Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ko tad labais tetis neversas tiesa un nenema bernus pie sevis ? Ir tagad tada iespeja.
23.07.2017 20:51 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Kā nez tā māte pavada laiku ar bērnu? Ja brīvdienās pašauj vaļā un nogrūž bērnu tēvam, tad man tas nerada iespaidu, ka tajās pašās darba dienās dod visu labāko bērnam.
23.07.2017 20:51 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nekāds jaunums, ka rīdziniece un vēl dažas citas kā zirgi ar klapēm uz acīm nespēj paskatīties uz situāciju arī no kāda cita skata punkta.
.
Piekrītu so.so, Daen un Caloo (varbūt vēl kāds labs viedoklis pa vidu bija, bet pārskrēju pāri visam, jo tiešām daudz vienkārši histērisku viedokļu). Nevar sieviete raustīt vīrieti kā lelli aiz aukliņām tikai tāpēc vien, ka ir sieviete. Zinu vienu gadījumu, kad bērni palika pie mammas, kura goda vārds pret savām 3 meitām slikti izturējās, kamēr tēvs pret meitām vienmēr bija labs. Protams, a priori labā memmīte spieda no tēva naudu kā sulu no citrona, bet meitām no tā tika tikai tik vien, cik paēst un jumts virs galvas. Laikus, kad tikties, ierobežoja bez pamatotiem iemesliem, bet tāpēc, ka tā vienkārši gribēja. Tā izklausās arī Daen minētajā gadījumā.
23.07.2017 20:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man diezgan cūcīgi likās tas, kā izdarīja viena mana vīrieša drauga sieva - izdomāja, ka grib šķirties, noīrēja sev dzīvokli un aizgāja dzīvot prom no vīra, ir kopīgs bērns, 9 gadi. Un tad bija tā, ka bērns dzīvo pie mātes dzīvoklī, un, "lai būtu godīgi", brīvdienas bērns pavada ar tēvu. Māte tēvam uzstādīja visādus noteikumus, ja tu pieskati bērnu, alkoholu lietot nedrīkst, ar moci braukt nedrīkst - bīstami bērnam, draugi ciemos braukt nedrīkst - nepievērsīsies bērna pieskatīšanai, visu laiku jāvaktē bērns. Pati brīvdienās brauca uz koncertiem, pie draudzenēm, dzēra vīnu, brauca uz visādiem deju koncertiem, utt. Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems), māte uz darbu, bērnam vēl pulciņi, vakarā atkal vakariņas, mājasdarbi, multenes un gulēt. Nu labi, tik cik veļu izmazgāt. Sanāk, ka tēvam brīvdienu nebija vispār. Darba dienās darbs, brīvdienās nevar pat alu iedzert vai paskrūvēt moci garāžā, kas ir viņa hobijs.
:-D:-D:-D
23.07.2017 20:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems),
tads biaj pasniegts skatijums un mat, un vispar briesmone nelauj alu dzert un ar draugiem , grib lai ar bernu laiku kvalitativi pavada....aprac nu
23.07.2017 20:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu jūs skatāties no mātes puses, es aicināju paskatīties arī uz šo visu no tēva puses. Te jau nav pateikts tas, cik daudz viņš vispār iesaistās bērna dzīvē.
23.07.2017 20:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
U kapec ATKAL tikai no nabaga teva pusess, ne mates kas iznes smago ikdienu?
Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems),
jo kas tad tur tads ne?
bet nevar alu brivdiena ar draugiem iedzet ARPRAC PASAULES GALS APBEZO NAGA VIRIETI:-D:-D:-D:-D:-D:-D
23.07.2017 20:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es vienkārši aicināju paskatīties no abām pusēm, bet laikam tas nav iespējams.
23.07.2017 20:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja tas, ka viņš nevar sasaukt draugus, dzert brīvdienās un braukt ar moci kopā ar bērnu, liek viņam bērnu mazāk mīlēt, neiecietīgam būt utt., tad tas nav diži normāls skatījums.+ un pareiz darija sieva kad izskiras !
23.07.2017 20:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nav ko teikt, tagad jau varbūt parastais strādnieks pie kaut kā šausmīgi vainīgs, kā pelna iztiku.. jēziņ. Es nesaku, ka šis konkrētais cilvēks tāds ir, bet nu in general... katrs strādā un pelna naudiņu, kā māk.. un ir vajadzīgi visa veida darboņi.
23.07.2017 20:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Viņš varbūt strādā garas stundas, kad vakaros ne alus, ne skrūvēšana prātā, to jau mēs nezinām. Bet kas tu esi, lai noteiktu, ka katru nedēļu nav jāskrūvē mocis? Nu tas ir viņa hobijs, sieviete konkrēti ierobežo līdz pēdējam, nedodot nekādu izvēles iespēju, ja grib satikt bērnu.
nu ja alus un h9bijs ir svarigas par miesigu bernu... tad neko lai lok alinus ar draugiem vien talak.
un jamacas tad ir kas jedzigs ka 5 diena nedela jaruka lai maizi nopelnitu pa 15 stundam...
23.07.2017 20:25 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Protams, bet varbūt tēvs labprāt piedalītos skolas lietās, pieskatītu arī brīvdienās, lai samainītu kādu nogali. Varbūt ir iespējams vienoties? :)
23.07.2017 20:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
viņš noliek malā, vienu un otru lietu noliek malā, kamēr, pašam negribot, varbūt paliek neiecietīgs pret bērnu.
un cik mate viena ikdienu velkos , katru sikumu noliek mala? ATKAL ZELO TIKAI VECI...NAAAABADZINS ALINU AR DRAUGIEM NEVAR PADZERT... stulbas sievietes.. ka tik veciem pakalu laizit.
kapec sievietei javar , kamer veci par idiotiem un emocionali nesatabiliem tiek padariti naudetajiem?
23.07.2017 20:23 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Viņš varbūt strādā garas stundas, kad vakaros ne alus, ne skrūvēšana prātā, to jau mēs nezinām. Bet kas tu esi, lai noteiktu, ka katru nedēļu nav jāskrūvē mocis? Nu tas ir viņa hobijs, sieviete konkrēti ierobežo līdz pēdējam, nedodot nekādu izvēles iespēju, ja grib satikt bērnu.
23.07.2017 20:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bērns ir bērns. Nedara viņš visu pats un jāseko taču daudz kam līdzi, tēvam turklāt laikam šajā gadījumā atkrīt visas ar skolu saistītās lietas. Ja tas, ka viņš nevar sasaukt draugus, dzert brīvdienās un braukt ar moci kopā ar bērnu, liek viņam bērnu mazāk mīlēt, neiecietīgam būt utt., tad tas nav diži normāls skatījums.
23.07.2017 20:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet visupirms jau viņš ir arī individuāla personība, kuram to aliņu gribas varbūt iedzert vai paskrūvēt to moci, moča skrūvēšana jau nav
to var darit darbdienu vakaros, un nav kattars brivdiena sjakruve vecs mocis un ar draugeliem ka tinim jalok alins....ne nu mazpilseta laikam jau ta vieniga izklaide....
23.07.2017 20:20 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu es mazliet saprotu Daen domu, 9 gadu vecumā bērns nav pieskatāms 24/7, pa dienu bērns ir skolā, uz pulciņiem pats noteikti iet, nekur viņu nevadā, ja tas ir tajā pašā mazajā ciemā, tātad pa dienu bērns ir skolā, māte dara kaut ko citu - strādā vai atpūšas, nezinu. Arī tēvs tajā laikā strādā, bet bērns ir pie mātes, tad, kad bērns ir pie viņa, tās ir vīrieša vienīgās brīvās dienas, protams, ar bērnu laiks jāpavada, bet visupirms jau viņš ir arī individuāla personība, kuram to aliņu gribas varbūt iedzert vai paskrūvēt to moci, moča skrūvēšana jau nav 10 minūtes, tas ir ilgāk, ok, to viņš noliek malā, vienu un otru lietu noliek malā, kamēr, pašam negribot, varbūt paliek neiecietīgs pret bērnu.
23.07.2017 20:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Darba dienās bērns pie mātes, kas tur tāds - no rīta uztaisa brokastis, bērns aiziet uz skolu (blakus, mazs ciems),

, brīvdienas bērns pavada ar tēvu. Māte tēvam uzstādīja visādus noteikumus, ja tu pieskati bērnu, alkoholu lietot nedrīkst, ar moci braukt nedrīkst - bīstami bērnam, draugi ciemos braukt nedrīkst - nepievērsīsies bērna pieskatīšanai, visu laiku jāvaktē bērns

tacu ja nopietni si izteikumi no it ka pieaugusa cilveka mutes mani sokee! Nu nopietni? Kad vide tad cilveks ikdien auzturas? Lasot iznak kaut kadi visi sociali nelabveligie draugi....
23.07.2017 20:15 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Lielākā daļa neplānoto bērnu ir pēc sen senā scenārija, ka vnk vīrietis gribēja seksu ar konkrēto sievieti, bet bērnus ar to sievieti negribēja un, kad viņa palika stāvoklī (nevis speciāli, bet kontracepcijas vaina vai izmantoja nedrošas metodes) un tad tomēr apjauta, kad dzīve mainīsies, būs jāuzņemas atbildība, iespējamas laulības, būs mazāk tusiņu, sieviete nešķiet vairāk pievilcīga, draugu runas kādas šausmas sagaidīs tālāk utml., tad jau labāk notīt makšķeri, tas nav mans bērns, lai pati ņemas, jo pati taču palika stāvoklī. Mēģina sev iestāstī, ka tas nav viņa bērns, gan jau viņai bijis cits. Visa dzīve taču būs saistīta ar to sievieti un bērnu. Vieglāk ir aizmukt un atrast jaunu meiteni ar kuru nebūtu šitādu bērnu problēmu un turpināt dzīvot savu bezatbildīgo dzīvi.
23.07.2017 20:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Par bērnu taču tāpat 24/7 esi atbildīga un visu jau nu nedari, daudz ko izmēģini, daudz ko salaid grīstē, kur vecākam jāvāc un jāmāca pēc tam. Pusdienas, apģērbs, skolas lietas, pulciņi, pasākumi skolā, projekti, viss, kas ir jādara. Šķietami normālas prasības no mātes puses, ne jau tāpat vien. :-)
23.07.2017 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits