Kā Jūs?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tā aizdomājos par tādu mazu nevērīgu sīkumu,bet tomēr:-D. Kā Jūs uzrunājat savu otro pusīšu vecākus(mammu,tēti)? Vienkārši paša attiecību sākumā vēl nezināju kā uzrunāt,tad sāku uz Jūs, bet sāku domāt vai 7gadu pazīšanās nav gana ilga,lai beigtu Jūsot? Taču problēma ir tā,ka man šķiet,ka saukt vārdā būs no manas puses takā familjāri .:-D.
27.07.2017 22:00 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Lai arī kā es censtos, kā vienmēr man ir teikuši vecāki, lai saku ''Tu'' es tik un tā kaut kā vienmēr aizslīdzu atpakaļ uz ''Jūs'' . Katram tas ir savs, katrs to savādāk uztver, kā pati jūties ērtāk - tā sauc.
28.07.2017 14:07 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
aizslīdzu aizslīdu
28.07.2017 14:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Uz "Tu" , pašā sākumā uz "Jūs" , bet nevaru iedomāties ntos gadus jūsot, škistu jocīgi, ka tieši vīra vecāki ir jāuzrunā uz jūs, lai gan vienā uzvārdā un sen kā esmu ienākusi ģimenē
28.07.2017 16:33 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Te laikam jāsaka - cik viegli, ka ir draugs ārzemnieks, šāda problēma atkrīt. You & you

Toties rodas citas problemas. Es vira vecakus saucu Sir/Ma, you, bet vini visi viru ieskaitot prasa, lai saucu par Mom, Dad. Kas savukart man vienkarsi nevelas no mutes ara, jo liekas divaini. Viniem savukart liekas divaini, ka ta nesaucu, jo esam tak viena gimene- esmu vinu uztvere, ka viens no vinu berniem. Ta nu jau piecus gadus esmu iestregusi tada Hello, Maaaa,Un steidzigi pateikts- How are you?
Tas pats vien Tu, Jus variants sanak. :-D
28.07.2017 17:34 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nupat atcerējos, kā ģimenē ienāca mammas jaunais vīrs un ar maniem vecvecākiem arī ilgi jūsojās. Jūsojās un jūsojās, gadu gadiem, un viņš ilgi arī bija kā tāds svešais. Kaut kādā brīdī, laikam pats pārgāja uz "Tu" un pavisam cita sajūta.
Otrs piemērs - onkulim bija sieva, daudz gadus kopā, arī visu laiku jūs un jūs. Kaut kā īsti līdz galam viņa nevienam nepatika. Abi izšķīrās un esošā draudzene burtiski pāris nedēļu laikā tika ievesta ģimenē, nosaukta par īsto, likta visus uzrunāt uz "Tu" un pieņemta :)
28.07.2017 18:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits