Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kādēļ Tu nepieļautu iespēju, ka abiem pieteicās bērns, abiem, ko abu rīcības rezultātā, bet viņš vienmēr ieliek kobru atpakaļ un meklē jauno pelīti, kura negribēs pīkstēt pretī viņam, ja nu kas abiem gadās?

Nu mī un žē, ja tik briesmīgi neticētu, ko viņš man stāsta, tad ietu pie tās dāmas un noskaidrotu, kā tad īsti bija - bija izteicis vēlmi pēc bērniem vai nē. :D Bet nu visticamāk man apniktu, man riebj tādas drāmas dzīvē.
23.07.2017 17:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Daenerys1, tas ir tas pats, koks ar diviem galiem, kāpēc būtu jāpatur bērns, ko vīrietis tīši radījis, neko nesakot partnerei par to?
23.07.2017 17:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu, tak meitenes, netēlojat dumjas. Pārtrauc lietot hormonālo kontracepciju - tas būtu droši vien izplatītākais. Gan jau, ka ir arī gadījumi ar prezervatīvu pārduršanu utt.

Vīrietis var pats lietot arī metodes, ne tikai gaidīt uz sievieti un visa sagādāšanu uzticēt viņai, bet primārais jau būtu, nelīst vispār pie tāda cilvēka gultā. Arī pretēji, ja vīrietis sagrib bez kontracepcijas, nesaprotot, ko tas nozīmē. Vīrieši nav jāpataisa par idiotiem, kad izklaides beidzas, sākas dzīve un sekas.
Attiecībā uz vīrieša izvēli, protams, var skatīties pēc situācijas, bet tas man liktu domāt, ka vai nu vīrietis nejēdz izsargāties (tad mēs nebūtu kopā) vai nu sieviete viņu ir piečakarējusi, viltojot izsargāšanos (tad es būtu ar mieru apdomāt).

Kādēļ Tu nepieļautu iespēju, ka abiem pieteicās bērns, abiem, ko abu rīcības rezultātā, bet viņš vienmēr ieliek kobru atpakaļ un meklē jauno pelīti, kura negribēs pīkstēt pretī viņam, ja nu kas abiem gadās?
23.07.2017 17:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ir vēl ceturtais - piedzemdēt un atdot vīrietim, ne?

Starp citu, es tieši to gribēju pieminēt. Mūsdienu sabiedrībā, kur abiem dzimumiem ir vienādas iespējas veidot karjeru, pelnīt, precēties, šķirties, utt., ja jau sieviete no vīrieša pieprasa alimentus par negribētu bērnu, tad šim nosacījumam ir jādarbojas arī uz otru pusi, lai ir godīgi - ja sieviete grib veikt abortu, vīrietim tas viņai būtu jāaizliedz, ja viņš bērnu grib. Lai iznēsā, lai dzemdē, lai atdod vīrietim un maksā alimentus. A ko? Vai tad neredzēja, ar ko iesaistās dzimumsakaros, vai tad nezina, kā bērni rodas?
Un starp citu, jūs nezināt, kā būs jūsu attiecībās. Vīrietis jebkurā brīdī var "nolekt", pat, ja esat precējušies - izšķirties, aiziet pie citas, atteikties maksāt alimentus. Nu tad valsts maksās viņa vietā, bet fakts - kamēr neesat izaudzinājušas visu bērnus līdz pilngadīgai - jūs nezināt, kā būs.
23.07.2017 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu vispār, manuprāt, tā ir savādāka situācija no ētiskā skatu punkta

Tātad, ja vīrietis tavuprāt piečakarē sievieti, nemaksājot alimentus, tas ir neētiski un vispār briesmas 12 lpp garumā, ja sieviete piečakarē vīrieti, tad tā ir "savādāka situācija no ētiskā skatu punkta"? :D
23.07.2017 17:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu, bet tas tak ir skaidrs - izvilka vai neizvilka. Vai tad jāmin? Es jau iepriekš minēju, ka, ja izmanto pārtraukto metodi, bet vīrietis nolažo, tad tā ir viņa atbildība un uzskatāms, ka bērns ir gribēts no viņa puses.
TEV LABI ZINI26!!!!!!!!!! PARTRAUKTAIS NAV KONTRACEPCIJAS METODE CILVEK... NO TA RODAS IT BIEZI BERNI:-D
23.07.2017 17:18 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Nu, ko, māsas del izskiraties un no tāda dīvaiņa bernu saglabāt? :-O
http://cosmo.lv/forums/topic/202582-bralis-un-masa-iespejams-parak-tuvi/?sort=ASC&pnr=7
23.07.2017 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Vispār es mainīju savas domas - VAZEKTOMIJA un olvadu nosiešana būs mana turpmākā pārliecība šajā jautājumā. :D
23.07.2017 17:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu, tak meitenes, netēlojat dumjas. Pārtrauc lietot hormonālo kontracepciju - tas būtu droši vien izplatītākais. Gan jau, ka ir arī gadījumi ar prezervatīvu pārduršanu utt.

Nu vispār, manuprāt, tā ir savādāka situācija no ētiskā skatu punkta, bet teorijā, ja mīlējas, tad jārēķinās ar iespējamajām sekām. Bērns taču nav vainīgs pie vecāku problēmām.
23.07.2017 17:17 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
so.so, tātad, cik nav bijušas diskusijas, vīrietis grib bez, neko papildus nevajag lietot, jo viss būs kārtībā, viņš profiņš izvilkšanā. Kas te tad ''vainīgs''? Abi pēkšņi, jo piekrita šiem noteikumiem, vai tad jāpiedzemdē un jāatdod vīrietim, jo sieviete jau redz negribēja to bērnu un esot vīrieša kļūme? Pēc Taviem uzskatiem, tad sanāk otrais variants. Un neatbildēji, vai būtu kopā ar vīrieti, kurš izklaides seksa laikā ir sataisījis bērnus un pamet tos, jo redz negribējās?

Nu, pirmkārt, tādos gadījumos ir AK. Otrām kārtām, ja es bērnu negribētu, es bērnu nedzemdētu. Attiecībā uz vīrieša izvēli, protams, var skatīties pēc situācijas, bet tas man liktu domāt, ka vai nu vīrietis nejēdz izsargāties (tad mēs nebūtu kopā) vai nu sieviete viņu ir piečakarējusi, viltojot izsargāšanos (tad es būtu ar mieru apdomāt).
23.07.2017 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu, tak meitenes, netēlojat dumjas. Pārtrauc lietot hormonālo kontracepciju - tas būtu droši vien izplatītākais. Gan jau, ka ir arī gadījumi ar prezervatīvu pārduršanu utt.
vecim jamegna pasam pirkt prezdervativi, ja speigs tik daudz nopelnit. Vai VAZEKTOMIJA
23.07.2017 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniec, pri čom tur izvarošana? Izspļauj saujā un palaid attiecīgā vietā
velams pret veeju! Tacu vecsi eralsi slims, blakus d ziva sieviete a sis rauj saujaa spermu...fuuu:-D:-D
23.07.2017 17:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jeb jūs turpinat pastāvēt uz savu absurdo viedokli, ka divi pieauguši cilvēki nevar ne par ko vienoties - tobiš, ka abi apzināti dara visu, lai bērnu nebūtu ?

Pirmkārt, kur kas tāds ir minēts? Otrkārt, tas, ka norunā, ka bērnus nevēlās un izmanto kontracepciju, automātiski nenozīmē, ka kontracepcija 100% nostrādās (un pat, ja abi ļoti, ļoti vēlas un tur īkšķus seksa laikā).
23.07.2017 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Interesanti, ko jūs iesakiet gadījumam, kad sieviete apzināti, speciāli paliek stāvoklī, pretēji vīrieša gribai? Tā arī ir vīrieša "atbildība"?
Tas ir kā? Izvaro vīrieti un paliek stāvoklī?

Nu, tak meitenes, netēlojat dumjas. :) Pārtrauc lietot hormonālo kontracepciju - tas būtu droši vien izplatītākais. Gan jau, ka ir arī gadījumi ar prezervatīvu pārduršanu utt.
23.07.2017 17:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu, bet tas tak ir skaidrs - izvilka vai neizvilka. Vai tad jāmin? Es jau iepriekš minēju, ka, ja izmanto pārtraukto metodi, bet vīrietis nolažo, tad tā ir viņa atbildība un uzskatāms, ka bērns ir gribēts no viņa puses.

so.so, tātad, cik nav bijušas diskusijas, vīrietis grib bez, neko papildus nevajag lietot, jo viss būs kārtībā, viņš profiņš izvilkšanā. Kas te tad ''vainīgs''? Abi pēkšņi, jo piekrita šiem noteikumiem, vai tad jāpiedzemdē un jāatdod vīrietim, jo sieviete jau redz negribēja to bērnu un esot vīrieša kļūme? Pēc Taviem uzskatiem, tad sanāk otrais variants. Un neatbildēji, vai būtu kopā ar vīrieti, kurš izklaides seksa laikā ir sataisījis bērnus un pamet tos, jo redz negribējās?
23.07.2017 17:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Jeb jūs turpinat pastāvēt uz savu absurdo viedokli, ka divi pieauguši cilvēki nevar ne par ko vienoties - tobiš, ka abi apzināti dara visu, lai bērnu nebūtu ?
23.07.2017 17:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt šajā situācijā autorei ar ex vajadzētu kārtīgi no A-visu sīki un smalki izrunāt un vienoties par tālāko rīcību. Sapratu,ka autore bērnu grib paturēt un ex neko negrib zināt par to, un autorei par to nav iebildumu,tā ir viņas izvēle,bet manupraat alimentus gan vajadzētu pieprasīt, kādēļ tikai Sievietei vajadzētu uzņemties atbildību visu ?
23.07.2017 17:08 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
šī tēma jau sāk atgādināt kādu meksikāņu seriālu:-D:-D:-D
23.07.2017 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Arī pretēji, vīrietis pasaka, ka ''izvilka'', a meitene tagad stāvoklī. Un?

Nu, bet tas tak ir skaidrs - izvilka vai neizvilka. Vai tad jāmin? Es jau iepriekš minēju, ka, ja izmanto pārtraukto metodi, bet vīrietis nolažo, tad tā ir viņa atbildība un uzskatāms, ka bērns ir gribēts no viņa puses.
23.07.2017 17:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniec, pri čom tur izvarošana? Izspļauj saujā un palaid attiecīgā vietā. :D
23.07.2017 17:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits