Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maxima, pircēju apkalpošana, preces

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Sveikas.
Šodien mazajā piemājas Maximā notika neliels incidents.
Pirms manis rindā stāvēja 2 sievietes. Vienai bija diezgan normāls preču daudzums, otrai tikai avīze. Pienāca mana rinda, samaksāju, sāku kravāt savas preces un sapratu, ka manas maizes nav (tā kā man nebija īpaši daudz produktu, tad uzreiz to pamanīju). Jautāju pārdevējai, kur tad palika mana maize, uz ko saņēmu atbildi, ka viņa neko nezina, atbild tikai par kasi. Tas, kas notiek ar precēs vēlāk ir mana atbildība un man jābūt uzmanīgākai un jāseko saviem produktiem. (Kā vienlaicīgi skatīties makā un kas notiek ar precēm man nav ne jausmas, bet gan jau, ka var)
Nu ok, skaidrs, ka manu maizi pievāca kāda no sievietēm, kas bija pirms manis. Un nav jau īpaši žēl to eiro, bet sāku domāt, ka jau sen pamanīju, ka pārdevējas nereti sakrauj viena pircēja pirkumus uz otra, ka tik ātrāk apkalpotu utt.
Vai tas vispār ir pareizi, ka sāk slidināt nākošā pircēja pirkumus, ja iepriešējais vēl nav savācis savējos? Vienkārši , cik novēroju , piemēram, UK pircējs netiek apkalpots, kamēr iepriekšējais nav savācis visus savus pirkumus no tās saiņošanas zonas. Tāpēc bieži vien tur ir papildus cilvēki, kuri palīdz salikt pirkumus maisos utt. Jūsu domas ?
05.07.2017 19:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Aizgāju šodien uz veikalu, protams nekas tāds,bet savā ziņā uzskatu,ka tā ir pircēju krāpšana. Runāju par veikalu mego, pirmām kārtām, akcijas avīzē redzēju pagājušo nedēļu akcija 1+1 saldējums magnum mini saldējumu kaste pa 5.89€ , cik reizes gāju ,ne reizi neredzēju,ka tur būtu tāda akcija, labi pirmajā dienā varbūt vēl akcijas cena nebija vēl uzlikta,bet visu pagājušo nedēļu ne miņas no tās akcijas un šodien aizgāju uz veikalu un opā, skatos stāv uzlīmeta akcijas cena uz saldējumu,bet labākais,ka apakšā ir uzrakstīts ka akcija ilgst no 3.07-9.07, vakar vakarā gāju uz to pašu veikalu un tā akcijas cena vēl joprojām nebija,bet šodien ir,kaut akcija beigusies:-D. Vispār ļoti bieži esmu manījusi,ka viņi ne visas akcijas izliek,kaut akcijas avīzē ir uz to produktu akcija.
Šodien ar parlapoju akcijas avīzi, redzu jaunums uz akciju, alma dip mērce , a protams plauktā stāv bez akcijas, pajautāju vai šai precei nav akcija uz ko nelaipni atbildēja, ja nav uzlikta ,tad nav, pateicu,ka avīzē ir , atbildēja, ka viņi neko nezin (t),manuprāt īsti godīgi tas nav.:-)
10.07.2017 15:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja kas tāds gadās es pieklājīgi aizrādu, bet ja nesaprot vienkārši aizeju prom.

Zīle, aizej bez precēm? Var jau paņemt jaunas, bet nezinu gan, kur tik traki sviež viņas.
08.07.2017 15:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Par to preču mešanu.
Ja kas tāds gadās es pieklājīgi aizrādu, bet ja nesaprot vienkārši aizeju prom.
08.07.2017 06:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Cik es esmu pirkusies, parasti tādus sīkumus kā šokolādes batoniņš,košļājamo gumiju man uzliek uZ apmales kur stāv tas trauciņš naudai un nekas nepazūd

Tā bijis, kad pērku tikai to vienu lietu, bet kad vairāk, tad citreiz ''noslēpj'' kaut kur un mājās attopies, ka nav. :D
Bet sekoju līdzi cenām, arī mantām, ja kāds blakus bakstās, it īpaši mazie bērni, kas ar kājām uzkāpj uz tām apmalēm, kuri domāti, lai noliktu maisu, un tad krāmējās pa visurieni. Tāpat salieku vispirms smagākās preces, tad trauslākas, lai ērtāk beigās salikt maisā.
06.07.2017 22:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man tieši ir gadījies aizmirst kādu preci, ko kasiere, labu gribēdama, lai nesaspiežas šokolādes batoniņš vai košlene kaut kur it kā neiekrīt, piemēram, ir paturējusi pie sevi tur malā, aiz aparāta, kur ar karti norēķināties. Vienkārši nepamani, ka nepieliek pie visa kopā.

Cik es esmu pirkusies, parasti tādus sīkumus kā šokolādes batoniņš,košļājamo gumiju man uzliek uZ apmales kur stāv tas trauciņš naudai un nekas nepazūd:-)
06.07.2017 22:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man tieši ir gadījies aizmirst kādu preci, ko kasiere, labu gribēdama, lai nesaspiežas šokolādes batoniņš vai košlene kaut kur it kā neiekrīt, piemēram, ir paturējusi pie sevi tur malā, aiz aparāta, kur ar karti norēķināties. Vienkārši nepamani, ka nepieliek pie visa kopā.
06.07.2017 22:00 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Pagrūti iedomāties kādā vietā veikalam jābūt kur uz to tendēta tauta apgrozītos, urlandija?
06.07.2017 21:16 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Nu ne jau kasieri ir pie visa vainīgi vienmēr un visur.
Esmu strādājusi Maximā jau labu laiku atpakaļ, cilvēki nāk uz veikalu un kasierus uzskata par lietu uz kuras izgāzt dusmas. Piekasīgi, nelaipni, krāpnieciski, izsmejoši. Mani cilvēki ir atļāvušies izsmiet, apsaukāties..
Daudz reižu ir bijis, kad pēc tam vnk piedzeros līdz komai. Jo nervi, nervi.
Pati vien esi vainīga, ka nepieskati mantas. Un kasieres vaina arī.
06.07.2017 20:47 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Es parasti daru kà Sognare minēja, kā preci noskenēt lieku maisā.
Samaksāju un aši prom no veikala. Ja divatā tad viens
Stāv pie kases, otrs jau gaida produktus ko noskenē un liek maisā.
06.07.2017 15:57 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
To, ka preces met, krāmē virsū iepriekšējā pircēja precēm, esmu pieredzējusi tikai Maxima veikalos. Rimi kasieres ļoti veikli prot izmantot atdalošu koka sētu un katra nākamā pircēja preces tiek savā nodalījumā. Ja iepērkos viena, tad pēc noskaņojuma, reizēm krāmēju maisos uzreiz, reizēm sagaidu, kad visu noskenē, samaksāju un dodos krāmēt preces maisos. Ja uz veikalu dodamies ar vīru, tad vīrs krāmē maisos, kamēr es sekoju līdzi ko kasiere noskenē, jo reti, bet arī Rimi ir bijis, kad prece tiek ievadīta divas-trīs reizes. Vai, piem., gurķi, tomāti tiek iesisti par lielāku (nesezonā, kad Latvijas ir dārgāki un citu valstu dārzeņi lētāki) summu.
-
Mani vairāk pārsteidz jaunākās tendences, kur aiz visiem maniem iepirkumiem tiek pielikti sveši iepirkumi, nenoliekot to kociņu, kasiere jau skenē visu pēc kārtas, es tik attopos, ka neesmu neko tādu ņēmusi, saku, lai rēķina nost, kasiere to izdara un atstāj uz letes, visbiežāk tie cilvēki vēl nesagaidot kad samaksāšu aiziet prom. Šādi bija puisis kurš bija uzlicis sulas pudeli un kaut kādus našķus, ejot dusmīgs man garam vēl pateica, vai man bija tik grūti samaksāt! :-O(t) Tagad vienmēr nolieku kociņu un kā vanags skatos, vai nav sveši produkti piestellēti.
06.07.2017 15:52 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Zviedrijā veikalos pie kases, gan pārdevēja gan pircējs laipni sasveicinājas, un mierīgi skenē preci un nākamo apkalpo tikai tad kad prece ir paņemta un neviens nestāv un nelamajas aiz muguras. Arī apsargi smaida,sasveicinas,nevis lūr tā itkā tu nāc apzagties.:-D
06.07.2017 15:32 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Laikam esmu losene, jo gadījies nostāties pie ātrās kases ar vairāk kā 5 precēm. Viņi visu laiku tās kases maina, vienu dienu normālā, nākamajā jau kāda īpašā. Vispār mani sāk kaitināt tās kases- ar bērniem, ar kartēm, citreiz strādā visas speciālās un viena parastā.
06.07.2017 14:19 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Lasu un domāju.. ka man laikam dzīvē pietiek citu problēmu, jo nav laika uztraukties par cilvēku rīcību pie kases. Es izkrāmēju savus produktus, kasiere tos noskenē, es samaksāju un tad krāmēju maisos. Ne speciāli steidzos, ne vilcinos. Piekritīšu, ka pārdevējas nav īpaši saudzīgas pret precēm, bet nu nesit jau arī.
Vienīgā lieta, kas man tiešām besī, ka LOHI NESAPROT, KAS IR ĀTRĀ KASE. Ja līdz 5 precēm, tad līdz 5 precēm, nevis piebrauc ar ratiem un sāk krāmēt tonnu ēdiena. Tas gan man besī :D
06.07.2017 14:02 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
(t), bet sarkani maisi gan tikai rimi :-D
06.07.2017 13:54 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
jaa, jaaa, piparene, nu taa liidz galam nepaardomati sabuuveets. Atceros, kaa briiniijos, ko nu skataas manaa virzienaa, it kaa veikalu buutu apzagusi. Iepirkumu ratini jau ir, bet nav iegaajies ar tiem doties liidz mashiinai. Nu un noteikti jautri izskatiijaas, kaa es centos apmales pievareet 8-)
06.07.2017 13:51 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ja nenotiktu šmaukšanās pie kases utt., tad es arī uzreiz liktu maisā, daudz reizes akcijas preces pie kases vairāk nav akcijas utml., nevar neskatīties ko iesit kasiere, nafig man jāmaksā par to, labāk tad to preci atstāšu veikalā, nevis sitīs neprecīzas cenas. Ta kā cilvēkiem ir maz naudas, tāpēc neviens negrib lieku eiro pārmaksāt. Es vienmēr sekoju līdzi, jo zinu cik kas maksā, kādas akcijas preces esmu paņēmusi un nepērku tik daudz preču, lai neizsekotu līdzi.
06.07.2017 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Madonna ar ložmetēju
haha pie mana RImi vienmēr nobrīnos par apmalēm, ar ratiem var iet tikai pa braucamo daļu, jo uz gājēju daļas nevar ne uzbraukt, ne nobraukt :D
06.07.2017 13:42 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Katraa valstii ir cita veida kultuura, ka un kur tiek ievietotas preces peec iepirksanaas. Iepeerkos, izlieku preces uz lentes, kasiere noskenee, salieku atpakal ratos un dodos ar ratiem uz mashiinu. Un tad sev veelamaa tempa vai nu sakaartoju mashiinaa pa somaam (vienmer ir auduma maisini) vai vnk ielaadeeju bagaazhniekaa.
Vienreiz shitaa izbraucu ar ratiem no veikala Latvijaa :-D diemzheel ar ratiem iebraukt atpakal, lai tos noparkotu, bija sarezhiigiti izbuuveeto slieksnu deel (t)
06.07.2017 13:35 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
gandrīz katram latvietim mājās ir maiss pilns ar maisiņiem. :D es tos maisus izmantoju miskastei.
parasti eju uz pašapkalpošanās kasēm, ja veikalā tādu nav, tad esmu tas cilvēks, kas gaida kad varēs samaksāt un pēc tam lieku maisā.
06.07.2017 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Tā kā cenšos iepirkties reizi nedēļā ar pilniem ratiem, tad arī esmu pasākusi jau laicīgi krāmēt maisos kamēr kasiere skaita.
Bet kopumā katrs var pie kases uzvesties, kā grib, nevis skrējienā. Ja gribēšu, tad veģētēšu un tad lēni sakrāmēšu visu, nedomājot,, ko aiz manis padomās. Moš es veikalā izbaudu vientulību un atpūšos...?
06.07.2017 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits