Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
jāatkartojas - ļoti slikta kontracepcijas izvēle

Par kuru atbildība jāuzņemas tikai sievietei (t)
23.07.2017 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Bet, sievietes mīļās. :) Jūs tiešām katru, katru reizi, kad seksojat, vēlaties bērnu? Man grūti saprast to viedokli, ka sekss ir paredzēts tikai bērnu radīšanai.
Un es absolūti neatbalstu vīrieša aizlaišanos no attiecībām, kurās abi apsvēra, ka varbūt to bērnu tiešām gribētu. Tāpat, ja vīrietis izmanto pārtraukto, bet pats nepaspēj izvilkt, u.tml. situācijās. Bet, ja tiek atrunāts, ka bērns nav gribēts, izmantota kontracepcija, tomēr viena puse lemj citādi, tad tas ir vienpersonisks lēmums. Un es personīgi (!) savus lēmumus neuzkrautu citiem cilvēkiem.
23.07.2017 15:47 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Bet, sievietes mīļās. Jūs tiešām katru, katru reizi, kad seksojat, vēlaties bērnu? Man grūti saprast to viedokli, ka sekss ir paredzēts tikai bērnu radīšanai.

Neviena tādu viedokli te nav paudusi, bet gan uzsvērusi, ka vienmēr pastāv iespēja "iekrist". Un šāds gadījums ir abu atbildība.
Bet, ja tiek atrunāts, ka bērns nav gribēts, izmantota kontracepcija, tomēr viena puse lemj citādi, tad tas ir vienpersonisks lēmums. Un es personīgi (!) savus lēmumus neuzkrautu citiem cilvēkiem.

Tas nav vienpersonisks lēmums, jo aborts nav kontracepcija. To nevajag uztver par easy peasy variantu, ko sieviete noraida tik savas kaprīzes dēļ.
23.07.2017 15:51 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jūs tiešām katru, katru reizi, kad seksojat, vēlaties bērnu? Man grūti saprast to viedokli, ka sekss ir paredzēts tikai bērnu radīšanai.

Nu domāju, ka liela daļa saprot, ka kontracepcija nenozīmē 100% drošību (jā, pietiekami lielu procentu, bet ne 100%), līdz ar to teorijā, stājoties dzimumsakaros, jārēķinās, ka šis minimālais "neveiksmības" procents var notikt tieši ar konkrēto pāri, pat ja bērnus nevēlas. Tam nav nekāda sakara ar to, ka kāds uzskatītu, ka sekss ir tikai bērnu veidošanai, bet saprašana, ka šai izklaidei var būt konkrētas sekas.
23.07.2017 15:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atkartosos kapec vazektomju neizvelas viriesi? Kapec par kontracepciju jadoma tikai sievietei?
23.07.2017 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Manu dzīvi un manas attiecības jūs varat neanalizēt, šķiet, ka ar tām viss ir kārtībā. :) Manās attiecībās vīrietis ir tas, kurš bērnu grib vairāk, līdz ar to varbūt, jā, es spēju labāk saprast otru pusi, kura to bērnu negrib.
Mēs visi esam individualitātes, un mūsu dzīves modeļu izvēles ir atšķirīgas. Es nevēlētos piesiet sev kaut kādu vīrišķi, kurš negrib no manis bērnu, dzīvot gānot viņu par to, kāds viņš nelietis, un lai par to tagad maksā, kamēr vīrietis nodzeras un pēc tam bērnam viņš visu mūžu jāuztur. Apmēram tāds scenārijs man iznāca no jūsu piedāvātajiem risinājumiem.
Es uzskatu, ka ja autore vēlas bērnu, viņa viņu mīlēs, viņai būs citas veselīgas attiecības, bērnam patēvs un tur viss būs čiki. Nevajag mēģināt piespiest autori dzīvot nožēlojamu negāciju pilnu dzīvi tikai tāpēc lai kādam iluzori ieriebtu. Vēl jo vairāk tad, ja viņa ir pati spējīga bērnu uzturēt.
23.07.2017 15:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel daudz gadijumu pedeja laika kad vecaki dzer, izmisumms vai kas nezinu. Tacu komentaros 10% atbildubu pieprasa tikai ates, tas ka tevam po un sis ar dzer visiem vienalaga.
ta tam nav jabut! JAIZBEIDZ VISA VIENMER VAINOT TIKAI SIEVETES!
23.07.2017 15:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manu dzīvi un manas attiecības jūs varat neanalizēt, šķiet, ka ar tām viss ir kārtībā. Manās attiecībās vīrietis ir tas, kurš bērnu grib vairāk, līdz ar to varbūt, jā, es spēju labāk saprast otru pusi, kura to bērnu negrib.
Mēs visi esam individualitātes, un mūsu dzīves modeļu izvēles ir atšķirīgas. Es nevēlētos piesiet sev kaut kādu vīrišķi, kurš negrib no manis bērnu,
NAV ARI JAPIESIEN VAR palikt labi draugi un vecaki kopa nedzivojot. nezinaji?:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
23.07.2017 15:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
i. Nevajag mēģināt piespiest autori dzīvot nožēlojamu negāciju pilnu dzīvi tikai tāpēc lai kādam iluzori ieriebtu. Vēl jo vairāk tad, ja viņa ir pati spējīga bērnu uzturē
vispar jau saksim ar to ka dzimsanas aolieciba NAV JABUT SVITRINAI, JABUt tevam ! Un abiem jaiznemas atbildibu!
23.07.2017 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, diez vai gadījumā, kad sieviete tiesāsies, lai piedzītu uzturlīdzekļus bērnam, ko vīrietis nav gribējis, tur sanāks divi labi čomi.
23.07.2017 15:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tourniquet
Pēdējo teikumu pat nekomentēšu - esmu skaidri pamatojusi visus aspektus, lai cilvēks spētu uztvert.

Mhm, nav jau ko komentēt, jo pretrunas ir acīmredzamas.
Jā, neapliecina, jo abi ir pietiekoši gudri un izglītoti, un labi saprot, ka bērniņš var tāpat pieteikties un abiem būs pienākums par to mazo ķiparu rūpēties un gādāt.

Mūsdienās cilvēki ir pietiekoši gudri un izglītoti, lai saprastu, ka sekss kā līdzeklis bērna radīšanai un sekss izklaides pēc, ir divas dažādas lietas. Un ja pirmo piekopj cilvēki, kas tam ir gatavi, tad otro dara visi, kas vēlas. Pašreizējās situācijas sekas ir tādas, ka sievietes var atļauties gulēt ar ko pagadās, jo zina, ka uzturlīdzekļus piedzīs vienmēr (kaut no garantijas fonda) un bērnu uzaudzināt arī nav problēmu. Fine, lai tā būtu, bet tas nepadara jūsu argumentus attiecībā uz vīrieša "neapzināto piekrišanu" mazāk smieklīgus. :D
23.07.2017 16:00 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Nu, diez vai gadījumā, kad sieviete tiesāsies, lai piedzītu uzturlīdzekļus bērnam, ko vīrietis nav gribējis, tur sanāks divi labi čomi.

Kāda starpība, ar kādām sajūtām vīrietis maksās uzturlīdzekļus? Primāri, lai bērnam ir papildus nauda tā vajadzību apmierināšanai. Papildus pozitīvais aspekts - vīrietis tiek audzināts uzņemties atbildību par savu bērnu. Sabiedrība tiek pieradināta pie domas, ka bērnam ir divi vecāki, kas abi ir vienlīdz atbildīgi par mazo dvēseli. :)
23.07.2017 16:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu un ka nesanaks? Bernam nebus apkaunojums svitra dzimsanas aplieciba... un uzturlidzekli nderes kaut vai bakas konta uz berna varda krajot. Un zinu gadijumu kad pec tiesas gads pagaja tevs apdmajss un it biezi ar mazo satiekas, mil savu bernu... ari ta medz but!
23.07.2017 16:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jūsu argumentus attiecībā uz vīrieša "neapzināto piekrišanu" mazāk smieklīgus.
ja tev patik sekss ar visu kas kustas bruncos, VAZEKTOMIJA UN MIERS:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
23.07.2017 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tourniquet - bet tu saproti, ka viņš to bērnu NEGRIB? :) Tā poētiskā atbildība par mazo dvēseli būs tāda pati kā par līzinga televizoru. Nav izslēgts, ka laika gaitā domas mainīsies, bet sieviete tur maz ko var ietekmēt.
23.07.2017 16:04 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Mūsdienās cilvēki ir pietiekoši gudri un izglītoti, lai saprastu, ka sekss kā līdzeklis bērna radīšanai un sekss izklaides pēc, ir divas dažādas lietas. Un ja pirmo piekopj cilvēki, kas tam ir gatavi, tad otro dara visi, kas vēlas. Pašreizējās situācijas sekas ir tādas, ka sievietes var atļauties gulēt ar ko pagadās, jo zina, ka uzturlīdzekļus piedzīs vienmēr (kaut no garantijas fonda) un bērnu uzaudzināt arī nav problēmu. Fine, lai tā būtu, bet tas nepadara jūsu argumentus attiecībā uz vīrieša "neapzināto piekrišanu" mazāk smieklīgus

Sekss ir sekss, liecies mierā. Un, ja Tu uzskati,ka garantiju fonds dod pa trīsdesmit zelta stieņiem mēnesī un bērnu izaudzināt ir vienkārši, tad ar Tevi tiešām nav jēgas runāt, jo Tu nesaproti, cik daudz materiālu un nemateriālu ieguldījumu bērns prasa.
23.07.2017 16:04 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Tourniquet - bet tu saproti, ka viņš to bērnu NEGRIB? Tā poētiskā atbildība par mazo dvēseli būs tāda pati kā par līzinga televizoru. Nav izslēgts, ka laika gaitā domas mainīsies, bet sieviete tur maz ko var ietekmēt.

Viņš bērnu negrib, bet viņa bērns ēst grib, siltumā gulēt arī grib, studēt arī gribēs un viņam ir tiesības mantot tēta īpašumus, ar kādām tiesībām viņam to liegt? :-)
23.07.2017 16:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece
ja tev patik sekss ar visu kas kustas bruncos, VAZEKTOMIJA UN MIERS

Zin, ja tā padomā, tad labāks risinājums ir sekss ar sievieti, no kuras, sanākot bērnam, nekur nav jābēg, bet mierīgi var to audzināt kopā... ;-)
23.07.2017 16:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tourniquet - bet tu saproti, ka viņš to bērnu NEGRIB? Tā

ja tev patik sekss ar visu kas kustas bruncos, VAZEKTOMIJA UN MIERS
23.07.2017 16:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Zin, ja tā padomā, tad labāks risinājums ir sekss ar sievieti, no kuras, sanākot bērnam, nekur nav jābēg, bet mierīgi var to audzināt kopā...
:-D;-) ta vins ir... un na viemer bus blakus, ja teveja..gluzi ka tai banala dziesmaa vetras..;-)
23.07.2017 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits