Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jo vairāk centies, jo mazāk dabū?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Vecākiem esam divi bērni, es un māsa. Nesen tēvs no onkuļa mantoja auto. Tā kā auto viņam pašam ir, viņš to vienkārši atdeva meitai, manai māsai. Kāpēc tieši viņai? Jo viņai nav auto, bet man ir. Jāsaka, ka man mans auto nenāca tā viegli, ka ņēmu un nopirku, es vairākus gadus intensīvi krāju, sevi ierobežoju, kamēr sakrāju. Māsa tikmēr dzīvo no algas līdz algai, neko nekrāj, sevi īpaši neierobežo, un viņai auto tiek par velti.
Vai jūs šeit saskatāt netaisnību? Vai arī es cepjos ne par ko.
Tagad krāju dzīvokļa pirmajai iemaksai un turpmāko divu gadu laikā plānoju to iegādāties uz kredīta. Turpretī māsa par tādām lietām pat nedomā, viņa īrē.
Man ir tāds čujs, ka, ja ģimenē būs kaut kāds nekustamā īpašuma mantojums, tad tas atkal tiks viņai. Jo? Jo man jau būs savs dzīvoklis (tas nekas, ka 25 gadi kredīts jāmaksā), bet viņai nebūs savs.
06.06.2017 14:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
No DieKleineHexe tik īss komentārs laikam pirmo reizi. :D
09.06.2017 12:31 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Nelasīju visu diskusiju, bet pieņemot, ka nav nekādu zemūdens akmeņu... Es autori saprotu! Protams, svarīgi arī, kas tā bija par mašīnu. Golfs pa 300 eur vai normāls vāģis par vairākiem tūkstošiem. Ja pirmais variants (maz ticams), tad vienalga. Bet ja otrais variants, tad es tiešām, tiešām saprotu autores cepienu! Nav jau runa par to, ka autorei vajag to mašīnu. Runa ir par to, ka auto ir vērtība, kuru var pārvērst naudā un izmantot citām lietām, piemēram, maksai par nekustamo īpašumu. Arī man šobrīd ir aktuāls jautājums par nekustamā īpašuma iegādi un tik tiešām nesūdzētos par lieku naudu. Brīžiem, cenšoties pēc iespējas ātrāk izmaksāt savu kredītu, es brīžiem jostas pievelku vairāk nekā jebkurš no malas nojaustu un es tiešām novērtēju katru centu no malas.
Manuprāt, vecākiem vajadzēja to auto pārdot un naudu sadalīt vienādi abām māsām.
18.06.2017 21:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits