ss.lv epopeja

 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Kā Jums patīk pēdējo dienu notikumi ar ss.lv? Manuprāt, ši ir pirmā reize, kad kāds uzņēmums sarīko tik kapitālu aplauzienu Valsts iznīcināšanas dienestam :}. Protams, ss.lv neētiski izmanto savu monopola stāvokli tirgū un nosaka neadekvāti augstas cenas par sludinājumu publicēšanu, bet toties tika lieliski parādīts, ka VID darbība ir tikai kaitnieciska un faktiski ir novirzījusi 2 miljonu euro ikkadēju ieņēmumu citas valsts budžetā. Vaitad ši nav gada labākā komēdija?
04.08.2017 21:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.01.2012
SS.lv ir kaktu kantoris kuru jau sen vajadzēja aizvērt, vienīgais iemesls kāpēc viņā sēž ir tāpēc , ka viņš bija pirmais, runājot par vidu, apbrīnoju cilvēku stulbumu, kas saka , ka viņu vajadzētu aizvērt, interesanti , kā būtu kādu rītu pamosties bez policijas, bez ātrās palīdzības un ugunsdzēsējiem, jo nav kam iekasēt nodokļus un tā ir tikai aisberga redzamā daļa.
05.08.2017 11:59 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tāpēc to arī nepieņēma, jo tomēr vairākums bija pret to. Par MUN - sākotnēji tas bija labs projekts, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem, bet regulējums atļava visiem, tad nu Narveseni sāka veidot MUs un tml.
05.08.2017 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka tas nav normāli, ka vienu dienu pie manis atnāk kaut kādi ierēdnīši no VID un aptur manu saimniecisko darbību bez nekāda tiesas lēmuma un viss. Tāpat atnāk un pieprasa pārkopēt datu bāzes u.t.t. Es principa pēc tagad maksimāli izvairos no banku pakalpojumiem un norēķinos ar skaidru naudu, lai vienā jaukā dienā VID neizdomā papētīt manus konta izrakstus. Tas viena iemesla dēļ, ka man jābūt norēķinam pret VID laikā, jo, ja tā nav, tad man par katru kavēto dienu ierubī soda %, bet VID var mani čakarēt un neatgriezt pārmaksātos nodokļus noteiktā termiņā un man par to kompensācijas nav.
06.08.2017 01:25 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Bet VID ir visas tiesības pieprasīt tādiem kantorīšiem jebkurus datus , kurus uzskata par vajadzīgu . VID nav 3.persona , VID ir valsts iestāde ! Tāpēc tas krāpnieciskais kantoris var iet ieskrieties , savārīs ziepes vēl vairāk izvairoties no atbildības valsts iestādes priekšā .
06.08.2017 03:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nevienai valsts iestādei nav tiesības pieprasīt jebkurus datus. Datu pieprasījumam ir jābūt pamatotam, piem., šajā gad. prasa datus par kādiem konkrētiem sludinājumu ievietotājiem vai kaut kā tā. Tas, ko VID izdarīja pašlaik, ir vistīrākais rekets un ir pielīdzināms tam, ka policija ņemtu un izkratītu visus daudzdzīvokļu mājas 100 dzīvokļus, ja bűtu zināms, ka vienā glabā narkotikas.
FB arī visu kaut ko tirgo, lai VID arī tos taisa ciet. :-D
Tikai priecātos, ja ss.lv būtu likvidējuši PTAC par klientu krāpšanu, bet šajā valstī klientus var krāpt un nebēdu, nevienu tas neinteresē.
06.08.2017 08:53 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Nikola Neviens ar varu tak nespiež, tev likt suinājumu ss.
06.08.2017 09:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es tur sludinājumu nelieku, bet tas nenozīmē, ka atbalstu krāpniecību.
06.08.2017 09:06 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šādu cilvēku dēļ kā jūs Latvijā daudzi zog no valsts vai pašvaldības budžeta.

Wow...nu ja..un lielie valsts ierēdņi nezog neko :D
Pateicoties mūsu valsts vadītājiem, entajiem debīlajiem likumiem, tādām ieatādēm kā VID kur strādā galvā slimi cilvēki ar atmirušām smadzenēm, dēļ visa šī arī liela daļa uzņēmēju krāpjas un čakarē šito valsti, Latvija uzņēmejiem nav domāta, te dzīvot nevienam neļauj.
Lielie valsts vadītāji ir pirmie rindā kas šito valsti ir izzaguši un izčakarējuši līdz pēdējam.
06.08.2017 10:57 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, īpaši debīlo likumu dēļ PVN shēmas taisa uz miljoniem.... jo patiešām citādi dzīvot nevar. Un mazliet uzmanīgāk ar izteicieniem par tiem, kas strādā VID, jo tur strādā normāli, parasti cilvēki, kuri paši neizdomā likumus!!!!
---
Nākamais, ko es atkārtošu, reinvestētās likmes ieviešana būs ļooooti liels atspaids visiem uzņēmējiem. Vai nav super, ka nav jāmaksā nodoklis par peļņu, ko novirzi uzņēmuma attīstībai? Un ka nebūs jāsamaksā 15% UIN un pēc tam, ņemot ārā dividendēs, vēl 10% fiziskai personai? Man tā liekas ļoti laba reforma, kura godīgajiem uzņēmējiem palīdzēs attīstīt biznesu :)
06.08.2017 11:22 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.01.2015
Manuprāt, ss.lv slēgšana ir lielisks gājiens, lai novērstu sabiedrības uzmanību no oligarhu lietas.
07.08.2017 14:21 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Apple_pie
Nākamais, ko es atkārtošu, reinvestētās likmes ieviešana būs ļooooti liels atspaids visiem uzņēmējiem.

Nevajag vispārināt - visiem nebūs. Ne tad, ja katru mēnesi būs jāsniedz UIN deklarācijas un jāmaksā 25% nodoklis par nesaimnieciskajiem izdevumiem, soda naudām, utt. Ne tiem uzņēmējiem, kam ir iepriekšējo periodu zaudējumi, kurus tie neatgriezeniski zaudēs. Un ne ar tik īsu pārejas laiku iepriekšējo periodu dividenžu izņemšanai.
07.08.2017 17:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits