Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāāāā no viņas var tikt vaļā??

 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Sveikas!
Karoč, baigais vāks! Noteikti nerakstītu šeit par tik delikātu problēmu, ja nevēlētos dzirdēt Jūsu viedokli. Un rakstīšu šeit tieši un saprotami, laikam jau mana kautrēšanās robeža ir kaut kur aizbēgusi. (s)
Mani jau mēnesi moka šajā forumā bieži diskutētā piena sēne. Tā ir viena briesmīga padarīšana. Domāju, ka pēc MR tas beigsies, bet nē, hops tā ir atpakaļ. Pēc MR trīs dienas vispār bija interesanti, man niezēja un radīja diskomfortu tikai dupša gals (varbūt man tā tikai likās pēc sajūtām un patiesībā niezēja neizārstētā piena sēne TUR), bet jau aptuveni pēc nedēļas bija klāt šī te lieta.
Esmu atteikusies no seksa jau 2 nedēļas, jo tur apakšā vienkārši viss ir sarkans un sāpošs. Paaaaldies Dievam, mans draugs ir saprotošs un tagad ir aizbraucis uz kādu laiku projām (varu ārstēties). Bet mani uztrauc tieši tas fakts, ka tur viss tik ilgi ir sarkans un ejot liekas, ka tur lejā būtu kaut kāds smilšpapīrs. Pie ārsta biju, nepalīdz ne smēre, ne svecītes. Izlietoju svecītes, izdalījumi mazinājās, bet nieze palika un tagad biedē tā sūrstošā, niezošā sajūta dupša rajonā, bet vēdera izeja ir normāla.
Mans jautājums Jums - vai tas ir normāli, ja tur tik ilgi viss sāp un ir sarkans? Ir sarkans gan pie ieejas, gan lūpu iekšpusē. Es nezinu ko darīt, jo kā jau minēju, divas nedēļas nekas nav bijis un nav nekādu uzlabojumu. Baigi negribas triekt to naudu pie ārstiem, bet ko citu darīt? Cik ilgi Jūs esat ārstējušās ar šo problēmu un vai Jums arī tā lieta ir bijusi sāpoša, sūrtoša un sarkana? :-/
Paldies!:-|
05.07.2017 16:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.09.2017
Nizoral nav tikai šampūns!
Nebūtu pieredze - neieteiktu.
08.09.2017 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka tas ir vienkārši dermatīts - kad ir apsārtusi, sāpīga āda. Palīdz bēbīšu smēre Sudocream, kas izveido aizsargslāni un pēc pāris dienām āda pamazām sadzīst. Jebkurā gadījumā, smēre nekaitīga un nekādu papildu kairinājumu neradīs. Pamēģini!
08.09.2017 10:43 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.09.2013
Jā! Tu vēl iesaki, lai TO vietu pamazgā ar Head&Shoulders, nu kur tik nejēdzīgus ieteikumus var sniegt! Nizoral sastāvā ir pretsēnīšu vielas, bet ne jau tas ir paredzēts lietošanai TUR. Ja grib vēl vairāk mikrovidi tur sačakarēt, tad to var darīt :D
08.09.2017 09:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.09.2017
Sveika.
Pamēģini katru dienu, minimums 2x apmazgāt visas šīs vietas ar Nizoral, pietiks ar zirnīši lielumu produkta . Mazgājoties ar pirkstu ievadi saputoto Nizoralu arī tur, bet ne dziļi.
Ar dvieli nosusinies, un izmanto kādu eļļiņu (dabīgu, bet noteikti ne zīdaiņu eļļas), es izmantoju Stenders ar kuru visu iesmērē, jo eļļa neitralizēs vidi, kura Tev rada diskomfortu.
Zinu, ka var lietot arī kādu propolisa ziedi, bet pati neesmu mēģinājusi.
Un veļu mazgā ar ļoti saudzīgiem līdzekļiem ādai.
Tas nebūs ātri, bet jau pēc dienas, divām jutīsies labāk:-)
08.09.2017 07:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Sveikas, vēlreiz!
Esmu izmisumā, domāju, ka turpināšu šo diskusiju, netaisīšu jaunu.
Varbūt kādai liekas smieklīgi, bet man jau tās sāk palikt mocības.
Kopš mana pēdējā ieraksta šeit biju 3 reizes pie proktologa. Pirmajās divās reizēs viņš man izrakstīja smēres, kuras atkal nepalīdzēja un trešajā reizē bija rektoskopija - pateica, ka zarnās viss ir labi, anālajā kanālā ir ļoti mazas papilomas, bet tām nevajadzētu izraisīt tādas problēmas, kas ir man. Rektoskopiju viņš veica ar tādu trubiņu, nebija televizora, tāpēc nezinu kā viņš redzēja kas man tur darās.
Jau trīs mēnešus mokos ar niezi anālās atveres vidū pēc vēdera izejas. Tas taču nav normāli, esmu izsmērējusies visādas smēres, gan recepšu, gan bezrecepšu, nekas nepalīdz. Un ja kādreiz gadās pašķidrāks vēders, tad tur pilnīgi sāp, kož, sūrst un ir nepatīkami.
Proktologs teica - jādzīvo ar šīm sajūtām, jo man tur nekā slikta nav. Viss ir labi. Ieteica, ka var aiziet pie dermatologa, bet nu ko viņš darīs? Atkal man izrakstīs kārtējo smēri?
Ko Jūs darītu manā vietā?
31.08.2017 15:48 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Undiniite Paldies, pirmdien apzvanīšos :)
29.07.2017 22:33 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Pie hemoroīdiem var arī nebūt nieze, tikai diskomforts. Iesaku proktoloģi Baibu Putniņu. Pieņem gan Aiwa klīnikā, gan centrā u.c., ļoti forša daktere!
29.07.2017 22:10 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Mnemo Man nesagādā problēmas vizīte pie proktologa-vīrieša un droši vien pie proktoloģēm-sievietēm jāgaida garākā rindā, bet man tas galīgi neder šajā gadījumā, par cik problēma ir akūta un uz nerviem krītoša. Bet pirms es biju pie Dūmiņa, apsvēru arī variantu par Gorkušu-Melnbārdi, apzvanījos, bet pieejamais laiks bija tikai septembra sākums.
29.07.2017 21:51 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Ja negribi pie vīrieša, aizej pie Ingas Gorkušas-Melbārdes. Jauna, feina daktere, arī ķirurgs-proktologs. Mana kursabiedrene, studiju laikā bija ļoti centīga un nopietni visam piegāja.
29.07.2017 21:43 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Profesore es biju pie Dūmiņa Arsā, par cik vispār grūti bija saņemties, tad viņš mani nomierināja un visa vizīte bija patīkamā (cik nu tā var būt) gaisotnē. Pēc atsauksmēm viņš ir labs proktologs-ķirurgs, tāpēc izvēlējos viņu. Paldies, apsvēršu šo domu! :)
29.07.2017 21:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ietu vēlreiz pie proktologa, prasītu nosūtījumu uz rektoskopiju.

Piekrītu šim.
29.07.2017 21:00 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Vēlreiz pie proktologa, bet pie cita.
29.07.2017 21:00 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Varbūt vēl ir kāds viedoklis/ieteikums?
29.07.2017 20:53 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Ietu vēlreiz pie proktologa, prasītu nosūtījumu uz rektoskopiju.
29.07.2017 19:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Sveiki vēlreiz!
-
Esmu tuvu izmisumam, bet šoreiz mana bēda nebūs par piena sēni, jo paldies Dievam viņa ir pazudusi, bet gan par otru problēmu, kuru minēju šīs diskusijas sākumā.
-
Īsi un kodolīgi - man jau kā divus mēnešus nemazinās diskomforts, dedzināšana, nieze anālās atveres apvidū. Tā ir viena briesmīga lieta, jo ikdienā tiek pavadīta ejot uz darbu, veikalu u.tt, un ir nenormāls diskomforts gan sēžot darbā, gan vienkārši ejot pa ielu.
-
Biju ikgadējā vizītē pie ginekologa, pastāstīju arī par šo problēmu. Viņa paskatījās un teica, ka neko tādu neredzot.
-
Biju arī pie proktologa, viņš mani pārbaudīja, paskatījās un teica, ka nekas baigi traks nav, tikai pie anālās atveres ir tādas kā plaisiņas un minēja, ka arī varētu būt sēne, izrakstīja TROVOCART ziedi. ** Atgādināšu, ka pirms proktologa vizītes biju izmēginājusi kādas 3-4 smēres un neviena nepalīdzēja. Tad nu cerēju, ka TROVOCART palīdzēs, jo kā proktologs teica, tad tas ir diezgan spēcīgs medikaments un var lietot tikai divas nedēļas. Pirmajās divās dienās likās, ka palīdzēja, bet tagad nu ir pagājusi nedēļa un saprotu, ka nekas nepalīdz. Un pēdējās dienās jūtu, ka ziede vēl vairāk visu sakairina, tāpēc nesmērēju. Es viņam prasīju, ko man darīt ja nepalīdz? Uz ko viņš atbildēja: "Es domāju, ka šai ziedei vajadzētu palīdzēt, bet ja nepalīdz, tad jāiet vai nu pie dermatologa vai jātaisa rektoskopija, jo varbūt kaut kas ir zarnās." Es īsti nezinu kā ar to rektoskopiju, jo kā jau ārstam teicu, man nav problēmas ar vēdera izeju un viss ir labi, tikai pēc vēdera izejas nākošās stundas ir milzīgs diskomforts tur tur.
-
Lieta ir tāda, ka esmu pusotru mēnesi esmu iztērējusi baigās summas, tāpēc es pat nezinu kurš solis būtu pareizākais, jo man ko dermotologs izdarīs? Izrakstīs man kārtējo smēri, kura man nepalīdzēs? Es tiešām esmu apjukusi un piekususi no šī visa.
-
Ko Jūs darītu manā vietā? Ietu vēlreiz pie proktologa, pastāstītu bēdu un teiktu, lai nosūta uz rektoskopiju vai ietu pie dermotologa?
-
Paldies par padomiem!
29.07.2017 19:07 |
 
Reitings 133
Reģ: 25.06.2012
anlele
Pie hemoroīdiem ne vienmer ir asiņaina vēdera izeja, mēdz būt tikai nieze.
06.07.2017 14:08 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Antibiotikas pilnīgi noteikti var būt par iemeslu tam, ka ir piena sēne. Obligāti jāiet pie ārsta un pēc antibiotiku kursa obligāti jālieto probiotiķi - gan iekšķīgi, gan vagināli lietojamas kapsulas mikroflorai.
06.07.2017 01:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Noteikti dodies ie ārsta, jo īsti neizklausās pēc sēnes
05.07.2017 22:06 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.07.2017
Clotrimazolum smēri smērēju, nepalīdzēja! (Abās vietās) Lasīju, ka pie hemoroīdiem ir asiņaina vēdera izeja un sāpes pie nokārtošanās, bet man nekas tāds nav. Ir tikai diskomforts, nieze pēc nokārtošanās. Pa nakti vispār viss ir kārtībā, liekas, ka nav nekādu problēmu, bet kā no rīta sāku staigāt, tad viss notiekās. Rītdien pierakstīšos pie proktologa, bet droši vien arī būs garas rindas.
05.07.2017 21:14 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
ja anālā atvere ne tikai niez, bet sūrst vai ir diskomforts nokārtojoties, tad man gan gribas minēt, ka te izklausās pēc problēmas ar hemoroīdiem, kam līdzi nākusi baktēriju savairošanos no/ap anālo atveri, kas aizceļojuši uz dzimumorgāniem, noteikti vajag kādu līdzekli sēnīšu infekcijas ārstēšanai. elementārākais pirms tiek pie ārsta ir smērēt ar Clotrimazolum vai Travogen, bet Travogens laikam ir recepšu medikaments. Clotrimazolum lieto arī piena sēnes ārstēšanai, tāpēc ar šo līdzekli vari nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu 8-) un ļoti izklausās, ka te vajag proktologu nevis ginekologu!
05.07.2017 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!