Mīļākie āzijas virtuves ēdieni

 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Dalāmies ar mīļākajiem āzijas virtuves ēdieniem un dzērieniem.
Man vienā no pirmajām vietām ir sushi.

Diemžēl Latvijā man nav izdevies atrast garšīgus suši, jo ļoti dārgi un ir maz sastāvdaļas un pārāk daudz rīsu.
No saldajiem dzērieniem man ļoti iepatikās vjetnamiešu saldais deserts, kas veidots no kokosriekstu piena un augļu gabaliņiem un augļu želejām.

Ikdienā bieži dzeru matcha piena burbuļtēju, bet nevis ar tapioka pērlītēm, bet man labāk garšo ar zāles želeju. To ir ļoti viegli pagatavot mājās, tāpēc dzeru gandrīz katru dienu.
26.07.2017 13:32 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Hirrema Var droši iet pa vienkāršo. Viņiem arī ir biznesa pusdienu piedāvājumi pa 3 - 4 eur, kur ietilpst zupiņa, otrais un padzēriens. Iesaku iet lielā kopmānijā, jo porcijas diezgan lielas, tad var paņemt vairāk un visu nogaršot. :-)
26.07.2017 22:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vislabāk no austrumu ēdieniem garšo suši. Parasti ēdu Tokyo City vai Gan Bei. Esmu arī pati gatavojusi, pilnīgi visas sastāvdaļas var nopirkt lielajos Rimi, pat ārpus Rīgas. Bet lētāk ir Gemosā vai Maximā. Japānā neesmu bijusi, bet vispār visgaršīgākos suši esmu ēdusi Milānā, cenas neatšķīrās no Tokyo city (par tādu pašu daudzumu).
__
Starp citu, Soraksanā pat divas reizes esmu ēdusi brilliantly ielikto ēdienu ar to jēlo olu - ļoti labs. :-) Soraksanu vispār iesaku, laba vieta, diezgan autentiska. Iesaku pagaršot kimchi - pūdētos kāpostus, ir nedaudz dīvaini, bet man patīk nogaršot visu neparasto.
Toties vilšanās bija tas vjetnamiešu bistro pie Ģertrūdes baznīcas, totāli neēdams.
26.07.2017 23:13 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Iesaku iet lielā kopmānijā, jo porcijas diezgan lielas, tad var paņemt vairāk un visu nogaršot.

Doma tava skaidra jā, interpretēt gan var dažādi :-D
26.07.2017 23:19 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Starp citu, Soraksanā pat divas reizes esmu ēdusi

-
Parasti ēdu Tokyo City

-
Gan Bei

-
Bet lētāk ir Gemosā

-
visgaršīgākos suši esmu ēdusi Milānā

-
Soraksanu vispār iesaku, laba vieta

-
vilšanās bija tas vjetnamiešu bistro pie Ģertrūdes baznīcas

-
:-)Paldies Daenerys1 par jautrību, saucās satīkās viens stāstīja kādās vietās ēdis, un otrs sajūsmā prasīja: Tu tiešām tik daudzās pasaules maļās ēdusi? Jā, kad brīvāks pa Rīgu pāšurijos! :-D
26.07.2017 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits