Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Vienīgā īstā problēma jau šajā gadījumā, cik saprotu, ir nepareiza/neveiksmīga kontracepcijas izvēle.
Protams, nav pareizi, ka sekas (aborts/bērns) visvairāk ietekmē sievieti, bet fizioloģiju mēs īsti mainīt nevaram. Tomēr līdz ar to nāk arī lielākas tiesības, t.i. - izvēle. Vīrietim nav iespējams izvēlēties, vai viņš neplānoto bērnu grib vai negrib. Tāda ir sievietei. Arī pretējā gadījumā - ja vīrietis bērnu vēlētos, bet sieviete - nē, vīrietim tur nebūtu teikšanas. Arī likumiski autore var pieprasīt uzturlīdzekļus, ar to jau nav problēmu.
Kādēļ mēs audzinām sievietes vienmēr uzņemties atbildību par savu ģimeni

Šajā gadījumā tāpēc, ka sieviete šo ģimeni izvēlas.
23.07.2017 15:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Manuprāt, ja sieviete vienpersoniski izvēlas paturēt neplānotu bērnu (uz ko viņai ir tādas tiesības, jo tas ir viņas ķermenis), tad tas ir pielīdzināms mākslīgajai apaugļošanai, un vīrieti tajā nebūtu jāiesaista. Likumiski jau vienmēr ir tiesības pieprasīt alimentus un visu ko, bet es tā nedarītu, jo man tas nešķiet ētiski.

Ko es tikko izlasīju. Pieņemsim, friends with benefits variants, abi tikai izklaidējas, bet ups, piesakās bērns. Izsargājušies bija, bet fakts ir tāds. Vīrietis paceļ cepuri un soļo pie nākamās, kurai vēl nav bērnu uztaisījis, bet sieviete paliek ar iespēju veikt abortu, ar visām tā sekām nākotnē vai uzturēt vienai un aizmirst, ka vīrietis tur bija? Laikam tikai blakus stāvēja un pa gaisu radās bērns.
23.07.2017 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Luk tadas sieviets ja dzimst deli ari izaudzina bezatbildigu memmes delinu kas visu vainu savai nakamai partnerei jebkuros gadijumos uzkraus un mammite teiks ka pareiz vien ir... fuuu

Neizaudzina jau gan vienmēr. :) Es dzemdēšu bērnu, kad būšu optimāli pārliecināta par vīrieti sev blakus un mūsu abpusēju vēlmi audzināt kopīgu bērnu.
23.07.2017 15:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šajā gadījumā tāpēc, ka sieviete šo ģimeni izvēlas.

Bērnu, kas jau ir, nevar izvēlēties vai neizvēlēties, par to domā, liekoties gultā.
23.07.2017 15:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virietis var izmantot Masu kulackovu ja reiz nav gatavs vispar pieauguso dzivei! Tiesi tik vienkarsi.
Un vel viriesi ja aks saiztav viriesu, sieviete biezi vien lidis ara n adas bet nories ctu sievieti bet biksaino attaisnos jebkados apstaklos....ka jau mineju Lv 99% gadijumu atbildbu visur prasa vienmer tikai sievietei, un vinu norej pirmo... nabaga virietitis aizstavot ar idiotiskiem argumentiem !
23.07.2017 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pieņemsim, friends with benefits variants

Nu bet a priori friends with benefits gadījumā cilvēki taču neplāno un negrib bērnu, tāpēc izvēlas pietiekami drošu kontracepciju (kaut vai dubulto, ja ir paranoja). Es neticu, ka draugi sekso, domājot - aj, būs bērns, tas jau nekas, kaut kā izaudzināsim.
23.07.2017 15:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
eizaudzina jau gan vienmēr. Es dzemdēšu bērnu, kad būšu optimāli pārliecināta par vīrieti sev blakus un mūsu abpusēju vēlmi audzināt kopīgu bērnu.
:-D:-D:-D:-D:-D Sasmejos ku naiva esi... lauliba izirst ari pec 20 it gadu kopdzives un bierzi vien loti nekorekti un nesmuki, nav neka par ko but saja dzive 100% parliecinatam... tikai par t ka visi reiz mirsim!
ESI LAIPNI SVEICINATA REALITATE KO SAUC PAR...D Z I V I:-D;-)
23.07.2017 15:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
so.so, es minēju piemēru, kur arī ir abiem diviem jāuzņemas atbildība, citādi var darīt, kā rīdziniece saka. Kaut vai attiecības, klasiskas, bet bērnu negrib, ar visām divām paranojas metodēm tas notiek, kāpēc tad sieviete kļūst par vienīgo, kurai tagad visa dzīve jāpakārto šim lēmumam, kura nekad agrāk tāda nebūs, vienalga aborts vai bērna saglabāšana?
23.07.2017 15:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu bet a priori friends with benefits gadījumā cilvēki taču neplāno un negrib bērnu, tāpēc izvēlas pietiekami drošu kontracepciju (kaut vai dubulto, ja ir paranoja). Es neticu, ka draugi sekso, domājot - aj, būs bērns, tas jau nekas, kaut kā izaudzināsim.
KAD CILVEKS PLANO DIEVS SMEJAS...nav neka par ko ka jau teicu bus 100000% parlieciatam kur nu vel par seksa sekam...nav jalien gulta ja to nezn un ar to nerekinas.:-P
23.07.2017 15:34 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Protams, nav pareizi, ka sekas (aborts/bērns) visvairāk ietekmē sievieti, bet fizioloģiju mēs īsti mainīt nevaram. Tomēr līdz ar to nāk arī lielākas tiesības, t.i. - izvēle. Vīrietim nav iespējams izvēlēties, vai viņš neplānoto bērnu grib vai negrib. Tāda ir sievietei. Arī pretējā gadījumā - ja vīrietis bērnu vēlētos, bet sieviete - nē, vīrietim tur nebūtu teikšanas. Arī likumiski autore var pieprasīt uzturlīdzekļus, ar to jau nav problēmu.

Parunāsim par fizioloģiju? Kas to bēbi iesēj? Vai vīrietim tiešām nav izvēle, kur sēt to savu mantinieku un kur nē?
Šajā gadījumā tāpēc, ka sieviete šo ģimeni izvēlas.

Konkrēto vīrieti vai tāpēc, ka abortu neveica?
23.07.2017 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man grūti diskutēt, kad jūs tik histēriskas esat. :) Jums jau nav jāpiekrīt manam viedoklim. LR likumdošana taču nosaka, ka bērnam ir tiesības uz alimentiem, un autore tos droši var iet un pieprasīt. Kur problēma? Es tikai izklāstu savu viedokli.
23.07.2017 15:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja vurietis vispar nevelas bernus, VAZEKTOMIJA un miers!
23.07.2017 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, jāatkartojas - ļoti slikta kontracepcijas izvēle. :) Man kaut kā līdz 26 gadu vecumam ar vienu ilgstošu partneri nav gadījies neplānots bērns un neviena avārijas situācija. Bet autore šķiet ar diezgan saprātīgiem un pragmatiskiem uzskatiem, līdz ar ko domāju, ka viss tur būs ok. :)
23.07.2017 15:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kur problēma? Es tikai izklāstu savu viedokli.
:D bija te pat nesen vien akas kluedza savu viedoklis ka majdzivnieku ekad, nekadne pie kadamie apstakliemnevar laut iemidzinat, lai mokas tipa. Un pati isi pec tam tiesi to ari izdarija, ta ka NESPLAUJ AKA NO KUARS VARBUT VELAK DZERSI... ta parasti notiek ja sita klaiga...;-)
23.07.2017 15:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu, jāatkartojas - ļoti slikta kontracepcijas izvēle. Man kaut kā līdz 26 gadu vecumam ar vienu ilgstošu partneri nav gadījies neplānots bērns un neviena avārijas situācija. Bet autore šķiet ar diezgan saprātīgiem un pragmatiskiem uzskatiem, līdz ar ko domāju, ka viss tur būs ok.
tev it TIKAI 26....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
23.07.2017 15:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
so.so, nuu ja nevari pamatot savas domas līdz galam, tad neko. Neko tādu nekad nebiju lasījusi, žēl sievietes, kas tā domā. Vispār mums ir kaut kāds vīriešu žēlošanas kults, kur beigās sievietes paliek pliku pēcpusi, bet no citu kļūdām nemācās. Kaut Tev vienmēr nostrādātu trīskāršā kontracepcija!
un ja vurietis vispar nevelas bernus, VAZEKTOMIJA un miers!
Un rekur arī risinājums tādam ''vīrietim'', kurš joprojām ir bērna prātā un ''nejauši'' ieliek savu kobru, kur nevajag. Šim būtu gan jāpiekrīt, ne? :-)
23.07.2017 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Rīdziniece, nu es neveikšu eksperimentu, lai pārbaudītu, vai tuvāko desmit gadu laikā izvēlētā kontracepcija 100% strādās vai nē. Tev būs vien jāsamierinās ar manu pašreizējo pieredzi. :)
23.07.2017 15:40 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Man grūti diskutēt, kad jūs tik histēriskas esat. Jums jau nav jāpiekrīt manam viedoklim. LR likumdošana taču nosaka, ka bērnam ir tiesības uz alimentiem, un autore tos droši var iet un pieprasīt. Kur problēma? Es tikai izklāstu savu viedokli.

Uzturlīdzekļi? Tev šķiet, ka bērnam pietiek ar atmestiem eirikiem? Pārējais ir sievietes rūpes un pienākums? Ja godīgi, žēl, ka Tev kāds ir šādu domu radījis, šādu paraugu devis, ka to uzskati par normu. Novēlu Tev atrast labu vīrieti, kas parādīs pasauli no mazliet citas puses! :-)
23.07.2017 15:41 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tātad sanāk, ja divi cilvēki labrātīgā kārtā piekrīt iesaistīties seksuālās attiecībās, kontracepcija nenostrādā, tad sievietei pašai jātiek galā ar bērnu, ja viņa neizvēlas abortēt augli, jo
fizioloģiju mēs īsti mainīt nevaram
. Vīrietim nekāda atbildība nav jāuzņemas, jo viņš ir vīrietis un viņam nav bērns ne jāiznēsā, ne jādzemdē, līdz ar to viņam nav nekāda pienākuma par bērnu rūpēties tālāk.
Vīrietis var tikai sevi iepriecināt (saprot, ka grūtniecība var būt sekas, bet kāda starpība - viņš taču ir vīrietis, līdz ar to, viņam tikai atliek paziņot, ka viņš negrib bērnu un viss ir oki), bet sieviete pati ir vainīga un pašai vien ir jāuzņemās atbildība.
23.07.2017 15:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja viretis nevelas bernu, labak pirms sekso veic vazektmiju, tas mazak kaitigi ka aborts! Ta jau sieviets rij kimiju zales , spirale sievada lai neapgaulotos....ludzu risinajums. Ko, negribas calitim ne ? Nu tad muti cite un uznemas par sekam atbildibu!
23.07.2017 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits