Feministes pret sievietēm

 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
http://www.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/664965-ep_mudina_mazinat_gandriz_40_lielo_starpibu_starp_viriesu_un_sieviesu_pensijam
Tad nu tvnet.lv ir jauns feminisma sasnieguma raksts. Par sieviešu pensiju nevienlīdzību...
Lasīsim starp rindiņām. Sievietei nevajag pavadīt laiku ar savu bērnu, karjera un nauda ir svarīgāka. Piedāvā ņemt aprūpes kredītu, lai var strādāt. Elastīgākus darba grafikus, lai var maksimāli strādāt...
Šis pensiju raksts ļoti līdzīgs algu propagandai...
Ko tad feministes vēlas noniecināt ģimenes lomu, iznīcināt tēva un mātes tēlus, padarīt ģimeni bezpersonisku. Jo starp tām sievietēm, kurām ir mazākas pensijas visticamāk ir liela daļa ar 2 vai vairāk bērniem, vīru un lielu ģimeni. Bet tās kurām ir lielās pensijas visticamāk ir vecmeitas...
Lai kā arī šī sociālā inženierija censtos panākt, viens ir skaidrs feministes ienīst parastās sievietes.
Un to pierāda pētījumi, sievietes ir laimīgas pavadot vairāk laiku ar savu ģimeni un bērnu. Pieaugot sieviešu nodarbinātībai un ekonomiskajai vienlīdzībai ir ievērojam krities viņu laimes līmenis...
Tātad gala jautājums laiks ar savu bērnu un ģimeni vai lielāka pensija, labāka karjera un lai aukle audzina tos bērnus?
15.06.2017 00:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tu kaut 1 reizi konkrēti pēc būtības atbildi uz jautājumiem, ko es Tev uzdevu. Ja nespēj, tad diskusiju var beigt...

Es jau 5x atbildēju.
15.06.2017 13:40 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Es jau 5x atbildēju.

Tiešām, davai paskatīsimies uz tavām atbildēm. :D
-
Duujaa: Vīriešu strādāšana nav augstāk mērāma kā sieviešu darbs.
Jautājums: 1. Parādi man kurā vietā, darot vienu un to pašu, vīrieša darbs tiek novērtēts augstāk?
-
Duujaa: Caloo, kāpēc tu domā, ka ir pieņemami, ka cieš sievietes pensija, bet vīrietim zaudējumu te nebūs?
Jautājumi: 2. Tieši kāpēc sievietei jāpalielina pensija par nestrādāšanas laiku (BK tur neieskaita)?
3. Cik ilgu laiku varēs nestrādāt?
4. No kādiem līdzekļiem to finansēt?
5. Kādas tam būs sekas?
-
Duujaa: Caloo, ne par risināšanas ceļiem ir runa, mums nav jāprāto (jāfantazē) dažādi paņēmieni, kā to varētu vai nevarētu paveikt. Par faktu kā tādu, ka vīrietim nekas nemainās, sievietei mainās.
Jautājums: Tu tā arī neesi nodefinējusi kur tieši ir netaisnība salīdzinot ar vīrieti. Beidz runāt riņķī un apkārt, bet uzraksti konkrēti - 6. ko dara viens, ko dara otrs, ko upurē viens, ko upurē otrs, kā veidojas netaisnība.
-
Duujaa:Lai izaudzinātu bērnus, cieš sievietes nauda pensijai, nākotnei, dzīvei, iztikai, tik tālu būtu jāsaprot.
Jautājumi: Pēdējo reizi - 7. kurš Tev aizliedz pēc BK (vai kaut uzreiz pēc dzemdībām) iet strādāt kā vīrietim, darīt to ko dara vīrietis un priecāties par lielo pensiju, kamēr vīrietis rūpēsies par bērniem?
8. Ja Tev ir tāda izvēle un iespēja, tad par kādu netaisnību Tu runā?
-
Tava ģeniālā atbilde uz visu augstāk rakstīto: Caloo, vīrietis pensijai neko nezaudē, sieviete zaudē, jo ''normālas sievietes prioritāte būs bērns'' - īsumā.
-
Es Tev vienu un to pašu jautāju 3 dažādos veidos, un pretī saņēmu bezsakaru. Tev ir iespēja tagad atbildēt, ja vien Tu spēj...
15.06.2017 14:01 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
nu gan jums te pa nopietni diskusija aizgājusi. tikai ar argumentiem ir kā ir.
15.06.2017 14:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Gvi, es gan tā, gan šitā, bet Duujas argumenti ir slepeni (kā parasti). :D Nu kā lai saprot cilvēku... :)
15.06.2017 14:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, kāpēc automātiski pieņem, ka tev bija argumenti un atbildēji uz maniem jautājumiem. Garo palagu vēlāk, vakarā, ja tiešām mana doma nav saprotama.
15.06.2017 14:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa, es pirmkārt mēģinu saprast uz kā balstās tava pārliecība. Es gribu, man vajag, nav taisnīgi - nav argumenti. Gaidu tavu argumentēto palagu. :)
15.06.2017 14:32 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Piekritu tev Bellucci, kad saki - "no sava aspekta"(tava, un katram sava), tikmēr kamēr tas arī attiecas tikai uz saviem aspektiem, proti ja nav likumiska saistība ar kopējiem, abpusējiem aspektiem, loģiski tikmēr var domāt vien par saviem aspektiem primāri, bet nu tas atkal saistās ar to cik liela daļa stipri vēlas būt tā it kā saisīti ne piesaisīti ne gluži atrauti, vai arī tiešām saistīti...
15.06.2017 14:34 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Piezimējot vel klāt izšķirošu apstākli, kam tā skaitās tīri formalitāte vai arī atbildība un kas vairāk!
15.06.2017 14:58 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Bellucci
es nerakstu, ka valstij janodrosina noteikts dzives limenis visiem. bet tikai sievietem, tam, kas razo valsts turpinajumu, proti- nakamos nodoklu maksatajus, kas iztures valsts iekartu. tas, kuras izvelas nerazot, lai strada.

Izklausās jau skaisti, bet tagad paskatīsimies uz to, kad ir ģimenes, kas sadzemdē pa 10 bērniem un pēc tam bļauj, ka nevar viņus nodrošināt un prasa valsts un sabiedrības palīdzību. Piemērs-Varakļānu ģimene http://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/mes-neesam-vainigi-ka-nevaram-iztikt-devinu-bernu-gimene-no-varaklaniem-sauc-paliga/
Tad vai ir normāli dzemdēt tik daudz bērnus, vēl pie tam, ka viņi automātiski paliek par nelabvēlīgo ģimeņu bērniem, kur vairākumā neizaugs par pienācīgiem nodokļu maksātājiem, bet redz ka Tev kā māmiņai vismaz būs liela pensija.
15.06.2017 14:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nesaprotu, par ko jūs strīdaties. Caloo sievietes jau tagad dzemdē mazāk bērnu, tā ta gan jau turpināsies, ja nepaliks vēl sliktāk, un tad, kad būtu laiks iet penijā, visdrīzāk nebūs pietiekoši daudz nodokļu maksātāju lai nodrošinātu pensiju, tā ka varat uz tādām necerēt :-P
15.06.2017 15:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Everythingisfine, tas tomēr atkarīgs no vecākiem, ne jau tas, ka mammai pensijā nebūs zaudējums, dos to, kādi bērni izaugs.
15.06.2017 16:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā nav norma, bet gan sašķiebies jumtiņš.
15.06.2017 16:28 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Loģiski, ka ir atkarīgs no vecākiem,ne jau valsts Tev liek dzemdēt un nosaka to cik daudz Tev būtu jābūt bērniem. Tu dzemdē tik daudz cik Tu ar vīru vari parūpēties, valsts Tev nedod sēklu, bet gan vīrietis, lai tie bērni rastos.
Gribi tikai vienu bērnu-lieliski, gribi vairāk arī labi, bet pēc tam nav jāuzveļ uz citiem, ja nevari pavilkt financiāli, plus vēl uztraukties, kas mani sagaida pensijas vecumā. Un kā jau tika pieminēts- Lv pensija kā tāda nemaz nespīd, kas arī visiem ir zināms un saprotams.
Pati šobrīd atrodos dekrētā un gaidu mazo, pēc mazā piedzimšanas es labprāt gribētu pēc iespējas ātrāk sākt strādāt, bet ne jau pensijas dēļ, bet gan sevis un ģimenes dēļ. Ja godīgi par tādu lietu vispār nebiju aizdomājusies, jo uzskatu, ka vecumdienas pašam jānodrošina, nevis jāpaļaujas uz to cik Tev valsts iedos.
15.06.2017 16:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja godīgi par tādu lietu vispār nebiju aizdomājusies, jo uzskatu, ka vecumdienas pašam jānodrošina, nevis jāpaļaujas uz to cik Tev valsts iedos.

A kā tu vari sev nodrošināt, ja ar bērnu mājās esi? ;-) Ne tev pensija, ne tev nauda uzreiz no darba.
15.06.2017 17:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
raven, kāds tad tev viedoklis? :-D
15.06.2017 17:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja godīgi par tādu lietu vispār nebiju aizdomājusies, jo uzskatu, ka vecumdienas pašam jānodrošina, nevis jāpaļaujas uz to cik Tev valsts iedos.
????:-O:-O:-O
ir 2 , 1 un vel nez kadi pensiju limeni, ir paliels socialais nodoklis un mes ar saviem nodokliem uzturam valsti daudzu gadu desmitu laikaa, ta vieta lai so naudu turetu uz %Sveicas benkaa piemeram. Tacu ja, sen zinams ka pec gadiem jau 20 it pensija nebus, vai palielinas lidz 70 it gadiem ensionesansvecumu, tagad jau ats ir 63 gadi? Ta ka es jau pensiju neceru redzet....kur nu vel paaaudzes pec manis.
un velreiz MES UZTURAM VALSTI AR SAV NAUDU! Def t zinat ta ka pieaugusa vecumaa
15.06.2017 17:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atbildēšu pa paragrāfiem. Tiešām ceru, ka neizvilksi pāris teikumus no visa, bet iedziļināsies kopējā domā.
*
Duujaa: Vīriešu strādāšana nav augstāk mērāma kā sieviešu darbs.
Jautājums: 1. Parādi man kurā vietā, darot vienu un to pašu, vīrieša darbs tiek novērtēts augstāk?

Vispārībā kopumā tā darba tirgū ir, bet es gluži to nebiju domājusi.
Minēju to tādā ziņā, ka tu vīrieša naudas pelnīšanu (iešanu uz biroju kaut vai), kamēr sieviete strādā mājās, aprūpē bērnu, audzina bērnu, uztur mājsaimniecību un veic visu ko, esot blakus bērnam, uzskati par ko zemāku.
*
Duujaa: Caloo, kāpēc tu domā, ka ir pieņemami, ka cieš sievietes pensija, bet vīrietim zaudējumu te nebūs?
Jautājumi: 2. Tieši kāpēc sievietei jāpalielina pensija par nestrādāšanas laiku (BK tur neieskaita)?
3. Cik ilgu laiku varēs nestrādāt?
4. No kādiem līdzekļiem to finansēt?
5. Kādas tam būs sekas?

Sievietei jāpalielina pensija, citādi sanāk tā, ka bērnu dēļ viņa zaudē to, kamēr vīrietis nē. Laiks – līdz bērns ir gatavs iet bērnudārzā. Tas gan individuāli var atšķirties, bet tad jāizvērtē kāds optimālais ilgums. To var finansēt valsts, tāpat kā citas lietas un ne jau tas uzreiz nozīmē to, ka vīrietim darba algu samazinās. Tas ir iedomas un fantāzija, lai pastāvētu uz savu nostāju. Tam ar šo šajā punktā nav sakara. Jo tāpat bērni būs nākamie nodokļu maksātāji.
*
Duujaa: Caloo, ne par risināšanas ceļiem ir runa, mums nav jāprāto (jāfantazē) dažādi paņēmieni, kā to varētu vai nevarētu paveikt. Par faktu kā tādu, ka vīrietim nekas nemainās, sievietei mainās.
Jautājums: Tu tā arī neesi nodefinējusi kur tieši ir netaisnība salīdzinot ar vīrieti. Beidz runāt riņķī un apkārt, bet uzraksti konkrēti - 6. ko dara viens, ko dara otrs, ko upurē viens, ko upurē otrs, kā veidojas netaisnība.

Viens audzina jūsu kopīgo bērnu, bet, lai bērns izaugtu par normālu cilvēku, sieviete zaudē savu darba stāžu un naudu. Otrs turpina savu ierasto kārtību, necieš nākotnei sev nekādus zaudējumus. Netaisnība un riski attapīgam cilvēkam redzami.
*
Duujaa:Lai izaudzinātu bērnus, cieš sievietes nauda pensijai, nākotnei, dzīvei, iztikai, tik tālu būtu jāsaprot.
Jautājumi: Pēdējo reizi - 7. kurš Tev aizliedz pēc BK (vai kaut uzreiz pēc dzemdībām) iet strādāt kā vīrietim, darīt to ko dara vīrietis un priecāties par lielo pensiju, kamēr vīrietis rūpēsies par bērniem?
8. Ja Tev ir tāda izvēle un iespēja, tad par kādu netaisnību Tu runā?

Neesmu redzējusi un sastapusi, un stipri apšaubu, ka visi vīrieši tagad ietu bka un pēc tā turpinātu audzināt bērnus mājās. Tādēļ sievietes ir neaizsargātākas.
*
Tātad Tu gribi izvēlēties ģimeni, nestrādāt (nav skaidrs, cik ilgi) un saņemt tādu pašu pensiju kā vīrietis, kurš tajā laikā strādā?
Un ja jūs samainieties vietām, tad vīrietis var nestrādāt, Tu uzturēsi ģimeni un vīrietis arī saņems tādu pašu pensiju, itkā viņš strādātu.

Jā, tieši tā, pareizi saprati. Tas tikai būtu godīgi un loģiski.
*
Tava ģeniālā atbilde uz visu augstāk rakstīto: Caloo, vīrietis pensijai neko nezaudē, sieviete zaudē, jo ''normālas sievietes prioritāte būs bērns'' - īsumā.

Var jau kā te tika minēts, kā bka beidzas, tā iegrūd vienai auklei, radiem, nākamai auklei un tā uz priekšu, bet diez vai pats tēvs gribētu, ka ar viņa bērnu nodarbojas sveši, kā rezultātā kāds savā vaļā augs, tāds izaugs. Rodas sajūta, ka tikai sievietei vajag to bērnu. Tad nu sēdi muti ciet un neuzdrošinies paprasīt papildus palīdzību un nodrošinājumu.
15.06.2017 17:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
raven
Nesaprotu, par ko jūs strīdaties.

Es mēģinu no Duujas izvilkt to, uz kā balstās viņas iedomas. Pagaidām izskatās, ka viņa pati to nezina. :)
Duujaa
A kā tu vari sev nodrošināt, ja ar bērnu mājās esi? ;-) Ne tev pensija, ne tev nauda uzreiz no darba.

Tev esot BK pusotru gadu maksā naudu, par ko Tu runā? Un kāda pensija esot BK? :-O
15.06.2017 17:11 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Dīvains jautājums- kā kā, pirms paliekot stāvoklī ir darbs no kura aizejot dekrētā Tev maksā māmiņalgu katru mēnesi un, kas arī tiek maksāts pēc bērna piedzimšanas, plus man ir vīrietis, kas pelna.
Tas, ka esmu dekrētā manu pensiju neietekmēs, pēc tam kad dekrēts beidzas es varu atgriezties darbā un, tad turpināt pelnīt savai pensijai un tur jau ir manā ziņā kāda veida darbs, tik pat labi strādāju oficiāli no mājām ar visu bērnu padusē. Bet kā jau teicu, tas ir manā ziņa, jo bērns tika ieņemts apzinoties, ka mēs varēsim visu pavilkt pat ja neskrienu uzreiz uz darbu.
Vēl jau dzīves kvalitāte ir savādāka, jo neatrodos Lv.
Varbūt ne tā uztvēru Tavu jautājumu, jo palielam tas ko uzrakstīju arī viss ir loģiski saprotams.
15.06.2017 17:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Everythingisfine, es domāju, pēc bka, tu nevis tēvs turpini audzināt bērnu mājās, tātad zaudējums gan pensijā, gan arī nestrādājot tev nauda nenāk uzreiz no darba.
15.06.2017 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!