Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sievieshu draudziiba

 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Ir viena pazinja, kadreiz bija sameraa tuva draudzene, ar kuru ilgi nebiju tikusies, jo nedzivojam vienaa pilseetaa. Tagad atkal dzivojam vienaa pilsetaa un paris reizes esam tikushaas. Es esmu nesenl laimiigi preceejusies, vina savukaart dzivo viena ar diviem beerniem, skiirusies. Viss jau buutu labi... bet lietas, ko vinja man staasta ir tiiraas shausmas - satiekas ar trim viirieshiem vienlaikus, viens pat ir preceets ar beerniem. Vina ir loti mainijusies pedeejo gadu laikaa un ne uz to labaako pusi.
Ciemojoties pie mums, censhas flirteet ar manu viiru. Uzskata, ka visi viirieshi ir viegli iekarojami, par sevi loti augstaas domaas. Attieciibas nopietnas nemeklee, jo taapat esot labi, laikam patik taads mauciigs dziives veids. Censhos no vinjas izvairiities, bet vinja regulaari saakusi zvaniit, intereseeties par manu dziivi, uzprasaas ciemos. Viiram vinja ne visai patiik un man ir ljoti neerti, nezinu kaa ar vinju uztureet mazaaku kontaktu. Citas draudzenes saka, lai turos no vinjas pa gabalu, jo vinjai lauliibas savieniiba nav sveeta lieta, ja reiz ar preceetiem iet un meegina manam viiram visaadi loti draudziigaa veidaa pieveerst uzmaniibu. Kaa riikotos juus, ir bijusi liidziiga pieredze?
ps. atvainojiet, nav garumziimju...
25.05.2017 21:51 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Latvijaa taads viirieshu trrukums, ka pat preceetas censhas aizstaaveet miiljaakaas Negaidiiju taadu attieksmi.
Laikam viirieshu tik maz, ka pat shaadas padlas izgaajienus speej ataisnot, saucot mani, pazinju par briesmiigu draudzeni. Jus pasas divkoses

Pašai kauns nav? Tu pati teici, ka tas, iespējams, tikai Tavas izdomas. Un jā, divkose Tu esi, fakts. Kur iekšas izrunāties? A, pag, drosmes nav? Un kur nu vieglāk ignorēt cilvēku, kurš Tevi, nabadziņu, ir tik smagi "sāpinājis"? I vīru mēģina nocelt, i nekāda draudzene nav, bet Tu, tik pūkaina un inteliģenta, domājot par viņas jūtām, neatsaki savu draudzīgu. Tik nimba trūkst
27.05.2017 20:04 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.05.2017
Es tādu draudzeni,ja tā var teikt,noteikti atšūtu un negaidītu,kamēr notiks kaut kas nelabojams.
Atšūtu atklātā tekstā,ja jau reiz draudzene.
27.05.2017 19:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manuprāt, kaut kas te nav pateikts līdz galam
Ja tiešām viņa ir pat ne draudzene, bet tikai sena paziņa, kas atkal uzradusies pie apvāršņa... Kādā sakarā vina uzreiz tiek aicināta uz Tava VĪRA dzimšanas dienas vakariņām? Jums tur tā pieņemts - aicināt pusi pilsētas, vienkārši visus kaut mazliet pazīstamos?
tiesi ta!
un vel labs piemers ctam kapec tadam labam pazinam it neko nevar stastit par savu privato dzivi. Acis kluse neko nesaka aiz acim noliek ka pedejo ka te lasam.
27.05.2017 19:22 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Manuprāt, kaut kas te nav pateikts līdz galam :-/
Ja tiešām viņa ir pat ne draudzene, bet tikai sena paziņa, kas atkal uzradusies pie apvāršņa... Kādā sakarā vina uzreiz tiek aicināta uz Tava VĪRA dzimšanas dienas vakariņām? Jums tur tā pieņemts - aicināt pusi pilsētas, vienkārši visus kaut mazliet pazīstamos?
27.05.2017 09:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja jau Tu tik balta un pūkaina.. pasaki, ka Tev nav pieņemams viņas dzīvesveids un nevelies uzturēt kontaktus.. tikpat drosmīgi, cik raksti Cosmo :) Tik vienkārši!
27.05.2017 09:03 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Latvijaa taads viirieshu trrukums, ka pat preceetas censhas aizstaaveet miiljaakaas :-D Negaidiiju taadu attieksmi.
Laikam viirieshu tik maz, ka pat shaadas padlas izgaajienus speej ataisnot, saucot mani, pazinju par briesmiigu draudzeni. Jus pasas divkoses :-D
27.05.2017 06:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RainyDay taktika nav peļama. :D Mazi uzlabojumi savas situācijas piemērošanai, un autorei arī noderēs. :D
26.05.2017 18:12 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
RainyDay haha, ļoti laba taktika :D
26.05.2017 18:02 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Ja neatbildu uz zinjaam vai zvaniem, tad seko jautaajumi ''Ko neatbildi?'', ''Ko nezvani, neraksti?'', ''Kas jauns?'' utt., un man tas liek justies neerti.
Man ir īpašs talants tikt vaļā no visām draudzenēm, pat tām, no kurām nemaz negribu tikt vaļā.
Vienkārši ignorē. Neatbildi, nepaskaidro. Pēc tam, kad satiec, pasaki, ka nebija laika atbildēt, jo bija jāguļ :D
Tad vairākas reizes sauc viņu uz kaut kādiem pasākumiem pašā pēdējā brīdī, tā, lai viņai nepietiek laika sagatavoties un tad lai viņa jūtas slikti, ka nekur ar tevi neiet, jo tu jau taču aicini :D Vēlāk beidz aicināt, jo viņa taču tāpat nekad, nekur nenāk
26.05.2017 12:09 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Vispaar jau es nemineeju nevienaa komentaaraa, ka vinja man buutu loti tuva sirds draudzene, Riidzeniec.
Es rakstiiju, ka taa ir pazinja, kura kaadreiz bija tuva draudzene. Un es neaprunaaju nevienu te. Es mekleeju vieglaako risinaajumu izbeigt draudziibu, kuru vinja meklee visaados veidos. Un man ir gruuti pateikt, ka es neatbastu ieshanu ar preceetu viirieti, kuram ir gimene. Man tas nepatiik un neliekas normaali.
Ja neatbildu uz zinjaam vai zvaniem, tad seko jautaajumi ''Ko neatbildi?'', ''Ko nezvani, neraksti?'', ''Kas jauns?'' utt., un man tas liek justies neerti.
26.05.2017 11:53 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu.. savā ziņā es Rīdziniecei piekrītu par to divkosīgumu. Varbūt ne tādiem vārdiem, bet domai. Nu, kā var saukt cilvēku par draudzeni, aicināt uz visiem svētkiem (pat ja viņa uzstājīgi pati plijas virsū) un tad šitā viņu nosodīt un apsaukāt. Turklāt vēl vainot flirtēšanā ar savu vīru un tad pēc mirkļa teikt, ka iespējams, tā nemaz nav.
Ja sasummēt visu to autores redzējumu un ja man būtu tādas sajūtas, es jau sen uzliktu ignoru tādai "draudzenei", jo es nekad mūžā nesauktu par draudzeni cilvēku, kas nejūt robežas. Un ja man tomēr tas cilvēks būtu dārgs, tad es izrunātos. Ja tas nelīdzētu, tad nav pa ceļam ar šo cilvēku, žēl.
***
Tā visa vietā autore turpina komunicēt ar to savu "draudzeni", bet riktīgi nesmuki par viņu izsakās. Tad man ir jautājums - kāpēc?
26.05.2017 11:51 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece, Tu kaut pati saprati ko pateici? (t) Cilvēks uzskaita faktus, paprasa padomu un tāpēc viņa ir divkosīga maita?
26.05.2017 11:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cosmo aplikt draudzeni redz ir erti bet pateijt acus ja ar tadu nevekies comunicet ir neerti!!! Divkosiga maita tu esi!
26.05.2017 11:26 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Oj, man arī ir bijusi situācija ar uzbāzīgu bērnības draudzeni. Saprotu, ka neērti nogriezt kontaktu, ja ''nekas tāds'' nav izdarīts. :-/
Ieteiktu samazināt kontaktu līdz minimumam un tikties reti, ārpus mājas un vīra redzesloka.
Tu dzīvo mazpilsētā? Ja lielāka pilsēta, tad var arī pakāpeniski pārtraukt kontaktēšanos. Mazpilsētā, ja katru otro dienu saskrienas, tad ir kā ir...
26.05.2017 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā vnk neceltu telefonu, uz ziņām atbildētu, ka nav laika un nejaušu satiekot teiktu to pašu.
Kāda Tev jēga ar viņu draudzēties, ja Tev viņas dzīvesveids nav pieņemams? + iepsējams grib Tevi pastumt malā, jo arī Tu "neesi skapis".
Neērti atteikt? Varbūt, tajā brīdī arī var nejusties visai omulīgi, toties vēlāk tas atmaksāsies!
26.05.2017 08:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau šķiet ka jums tur tā draudzība vispār vairs nav īpaši iespējami. Vai nu izvairies un ignorē līdz pašai pielec, vai vienkārši tiešā tekstā pasaki visu kā ir. Tomēr viņa ir draudzene, viņai arī vajadzētu saprast to ja gribēs saprast.
26.05.2017 08:18 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Kaa man nenosodiit dzirdot, ka lielaas par sakaru ar preceetu viirieti, kuram ir gimene? Ar tekstu, ka sieva jau nav skapis, paies malaa un visi citi klasiskie izteicieni par sievaam..
Saprotu, ka jaaturas pa gabalu, bet neerti, kad zvana, uzprasaas ciemos, aktiivi grib draudzeeties.
26.05.2017 08:10 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
oj,kaut kur teksts pazuda :-D
Par šādām draudzenēm ir dzirdēts :-D Taču atkal un atkal brīnos,ka ar tādām draudzējas:-O:-D
26.05.2017 07:59 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Par šādām "draudzenēm' ir :-D
Sākās ar draudzīgām sarunām ar vīru,pēctam jau esot bijusi nakšņošana pēc ballītēm,kad no rīta pāri pamodina šāda draudzene,ielienot viņiem pie gultā, zem segas, apakšveļā un tupripot tās pašas draudzīgās sarunas,ķiķinot par viņas foršo ideju,kā viņus pamodināt:-D
Nezinu kā tev,bet man šāda draudzene nebūtu vajadzīga. Es pat par draudzeni nesauktu. Nav nekā kopīga un pietam vēl,tā mūžīgā uztraukšanās par flirtēšanu ar vīru..(t)
26.05.2017 07:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja viņa tiešām met acis uz Tavu vīru.. tad es īsti nesauktu par draugu. Jautājums.. vai gadījumā vīrs acis nemet uz draudzeni (retorisks jaut., reizēm dzīvē gadās arī tā).
Bet tik nosodoši izteikties par draudzenes dzīvesveidu gan ir cucigi.. neesi Tu viņas kurpēs staigājusi, lai tik gudri spriedelētu :-/
26.05.2017 07:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits