Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

28 gadi

 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Sveikas!
Šīodienir mana 28 gadu dzimšanas diena!
] Neesmu izveidojusi ģimeni, nav attiecību, darbs nav saistīts ar jomu, kuru apgūstu, ir idejas startup uzņēmumam, bet nav nepieciešamā kapitāa. Mācos neklātienē Latvijā, strādāju izklaides industrijā ārzemēs, dzīvoju metropolēs, pagaidu mājokļos.
. Man nav nedz nekustamā īpašuma, nedz iekrājumu, augstāko izglītību vēl neesmu pabeigusi, jo nebiju līdz ši izlēmusi, kādā nozarē to iegūt. Tā kā nav darba pieredzes, izklaides industeija potenciālām patstāvīgām attiecībām ir apšaubāma..jūotos tā it kā būtu izaugusi no līdzšenējā dzīvesveida, bet neredzu iespēju to mainīt. Esmu mēģinājusi periodiski atgriezties LV, bet tā kā šeit īsti neviena nav..ja neskaira dažus ģimenes locekļus ir gtūti palikt pavisam, jo ir lielas kulturālās atšķirības, tomēr ir kaut kāda iekšēja vilkme atgriezties dzimtenē un dibināt ģimeni.
Kā Jūs rīkotos šajā situācijā?:'-(
19.07.2017 07:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Labi, ka ir cosmo, kur var ieskatīties un ieraudzīt tik smieklīgus tekstus :D
Pusmūžs viņai esot:D

Live fast, die young. ;-):-D
28.08.2017 22:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
29 gadi, viss tas pats, tikai neķeru kreņķi par to visu. Tev jau pusmūžs nodzīvots

:-D:-D:-D
Labi, ka ir cosmo, kur var ieskatīties un ieraudzīt tik smieklīgus tekstus:-D Pusmūžs viņai esot:-D
28.08.2017 22:35 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Cik ir tādu cilvēku, kā Marks?
Autore jau ir spērusi pirmo soli - apzinās, ka vēlas ko vairāk no dzīves, un ir problēma, kura jārisina. Daudzi nemaz nedomā par to un necenšas tiekties augstāk. Viņi dzīvo savas pelēkās dzīves, strādā fabrikā, cenšas uzturēt ģimeni un labākajā gadījumā nedēļas nogalē ar draugiem iedzer bamsli. :D Viņiem neko vairāk, šķiet, nevajag. Pat runāt ar viņiem šķiet bezjēdzīgi, jo sarunas rosās ap darbu, laikapstākļiem un sadzīves problēmām. Nav teikts, ka autore būs otrais Marks, bet ja cilvēka smadzeņu kapacitāte atļauj saprast, ka ir problēma un neesi mierā ar to, tad tas ir īstais ceļš uz risinājumu un man šķiet, ka autorei ir potenciāls sasniegt to, ko tautā sauc par laimi.
28.08.2017 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Labprāt ar Tevi parunātos, jo man ir ļoti līdzīgi. Drīz būs 28, bet neko tā īsti dzīvē neesmu sasniegusi, manuprāt.
Visu laiku šaudos apkārt pa pasauli, gribas Lv palikt, bet lieta tāda, ka īsti nevaru atrast darbu, kur būtu apmierināta ar algu. Un galvenais, ka gribu, lai patiktu tas, ko daru. Šeit vairāk ir sanākušas mazas haltūriņas ar promo darbiem, vai arī reklāmām, bet gribas stabilitāti, attiecības, ģimeni, mājas.
Bet es negribu, lai mani kāds uzturētu, patīk būt patstāvīgai.
Arī pati darbojos izklaides industrijā. Nesen atbraucu uz LV no Kipras.
Es pat īsti nezinu, varbūt man meklēt speciālista padomus,lai ieliek mani normālās sliedēs utt.
Ja vēlies, uzraksti man, papļāpāsim un varbūt kopā kko izdomāsim.' Jo visu laiku biju domājusi, ka es tāda viena uz pasaules :D
28.08.2017 20:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Zinu vairaakus cilveeks ari 30+ kas ir forsi sabiedriski ,straadaa fabrikaas utt dzen jokus un nekaada vaina! Jaaprot baudit dzive.
20.07.2017 13:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nevis domāt "ja es būtu tik gudra kā Liene, tad arī daudz sasniegtu", bet ņemt lietas savās rokās un iet studēt, lai arī gūtu zināšanas un varētu sasniegt to, kas tev svarīgs.

Tas jā, protams, par vēlu jau nav, ņemot vērā savas iespējas un raksturu. :-)
19.07.2017 22:48 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Duujaa, stāsts nav par Marku. Stāsts ir par to, ka ar savu domāšanu un neticību saviem spēkiem paši sevi ierobežojam.
Varbūt šis būs vieglāk saprotams piemērs - nevis domāt "ja es būtu tik gudra kā Liene, tad arī daudz sasniegtu", bet ņemt lietas savās rokās un iet studēt, lai arī gūtu zināšanas un varētu sasniegt to, kas tev svarīgs.
19.07.2017 22:27 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
28 gadi - tas nav daudz, vēl visu var paspēt.
Neesmu izveidojusi ģimeni, nav attiecību, darbs nav saistīts ar jomu, kuru apgūstu, ir idejas startup uzņēmumam, bet nav nepieciešamā kapitāa.

Nu un, vēl visu vari paspēt. Ja kāds jau ir "uztaisījis" sīkos, aprecējies, tad tas nenozīmē, ka Tev automātiski ir jādara tas pats. Dzīvo kā Tev patīk un dari ko Tev patīk. Un tiešām koncentrējies uz to kas Tev padodas, strādā un attīsties. Tu esi vēl pārāk jauna, lai "nokārtu" degunu.
19.07.2017 22:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sveicieni dzimšanas dienā!(l)
.
Un pievienojas it visā diskusijā paustajam viedoklim par to, ka nav ko bēdāt, ka Tev nav kaut kā, kas ir citiem. :) Tev ir kaut kas savs, īpašs un unikāls - atliek to tikai novērtēt sevī. ;) Ja visi būsim pēc viena parauga tēsti, būs pavisam garlaicīgi dzīvot šai vienādajā pasaulē - bet, par laimi, katrs esam kaut kas atšķirīgs, un līdz ar to interesants citiem, jo viņiem takš tā nav. ;)
.
Par krāsainu pasauli! (l)Priekā! (l)
19.07.2017 22:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Cik ir tādu cilvēku, kā Marks?
19.07.2017 22:01 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Pievienojos tām meitenēm, kas iesaka koncentrēties uz to, kas Tev ir, nevis to, kā Tev nav. Esmu droša, ka visiem "nav", ko minēji, pretī vari likt daudzus "ir". Koncentrējies uz savām stiprajām pusēm, īpašībām, rakstura iezīmēm, pozitīvo pieredzi, kas Tevi ir bagātinājusi kā cilvēku, un tad apdomā, ko vari iesākt ar to visu.
Ja vēlies vēl kādu piemēru - es ieguvu izglītību jomā, ar ko mana dzīve šobrīd nekādi nav saistīta. Daudzus gadus strādāju viesmīlībā un biju šausmās no domas, ka nekad nespēšu to mainīt un sākt strādāt "normālā" darbā. Bet neatlaidos, meklēju iespējas, pieteicos darbā jomā, kurā man nav nekādas pieredzes un zināšanu. Un arī tad vēl pagāja vairāki gadi, līdz kardināli nomainīju nozari un atkal visu sāku no nulles punkta - bez jebkādām zināšanām. Es tikai gribu pateikt/atgādināt to, ka nedrīkst sevi noniecināt un ka visas robežas Tavā prātā ir iedomātas. Personībai un attieksmei ir milzīga joma brīdī, kad vēlies mainīt savu dzīvi un esi tam gatava. Man personīgi pagāja 10 darba gadi, kamēr atradu darbu, kas tiešām aizrauj un iepriecina. Nekad nav par vēlu!
Viss ir galvā. Arī Marks Cukerbergs, dibinot Facebook jeb toreizējo Facemash, kas bija paredzēts tikai universitātes studentiem, sapņoja, cik forši būtu, ja kādreiz kāds savienotu visu pasauli, līdzīgi kā viņš savienoja studentus savā universitātē. Un tad vienā jaukā brīdī viņam pieleca, ka nav nepieciešams gaidīt uz kādu citu. Jo tas KĀDS vari būt tu pats.
Nepadodies! Un neuzkrauj sev uzreiz pārāk daudz. Sāc ar vienu soli, vienu darbību, kas varētu vest Tevi pretī tādai dzīvei, kādu vēlies.
19.07.2017 21:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ar mani ir slikti lidziga esmu can nedaudz jaunaaka,bet isti neko neesmu sagas dzive paveikusi bed tam Bernus nemaz neveelos. Karjeras Jonas ari viss nezinaams. Dzivoju sodienai in naudu dzivo patlaban. Riebjas tie cilveki kas saka lidz unraadam vecunaa jaaprecas jsdzemde utt
19.07.2017 21:01 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Ziņas tante, motīvācija katram pašam jāatrod un ceļš uz saviem mērķiem/sapņiem arī. Autorei jāieklausās sevī un jāsaprot ko pašai sirds vēlas. Bet tur nav vienādības zīme ar šo te , man jau 28 gadi un nekā vel nav. Tas atkarīgs ar ko Tu salīdzini, es domāju ka autorei ir ļoti daudz tikai vina nesaskata un nepriecājas par to, kas viņai ir.. bet uzskaita, ka nav augstākas izglītības, vīra bernu, īpašumu.. un tapec jūtas tik apjukusi. it kā tas viss automātiski garantē perfektu dzīvi.
.
Ja vien Tu padomātu cik cilvēku ar augstāko izglītību ir bezdarbnieki, cik daudzi dzīvo kopā , mazo bērnu dēļ utt.
19.07.2017 20:54 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Un cik ilgi priecāsies, ka Tev ir tās rokas, kājas, galva un veselība? Ir jābūt kādam piemēram, paraugam, kas iedvesmo un motivē tiekties uz augtāku.

Manuprāt, šeit ir jānošķir pateicība no motivācijas. Tās ir divas dažādas lietas. Vajag priecāties un pateikties par veselību ilgi - visu laiku. Cilvēki mūsdienās daudz ko uzskata par pašsaprotamu - ir un viss, ir labi.
19.07.2017 20:32 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vasaraszieds, es šoreiz nepiekrītu Tavai teorijai, jo tas, ka citiem iet sliktāk, nemotivē nekādīgi. Un cik ilgi priecāsies, ka Tev ir tās rokas, kājas, galva un veselība? Ir jābūt kādam piemēram, paraugam, kas iedvesmo un motivē tiekties uz augtāku. Ir viegli stāvēt vidū, skatīties uz leju un tur arī iesprūst.
Mana motivācija šobrīd ir tie cilvēki, kuri gadus 2 atpakaļ ir atraduši to savu lauciņu. Runājos, konsultējos ar viņiem, mācos no tiem, kas ir labāki. Tas tomēr nenozīmē, ka nenovertēju to, kas man JAU ir.
19.07.2017 20:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienmēr būs kāds kam ir labāk vai sliktāk... svarīgi ir tas - kā jūties Tu!
19.07.2017 19:15 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
1) Daudz laimes dzimšanas dienā! :)
2) Nekad, nekad sevi nesalīdzini ar citiem! Tam vienkārši nav pilnīgi nekādas jēgas, mēs nekad nebūsim vienādi, mēs nekad nezināsim, kā jūtas otrs.
3) Esi pateicīga par to, kas Tev ir. Ļoti piekrītu iepriekšējam komentāram, ka jābūt pateicīgai par veselību, tuvinieku veselību!
4) Nesaspringsti tik ļoti un nebaidies rīkoties, dzīve ir īsa un ja rīkosies saskaņā ar savu sirdi Tev nenāksies nožēlot savas izvēles!
19.07.2017 19:11 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Salīdzini sevi nevis ar rietumeiropieti vai kādu citu no augstāka plauktiņā. Paskaties un cilvēkiem kas smagi slimi, kas vāc naudu lai izglābtu tuvinieku dzīvību. . Salīdzini ar tiem un tad proecājies cik spēj, ka Tu esi vesels ar abām rokām, kājām, spējīgs strādāt un darīt visu citu un dzīvot! Latvijā cilvēki tik ļoti tendēti uz naudu un materiālajām vērtībām , ka tādēļ gatavi sabeigt savu dzīvi un sūdzēties nepārtraukti.
19.07.2017 18:52 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Priecājies ka nav kā man. Arī tāds pats vecums bet dzīve ir - darbs -> mājas -> darbs -> mājas. Nekad dzīvē neesmu bijis uz randiņu vai kaut sadevies rokās ar meiteni. Atnāku no darba mājās, pasēžu pie daķa biški un eju gulēt, tā ka iekrājumi man ir lieli ja salīdzina ar citiem tūdaliņiem, bet lai cik es strādātu man nekad nebūs tik daudz naudas cik nopelna vidējais rietumeiropietis.
19.07.2017 18:39 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Forši, ka kādai tā ir un patīk, es tādu dzīvi sev nemūžam negribētu, tas ir mans ļaunākais murgs.
19.07.2017 18:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits