Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klases salidojums

 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Nedēļu atpakaļ esmu saņēmusi aicinājumu uz klases salidojumu.Un tagad domāju-vai ir vērts iet?Klasē mums bija ļoti nedraudzīga.Bija tādas meiteņu/puišu grupas,kuras apcēla visus.Un mani visvairāk,jo skolas laikā biju visgarākā klasē.Arī ir bijušas pumpas uz sejas.Klasesbiedru dēļ visu laiku raudāju un pat baidījos skatīties spogulī,jo salīdzinot ar citām meitenēm,esmu bijusi neglītais pīlēns.Pēc skolas absolvēšanas aizbraucu studēt un ieguvu diezgan pieprasītu profesiju,kura deva man iespēju apceļot pasauli,nopelnīt naudu un tagad turīgi dzīvot.Arī esmu ļoti mainījusies izskatā,vairs neesmu tā meitene ar pumpainu seju.Un te arī un sākas dilemma.
No vienas puses,es gribētu it kā atriebties un atbraukt uz to salidojumu.Paskatīties sejā visiem tiem,kuru dēļ nevarēju ciest sevi.Un arī nedaudz palielīties,jo cik es zinu esmu viena no veiksmīgakiem skolas absolventiem.Arī gribētos satikt dažus skolotājus,kuri mani atbalstīja un iedvesmoja skolas laikā.
No otras puses,negribu līdzināties tiem cilvēkiem,kuri dara citiem pāri.Jo tas nav ļoti pareizi.Un es negribu klausīties tos murgus par to,kāda mums bija laba klase utt.,jo tie būs meli,un arī skatīties uz to,ka kāds lielās par to,ka tagad dzīvo uz pabalstiem vai apčakarē vīriešus,lai tie izmaksā atpūtu/mašīnu utt.
Ko Jūs darītu manā vietā?Ietu uz tādu pasākumu vai tomēr nē?
28.05.2017 14:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man atkal par salidojumiem ir citas sajūtas - man ir tik ļoti vienalga par tiem cilvēkiem šobrīd.... To,kurš interesē, satieku tāpat. bet tā ieinteresētība, ziņkāre - kā cilvēkiem,kas man nekad nav interesējuši - iet ? - nu nav! Lai arī klasē viss bija tīri ok.
29.05.2017 12:23 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Cristina, ja tā padomā, tad jā. Mani apsmēja, biju neglīta (ķipa), tagad esmu mainījusies, smuka un precēta, neesmu apceļojusi visu pasauli gan un lielais piķis tikai nāk, bet man ir pilnīgi vienalga ko par mani domā klases biedri, viņu viedoklis uz mani neattiecas.
29.05.2017 12:19 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
domāju, ka stāsts ir izdomāts... neviens normāls cilvēks pēc visas "pasaules apceļošanas", "lielā piķa" saņemšanas, nesēdēs un domās vai atriebties kkādiem 20 gadus atpakaļ veciem mazu bērnu pāridaruijumiem...
Ja stāsts ir īsts, tad meitēnam smagi ar galvu nav kārtība, bet tā jā... FAKE:-D
29.05.2017 12:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
A ko, es ietu, pagorītos, pastāstītu kā man ir. Varbūt satiksi viņus un sapratisi, ka viņi nav tā vērti lai pādzīvotu. :-P
29.05.2017 11:52 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Man šķiet, jo tā tālāk tas brīdis, kopš skolas beigšanas pagājis, jo mazāk aktuāli un svarīgi tas, kas notika pirms daudziem gadiem skolā. Turklāt pieaugušai, nobriedušai personībai jāspēj un jācenšas tikt pāri pārestībām. Ja to nespēsi, tad arī turpmāk būs grūti dzīvē virzīties uz priekšu, visu laiku galvā pārliekot, kā viņš vai viņa man tur pirms padsmit gadiem apsaukāja, izsmēja utt.
Ja situācija nav izdomāta, tad atsevišķas detaļas, maigi sakot, liekas stipri dīvainas. Nu kādā sakarā Tavi bijušie klasesbiedri joprojām zvana bijušai audzinātājai un viņa pēc tam Tev lasa morāli? Parasti skolotājām gadu gaitā sakrājas vairākas audzināmās klases, tad viņa visiem audzināmajiem šitā uzmetas par māti - vistu ganu? :-D
29.05.2017 09:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to apcelšanu un tikšanos runājot, neatceros, ka es būtu nu tā baigi apcelta, bet es arī nebiju populāra. Ir atšķirība starp pamatskolas un vidusskolas klasi, lai gan mācījos vienā skolā. Pamatskola cits stāsts. Vidusskolā biju savrup no populārajiem, mani aicināja, bet mani tas neinteresēja. Lai gan man sekmes bija ļoti labas (praktiski labākās klasē), draudzējos ar meitenēm, kuām veicās sliktāk un citām dīvainēm. Katra tagad esam savā dzīvē. Tie, kas skolā bija baigie ašie un populārie, joprojām dzīvo pie mammām vai komunālajos dzīvokļos. Zubrītes izveidojušas veiksmīgu karjeru, plāno vai audzina foršus bērnus, pērk mašīnas, īpašumus.
Uz skolas salidojumu es dotos ļoti labprāt, arī uz pamatskolas, kur mani apcēla. Jo es esmu augusi, bet zinu, ka daudzi nav. Parādītu sevi, paskatītos uz citiem (interesanti taču!!), varbūt izveidotu ciešāku kontaktu ar kādu sen nesatiktu klasesbiedru. Katrā ziņā ienaidnieku man nav. Zinu, ka daudziem apsmējējiem dzīve nav saldi iegrozījusies, ja godīgi, nepriecājos par to.
29.05.2017 00:11 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Manā skolā tikko bija salidojums. Nedevos. Lai arī skolā vienu brīdi tiku apcelta, kopumā klasē biju "autoritāte" ar kuru draudzējās un cienīja. Uzskatu, ka to lielā mērā ir ietekmējis mans raksturs, jo lai arī daži "skolas spicie" centās mani apcelt, es neklusēju un devu pretīm. Atceros kā uz "Čau,resnā" atbildēju ar "Čau,kuce" un zini, tā meitene lika mani mierā. Ir pagājuši 9 gadi kopš pamatskolas pabeigšanas un man nav pilnīgi nekādas intereses kādu satikt. Ir daži ar kuriem uzturu kontaktu, satiekos, bet lai dotos uz salidojumu, paldies, nē. Ir OK manā dzīve šobrīd un nav nepieciešams iet un kaut ko pierādīt pārējiem. Tiec tam visam pāri
28.05.2017 23:35 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Pēc skolas absolvēšanas aizbraucu studēt un ieguvu diezgan pieprasītu profesiju,kura deva man iespēju apceļot pasauli,nopelnīt naudu un tagad turīgi dzīvot.Arī esmu ļoti mainījusies izskatā,vairs neesmu tā meitene ar pumpainu seju.Un te arī un sākas dilemma.

Domāju, ka tev ir vērts griezties pie speciālista un savest galvu kārtībā, jo, ja jau esi tik daudz sasniegusi un itkā ar dzīvi apmierināta, tad kāpēc domā par senām pārestībām un vēlies parādīt, ka esi "labāka" kā tavi pāridarītāji?
Uz salidojumu neietu.
28.05.2017 22:38 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Mūsu vidusskolas klase nebija sevišķi draudzīga, drīzāk - katrs pats par sevi. Vienīgi es, tāda naivā meitene, aizgāju uz absolventu dienu, lai satiktu vecos klasesbiedrus, uzzinātu, kā viņiem iet, ko dara, veco, labo laiku vārdā kopīgi pasmietos, paklačotos, a, še Tev. Biju viena pati! Lūk, tas bija kārtīgs aplauziens, tāpēc, ja negribi iet, tad paziņo pārējiem, ka tajā vakarā esi aizņemta, nevis sasoli, ka būsi vai vēl domā, citādi varbūt būs kāds nabadziņš, kurš jutīsies tik pat neērti, cik es. :-D Nu jau vairs mani uz šādiem pasākumiem nedabūt.:-D
28.05.2017 22:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jo sacerēt pasakas par to, ka noīrēja tērpu,
a kas slikts ka terpu ire? Ta dara pat zvaigznes un miljonari. Iizre un atdod talak nav jatur skapi.
28.05.2017 22:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Apcēlēji jau daļa saprot, ko nodara, tāpat tagad ieradīsies kaut būs foršāka par pārējiem, tāpat aprēks, jo sacerēt pasakas par to, ka noīrēja tērpu, stāsta melus un visu citu, nav liela māksla.
28.05.2017 20:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es arī neizprotu tikšanos ar klases audzinātāju - varbūt tas bija autores mēģinājums uzlabot attiecības, jo dienu dienā jāsatiekas?
28.05.2017 18:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nesaprotu. Kāpēc 30 g. cilvēki lēkā apkārt kl.audzinātājai, viņa jums ko, mātes vietā? Tā ir internātskola/ bērnu nams? Pretējā gadījumā tiešām dīvaini, ka skrien viņai sūdzēties, bet viņa zvana un lasa morāli? Wtf? tiesi ta! Nu varbut lauku internatskola?
28.05.2017 18:40 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Nesaprotu. Kāpēc 30 g. cilvēki lēkā apkārt kl.audzinātājai, viņa jums ko, mātes vietā? Tā ir internātskola/ bērnu nams? Pretējā gadījumā tiešām dīvaini, ka skrien viņai sūdzēties, bet viņa zvana un lasa morāli? Wtf?
28.05.2017 18:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Adele
Neredzu vajadzību doties pie tādas audzinātājas (kur nu vēl ar puķēm), ja jums abām nav bijušas pietiekami siltas attiecības.
Neredzu arī vajadzību Tev komunicēt (kur nu vēl tikties) ar klasesbiedriem, kuri Tev pašai un / vai Tu viņiem esi nepatīkama.
.
Labāk sāc adekvāti novērtēt situāciju. Un saprast to, ka Tava augstprātīgā attieksme, ka Tu esi kaut ko sasniegusi, kamēr citi nē, nevienam nepiespiedīs Tevi iemīlēt. Nebūs tā. Ar atklātu vai slēptu varu nevienam mīļš nekļūsi. ;)
.
Kam Tev tos klasesbiedrus vajag? Nu kam? Tev jau 29 gadi. 10 gadu laikā noteikti esi atradusi lieliskus cilvēkus, ar ko komunicēt, ar ko tikties un priecāties par dzīvi. Pievērsies lieliskajai tagadnei, ne visu laiku plēs vaļā pusdzijušās brūces no skolas laikiem. Tad tās arī sadzīs beidzot. ;) :)
28.05.2017 18:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man skita, ka cilveki izaug, mainaas un visas skolas probelmas atstaj pagatnee, ari pashi apceleeji. Es brauktu un ne jau lai atriebtos.
28.05.2017 18:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel ja situacija ir tiesam ista, fb visus ex klasebiedrus biketu lai neko nevar skatities un rakstit, uz skolu vispar neietu, pa tel nerunatu teiktu ka nav laiks.Visss, aizmirstu vis un visus vinus. Tacu an savadaks daudz darba, gimene, majas , draugi, radi knapi pietiek laiks sev un atputai. Man nav laisk but nelaimigai vai domat nemitgi par pagatni, ari laimigi pagatni nav laisk vislaik apceret . Ir tagadne un plani nakotnei.
28.05.2017 18:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, nu viņa izceļ, ka tagad baigi veiksmīga, bet pārējās tādas zemās kārtas. T
manuprat tkai dzili butiba neveiksimgs un nelaimigs cilveks vislaik uzver ka paaks par citiem un karjera labaka. Domaju butiba tie vienkarsie klasebiedri ir daudz laimigaki par autori. ;-)
28.05.2017 18:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vinai ir 29 gadi! Un laisk dzivt te un tagad nevis neimitigi domat par skolotajie ,skolu un klasesbiedriem. Nu ka veiksmigam laimigam cilvekam ir tam laiks un velme?
mes pieaugam taja mirkli kad savs neveiksmes parstajam vainot nemitgi citus, laime ir musos pasos, citi to iedot nevar.
28.05.2017 18:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Rīdziniece, nu viņa izceļ, ka tagad baigi veiksmīga, bet pārējās tādas zemās kārtas. Tas nav smuki, bet redzams, ka pāri darījumi viņu ir iespaidojuši, ka gribas lielīties, lai atzīst viņu. Tas jau no pārdzīvotā nāk, manuprāt.
28.05.2017 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!