Tiesības

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Cik apm. izmaksā tiesību iegūšana?
Kuru autoskolu iesakiet?
Vai patiešām gadās, ka nelaiž nolikt braukšanas eksāmenu un speciāli pagarina braukšanas skaitu no 20 uz 40 braucieniem, lai noslauktu naudu, kaut gan cilvēks ir gatavs, labi jau brauc pēc 20x?
27.05.2017 12:14 |
 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Es noliku gan pirms ~2 gadiem, toreiz izmaksāja ap 550 eiro. Grāmatas, noteikumus noteikti var atrast kaut kur online vai no kāda aizņemties vai nopirkt grāmatu. Kā arī visas tās medicīniskās izziņas skaties, kur lētāk, vai autoskolā, vai aiziet uz kādu VS4, piemēram.
Par tiem ļaunajiem instruktoriem, manuprāt, ir tā, ka ne jau viņi prasa tās braukšanas tikai dēļ naudas, bet gan dēļ statistikas. Man arī šķita, ka es labi braucu, bet man bija jāiziet visas obligātās braukšanas, laikam bija 9 (?), plus, papildus ar vīru sāku braukāt. Jā, un gan mans vīrs, gan instruktors man paskaidroja, ka katrai autoskolai ir svarīgi, lai zināms % noliek eksāmenus, savādāk skolu var aizvērt. Tādēļ viņi grib laist uz eksāmeniem tikai tad, kad ir 100% pārliecināti, ka noliksi.;-)
Man pašai sanāca arī CSDD braukšanu nolikt tikai ar 2 reizi, teorija ir viegli, jo skolā parasti sazubrī kārtīgi to teoriju.
P.S. Noteikti iesaku sarunāt ar vecākiem vai kādu draugu, kam ir auto un vadītāja apliecība, papildus pabraukāt, lai būtu vairāk pieredze.
28.05.2017 16:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.06.2012
Pārsvarā jau tie,kas nemāk īsti braukt domā, ka baigi labi brauc un viņus it kā nelaiž, bet man instruktors stāstīja, ka ja es, piemēram,nenolikšu eksāmenu ,tad viņa reitingi krītas un ja nenoliek vēl bariņš, tad viņš 3 mēnešus nevar būt instruktors un kursi par jaunu jāiet.. viņu interesēs ir tevi iemācīt, lai visu vari izbraukt droši un pareizi, kad ir pārliecināts, ka varēsi nolikt, tad arī palaiž , turklāt tagad tik daudzi mācās braukt ,rindas garas,viņu interesēs nemaz nav speciāli vilkt laiku. Veiksmi !;-)
28.05.2017 16:38 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Tiesības kārtoju mazliet vairāk kā pirms gada. Aptuvenā cena, ko iztērēju gan par autoskolas teoriju, braukšanām un visu CSDD eksāmenu kopā varētu būt +/- 550 eur. Gāju Credo, paveicās ar teorijas pasniedzēju, izskaidroja visu ļoti saprotami, visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi.
Instruktoru ņēmu pēc paziņas ieteikuma un nenožēloju ne centa, ko ieguldīju braukšanās. Tikko redzēja, ka visu māku, uzreiz palaida uz braukšanas eksāmenu, nemaz necenšoties mani pārliecināt, ka vajadzētu vēl pāris nodarbības. Lieki piebilst, ka braukšanas nodarbību man bija diezgan maz.
Pieredze rāda, ka lielāka vēlēšanās "pamarinēt"topošos autovadītājus ir instruktoriem no mazāk zināmām autoskolām. Ar draudzeni sākām vienlaicīgi mācīties dažādās autoskolās, braukšanas līmenis uz to brīdi abām bija vienāds, es tiesības nokārtoju februārī, viņa pie eksāmena tika pielaista tikai maija beigās un tikai pēc tā, kad viņa nokārtoja izmēģinājuma eksāmenu CSDD.
28.05.2017 17:50 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Paziņu arī ļoti nomarinēja braukšanā, vienā no populārajām autoskolām. Teiktu, ka tas no instruktora ļoti atkarīgs. Domāju, ja jūti, ka Tevi marinē un kartiņu neraksta, autoskolas adminsitratore visu sakārtos, lai vari mainīt instruktorus ar visiem kartiņu ierakstiem.
Man ilgāks laiks aizgāja, jo šādas tādas neuzmanības kļūdas braukšanā gadījās no tā, ka ar instruktoru visu laiku pļāpājām :-D i' ar to 3 mēnešos iekļāvos.
Automāts/manuālā ir personīgās preferences. Dažreiz apnīk to kloķi raustīt, bet, teiksim, ar manuālo pēc darba pie stūres ciet miegu, jo "nav jārausta kloķis", nav pie stūres ko darīt :D
28.05.2017 18:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!