Feministes pret sievietēm

 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
http://www.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/664965-ep_mudina_mazinat_gandriz_40_lielo_starpibu_starp_viriesu_un_sieviesu_pensijam
Tad nu tvnet.lv ir jauns feminisma sasnieguma raksts. Par sieviešu pensiju nevienlīdzību...
Lasīsim starp rindiņām. Sievietei nevajag pavadīt laiku ar savu bērnu, karjera un nauda ir svarīgāka. Piedāvā ņemt aprūpes kredītu, lai var strādāt. Elastīgākus darba grafikus, lai var maksimāli strādāt...
Šis pensiju raksts ļoti līdzīgs algu propagandai...
Ko tad feministes vēlas noniecināt ģimenes lomu, iznīcināt tēva un mātes tēlus, padarīt ģimeni bezpersonisku. Jo starp tām sievietēm, kurām ir mazākas pensijas visticamāk ir liela daļa ar 2 vai vairāk bērniem, vīru un lielu ģimeni. Bet tās kurām ir lielās pensijas visticamāk ir vecmeitas...
Lai kā arī šī sociālā inženierija censtos panākt, viens ir skaidrs feministes ienīst parastās sievietes.
Un to pierāda pētījumi, sievietes ir laimīgas pavadot vairāk laiku ar savu ģimeni un bērnu. Pieaugot sieviešu nodarbinātībai un ekonomiskajai vienlīdzībai ir ievērojam krities viņu laimes līmenis...
Tātad gala jautājums laiks ar savu bērnu un ģimeni vai lielāka pensija, labāka karjera un lai aukle audzina tos bērnus?
15.06.2017 00:20 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Piemēram Tavai domai BelluCci pievēršoties, sanāk ironiksi, varbūt pat ne smieklīgi!
Sieviete un vīrietis apspriež vai gribam bērnu/us, abi piemēram nolempj ok.
Vīrietis pēkšņi izdomā un prasa sievietei, kur es par to saņemšu naudu, kad mums būs pēcnācēji? Sieviete saka, tu par to nedomā, par tavu materiālu dabūsim naudu tad kad tas būs piedzimis, un sāks dzīvot jo es par to no valsts dabūšu naudu jo uzksatu, ka par civilvēces paplašināšanu katrai pienākas viņas dzīves pienācīga materiālā nodrošināšana, tad arī savā starpā norēķināsimies un savu daļu dabūsi. :-D Vīrietis sievietei prasa, tātad mums jāzin tikai tas cik daudz gribam bērnus lai paši sevi nodrošinātu cik vēlamies? :-D:-D No šīs dīvainības iziret, ka cilvēks dažbrīd tiek novērtēts naudas izteiksmē, kas arī paralēļes ar konkrētām jomām...
Šādi vai kā savādāk tas iznāk? Un kā ir ar ģimenēm kas uz to reāli dzīvo ...?
15.06.2017 12:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, vīrietis pensijai neko nezaudē, sieviete zaudē, jo ''normālas sievietes prioritāte būs bērns'' - īsumā.
Bet kā esi minējis, ka tu labāk dzemdētu sieviešu vietā un viennozīmīgi bez atsāpināšanas, jo kas tur ko neizturēt, un arī grūtniecības laikā neiečīkstētos ne par ko, tā kā, mūsu viedokļi būs te atšķirīgi. :-)
15.06.2017 12:56 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Caloo, vīrietis pensijai neko nezaudē, sieviete zaudē, jo ''normālas sievietes prioritāte būs bērns'' - īsumā.
Kāds vēl īsumā? Tu nevari elementāri pamatot/paskaidrot savu domu. Ja tavs arguments ir plikas emocijas - jūtu netaisnību, tad kāda jēga diskutēt? Nu jūties tālāk... :D
15.06.2017 13:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, kā tev nav ko teikt, tā sāc mētāties ar apvainojumiem. Lai izaudzinātu bērnus, cieš sievietes nauda pensijai, nākotnei, dzīvei, iztikai, tik tālu būtu jāsaprot.
15.06.2017 13:03 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Jūs laikam neizprotat liberāļu un feministu ideālus. Viņiem interesē statstika un nevis cilvēku izvēlēs. Nekur rakstā netika minēts, ka sievietes varbūt negrib strādāt tik daudz. Viņi tā vietā čakarē visu saviedrību un vainos atkla vīriešus un darba devējus drāzīs. Kā Austrālijā feministes meģina atņemt vīriešiem darbu vīriešu darba jomās, jo citādi nav vienlīdzības.
Kas ir skaidrs, ka 60% sieviešu nesaņem sliktāku pensiju... Tad varbūt atlikušie 40% nav apspiest bet tā izvēlējās. Bet viņus neintresē izvēle.
Jo godīgi sieviete vienmēr nopelnīs mazāk, ja izvēlēsies ģimeni... Tā arī vienmēr būs un tieši šo statistiku viņi grib mainīt, to ka izvēlas ģimeni. Jo ja strādā mazāk gadus tad kopā mazāk arī būs. Kas nozīmē, ka mēģinās izbīdīt jau dzimuma nodokli, ko Zviedrijā jau mēģināja. Lielaks nodoklis par to, ka esi baltais vīrietis... Jā Zviedrijā tiešām liberāļi mēģināja šadu likumu pieņemt...
Esmu konservatīvs jā...
15.06.2017 13:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jo godīgi sieviete vienmēr nopelnīs mazāk, ja izvēlēsies ģimeni...

Un tas ir taisnīgi?
15.06.2017 13:07 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Un es neuzskatu, ka sievietes ir kādā veidā apspiestas vai nevienlīdzīgas. Eiropas divas ietkmīgākās valstis vada sievietes. Meja un Merkele. Francijā un ASV velēšanās uz prezidenta amatu bija divi kandidāti vīrietis un sieviete.
Esmu diezgan pārliecināts, ka ar statistiku viss ir kārtībā un tas ir normāli.
15.06.2017 13:15 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Caloo
man 32.
Tu nesaproti, ko es rakstu. es nerakstu, ka valstij janodrosina noteikts dzives limenis visiem. bet tikai sievietem, tam, kas razo valsts turpinajumu, proti- nakamos nodoklu maksatajus, kas iztures valsts iekartu. tas, kuras izvelas nerazot, lai strada.
15.06.2017 13:16 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
KB-9
nu es neskatu no siev/viriesa kopeja aspekta, bet gan no sievietes.
ienakumiem jabut pietiekamiem, lai varetu nodrosinat normalu minimumu.
kas ar gimenem, kas uz to vien dzivo? nekas- razos stradniekus, no kuriem procentuali 5% bus ar ambicijam un izvelesied citu celu.
15.06.2017 13:20 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Duujaa tas ir taisnīgi, ja dzemdē un dzīvo ar bērnu un saņem pabalstus, bet tevs strādā un vel pelna. Nu būs piemēram pāris gadi mazāks stāžs sievietei. Neviens tev neaizliedz nedzemdēt un neiet pensijā tik ātri...
15.06.2017 13:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
AlfaOmega, nu lūk, labi pats pateici. Ja abi izvēlas par labu bērnam, zaudētāja būs sieviete, ne vīrietis. Un nav runa par to, ka nu tad nedzemdē, ja negribi saņemt mazāk, kas par absurdu.
15.06.2017 13:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Caloo, kā tev nav ko teikt, tā sāc mētāties ar apvainojumiem.

Tur nav nekāda apvainojuma! Es konstatēju faktu - Tu nespēj pamatot savu, uz emocijām balstīto, viedokli. Man tavā vietā ir jāizdomā, kur tā netaisnība tavuprāt slēpjas? Nopietni?
Lai izaudzinātu bērnus, cieš sievietes nauda pensijai, nākotnei, dzīvei, iztikai, tik tālu būtu jāsaprot.

Pēdējo reizi - kurš Tev aizliedz pēc BK (vai kaut uzreiz pēc dzemdībām) iet strādāt kā vīrietim, darīt to ko dara vīrietis un priecāties par lielo pensiju, kamēr vīrietis rūpēsies par bērniem? (t)
Ja Tev ir tāda izvēle un iespēja, tad par kādu netaisnību Tu runā?
Jo godīgi sieviete vienmēr nopelnīs mazāk, ja izvēlēsies ģimeni...
-
Un tas ir taisnīgi?

Tātad Tu gribi izvēlēties ģimeni, nestrādāt (nav skaidrs, cik ilgi) un saņemt tādu pašu pensiju kā vīrietis, kurš tajā laikā strādā?
Un ja jūs samainieties vietām, tad vīrietis var nestrādāt, Tu uzturēsi ģimeni un vīrietis arī saņems tādu pašu pensiju, itkā viņš strādātu.
-
Faktiski, Tu vnk gribi lielāku naudu no valsts budžeta, jo Tev tā gribās. Bet runāt par to no kāda brīnuma šī nauda budžeta radīsies Tu negribi, jo tā nav tava problēma. Spēcīgi... :D
15.06.2017 13:24 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Tajā pat laikā vīriešiem jāstrādā vairāk, vel var likt dienēt armijā. Sagaida, ka apgadāsi ģimeni. Vīrieši izvēlas smagākus darbus ar lielāku risku un dzīvo īsāku mūžu. Tad jau sanāk, ka ja varbūt sievietes pat saņem vairāk pensijas naudas izteiksmē, jo zem zemes pensija neko nemaina.
15.06.2017 13:25 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Vel jau teorētiski labas mammas uzaudzina bērnus, kas par viņiem vecumdienās parūpējas. Varbūt tādas statistikas nav, bet zinu tiešām daudz gadījumus, kur bērni ir kopuši un aprūpējuši un uzturējuši un izrementējuši vecakiem visu ko vien vajag...
15.06.2017 13:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu tādi gudrīši, nez ko kāda sieviete jums nodarījusi, ka tā spriežat un neizlasāt kārtīgi to, ko mēs rakstām, bet izgudrojat savu.
15.06.2017 13:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vel jau teorētiski labas mammas uzaudzina bērnus, kas par viņiem vecumdienās parūpējas.

Labi, ka par tēviem nerūpējas. :D Es laikam pagaidīšu, kad šis absurds pacelsies augstākā līmenī jums te un tad iekomentēšu vel kaut ko. :-P
15.06.2017 13:30 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Duujaa dzemdē, tad un pēc pāris mēneši sāc strādāt. Sapildi pienu pudelēs un aukle visu izdarīs... Nu zaudēsi tikai 2 mēneši uz vienu bērnu no karjeras...
15.06.2017 13:30 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Kāpēc, lai būtu, ko nodarījušas. Es savai mammai palīdzēšu, ja vien viņai vajadzēs vai lūgs. Es tieši pretēji uzskatu, ka neviens nebūtu pelnijis mammu, kura viņu iemaina pret lielāku naudas čeku un augt pie svešas auklītes vai vel labāk tik mētāts no vienas gadījuma aukles uz otru.
Tāpēc es uzskatu, ka liberāļi ir absolūti idioti...
15.06.2017 13:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
dzemdē, tad un pēc pāris mēneši sāc strādāt. Sapildi pienu pudelēs un aukle visu izdarīs... Nu zaudēsi tikai 2 mēneši uz vienu bērnu no karjeras...

Lai to izpildītu, sanāk caloo variants:
Tā vietā, lai rūpētos par bērniem un audzinātu viņus par normāliem cilvēkiem, bet bērnus lai audzina citi, kuriem tie bērni ir bijuši, nebijuši.
15.06.2017 13:35 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Bellucci
es nerakstu, ka valstij janodrosina noteikts dzives limenis visiem. bet tikai sievietem, tam, kas razo valsts turpinajumu, proti- nakamos nodoklu maksatajus, kas iztures valsts iekartu. tas, kuras izvelas nerazot, lai strada.

Neņem ļaunā, bet Tev ir jokaina izpratne par to, kas ir valsts un kādas ir tās funkcijas. Nodokļu maksātājiem nav jāfinansē sieviešu vēlme dzemdēt, priekš tam ir viņu vīri.
Duujaa
Nu tādi gudrīši, nez ko kāda sieviete jums nodarījusi, ka tā spriežat un neizlasāt kārtīgi to, ko mēs rakstām, bet izgudrojat savu.

Tu kaut 1 reizi konkrēti pēc būtības atbildi uz jautājumiem, ko es Tev uzdevu. :D Ja nespēj, tad diskusiju var beigt...
15.06.2017 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!