizvien vairāk un vairāk, tad OK.
Ok saprotu xanax viņš ir krievs, kas nīst Latviju

:-D:-DAhahahaha:-D:-D
flower666 mazulīt, ja es izsaku savu viedokli, kurš ir pretrunā ar tavējo, tad tas nenozīmē ka es esmu krievs, kurš ienīst Latviju. No kurienes Tu vispār rāvi ka es esmu krievs es nezinu. Tev laikam krievi visur rēgojas. Cerams manā profila bildē Tev nerēgojas Putins.:-D:-D Un ej tak beidzot gulēt, citādi mamma vēl nolamās ka tik vēlu sēdi internetā.
Igaunijā vairākums nav tādi mēsli kā jūa un ss.lc ar saviem biedriem auto tirgoņiem! Tāpēc Igaunija plaukst.

Vienkārši Igaunijā ir sabalansētāka un draudzīgāka nodokļu politika nekā Latvijā.
.
Eh, es gan gribētu noprovēt to zālīti, kuru pīpē flower666.:-D
04.08.2017 23:16 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Prikols tik tāds šeit, šīs arī no meitenēm neiet cauri dzīvē ko izspēlējot. ;-)
04.08.2017 23:15 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nesapratu tavu domu? Ķipa ja no 2 ierīcēm, tad VID nevar tikt klāt? Tad man jāapbēdina tevi jo var gan

Ok ok lai nu paliek :-D.
04.08.2017 23:09 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
da labi flover666 tad tas jādara vienlaicīgi no divām ierīcēm!

Nesapratu tavu domu? Ķipa ja no 2 ierīcēm, tad VID nevar tikt klāt? Tad man jāapbēdina tevi jo var gan :D
04.08.2017 23:04 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D da labi flover666 tad tas jādara vienlaicīgi no divām ierīcēm!
04.08.2017 22:57 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Aiz klaja naida pret valsts institūciju jūs arbalstat krāpniekus? Laikam paši tādi esat?
Es paskaidrošu situāciju.
Caur ss.lv tiek organizēta masveida auto tirgošana, kā rezultātā valstij nozog iwnākumus nodokļu veidā. Tātad arī jums visām.
Un ko ss? Lai sadarbotos un izkaustu lohus, kas čakarē valsti un LV pilsoņus viņi piesedz tos zagļus. Kā tāda darbība jums var likties laba? Ok saprotu xanax viņš ir krievs, kas nīst Latviju, bet pārējās?
Kauns! Šādu cilvēku dēļ kā jūs Latvijā daudzi zog no valsts vai pašvaldības budžeta. Igaunijā vairākums nav tādi mēsli kā jūa un ss.lc ar saviem biedriem auto tirgoņiem! Tāpēc Igaunija plaukst.
04.08.2017 22:48 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Plusi Apple pie.
04.08.2017 22:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits