Mīļākie āzijas virtuves ēdieni

 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Dalāmies ar mīļākajiem āzijas virtuves ēdieniem un dzērieniem.
Man vienā no pirmajām vietām ir sushi.

Diemžēl Latvijā man nav izdevies atrast garšīgus suši, jo ļoti dārgi un ir maz sastāvdaļas un pārāk daudz rīsu.
No saldajiem dzērieniem man ļoti iepatikās vjetnamiešu saldais deserts, kas veidots no kokosriekstu piena un augļu gabaliņiem un augļu želejām.

Ikdienā bieži dzeru matcha piena burbuļtēju, bet nevis ar tapioka pērlītēm, bet man labāk garšo ar zāles želeju. To ir ļoti viegli pagatavot mājās, tāpēc dzeru gandrīz katru dienu.
26.07.2017 13:32 |
 
Reitings 141
Reģ: 29.01.2009
Sybila
Kur kāds kaut ko salīdzina ar Japānu? Pati vēl iekopēji tekstu! Tur pieminētas Eiropas valstis
26.07.2017 14:16 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Whaaat? Latvijā ir salīdzinoši izcili suši, atšķirībā no citām Eiropas valstīm, ja skatāmies cena:kvalitāte.

Galīgi nepiekrītu, LV suši (rolli) manā skatījumā nav tie garšīgākie. Rīsi ir cieti un bezgaršīgi, pats pildījums vēl ir kaut cik baudāms(avokādo, salāti, gurķis), bet nesalīdzināmi ar īstu mantu. Mūsu suši pēc garšas ir atsaldētas zivis un neizvārīti rīsi. Vienīgais, kas tiešām, ir labs ir cena un porcijs lielums. Nekur Japānā tik daudz par tādu cenu nedabūsi, bet arī nemaz negribēsies, jo ar mazu, bet kvalitatīvu, būs pietiekami.
No ēdieniem: patīk viss vienkāršais- nagiri, vai miso zupa-USA variants, kur liek austersēnes un lokus, edamames. Dzērienos, bubble tea ir dievīga, itsevišķi no Gongcha (l)(l)
26.07.2017 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

Diemžēl Latvijā man nav izdevies atrast garšīgus suši, jo ļoti dārgi un ir maz sastāvdaļas un pārāk daudz rīsu.

Whaaat? :D Latvijā ir salīdzinoši izcili suši, atšķirībā no citām Eiropas valstīm, ja skatāmies cena:kvalitāte.
.
Uz jautājumu atbildot, man arī suši, kraukšķīgās gaļiņas ar skābi-asajām mērcēm, taizemiešu virtuves ēdieni, utt.
26.07.2017 13:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pacešu tēmu, interesanta.
.
Bet no manas puses, lūgums: ja ēdat to absolūti autentisko ēdienu Rīgā/Latvijā, adresi studijā, ja taisat pašas, kur pērkat īpaši reti sastopamos ingredientus? Lielajos Rimi/Maksimās pēdējā laikā var daudzko atrast, bet ne visu.
26.07.2017 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)