Klases salidojums

 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Nedēļu atpakaļ esmu saņēmusi aicinājumu uz klases salidojumu.Un tagad domāju-vai ir vērts iet?Klasē mums bija ļoti nedraudzīga.Bija tādas meiteņu/puišu grupas,kuras apcēla visus.Un mani visvairāk,jo skolas laikā biju visgarākā klasē.Arī ir bijušas pumpas uz sejas.Klasesbiedru dēļ visu laiku raudāju un pat baidījos skatīties spogulī,jo salīdzinot ar citām meitenēm,esmu bijusi neglītais pīlēns.Pēc skolas absolvēšanas aizbraucu studēt un ieguvu diezgan pieprasītu profesiju,kura deva man iespēju apceļot pasauli,nopelnīt naudu un tagad turīgi dzīvot.Arī esmu ļoti mainījusies izskatā,vairs neesmu tā meitene ar pumpainu seju.Un te arī un sākas dilemma.
No vienas puses,es gribētu it kā atriebties un atbraukt uz to salidojumu.Paskatīties sejā visiem tiem,kuru dēļ nevarēju ciest sevi.Un arī nedaudz palielīties,jo cik es zinu esmu viena no veiksmīgakiem skolas absolventiem.Arī gribētos satikt dažus skolotājus,kuri mani atbalstīja un iedvesmoja skolas laikā.
No otras puses,negribu līdzināties tiem cilvēkiem,kuri dara citiem pāri.Jo tas nav ļoti pareizi.Un es negribu klausīties tos murgus par to,kāda mums bija laba klase utt.,jo tie būs meli,un arī skatīties uz to,ka kāds lielās par to,ka tagad dzīvo uz pabalstiem vai apčakarē vīriešus,lai tie izmaksā atpūtu/mašīnu utt.
Ko Jūs darītu manā vietā?Ietu uz tādu pasākumu vai tomēr nē?
28.05.2017 14:23 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nezinu, kādu reakciju no šī Tu cerētu sagaidīt, bet reālajā pasaulē tā būtu - spēcīgs wtf?

Nē, nu nejau burtiski pie galda piecelties kājās un tosta veidā teikt "paldies". Laikam nepārāk veiksmīgi noformulēju domu. To var likt saprast arī citādākā veidā. Kaut vai pašas autores iekšējā apzinšānās, ka tas, kam viņa ir izgājusi cauri ir viņai palīdzējis, nevis traucējis, var viņai palīdzēt tikt tam pāri. Jo tagad viņas teiktajā var just, ka nav tikusi pārim tam kas noticis.
28.05.2017 15:23 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Piekrītu lietuvēnam. Teikt paldies tam, ka tiki apsaukāts, jo tieši tas tev palīdzēja dzīvē kļūt par kaut ko... atvainojiet, bet stulbi. Arī bez tiem pazemojumiem autorei viss dzīvē būtu izdevies.
28.05.2017 15:25 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Neietu! Prieksh kam? Iemest sejā, ka esi ar kaut ko pārāka un labāka? Ja toešām esi labāka tad aizmirsti un neej
28.05.2017 15:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
MissMia, tad gan, jā, patiešām.
28.05.2017 15:28 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Protams,ka neesmu līdz galam tikusi pāri skolas laikiem.Bet arī tā klasesbiedru uzvedība man nav saprotama.Vispirms,rakstīt Facebook un prasīt palīdzēt ar darba meklēšanu.Un pēc tam skriet sūdzēties pie klases audzinātājas,ka es esmu tāda kuce,ka negribu palīdzēt,jo pateicu,ka uzņēmumā,kur es strādāju nav vakanču.Un vispār es neesmu pelnījusi labu mašīnu,izremontētu māju,ceļojumus utt.Vai arī cits gadījums-atšuju puisi no savas klases,kurš mani pazemoja visvairāk.Viņš sāka visiem stāstīt,ka viņš ir mani atšujis un ka es esmu raudājusi pie viņa kājām,lai viņs mani nepamet;-)(Kaut viss,kas mums ir bijis-viena tikšanas reize kafejnīcā,par kuru es samaksāju).Es saprotu,ka cilvēkiem skauž,bet vienkārši WTF.29 gados skriet un sudzēties par citu cilvēku.Tādā vecumā jau parasti ir vai nu ģimene,vai karjera(t)
28.05.2017 15:42 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Vai arī kādu gadu pēc skolas absolvēšanas,viena klasesbiedrene(klases populārāka meitene) pasūdzējas klases audzinātājai,ka es viņai draudu un manis dēļ viņa baidās iet uz universitāti,kaut mēs mācījamies dažās ēkās:-DUn pēc tam tā klases audzinātāja man zvanīja un kliedza,ka es esmu bezkaunīga(t)
28.05.2017 15:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir tādas padļizas, kas pielīdīs tam, no kā lielāku labumu sev gūst, atzinību vai da jebko citu. Un pagale tur var degt viena pati šādos gadījumos.
28.05.2017 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
wa-ta-fak, kādā miestā tu mācījies? jau sen būtu apgriezusi visus kontaktus ar tādiem cilvēkiem, kur nu vēl vispār rādītos tādā iestādē. tev ir 29 gadi (?) un tu cel klausuli veciem skolotājiem, kuri uz tevi kliedz un pat ņem par nopietnu tādas situācijas? jēziņ... savāc tak sevi rokās!
28.05.2017 16:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Winterra,klausuli es celu tikai tāpēc,jo viņiem nav mana personāla numura un viņi zvana uz manu darba numuru,kuru atrada internetā.Tāpēc es nevaru nepacelt klausuli,jo varbūt zvana kāds klients/projektētājs/dizainieris utt.Bet es tev piekrītu,ka vajag beigt kontaktēties ar viņiem(t)
28.05.2017 16:18 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Nū, izlasot tavus pēdējos 2 komentārus - es tajā salidojumā kāju nekad nespertu. Priekš kam tev? Ok, tu it kā gribi kaut ko šiem cilvēkiem pierādīt, ka esi vairāk dzīvē sasniegusi utt. Bet vai tiešām tu neredzi, ka viņiem par to ir vienalga, viņi tik un tā atradīs, kā tevi nolīdzināt līdz ar zemi? Tici man, tev nav ko darīt tajā salidojumā. Aizmirsti vispār par to skolu. Ja vēl kāds zvana, vienkārši atšuj.
28.05.2017 16:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Tak neej nekur un nevienam nav nekas jāpierāda, labāk vispār izslēdz tos cilvēkus no dzīves, nesaprotu, ja dzīve ir labāka, tad kāpēc vajag līst atpakaļ mēslu bedrē, kur tu slikti juties. Kam tev kas jāpierāda, viņiem tāpak vienalga būs. Vislabāk ignorēt viņu zvanus un nesatikties, ne visi klasesbiedri būs mūžīgi kopā, tas dzīves posms ir beidzies, skola nav visa dzīve (dažiem nekas labāks tā arī dzīvē nebūs). Ar tādu klasi un audzinātājiem kā tev es bēgtu kā velns no krusta, nafig tie nav normāli cilvēki.
28.05.2017 16:45 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Varbūt man viedoklis nav īpaši populārs, bet, cik es atceros no skolas laikiem, apcēla tikai tos, kuri paši to atļāva. Manā klasē bija puisis, kurš klanījās, kad viņam kaut ko pasaka izdarīt. Viņu vienīgo apcēla. Vidusskolā bija puisis, kurš apzināti rīkojās kā kretīns, lai no malas izskatītos foršāks. Arī viņu apsmēja. Ar to es nemēģinu pateikt, ka cilvēkus vajag apsmiet, nē. Bet daļēji cilvēki paši ir vainīgi. Pēc skolas baigšanas viņi staigā apvainojušies un visiem klaigā, ka viņus apsmēja tāpēc, ka bija no laukiem/bija resni/gari/īsi/tievi/pumpaini/nabadzīgi, bet reti kurš gatavs atzīt, ka pats bija kaitinošs cilvēks, kurš provocēja uz apsmiešanu. Un es nesaku, ka autores gadījumā tas tā bija.
Runājot par autori, es neticu, ka visa klase un klases audzinātāja pat pēc skolas no zila gaisa izdomā par viņu muļķības. Es saprastu, ja tas būtu viena dīvains cilvēks. Bet visa klase? Nu nezinu gan. Izklausās, ka autore nestāsta visu stāstu pilnībā.
28.05.2017 16:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Если вокруг Вас одни дураки, значит, Вы - центральный. .. sim kaut kur var ari piekrist. Visi slikti, pilnigi visi sar sklotaju prieksgala un visi neveiksimnieki. Tikai tu tada cela ideala veiksminece. Nukaut ka ste neiet kopa.
28.05.2017 16:59 |
 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Если вокруг Вас одни дураки, значит, Вы - центральный.

Interesants teiciens, tādu vēl nebiju dzirdējusi!
Bet jā, piekritīšu Rīdziniecei, ka kaut kā nav ticamības šim stāstam.
Un pat ja tā tiešām ir taisnība, ka vienu nabadzīti pilnīgi visi apkārtējie apsmeja un darīja pāri visu skolas laiku, tad iet uz salidojumu tikai tāpēc, lai palielītos un parādītu, cik daudz esi sasniegusi, liekas tāds wtf. :-D Tak viņi par tevi pasmējās un aizmirsa, dzīvo savu dzīvi, tikai tu netiec tam pāri. Neej, jo var nākties smagi vilties, ka tava personība nevienu neinteresē, vai vēl sliktāk, sāks atkal apsmiet. (t)
28.05.2017 17:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.05.2017
Dianna,+/- tev ir patiesība par apsmiešanu.Domāju,ka par iemeslu tai apsmiešanai bija tas,ka man viegli padevās eksaktās zinātnes un smadzenes strādāja pareizā virzienā.Un es bieži vien neesmu reaģējusi uz stulbiem jokiem,jo man neliekas smieklīgi izmest cita cilvēka mantu miskastē un pēc tam stāvēt apkārt tai miskastei un ņirgt.Tagad es necenšos padarīt sevi par eņģeļi.Pati biju vainīga,ka nevarēju atbildēt/nerunāju pretī(t)Klase mums bija diezgan maza 12-13 cilvēki,tieši tāpēc tās baumas izplatījās ar tādu ātrumu.Un klases audzinātāja visu laiku teica,ka es neko nesasniegšu dzīvē,jo esmu gļēvule.Bet,re kā dzīvē ir noticis.Klases zvaigznes un skolotājas mīluļi ne visi ir ieguvuši augstāko izglītību,jo nevarēja samierināties ar to,ka universitāte vairs nav skola.Visiem ir vienalga,kas viņi tādi ir:-DUn laikam 2 gadus atpakaļ esmu bijusi skolā.Nopirku puķes,aizgāju pie klases audzinātājas.Viņa neapmierināti paskatījās uz mani,paņēma puķes un aizskrēja kaut kur it kā viņai vajadzēja aiziet pie skolēniem:-D
28.05.2017 17:11 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Dianna, nu tas loti neviennozimigs apgalvojums. Atsumj cilvekus, kuri ir divaini, kaitinoshi utt., bet biezji vien tas saistits ar gimeni, kurai maz naudas, vai ari cilveks pec rakstura ir klusaks un kautrigaks, berni ir nezeligi.
28.05.2017 17:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
arī skatīties uz to,ka kāds lielās par to,ka tagad dzīvo uz pabalstiem vai apčakarē vīriešus,lai tie izmaksā atpūtu/mašīnu utt.
nu kurs lielas ar pabalstiem? Un ja kadai viriesi visu izmaksa loti labi, neskaud. Veids kada izsakies par citiem, nerad labu iespaidu par tevi. Un rodas doma ska es neveiksmiga, nelaimiga, vientula un nikna uz pasauli. Laimiegi ne nedoma un nerunaa.
28.05.2017 17:12 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Savukart, autore, Tev es ieteiktu nedzivot pagatnee. Ko Tu vazajies pa to skolu, komunicee. Ja tagad viss ir tik labi, kaa saki, tad dzivo savu piepildiito dziivi, celo, veido gimeni, esi laimiga. Ko tur vel nemties?
28.05.2017 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
.Klases zvaigznes un skolotājas mīluļi ne visi ir ieguvuši augstāko izglītību,jo nevarēja samierināties ar to,ka universitāte vairs nav skola.Visiem ir vienalga,kas viņi tādi ir
tu brinisies bet pasayles lielakai dalai ir vienalga ari kas tu tada esi un ka dzivo. Un ne visiem nav jabut augstskolas diplomam, tev tads ir bet ka lasam par labu it nemaz nav nacis. Bez ta diploma cilveka ir daudzi tiesam gana laimigi, vari iedomaties. Un gana daudz nelaimigo ar diplomiem.
28.05.2017 17:16 |
 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Domāju,ka par iemeslu tai apsmiešanai bija tas,ka man viegli padevās eksaktās zinātnes un smadzenes strādāja pareizā virzienā

Nu jā, un visi pārējie bija pilnīgākie duraki (t)
Zini, es tevi arī laikam apsmietu, jo pēc komentāriem liekas, ka esi par sevi pārāk augstās domās, kamēr citus vnk apdirs. Jā, saprotu, ka apsmiešana pusaudžu gados var ļoti traumēt, bet tad jau jātiek galā ar savām psiholoģiskajām problēmām. Kā jau te dažas meitenes ieteica, varbūt ir vērts aiziet pie psihologa. Jo tevi jau apsmeja vidusskolā, bet tev jau 29 un neesi tam tikusi pāri.. :-/
28.05.2017 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits