Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

28 gadi

 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Sveikas!
Šīodienir mana 28 gadu dzimšanas diena!
] Neesmu izveidojusi ģimeni, nav attiecību, darbs nav saistīts ar jomu, kuru apgūstu, ir idejas startup uzņēmumam, bet nav nepieciešamā kapitāa. Mācos neklātienē Latvijā, strādāju izklaides industrijā ārzemēs, dzīvoju metropolēs, pagaidu mājokļos.
. Man nav nedz nekustamā īpašuma, nedz iekrājumu, augstāko izglītību vēl neesmu pabeigusi, jo nebiju līdz ši izlēmusi, kādā nozarē to iegūt. Tā kā nav darba pieredzes, izklaides industeija potenciālām patstāvīgām attiecībām ir apšaubāma..jūotos tā it kā būtu izaugusi no līdzšenējā dzīvesveida, bet neredzu iespēju to mainīt. Esmu mēģinājusi periodiski atgriezties LV, bet tā kā šeit īsti neviena nav..ja neskaira dažus ģimenes locekļus ir gtūti palikt pavisam, jo ir lielas kulturālās atšķirības, tomēr ir kaut kāda iekšēja vilkme atgriezties dzimtenē un dibināt ģimeni.
Kā Jūs rīkotos šajā situācijā?:'-(
19.07.2017 07:28 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Radās sajūta, ka Tu gribi dzīvot rāmjos, ko izveidojusi sabiedrība.
19.07.2017 07:38 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
daudz laimes dzimšanas dienā!
19.07.2017 08:12 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Daudz laimes dzimšanas dienā! (l)
Nebēdā,tā nav liela bēda. Viss kas labs nāk, lēni nāk. Neskrien ratiem pa priekšu. Viss Tev būs. Vēlāk nekā citiem - bet būs. Tapēc, kā saka - šņukuru augšā un tik uz priekšu ar pozitīvu skatu uz dzīvi. 8-):-P
Nevajag dzīvot rāmjos. Plūsti pa dzīvi uz priekšu, kā esi iesākusi, neiespringsti.
---
Radās sajūta, ka Tu gribi dzīvot rāmjos, ko izveidojusi sabiedrība.

+++++
19.07.2017 09:06 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Radās sajūta, ka Tu gribi dzīvot rāmjos, ko izveidojusi sabiedrība

Tas ir slikti? Miljoniem cilvēki dzīvo tradicionālu dzīves veidu un ir pilnīgi laimīgi.
19.07.2017 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Daudz laimes! :)
Eh, kā es Tevi saprotu.Man arī pēc mēneša paliks tik pat un jūtos līdzīgi.
Bet nu jau sāk iet uz labo pusi, sāku apjaust ko darīt. Eh, kā es ik pa laikam cepos un peros par to, ka nezinu ko iesākt, ar ko sākt u.t.t., bet jo vairāk es visu pētu un interesējos par pastāvošajām iespējām, jo arvien vairāk sāk palikt skaidrs ko un kā. Man gan šis viss karjeras jomā.
Veiksmi, galvu augšā un nepadodies!
Ja vēlies, vari man uzrakstīt vēstuli. Iespējams varēšu palīdzēt nomierināties un dot kādu padomu, jo izskatās, ka esi šī visa apjukuma sākumposmā, bet es jūtos tā, ka jau tuvojos apskaidrībai.
Lai jauka šī diena!
19.07.2017 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Miljoniem cilvēki dzīvo tradicionālu dzīves veidu un ir pilnīgi laimīgi.

Ļoti muļķīgs apgalvojums. Pirmkārt jau izteikties par miljoniem cilvēku, it kā viņus visus pazītu. Otrkārt, cilvēki valkā maskas. Un pat par tuvākajiem vari nenojaust kā viņi patiesībā jūtas. ;-)
19.07.2017 09:20 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Rūgts uz tiem 28! 8-) Novērtē to, ko jau esi sasniegusi, nevis to, kas tev vēl ir priekšā!
19.07.2017 09:22 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Ļoti muļķīgs apgalvojums. Pirmkārt jau izteikties par miljoniem cilvēku, it kā viņus visus pazītu. Otrkārt, cilvēki valkā maskas. Un pat par tuvākajiem vari nenojaust kā viņi patiesībā jūtas.

Bet pieņemt, ka visi valkā maskas un patiesībā grib būt cirkus mākslinieki vai ar vienu mugursomu apceļot DA Āziju ir totāli ok? Tāda pusaudža domāšana. Ņemot vērā cik miljardi dzīvo uz Zemes, tad, es tiešām esmu gatava apgalvot, ka miljoni ir laimīgi.
Nesaprotu kāpēc labais stils ir noniecināt izglītība 》darbs 》laulība 》bērni dzīvesveidu...
19.07.2017 10:05 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Ar šo jātiek galā un jāizmet no galvas domas par to citiem ir un man nē. Mācies nesalīdzināt jaunajā dzīves gadā un gan viss sakārtosies pamāzām. Būs attiecības, vajadzēs kāzas un bērnus un būs vēl daļa kas to bāzīs acīs. Un tā visu laiku.
Daudz laimes un lai izdodas justies laimīgai ar to kas Tev ir pašlaik un ar sevi! ;-)
19.07.2017 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Bet pieņemt, ka visi valkā maskas un patiesībā grib būt cirkus mākslinieki vai ar vienu mugursomu apceļot DA Āziju ir totāli ok? Tāda pusaudža domāšana. Ņemot vērā cik miljardi dzīvo uz Zemes, tad, es tiešām esmu gatava apgalvot, ka miljoni ir laimīgi.
Nesaprotu kāpēc labais stils ir noniecināt izglītība 》darbs 》laulība 》bērni dzīvesveidu...

Es neteicu, ka visi valkā maskas ;-)
Pusaudža domāšana ir Tev, ja vari apgalvot ko tādu, par miljoniem cilvēku. Cilvēka laime vispār ir stiepjams jēdziens.
Nesaprotu kāpēc labais stils ir noniecināt izglītība 》darbs 》laulība 》bērni dzīvesveidu...

Personīgi es to nenoniecinu. Man arī pa prātam ir tieši tāda ķēdīte.
19.07.2017 10:38 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Man 28 gados bija gandrīz identiska situācija, vienīgais bija augstāka izglītība un attiecības, bet karjeras zina svaidījos turpu šurpu un nezināju, ko iesākt! Tagad, divus gadus vēlāk man ir fors darbs( lai gan vēl joprojām šaubos vai tas ir tas, ko vēlos pasākt visu dzīvi) , iekrājumi, stabilitāte! Tev arī viss būs! No pieredzes saku, ka dzīve var manīties pa 180 grādiem burtiski dažu dienu laika! Un 28 gadi tiešām nav vecums, kad būtu jāuztraucas!
Daudz laimes dzimšanas diena!! :-)
19.07.2017 10:39 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Sveicieni dzimšanas dienā! :)
Kā es saprotu šīs tavas izjūtas. Liekas, ka līdz šim vecumam jau daudz maz jābūt sakārtotam pamatam dzīvē. Bet nekā no tā nav, un sākas panika.
Man šajā vecumā viss sāka brukt. Ap 25 gadiem likās, ka nu viss beidozt ir sasniegts un sakārtots - bija attiecības, dzīvoklis, izglītība, karjera. Likās, nu super, esmu iekārtojusies.
Bet 28 gados tas viss pilnībā sabruka. Attiecības izjuka. Zaudēju mājas. Sapratu, ka darbs man riebjas un vispār tā visa joma, ko izstudēju, nav tā, ko es gribu darīt. Biju pilnīgi sagrauta, iežmiegtu asti kājstarpē atgriezos vecāku mājās bez nekā.
Tā ir briesmīga sajūta, ka taviem vienaudžiem viss ir, vīri, sievas, bērni, mājas, nauda, karjera, bet tev nekā nav. Liekas wtf ko tu vispār esi līdz šim darījusi? Pa kuru laiku visi visu paspēja, bet tu neko?
Bet nu laiks ir pagājis vairāki gadi. Un tikai pēc 30 gadiem es satiku vīrieti un mēs apprecējāmies. Nopirkām savas mājas. Sāku nodarboties ar biznesu, kas man patīk. Un pamazām dzīve sakārtojas.
Ko es ar to gribēju teikt, ka dzīve ir viļveidīga. Vienu brīdi tev varbūt viss, bet otru brīdi nekā. Tas, ka līdz kaut kādai vecuma robežai nav sasniegts iecerētais, nenozīmē, ka tas nenotiks vēlāk. Bet arī tam nevajag pieķerties, jo vēl pēc laika arī tas var izzust un var nākties sākt cīnīties no jauna.
Veiksmi ;)
19.07.2017 11:08 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Nu, ko lai saku man nav augstākās izglītības.
Bet, ir biznesa plāns. Taisos to izstrādāt bez izglītības.
19.07.2017 12:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Diezgan daudzi patiesi, manuprāt, valkā maskas. Nemaz tik daudz cilvēku laimīgi nejūtas.
Un laime nav atkarīga no tā,vai būsi cirkus mākslinieks vai ģimenes tēvs ar daudz bērniem. Abi var justies kā laimīgi, tā nelaimīgi.
19.07.2017 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
KAĶIS, tieši tā.
Man 28 gados bija gandrīz identiska situācija, vienīgais bija augstāka izglītība un attiecības, bet karjeras zina svaidījos turpu šurpu un nezināju, ko iesākt!

Nu tieši, tieši kā man šobrīd.
Laikam ir kāda 28 gadnieku krīze :-D
Bet es jūtu ka NĀK..
19.07.2017 12:47 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Paldies Jums par uzmindinrinājumu un motivāciju :-):-):-)
19.07.2017 13:15 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nesaprotu kāpēc labais stils ir noniecināt izglītība 》darbs 》laulība 》bērni dzīvesveidu.

Nav runa par noniecināšanu. Taču daudzi šādu dzīvesveidu pasludina par vienīgo pareizo, un tas gan ir muļķīgi darīts.
19.07.2017 13:24 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nesaprotu kāpēc labais stils ir noniecināt izglītība 》darbs 》laulība 》bērni dzīvesveidu.

Tas tomēr ir optimālais virziens. Neviens neuzspiež kādu no komponentiem.
19.07.2017 13:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Priecīgu 29īto :)
Ja sirds brēc pēc mājām - brauc! Tu neesi maza veca ņuņņa bez nekā. Darba pieredze, dzīves pieredze tak Tev ir :)
Esmu tepat uz vietas stipri līdzīgā situācijā, sapratusi, ka mana tā jau nesen izvēlētā karjera par ko tā priecājos, bija kļūda un liekas, ka nu ir pēdējais moments ko mainīt, lai ne tikai stāvētu stabili uz savām kājām, bet arī spētu iet uz priekšu, jo kaut kādi mērķi un vēlmes taču ir :)
Arī biju prom, atgriezos un tikai tad sapratu, cik smags bija tas akmens, kurš no sirds novēlās.
28 nav apokalipses sākums un tas (mūsdienās) arī nav pārpasaulīgs vecums. Man joprojām ir papilnam mūsu vienaudžu apkārt, kuri ir tādi paši apmaldījušies un draugu, kuri vēl kripatiņu vecāki nolemj sākt otrreiz - visu no jauna :) Lai izdodas! :)
19.07.2017 13:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sirsnīgi sveicieni dzimšanas dienā!!
Manuprāt, nav vērts raizēties par to, ka noteiktā vecumā neesi apmierināta ar saviem sasniegumiem.. toties jauki būtu izdomāt rīcības plānu, lai pēc gadiem 10 nebūtu tā pati dziesma :) Mierinājumam.. arī man 28 gados karjeras lauciņà tik vien bija kā diploms kabatā ..bet dzīvē viss mainās ;)
19.07.2017 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits