Maxima, pircēju apkalpošana, preces

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Sveikas.
Šodien mazajā piemājas Maximā notika neliels incidents.
Pirms manis rindā stāvēja 2 sievietes. Vienai bija diezgan normāls preču daudzums, otrai tikai avīze. Pienāca mana rinda, samaksāju, sāku kravāt savas preces un sapratu, ka manas maizes nav (tā kā man nebija īpaši daudz produktu, tad uzreiz to pamanīju). Jautāju pārdevējai, kur tad palika mana maize, uz ko saņēmu atbildi, ka viņa neko nezina, atbild tikai par kasi. Tas, kas notiek ar precēs vēlāk ir mana atbildība un man jābūt uzmanīgākai un jāseko saviem produktiem. (Kā vienlaicīgi skatīties makā un kas notiek ar precēm man nav ne jausmas, bet gan jau, ka var)
Nu ok, skaidrs, ka manu maizi pievāca kāda no sievietēm, kas bija pirms manis. Un nav jau īpaši žēl to eiro, bet sāku domāt, ka jau sen pamanīju, ka pārdevējas nereti sakrauj viena pircēja pirkumus uz otra, ka tik ātrāk apkalpotu utt.
Vai tas vispār ir pareizi, ka sāk slidināt nākošā pircēja pirkumus, ja iepriešējais vēl nav savācis savējos? Vienkārši , cik novēroju , piemēram, UK pircējs netiek apkalpots, kamēr iepriekšējais nav savācis visus savus pirkumus no tās saiņošanas zonas. Tāpēc bieži vien tur ir papildus cilvēki, kuri palīdz salikt pirkumus maisos utt. Jūsu domas ?
05.07.2017 19:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja kas tāds gadās es pieklājīgi aizrādu, bet ja nesaprot vienkārši aizeju prom.

Zīle, aizej bez precēm? Var jau paņemt jaunas, bet nezinu gan, kur tik traki sviež viņas.
08.07.2017 15:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Aizgāju šodien uz veikalu, protams nekas tāds,bet savā ziņā uzskatu,ka tā ir pircēju krāpšana. Runāju par veikalu mego, pirmām kārtām, akcijas avīzē redzēju pagājušo nedēļu akcija 1+1 saldējums magnum mini saldējumu kaste pa 5.89€ , cik reizes gāju ,ne reizi neredzēju,ka tur būtu tāda akcija, labi pirmajā dienā varbūt vēl akcijas cena nebija vēl uzlikta,bet visu pagājušo nedēļu ne miņas no tās akcijas un šodien aizgāju uz veikalu un opā, skatos stāv uzlīmeta akcijas cena uz saldējumu,bet labākais,ka apakšā ir uzrakstīts ka akcija ilgst no 3.07-9.07, vakar vakarā gāju uz to pašu veikalu un tā akcijas cena vēl joprojām nebija,bet šodien ir,kaut akcija beigusies:-D. Vispār ļoti bieži esmu manījusi,ka viņi ne visas akcijas izliek,kaut akcijas avīzē ir uz to produktu akcija.
Šodien ar parlapoju akcijas avīzi, redzu jaunums uz akciju, alma dip mērce , a protams plauktā stāv bez akcijas, pajautāju vai šai precei nav akcija uz ko nelaipni atbildēja, ja nav uzlikta ,tad nav, pateicu,ka avīzē ir , atbildēja, ka viņi neko nezin (t),manuprāt īsti godīgi tas nav.:-)
10.07.2017 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits