Feministes pret sievietēm

 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
http://www.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/664965-ep_mudina_mazinat_gandriz_40_lielo_starpibu_starp_viriesu_un_sieviesu_pensijam
Tad nu tvnet.lv ir jauns feminisma sasnieguma raksts. Par sieviešu pensiju nevienlīdzību...
Lasīsim starp rindiņām. Sievietei nevajag pavadīt laiku ar savu bērnu, karjera un nauda ir svarīgāka. Piedāvā ņemt aprūpes kredītu, lai var strādāt. Elastīgākus darba grafikus, lai var maksimāli strādāt...
Šis pensiju raksts ļoti līdzīgs algu propagandai...
Ko tad feministes vēlas noniecināt ģimenes lomu, iznīcināt tēva un mātes tēlus, padarīt ģimeni bezpersonisku. Jo starp tām sievietēm, kurām ir mazākas pensijas visticamāk ir liela daļa ar 2 vai vairāk bērniem, vīru un lielu ģimeni. Bet tās kurām ir lielās pensijas visticamāk ir vecmeitas...
Lai kā arī šī sociālā inženierija censtos panākt, viens ir skaidrs feministes ienīst parastās sievietes.
Un to pierāda pētījumi, sievietes ir laimīgas pavadot vairāk laiku ar savu ģimeni un bērnu. Pieaugot sieviešu nodarbinātībai un ekonomiskajai vienlīdzībai ir ievērojam krities viņu laimes līmenis...
Tātad gala jautājums laiks ar savu bērnu un ģimeni vai lielāka pensija, labāka karjera un lai aukle audzina tos bērnus?
15.06.2017 00:20 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Fiksi pārskrēju ar acīm pāri rakstam, "neiebraucu" kur tieši ir ļaunās feministes nedarbs, bet ir kāds iedziļinājies šajā tēmā tālāk par TVnet rakstu? Pagaidām īsti neredzu, par ko EP tieši satraucas, jo, manuprāt, nevienlīdzīgās pensijas ir vienkārši sekas (ne pozitīvas, ne negatīvas) dekādēs ilgušajam tradicionālās ģimenes modelim, kas vairāk bija aktuāls Rietumeiropā. Resp., mazāk strādā, mazāk "ziedo" kopējam katlam, mazāk saņem atpakaļ. Ko es īsti neizpratu, un domāju, ka tas nav vienkārši aprakstīts detaļās, ir "mudināt sievietes strādāt vairāk gadu ar īsākiem pārtraukumiem"? Kāds šo var paskaidrot?
15.06.2017 11:03 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Netaisnīgi ir tad, ja sieviete iet bka, pēc tam neatsāk strādāt, jo labāk lai ar bērniem dzīvojas, tēvs tik strādās. Šie daudzie gadi sanāk, ka neiet pensijā nauda, tad arī tur ir tas, ka ''pati vainīga, nevajadzēja audzināt bērnus, bet strādāt''.

Ja viņa pieņem šādu lēmumu, tad kur problēma? Vai kāds viņu spiež to darīt? Daudz Tu zini sievietes, kuras pasaka vīram - zini, davai Tu audzināsi bērnus, bet es jūs pa to laiku uzturēšu? :D
Tur arī ir tā nevienlīdzība. Vīrietis grib bērnus, viņam no tā nebūs nekādu zaudējumu. Ja sieviete vēlas, tad izeja tikai, vai nu vīrietis uztur līdz paliek viena ar bērniem un vēlāk bez līdzvērtīgas pensijas. Tur tā lieta slēpjas.

Oho, Tu atklāji, ka sievietes spēj dzemdēt, bet vīrieši nē! :D Un tagad palasi citus topikus - ko sievietes sagaida un pieprasa no vīrieša, lai vispār līdz kopīgiem bērniem tiktu! :D Pēc tam izglītojies, ko nozīmē šos kopīgos bērnus uzaudzināt un tad parunāsim par to, cik dzīve ir netaisnīga. :D
15.06.2017 11:04 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Duuja +
Problēma ir tajā, ka bērns nenodara finansiālus zaudējumus vīrieša pensijai, bet sievietes pensijai gan
15.06.2017 11:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
"neiebraucu" kur tieši ir ļaunās feministes nedarbs

Nedarbs ir tāds, ka tas mudina sievietes atteikties no savām vērtībām (ģimene, bērni) un tā vietā ņemt aprūpes kredītus un strādāt vairāk, lai kaut kad tālā nākotnē saņemtu apsolīto laimi (lielāku pensiju).
15.06.2017 11:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo,
Ja viņa pieņem šādu lēmumu, tad kur problēma? Vai kāds viņu spiež to darīt? Daudz Tu zini sievietes, kuras pasaka vīram - zini, davai Tu audzināsi bērnus, bet es jūs pa to laiku uzturēšu?

Rekur tevis paša atbilde uz šo:
Jo sievietes prioritāte būs ģimene un rūpes par bērniem, nevis rauties darbā no rīta līdz vakaram, jo tā papildus nauda nepadara laimīgāku ne pašu, ne vīru, ne bērnus. Līdz ar to sievietes pienesums ģimenes budžetā nav tik būtisks...

Tātad tu saki, ka ir tikai normāli, ka sieviete paliek ar bērniem mājās, tātad normāli, ka viņa nav nodrošināta pēc tam, jo zaudē ienākumus pensijai.
*
Kašķi ar tevi neizvērsīšu, izteicu tikai, kur ir tā problēma, es cenšos ievērot tavus padomus. :-D :-)
15.06.2017 11:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
drostala
Problēma ir tajā, ka bērns nenodara finansiālus zaudējumus vīrieša pensijai, bet sievietes pensijai gan

No problem, dari kā vīrieši: ej strādāt kā melnais, pelni daudz un uzturi ģimeni, būs Tev lielāka pensija. :D
15.06.2017 11:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet vai tad vīriešiem ģimene un bērni nav vērtība? Protams, ka daļai nav, bet tā pat arī daļai sieviešu.
15.06.2017 11:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vīriešu strādāšana nav augstāk mērāma kā sieviešu darbs. :-)
15.06.2017 11:20 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Caloo- you sound like a liberal to me.
ja mēs skatāmies šaurā griezumā, tad, jā- protams, katra izvēlas, ko darīt, un attiecīgi tādu pensiju arī saņem.
Bet valstij cilvēki ir nepieciešami, tāpēc ir vajadzīgi arī bērni. tas ir tikai valsts nākotnes interesēs, lai sieveites atražotu nākamo paaudzi.
Lai motivētu sivietes to darīt, jo vīriešiem šāda dzemdēšanas opcija nav paredzēta, valstij ir jāparedz mehānisms, kā ieinteresēt sievietes dzemdēt. bez cilvēkiem valsts nepastāvēs. (jautājums, vai tai vispār vajag pastāvēt?)
tāpēc jābūt aizsardzībai no valsts, sieviete ir priviliģētā statusā. (kamēr vēl mēģenēs bērni neaug).un visa sistēma balstās uz to, ka viņa var dzemdēt. Tāpēc to arī vajag izmantot savā labā. es dzemdzēju valstij nodokļu maksātājus, bet valsts nodrošina man noteiktu dzīves līmeni.
tās, kuras nedzemdē, lai uzkrāj pašas, strādājos. Bet tās, kuras gan dzemdē, gan strādā- tām vajadzētu pensijā būt miljonārēm :D
15.06.2017 11:23 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Caloo, ir runa vispārīgi par to, vai tas ir taisnīgi vai nav? Ka bērns atņem naudu tikai no sievietes pensijas, bet ne no vīrieša pensijas.
15.06.2017 11:23 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Tādas ir normālas sievietes prioritātes. Ja Tev ir citas prioritātes un gribi lielāku pensiju, tad Tev ir visas iespējas rīkoties kā vīrietim! Karogs Tev rokās un gribēšu redzēt tavu laimīgo seju pēc 12h darbadienas, lai mājās būtu viss nepieciešamais... :D
Tātad tu saki, ka ir tikai normāli, ka sieviete paliek ar bērniem mājās, tātad normāli, ka viņa nav nodrošināta pēc tam, jo zaudē ienākumus pensijai.

Labrīt, Tu domā, ka nauda budžetā no gaisa krīt, protams, ka tas ir normāli! :D Sekas kam pretējam būs tādas, ka nodokļi tiks palielināti tiem pašiem strādājošiem vīriešiem (mazāk naudas viņi atnesīs mājās savai ģimenei tagad), lai sievietēm būtu no kā maksāt lielāku pensiju.
Vīriešu strādāšana nav augstāk mērāma kā sieviešu darbs. :)

Parādi man kurā vietā, darot vienu un to pašu, vīrieša darbs tiek novērtēts augstāk? Vai arī izsakies skaidrāk, lai man nav jāmin ko Tu tur izdomā...
Bellucci
Lai motivētu sivietes to darīt, jo vīriešiem šāda dzemdēšanas opcija nav paredzēta, valstij ir jāparedz mehānisms, kā ieinteresēt sievietes dzemdēt.

Nopietni? :D Tev šķiet, ka tas ir valsts uzdevums? :D:D
Drostala
Caloo, ir runa vispārīgi par to, vai tas ir taisnīgi vai nav? Ka bērns atņem naudu tikai no sievietes pensijas, bet ne no vīrieša pensijas.

Tu neatbildēji uz jautājumu, tātad pieņemu, ka mainīties lomām ģimenē negribi. Tad es īsti nesaprotu, kur veidojas tā netaisnība? Gribi vienlaicīgi uz 2 krēsliem sēdēt. Ok ir jau forši, bet pateikt, ka tas ir taisnīgi, nu nez...
15.06.2017 11:35 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Caloo, es jau nemaz nevaru apmainīties, jo vīrietis jau nedzemdēs. Po ļubomu man jau tas būs jādara. Bet kāpēc man par to ir jāsaņem mazāka pensija?
15.06.2017 11:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, kāpēc tu domā, ka ir pieņemami, ka cieš sievietes pensija, bet vīrietim zaudējumu te nebūs? Pamēģini iejusties sieviešu vietā, tad gan teiktu, ka jā, netaisnīgi gan ir.
15.06.2017 11:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Bet vai tad vīriešiem ģimene un bērni nav vērtība? Protams, ka daļai nav, bet tā pat arī daļai sieviešu.

Protams, ka ir. No kā Tu secini pretējo?
drostala
Caloo, es jau nemaz nevaru apmainīties, jo vīrietis jau nedzemdēs. Po ļubomu man jau tas būs jādara. Bet kāpēc man par to ir jāsaņem mazāka pensija?

Tev nesamazina pensiju par piedzemdēšanu. Ja Tu pēc BK neatgriezies darba, tad jā - nestrādāšanas laiku uzkrājums pensijai stāv uz vietas.
15.06.2017 11:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Caloo, kāpēc tu domā, ka ir pieņemami, ka cieš sievietes pensija, bet vīrietim zaudējumu te nebūs? Pamēģini iejusties sieviešu vietā, tad gan teiktu, ka jā, netaisnīgi gan ir.

Lūdzu pamato savu domu, nevis fantazē. ;-)
Pateikšu priekšā: tieši kāpēc sievietei jāpalielina pensija par nestrādāšanas laiku (BK tur neieskaita), cik ilgu laiku varēs nestrādāt, no kādiem līdzekļiem to finansēt, kādas tam būs sekas. Welcome. :)
15.06.2017 11:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, ne par risināšanas ceļiem ir runa, mums nav jāprāto (jāfantazē) dažādi paņēmieni, kā to varētu vai nevarētu paveikt. ;-) Par faktu kā tādu, ka vīrietim nekas nemainās, sievietei mainās. :-)
15.06.2017 11:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet es jūtu, ka mēs lēnām braucam auzās, jo nerunā tieši par to minēto aspektu. :D
15.06.2017 11:54 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet pozitīvi, ka mūsdienu sabiedrībā arvien lielāks uzsvars tiek likts uz vīrieša kā tēva klātesamības nepieciešamību ģimenē. Es uzskatu, ka arī vīrietim ir jābūt iespējai būt mājās ar bērniem (kā tas ir daudzās skandināvijas valstīs, piemēram), tieši tāpat kā sievietei ir izvēle, cik ilgu laiku būt BKA.
Šī iniciatīva gan vairāk ir par women are overrepresented in poorly-paid jobs and under-represented in well-paid professional ones, such as in the technical and IT sectors, kam apakšā ir vairāki sociāli un politiski faktori.
15.06.2017 12:03 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Caloo- jautājums nav par tēmu, kāds sakars kā maksā vienā profesijā sievietēm ar vīriešiem?
Vīrieši nevar dzemdēt, līdz ar to- par šo sieviete var prasīt no valsts tik, cik viņai nodrošinātu kaut kādu elementāru dzīves līmeni.
Valstij (tai skaitā tiem pašiem citiem nodokļu maksātājiem, kuri pēc tam izmantos sieviešu sadzemdēto nodokļu maksātāju darbu, lai uzturētu valsti) ir vajazīgi cilvēki. Cilvēkus var dzemdēt tikai sieviete. un dzemdēt un audzināt bērnus ir darbs- būtībā tā ir nodokļu maksātāju ražošana, līdz ar to- par to ir saņemams atalgojums, neatkarīgi no darba stāža, izglītibas līmeņa utt.
15.06.2017 12:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa
Caloo, ne par risināšanas ceļiem ir runa, mums nav jāprāto (jāfantazē) dažādi paņēmieni, kā to varētu vai nevarētu paveikt. ;-) Par faktu kā tādu, ka vīrietim nekas nemainās, sievietei mainās. :-)

Pirms runāt par risinājumiem, Tu tā arī neesi nodefinējusi kur tieši ir netaisnība salīdzinot ar vīrieti. Beidz runāt riņķī un apkārt, bet uzraksti konkrēti - ko dara viens, ko dara otrs, ko upurē viens, ko upurē otrs, kā veidojas netaisnība. Man nav interesanti apspriest sfērisku zirgu vakumā...
Bellucci
Jautājums Tev, ir zem tava vārda nevis virs. :)
Vīrieši nevar dzemdēt, līdz ar to- par šo sieviete var prasīt no valsts tik, cik viņai nodrošinātu kaut kādu elementāru dzīves līmeni.

Jeziņ, Tu gribi te nodibināt sociālismu? :D:D Valsts dod Tev iespēju brīvi izpausties, tai skaitā izglītoties, strādāt, dibināt ģimeni un radīt bērnus - tā visa ir tava atbildība! Valstij nav Tev jānodrošina nekāds elementārais dzīves līmenis. Cik Tev gadu? Ttas nav uzbrauciens, vnk interesanti kurā vecumā cilvēkiem galvā vēl turas šādas idejas? :)
15.06.2017 12:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!