Maxima, pircēju apkalpošana, preces

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Sveikas.
Šodien mazajā piemājas Maximā notika neliels incidents.
Pirms manis rindā stāvēja 2 sievietes. Vienai bija diezgan normāls preču daudzums, otrai tikai avīze. Pienāca mana rinda, samaksāju, sāku kravāt savas preces un sapratu, ka manas maizes nav (tā kā man nebija īpaši daudz produktu, tad uzreiz to pamanīju). Jautāju pārdevējai, kur tad palika mana maize, uz ko saņēmu atbildi, ka viņa neko nezina, atbild tikai par kasi. Tas, kas notiek ar precēs vēlāk ir mana atbildība un man jābūt uzmanīgākai un jāseko saviem produktiem. (Kā vienlaicīgi skatīties makā un kas notiek ar precēm man nav ne jausmas, bet gan jau, ka var)
Nu ok, skaidrs, ka manu maizi pievāca kāda no sievietēm, kas bija pirms manis. Un nav jau īpaši žēl to eiro, bet sāku domāt, ka jau sen pamanīju, ka pārdevējas nereti sakrauj viena pircēja pirkumus uz otra, ka tik ātrāk apkalpotu utt.
Vai tas vispār ir pareizi, ka sāk slidināt nākošā pircēja pirkumus, ja iepriešējais vēl nav savācis savējos? Vienkārši , cik novēroju , piemēram, UK pircējs netiek apkalpots, kamēr iepriekšējais nav savācis visus savus pirkumus no tās saiņošanas zonas. Tāpēc bieži vien tur ir papildus cilvēki, kuri palīdz salikt pirkumus maisos utt. Jūsu domas ?
05.07.2017 19:26 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Pašam jāskatās un jāskatās arī otram pircējam, lai neieliek svešu preci maisiņā. Man gan vienreiz bija gadījums, ka fiksi vajadzēja telefonam austiņas, iegāju maximā. Pirms manis kasē maksāja divas pusaudzes. Pienāk mana kārta, austiņas noskenē, aizslidina tālāk, es samaksāju un skatos - kases galā austiņu nav. Man tāds wtf, kur palika. Pārdevēja arī apjukusi. Divas jaunkundzes jau fiksi bija aiztinušās (t) Nu neticu, ka netīšām paņēmās.
05.07.2017 21:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Manas preces parasti nemet un neslidina speciāli līdz beigām virsū otram, ja kāds ir aizkavējies. Visa rinda nevar gaidīt, kad kāda tante rūpīgi beidzot sakraus savu preci no viena maisa puses uz otru, tad tomēr uz somu. Mierīgi nostājos blakus, paņemu savas un dodos. Citur pircējs savas preces sāk likt maisos jau pirms maksāšanas vai dara to tādos tempos, lai minimāli traucētu nākamajam.
05.07.2017 21:59 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Daži pircēji ir tik lēni, ka viņus varētu pēc nāves sūtīt. Atceros vienu tantuku Rimi, kas sviesta paciņas ņēma, salīdzināja, pirms likšanas maisiņā sakārtoja tā, lai virsraksti ir vienā virzienā. Man vieglāk ir pieskatīt savas preces nekā gaidīt, kad čammas izčammāsies ar savu preču sakraušanu maisiņā.
Sky nav rindu un ir tie cilvēki, kas tavā vietā saliek preces maisiņā, ja gribas tādu servisu, jābrauc uz Sky. Neesmu novērojusi, ka ārzemēs mazos mikrorajonu veikalos kāds iespringtu uz superaugstu apkalpošanas kvalitāti.
05.07.2017 23:08 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
? Arī preču licēji redzēti...
05.07.2017 23:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un, jā, pie mums arī daudzi uzreiz krauj maisā preces. Es arī.
Tiesi ta! Psai ta atrak. Riebjas veikali.
Es piemēram daru tā, paņēmu maisiņu nolieku pirms visām precēm ,tad kad maisiņu izsita caur kasi, paņēmu maisu un katru preci,ko jau caur kasi izsita ,lieku uzreiz maisā. Maisā visi produkti slikti, un tad samaksāju ,paņemu maisu un eju prom. identiski es daru, viss maisa, samaksjau , tad ceku makaa noteikti un viss. Atri vienkarsi, un jaa daru to loti atri visu.
05.07.2017 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2660
Reģ: 29.01.2009
Austiņas, skaidrs, nejauši nepaņemsi, bet ja tā ir maize, mierīgi var kļūdīties. Biežu jau krāmēju autopilotā, pēc iespējas ātrāk, lai atbrīvotu vietu. Citreiz, kad ar vīru iepērkamies, katrs grozā esam salikuši savas preces, tad arī varu nodomāt, ka tā maize ir bijusi viņa izvēle.
06.07.2017 00:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es ne skatos makā, ne gaidu, kad visas manas preces būs letes galā. Rindā stāvot, izvelku kartes un nolieku maisiņu kā pirmo, krāmēju ātri iekšā - ā, jā, rindā stāvot, piedomāju arī pie preču novietojuma (smagākās un cietākās kā pirmās, vieglākās un trauslās kā pēdējās, lai ir maisā augšā). Rimi paspēju arī pieskatīt cenas un atlaides, vienlaicīgi krāmējot preces maisā, jo tur kasēs tieši pretī pircējam ir novietoti milzīgi ekrāni. Jāatzīst, ka tādu efektivitāti iemācījos pēc tam, kad "karstajās" stundās mani pirkumi tika brutāli sajaukti ar iepriekšējā vai nākamā pircēja pirkumiem, un vajadzēja rakņāties starp cita cilvēka precēm, lai izķeksētu savējās.
06.07.2017 00:06 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Mhm. Es arī piefiksēju, ka nekur citur uz pasaules cilvēki tik sapņaini negaida, kamēr visas preces noskenē, pirms sākt krāmēt maisiņā kā Latvijā.

ASV, piemēram, pat cilvēki sapņaini gaida kamēr pārdevēja arī maisiņos saliek preces, vai pat apiet apkārt un tad iepirkuma ratos visus maisus saliek, pa to laiku skatās griestos vai baksta telefonu un tikai tad samaksā. Saprotams, ja cilvēks gados, un ir pašsaprotami palīdzēt. Uz svētku dienām mēdz gan būt palīgi, kuri palīdz pārdevējai preces likt maisos.
-
Es jau uz letes salieku produktus tādā secībā kādā likšu līdzi paņemtajā iepirkumu somā. Un uzreiz kā preci noskanē lieku somā.
-
Es gan zinu arī sievieti, kura steidzoties veikalā ir paķērusi kāda cita pirkumu un mājās brīnijusies, no kurienes alkohols uzradies :-D
06.07.2017 06:48 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
Ai, man besī gan lēnie divplākšņi, gan tie,kas paķer visu nemaz nedomājot.
06.07.2017 09:10 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es jau uz letes salieku produktus tādā secībā kādā likšu līdzi paņemtajā iepirkumu somā. Un uzreiz kā preci noskanē lieku somā.

+++
Un ja pircējam pirms manis daudz pirkumi, pat svītru kodus pagriežu uz augšu :D :D :D
06.07.2017 09:13 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Es piemēram daru tā, paņēmu maisiņu nolieku pirms visām precēm ,tad kad maisiņu izsita caur kasi, paņēmu maisu un katru preci,ko jau caur kasi izsita ,lieku uzreiz maisā. Maisā visi produkti slikti, un tad samaksāju ,paņemu maisu un eju prom

Daru tieši tāpat!
06.07.2017 09:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kādreiz tie pirkumu licēji bija populāri , bet man viņi besīja , vienkārši , meta visu kopā vienā maisā , bet man ir sava sistēma kā viss smuki jāsaliek , lai nesaspiežas.
Es esmu netīšām nospērusi citu produktus un arī man kāds ir ko paņēmis , aplauziens mājās protama , bet nu uzskatu to par savu problēmu ne veikala .
06.07.2017 09:32 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Tām, kas uzreiz liek pirkumus maisā, jūs neskataties kādu cenu kasē izsit? Maximā krāpj, jāseko tam visu laiku līdz. Nevaru iedomāties kā apvienot abas darbības un pat neesmu redzējusi, ka kāds tā dara, tikai tad, ja iepērkas divatā. Pirkumus gan pievaktēju, ja pirms manis čamma.
06.07.2017 10:02 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Jā, man kaut kā liekas, ka pircēji Latvijā pie kases nevis kaut ko kūko un sapņo, bet skatās līdzi, vai cenas izsit tā, kā rādīja cenu zīme plauktā. It sevišķi jau Maxima. Un arī es nespēju gan krāmēt, gan uzmanīt cenas, lai cik lielā monitorā tās nebūtu man redzamas.
Un jā, tieši Maxima man gadās kasieres, kuras nez kāpēc negrib izmantot sadalītājkoku pirkumiem, jo parasti jau ir tā, ka kamēr izsit vienam, otrs ir salicis visu maisos.
06.07.2017 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Ja neapkalpotu pirms iepriekšējais nav savācis, ta pamēģini sagaidīt manu savākšanos, pērkot 2-4 preces esu lēnāka par 3 (vismaz) cilvēkiem, kuriem ir pilns maisiņš ar precēm, aizrādīšana neliktu man ātrāk pakustēties
06.07.2017 11:30 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vispirms sekoju līdzi preču cenai monitorā, tad samaksāju un tad krāmēju maisiņā. Un man vienalga, ka kāds streso aizmugurē.
06.07.2017 12:05 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sky nav rindu un ir tie cilvēki, kas tavā vietā saliek preces maisiņā, ja gribas tādu servisu, jābrauc uz Sky

Protams,ka Sky nebūs rindas,jo tur viss ir daudz dārgāks kā citos veikalos,bet nesmu manījusi,ka būtu cilvēks,kas saliek preces. Nezinu kā citos Sky, bet kas atrodas netālu no manīm, nekas tāds nav. Bet smieklīgi liekas,ka nesmu manījusi mazos groziņus,tikai lielie rati vai vidējie uz riteņiem:-D
06.07.2017 12:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Daudz maz, jau ir atkarīgs no pašas kasieres, man ir gadījies ,ka kasiere preces met virsū uz iepriekšējā pircēja precēm,vēl šķiet speciāli aizlidinot,bet ir tādas,kas viegli paslidina,noliek, lai var preci mierīgi paņemt un ielikt maisā.
06.07.2017 12:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Daru tāpat kā Artemzija! Bet ok, lēna divplāksne neesmu un kalnus nepērku, samaksāju un ātri salieku visu.
Izlasot šo diskusiju, izbrīnījos, cik daudzas uzreiz krāmē maisos.. jo nekad neesmu redzējusi veikalos cilvēkus tā darām, iespējams, nebiju piefiksējusi. Būs jāpavēro :D
06.07.2017 12:41 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Atceros vienu tantuku Rimi, kas sviesta paciņas ņēma, salīdzināja, pirms likšanas maisiņā sakārtoja tā, lai virsraksti ir vienā virzienā
.
Šis vēl nav traki, man reiz priekšā rindā stāvēja tantuks,kas katrai precei bija uz lapiņas uzrakstījusi cenas,ko salika groziņā un tad gandrīz vai pa katru preci jautāja, a kāpēc tāda cena,man uz lapiņas ir tāda cena. Goda vārds, pusstundu stāvēju aiz viņas,kamēr tika galā pārdevēja ar tantiņu.:-D
06.07.2017 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits