Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar interesants tevs, berna 9 gadi kad vecaki pat loti vajadzigi. A tevins sudzas draudziniem ka nevar moci skruvet, braukt ar moci ar bernu, dzert ar draugiem alinu... njaaaaaaaaaa
23.07.2017 20:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ir runa par 9gadīgu bērnu, nevis par zīdaini. Kad man bija 9 gadi, es ne tikai nebiju vācama un kopjama, bet gan palīdzēju vecākiem mājas darbos. Mazgāju savu veļu, iznesu miskasti, sakārtoju savu istabu, mazgāju traukus.
23.07.2017 20:04 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Attiecībā uz uzturlīdzekļu grašiem - pirms runāt muļķības ieteiktu iepazīties ar tiesu prakses apkopojumu šajā jautājumā - tepat internetā ir. Tur ir skaidri pateikts, ka abiem ir jāpiedalās bērna uzturēšanā proporcionāli saviem ienākumiem. Ņemot vērā, ka bērns praktiski vienmēr paliks pie sievietes, viņa no bagāta vīrieša saņems tādu naudu, ka mierīgi dzīvos no bērna naudas nestrādājot. Tiek vien kā jāzina ko prasīt un kā pamatot. Ja izvēlaties bērnus taisīt ar nabagiem, tad gan tā bēdīgāk.

Ā, nu jā, tātad no visām grūtniecībām izdalām niecīgo procentu, kurā iekrists ir speciāli. Tad no tā niecīgā procenta izdalām mazu procentu, kad tas ir noticis ar bagātu vīrieti. Un tad no tā izvelkam to patiešām minimālo bagāto vīriešu procentu, kas oficiāli uzrāda savus ienākumus, lai būtu, no kā pietiesāt. Jā, izklausās pēc ļoti aktuālas un izplatītas problēmas. Gandrīz tikpat bieži sastopamas, kā vīrieši, kas vienkārši negrib uzņemties atbildību par saviem bērniem (t)
23.07.2017 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems),
tiesakas tur tads audzinat bernu, un but ar vinu ikdiena kopa, un visu vienai izveikt... iedo brokastis un izmet ara lidz vakaram no majs un miers... TU DOMA R KAD KO RUNA VAI KA? CIK TEV GADU 12 IT?:-O
23.07.2017 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tad bija tā, ka bērns dzīvo pie mātes dzīvoklī, un, "lai būtu godīgi", brīvdienas bērns pavada ar tēvu. Māte tēvam uzstādīja visādus noteikumus, ja tu pieskati bērnu, alkoholu lietot nedrīkst, ar moci braukt nedrīkst - bīstami bērnam, draugi ciemos braukt nedrīkst - nepievērsīsies bērna pieskatīšanai, visu laiku jāvaktē bērns.
vienkarsi briesmone, nelauj dzer, vadat bernu ar moci un draugus vest dzerstities... ne mate bet monstrs.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D alu var iedzert ari datbadienu vakaros, nav jalok ka lopam, paskruvet moci ari var! Un ar draugievar tities darba dienu vakaros, brivdiena spieaugusie vispar vairak velta gimenei.:-D:-D:-D:-D:-D Goda vards dazkart pasmadu kad ko raksti...
23.07.2017 19:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Daenerys1, māte jau 5 dienas atbildīga par bērnu, tēvs 2. Ne viss beidzas ar drēbju ielikšanu mazgāties.
23.07.2017 19:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Daenerys1, nu labi, prioritātes ir prioritātes, draugs man i nedomā dzert, ne draugus saukt vai ko vēl, tas ir viņa kvalitatīvais laiks ar bērnu. Normāli, ka ar moci braukt nevar, loģiski. Un neteiktu, ka kas tur tāds, jo bērns skolā, tik pārdroši neteiktu nekad.
*
callmetwisted, ok, par to speciālo stāstīšanu, ka viens vecāks slikts, otrs labs, nesapratu no Tava pirmā komentāra. Tad protams tā ir cūcība pret bērnu, pirmkārt. Nu tā es domāju. Es iepriekš akcentēju, ka tāpat var būt ar tēva ietekmi, nu pieņemsim arī stāstītu zilus brīnumus, kā tavā situācijā, tikai otrs vecāks. Ne jau mātes tikai ietekmē esot prom, tikpat tēvs, ne vairāk, ne mazāk.
23.07.2017 19:45 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Duujaa Tu nesaprati manu domu. Māte manipulē ar bērnu un stāsta lietas par tēvu, kamēr tēvs neko par māti sliktu nesaka. Iestāstīja, ka tēva ģimene šo atņēmusi no mātes. Un bērns dzīvo iekšēji sagrauzts, negrib redzēt tēvu, tēva māti ne tik. Dzīvo planšetē un gaida mātes zvanus. Un tā es to biju domājusi, ka mamma manipulē ar bērnu esot tālu prom. Mātēm ir spēcīga ietekme uz bērnu un viņa domāšanu. Ne vienmēr, protams, bet pasaulē nekas viennozīmīgs, vienmēr ir izņēmumi.
Tavā gadījumā bērnam vnk patīk pie tēva, jo viņš nav tik aizņemts un vairāk brīvā laika velta bērnam, vismaz tā es to uztvēru.
23.07.2017 19:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man diezgan cūcīgi likās tas, kā izdarīja viena mana vīrieša drauga sieva - izdomāja, ka grib šķirties, noīrēja sev dzīvokli un aizgāja dzīvot prom no vīra, ir kopīgs bērns, 9 gadi. Un tad bija tā, ka bērns dzīvo pie mātes dzīvoklī, un, "lai būtu godīgi", brīvdienas bērns pavada ar tēvu. Māte tēvam uzstādīja visādus noteikumus, ja tu pieskati bērnu, alkoholu lietot nedrīkst, ar moci braukt nedrīkst - bīstami bērnam, draugi ciemos braukt nedrīkst - nepievērsīsies bērna pieskatīšanai, visu laiku jāvaktē bērns. Pati brīvdienās brauca uz koncertiem, pie draudzenēm, dzēra vīnu, brauca uz visādiem deju koncertiem, utt. Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems), māte uz darbu, bērnam vēl pulciņi, vakarā atkal vakariņas, mājasdarbi, multenes un gulēt. Nu labi, tik cik veļu izmazgāt. Sanāk, ka tēvam brīvdienu nebija vispār. Darba dienās darbs, brīvdienās nevar pat alu iedzert vai paskrūvēt moci garāžā, kas ir viņa hobijs.
23.07.2017 19:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Zemiski, jo tas ir vīrieša necienīgi - prasīt kaut centu no sievietes. Tas pēc manas draudzenes domām.

Hmm, interesanta doma. Tas jau bērnam domāts.
*
Rados ir puika, kas dzīvo pie tēva. Mamma alimentus nemaksā, bet puika mammu dievina un tēva ģimene ir tie sliktie. Mammām ir šausmīgi liela ietekme uz bērnu, pat, ja nedzīvo kopā.

Atgādināja - draugam ir bērns, dzīvo pamatā pie mātes, jo viņš darba dēļ nevar, arī mamma neiebilda, ka pie viņas, bet bērns visu laiku grib pie tēva, ar viņu esot interesanti, vairāk ļaujot, mamma tik pa mājām sēžot un tīrot visu laiku kaut ko vai strādājot pie datora vai papīru kaudzēm. Loģiski jau, ka bērns vairāk piemēslo, jāvāc, bet pie tēva jūtas kā atvaļinājumā, jo viņš var aizvest kaut kur, nav tik liela atbildība visu laiku. Alimenti šķiet netiek maksāti, jo izklaides uzņemas uz sevi un viss, bet nevaru 100proc šo apgalvot, sīkāk nelienu tur iekšā. Tā kā nē, abiem ir ietekme, arī, ja nedzīvo kopā.
23.07.2017 19:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā var vīrietis izmantot bagāti sievieti, ja bērns 99% paliks pie viņas? Viņš no savas naudas tāpat vēl dabūs šķirties, neskatoties uz to, ka viņa 100% var bērnam visu nodrošināt. Domā pirms raksti...

Sieviete pati var atteikties no bērna un atdot tēvam, ja negrib audzināt, ne visām sievietēm ir izteikts mātes instinkts un emocionālā sasaiste ar bērnu.
23.07.2017 19:18 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Rados ir puika, kas dzīvo pie tēva. Mamma alimentus nemaksā, bet puika mammu dievina un tēva ģimene ir tie sliktie. Mammām ir šausmīgi liela ietekme uz bērnu, pat, ja nedzīvo kopā.
-
Atbildot uz Daenerys1 jautājumu - es nebūtu kopā ar neauglīgu vīrieti, ja tas cilvēks to jau zinātu iepriekš. Ja nē un pēkšņi izrādās, ka neauglīgs, tad gan paliktu kopā un domātu ko darīt. (bet man ir bērns, tāpēc es laikam neatbilstu tiem, kam jautājums domāts :D )
23.07.2017 19:17 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Zemiski, jo tas ir vīrieša necienīgi - prasīt kaut centu no sievietes. Tas pēc manas draudzenes domām. Man ir "nedaudz cita", ja pat ne diametrāli pretēja nostāja. :-D
23.07.2017 19:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tāpat interesants jautājums, ja bērns dzīvo pie tēva, vai mātei būtu jāmaksā alimenti vai nē? Likums nosaka, ka ir jāmaksā.

Manuprāt, ļoti pat normāla lieta - alimenti taču ir domāti bērnam, kurš absolūti nav vainīgs pie savu bioloģisko vecāku norunām, attiecībām, "putniem galvā", ieriebšanas viens otram plāniem, utt. Es personīgi pat negaidītu, kaut kādu tiesas spriedumu, jo tikai tāpēc, ka bērns nedzīvo pie manis, nenozīmē, ka man nav viņš jāaprūpē (es gan ceru, ka nenonākšu situācijā, kurā nevaru ar saviem bērniem dzīvot kopā, bet nu...). Dažreiz liekas, ka cilvēki aizmirst, ka tas "negribētais" bērns ir arī cilvēks - ar jūtām un dabisku vēlmi būt mīlētam. Turklāt, kā bērns, viņš parasti nevar neko īpaši pats lemt un ir atkarīgs no pieaugušajiem. Protams, piespiest kādu mīlēt nevar, bet vai tiešām vismaz censties parūpēties finansiāli, ir tik daudz prasīts?
23.07.2017 19:12 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Redz pret bērniem lai arī pazināta vai nepaziņāta milestība tā tik pat kā nevar nemaz izzust, starp cilvēkiem tā pašķīst, bet te uzreiz nākošā lieta ja kopīgs bērns, bet šķīrušies un finansiāli kāda no pusēm par to nerūpējās tad aŗī var teikt, kāds no plikas mīlestības devums.
23.07.2017 19:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kā var vīrietis izmantot bagāti sievieti, ja bērns 99% paliks pie viņas? Viņš no savas naudas tāpat vēl dabūs šķirties, neskatoties uz to, ka viņa 100% var bērnam visu nodrošināt. Domā pirms raksti...

Ja vīrietis izmanto bagātu sievieti, tad šī sieviete negribēs bērnu pie sevis, bet loģiski, ka būs pie tā tēva, kurš grib šo bērnu. Tātad varēs pieprasīt naudu. Tātad arī vīrietis dzīvos ziļi zaļi, pēc taviem fantāzijas lidojumiem. Un kāpēc tiek uzskatīts, ka sievietes tās nabadzīgās, kuras meklē nemīlamus, nepatīkamus vīriešus, lai būtu kopīgs bērns. Diez vai bērnu apzināti plāno no kāda nepatīkama tipa. Biežāk gan šie vīrieši atrod veidus, kā nemaksāt, noslēpt ienākumus utt. un mūsu valsts nespēj ar to tikt galā. Tā kā nav ko čīkstēt.
23.07.2017 19:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aizvien biezak berni paliek pie teviem ari. Esat laipni sveicinati realitate.
23.07.2017 19:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kā var vīrietis izmantot bagāti sievieti, ja bērns 99% paliks pie viņas? Viņš no savas naudas tāpat vēl dabūs šķirties, neskatoties uz to, ka viņa 100% var bērnam visu nodrošināt. Domā pirms raksti...
23.07.2017 19:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vīrietis izmanto bagātu dāmu, nu taču situācija tā pati, ja ir tādi cilvēki, kas mahinē speciāli kaut ko, ko tad šo situāciju arī apskatām, kā normālu? :D Un bērns var palikt pamatā pie tēva, tad arī, no bagātās mammas neko neprasīs, jo nebūs ētiski?
Nesen runāju ar vienu draudzeni, kura savā pofesijā ir tālu tikusi, ļoti labi pelna un pelnīs vēl vairāk, viņa teica, ka viņai tas šķiet šausmīgi zemiski - ja vīrietis pieprasa alimentus bērnam no bērna mātes.

Viņa pamatoja, kāpēc lai būtu zemiski?
Prezentēju viņai pāris piemērus no draugu loka, kur sievietes pelna krietni vairāk nekā vīrieši, ko tad tajos gadījumos darīt, ja bērns paliek ar tēvu? Un tēvs, teiksim, ir ierēdnis ar 700 eiro algu, bet māte - auditore ar 2000 eiro? Manā draugu un paziņu lokā ir daudz tādu mērķtiecīgu un veiksmīgu sieviešu. Varbūt tāpēc arī esmu par matriarhātu.

Loģiski, ka abām pusēm ir jāmaksā.
23.07.2017 19:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mes te runajam ka atbildiba jauznemas ABIEM, neatkarigi no ta pie ka aug berns.
un vel svitra teva vieta dzimsans alieciba ir drausmigi , tapec vien jatiesajas. Punkts!
23.07.2017 18:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits